Контрацепція,ПМС,все про жіноче здоров'я.

Рецепти краси, лікарі, дієти, харчування, спорт, здоров`я...

Повідомлення Волошка12 » 30 серпня 2017, 01:24

Порадьте лікаря який гарно вміє лікувати запалення, яйників, труб, ендометріоз! Дуже часто запалення...
А ще можливо знаєте когось. хто добре розбирається у гормонах, думаю, що в ендометріозу звідти "ноги ростуть", оскільки "виліз" через рік після пологів, хірургічних втручань, чисток і абортів не було.
Аватар користувача
Волошка12
 
Повідомлень: 4333
З нами з: 18 квітня 2013, 10:09
Звідки: Рівне, Радіозавод, 0978414075."+" за "+"
Репутация: 326

Re: Контрацепція,ПМС,все про жіноче здоров'я.

Повідомлення Anastasia33 » 05 вересня 2017, 21:09

Найкраще проконсультує лікар Наталія Євгенівна 0932560736
Anastasia33
 

Повідомлення Волошка12 » 06 вересня 2017, 00:43

а можна прізвище лікаря і де приймає?
Аватар користувача
Волошка12
 
Повідомлень: 4333
З нами з: 18 квітня 2013, 10:09
Звідки: Рівне, Радіозавод, 0978414075."+" за "+"
Репутация: 326

Повідомлення CaLen » 16 вересня 2017, 12:27

Привіт дівчата! Скажіть будь у Центрі планування сім"ї що по вул. Мірющенка платні прийоми у лікарів-гінекологів? Буду вдячна за розцінки
CaLen
 
Повідомлень: 147
З нами з: 31 жовтня 2013, 11:27
Репутация: 32

Re:

Повідомлення Волошка12 » 16 вересня 2017, 17:32

CaLen написав:Привіт дівчата! Скажіть будь у Центрі планування сім"ї що по вул. Мірющенка платні прийоми у лікарів-гінекологів? Буду вдячна за розцінки

я не платила нічого і нічого мені не натякали...
Аватар користувача
Волошка12
 
Повідомлень: 4333
З нами з: 18 квітня 2013, 10:09
Звідки: Рівне, Радіозавод, 0978414075."+" за "+"
Репутация: 326

Re:

Повідомлення Lamana » 16 вересня 2017, 18:29

CaLen написав:Привіт дівчата! Скажіть будь у Центрі планування сім"ї що по вул. Мірющенка платні прийоми у лікарів-гінекологів? Буду вдячна за розцінки

Безкоштовні, якщо Ви житель м.Рівного.
Аватар користувача
Lamana
 
Повідомлень: 51463
З нами з: 13 січня 2009, 13:26
Репутация: 2329

Повідомлення АнтонінаК » 09 листопада 2017, 22:38

Дівчата, в кого було декілька кр, якій вид контрацепції обрали? Бо тут реально треба дієвиц
АнтонінаК
 
Повідомлень: 964
З нами з: 06 вересня 2016, 22:31
Репутация: 23

Re:

Повідомлення Nikita4909 » 10 листопада 2017, 21:32

АнтонінаК написав:Дівчата, в кого було декілька кр, якій вид контрацепції обрали? Бо тут реально треба дієвиц

Самий дієвий-це стерилізація
Аватар користувача
Nikita4909
 
Повідомлень: 1399
З нами з: 19 жовтня 2009, 14:07
Звідки: м.Рівне, р-н Ювілейний
Репутация: 192

Re: Re:

Повідомлення АнтонінаК » 22 листопада 2017, 19:49

Nikita4909 написав:
АнтонінаК написав:Дівчата, в кого було декілька кр, якій вид контрацепції обрали? Бо тут реально треба дієвиц

Самий дієвий-це стерилізація

Розкажете, як спробуєте
АнтонінаК
 
Повідомлень: 964
З нами з: 06 вересня 2016, 22:31
Репутация: 23

Re: Re:

Повідомлення Nikita4909 » 23 листопада 2017, 18:04

АнтонінаК написав:
Nikita4909 написав:
АнтонінаК написав:Дівчата, в кого було декілька кр, якій вид контрацепції обрали? Бо тут реально треба дієвиц

Самий дієвий-це стерилізація

Розкажете, як спробуєте

Технічно грамотно проведена стерілізація ніякоі шкоди здоров'ю не завдасть.Робиться лапароскопічно,я теж задумуюсь над цим,бо вагітніти мені протипоказано.На даний час запланована інша операція.
Аватар користувача
Nikita4909
 
Повідомлень: 1399
З нами з: 19 жовтня 2009, 14:07
Звідки: м.Рівне, р-н Ювілейний
Репутация: 192

Re: Re:

Повідомлення Маришка » 29 листопада 2017, 14:40

АнтонінаК написав:
Nikita4909 написав:
АнтонінаК написав:Дівчата, в кого було декілька кр, якій вид контрацепції обрали? Бо тут реально треба дієвиц

Самий дієвий-це стерилізація

Розкажете, як спробуєте


хтось на форумі з дівчат вже писав - що робив, лапароскопічно і все Ок (правда в іншій темі)

і це по ходу самий безпечний метод (ну для здоров"я в порівнянні з таблетками і т.д.), але не зворотній - тут варіант передумала вже не пройде :roll:
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення АнтонінаК » 06 грудня 2017, 12:38

Дякую, дівчата, таке точно не для мене. Цікавили, швидше КОКи чи спіраль, але якось сама розберусь
АнтонінаК
 
Повідомлень: 964
З нами з: 06 вересня 2016, 22:31
Репутация: 23

Re: Re:

Повідомлення Olenchikkk » 08 грудня 2017, 11:05

Маришка написав:
Nikita4909 написав:
АнтонінаК написав:Дівчата, в кого було декілька кр, якій вид контрацепції обрали? Бо тут реально треба дієвиц

Самий дієвий-це стерилізація


хтось на форумі з дівчат вже писав - що робив, лапароскопічно і все Ок (правда в іншій темі)

і це по ходу самий безпечний метод (ну для здоров"я в порівнянні з таблетками і т.д.), але не зворотній - тут варіант передумала вже не пройде :roll:

А от хто ж спостерігав за тими стерелізованими жінками, що такі висновки про безпечність? На облік ставлять людей з різними хворобами, а тут таке діло, що зробили і гуд бай. Ніхто їх потім не веде, направлення на аналізи через певний період не виписує, обстеження певні в динаміці не проводить. Чи не так? Про яку безпечність мова? Перев'язати труби під час кесарського теж безпечно. Так кажуть. А я особисто знаю жінку, в якої стан здоров'я після цієї процедури дуууже погіршився.
Olenchikkk
 
Повідомлень: 4895
З нами з: 11 вересня 2014, 10:55
Репутация: 166

Re: Re:

Повідомлення Nikita4909 » 09 грудня 2017, 00:52

Якщо грамотно і технічно вірно проведена тубектомія,вона ніякої шкоди не несе,а от спіраль навпаки.Особисто знаю декількох жінок,які використовували спіраль і закінчилось врешті спайками,запальними процесами і операціями з видалення труб.Вагітніти більше не планую,тому буду робити тубектомію.
Аватар користувача
Nikita4909
 
Повідомлень: 1399
З нами з: 19 жовтня 2009, 14:07
Звідки: м.Рівне, р-н Ювілейний
Репутация: 192

Повідомлення Olenchikkk » 09 грудня 2017, 12:54

Щодо спіралі, то я особисто взагалі не розглядаю такий метод як з етичних міркувань, так і зі сторони безпечності для здоров'я. А питання суто про стерелізацію. Як можна стверджувати про безпеку, якщо це в динаміці ніхто не досліджує навіть на протязі 5-10 років після проведення процедури?
П.С. Якби це все було так просто і добре, то швидше за все я б не мала 4ох дітей ;)
Olenchikkk
 
Повідомлень: 4895
З нами з: 11 вересня 2014, 10:55
Репутация: 166

Повідомлення ludmilets » 01 березня 2018, 12:29

Приєднаюся щодо відгуків на рахунок спіралі
в самої Мірена вже 2,5 роки (це актуальне тим, у кого дуже рясні місячні)
Коли постало питання про те, ставити її чи операцію робити, то орієнтувалася на відгуки реальних жінок, які її носили і носять
бо в інтернеті одуріти можна від всілякої беліберди
знаю тих, які вже другу доношують, і все добре
практично всі відгуки були позитивні (як за Мірену, так і за звичайну спіраль)
лише одна подруга сказала, що було запалення, і то лише тому, що рік (!) переносила спіраль

якщо постає питання гормональні чи спіраль (якщо немає протипоказів) то краще спіраль
особливо це стосується жінок клубу "А нам за сорок! ;)
ludmilets
 
Повідомлень: 2288
З нами з: 16 листопада 2012, 10:03
Репутация: 339

Повідомлення Spike » 01 березня 2018, 17:38

Хто здавав аналіз на ВПЧ при ерозіі.звичайній,доброякісній на які саме тип здавать? Лікар не уточнила(
Spike
 
Повідомлень: 6901
З нами з: 15 жовтня 2010, 15:14
Звідки: Ровно.район ж/д вокзала
Репутация: 307

Re:

Повідомлення ludmilets » 01 березня 2018, 17:57

Spike написав:Хто здавав аналіз на ВПЧ при ерозіі.звичайній,доброякісній на які саме тип здавать? Лікар не уточнила(


уточніть у лікаря
щоб повторно не прийшлося здавати
ludmilets
 
Повідомлень: 2288
З нами з: 16 листопада 2012, 10:03
Репутация: 339

Повідомлення Mashka93 » 01 березня 2018, 20:22

підкажіть до якого гінеколога можна звернутися на мірющенка в ЖК2 ,щоб не приписувала нічого лишнього і норм. подивилася,дякую можна і в пп
Mashka93
 
Повідомлень: 3996
З нами з: 28 січня 2016, 21:37
Звідки: тел.0968587618,Північний
Репутация: 155

Re:

Повідомлення Маришка » 02 березня 2018, 15:59

Olenchikkk написав:Щодо спіралі, то я особисто взагалі не розглядаю такий метод як з етичних міркувань, так і зі сторони безпечності для здоров'я. А питання суто про стерелізацію. Як можна стверджувати про безпеку, якщо це в динаміці ніхто не досліджує навіть на протязі 5-10 років після проведення процедури?
П.С. Якби це все було так просто і добре, то швидше за все я б не мала 4ох дітей ;)


може ви не так розумієте стерилізацію?
це якраз те саме "перев"язування труб" тільки без КС, а лапороскопічна операція (майже без шрамів)
ваша гормональна система працює як і далі працювала, все що змінюється - це тепер яйцеклітині закритий шлях до матки (і відно зустріч зі сперматозоїдами неможлива)
і раніше всім без розбору після 2го КР так робили, не питаючи в мами, бо такі були стандарти :roll:

якщо маєте іншу інформацію - поділіться :idea:
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re:

Повідомлення Маришка » 02 березня 2018, 16:03

ludmilets написав:Приєднаюся щодо відгуків на рахунок спіралі
в самої Мірена вже 2,5 роки (це актуальне тим, у кого дуже рясні місячні)
Коли постало питання про те, ставити її чи операцію робити, то орієнтувалася на відгуки реальних жінок, які її носили і носять
бо в інтернеті одуріти можна від всілякої беліберди
знаю тих, які вже другу доношують, і все добре
практично всі відгуки були позитивні (як за Мірену, так і за звичайну спіраль)
лише одна подруга сказала, що було запалення, і то лише тому, що рік (!) переносила спіраль

якщо постає питання гормональні чи спіраль (якщо немає протипоказів) то краще спіраль
особливо це стосується жінок клубу "А нам за сорок! ;)


Мірена - гормональна спіраль, в неї не такий принцип дії, як в простої
і саме від простої частіше бувають ускладнення, запалення і т.д.
ну і декому вона не підходить з етичних міркувань - бо є контрацептивом так би мовити "абортивного типу"
але кожен вирішує для себе сам :roll: бажано з лікарем (бо що підходить одному, може не підійти іншому)
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re: Re:

Повідомлення Lamana » 02 березня 2018, 17:17

Маришка написав:
Olenchikkk написав:Щодо спіралі, то я особисто взагалі не розглядаю такий метод як з етичних міркувань, так і зі сторони безпечності для здоров'я. А питання суто про стерелізацію. Як можна стверджувати про безпеку, якщо це в динаміці ніхто не досліджує навіть на протязі 5-10 років після проведення процедури?
П.С. Якби це все було так просто і добре, то швидше за все я б не мала 4ох дітей ;)


може ви не так розумієте стерилізацію?
це якраз те саме "перев"язування труб" тільки без КС, а лапороскопічна операція (майже без шрамів)
ваша гормональна система працює як і далі працювала, все що змінюється - це тепер яйцеклітині закритий шлях до матки (і відно зустріч зі сперматозоїдами неможлива)
і раніше всім без розбору після 2го КР так робили, не питаючи в мами, бо такі були стандарти :roll:

якщо маєте іншу інформацію - поділіться :idea:

ой, Марішка, я колись такою інформацією теж поділилась, то одна дамочка тааак возмущалась :roll: :roll: все в інтернеті ті стандарти шукала))
ну, видно, комусь Америку відкрила)
Аватар користувача
Lamana
 
Повідомлень: 51463
З нами з: 13 січня 2009, 13:26
Репутация: 2329

Re: Re:

Повідомлення Olenchikkk » 02 березня 2018, 17:26

Маришка написав:
Olenchikkk написав:Щодо спіралі, то я особисто взагалі не розглядаю такий метод як з етичних міркувань, так і зі сторони безпечності для здоров'я. А питання суто про стерелізацію. Як можна стверджувати про безпеку, якщо це в динаміці ніхто не досліджує навіть на протязі 5-10 років після проведення процедури?
П.С. Якби це все було так просто і добре, то швидше за все я б не мала 4ох дітей ;)


може ви не так розумієте стерилізацію?
це якраз те саме "перев"язування труб" тільки без КС, а лапороскопічна операція (майже без шрамів)
ваша гормональна система працює як і далі працювала, все що змінюється - це тепер яйцеклітині закритий шлях до матки (і відно зустріч зі сперматозоїдами неможлива)
і раніше всім без розбору після 2го КР так робили, не питаючи в мами, бо такі були стандарти :roll:

якщо маєте іншу інформацію - поділіться :idea:

Не робили всім без розбору ні раніше, ні тепер. Наприклад, в моєї мами нас троє: старший народжений природнім шляхом, я і брат - КР. І навіть після мене, третьої дитини, ніхто їй нічого не перев'язував. І це в радянські часи. А щодо того, щоб стверджувати про безпечність чи небезпеку стерилізації, то скажу так: 100% метод контрацепції - це перев'язування труб з, так званим, їх обрізанням. Отоді точно безповоротно. Бо і лазерні "запайки" з часом можуть "розлізтися". Це слова лікаря та акушерки з нашого ПЦ. Той же лікар мені й порадив цього не робити, хоча прибуток від цієї операції він має не малий :roll: . Якось так
Olenchikkk
 
Повідомлень: 4895
З нами з: 11 вересня 2014, 10:55
Репутация: 166

Повідомлення Маришка » 02 березня 2018, 17:32

може вашій мамі повезло з лікарем
в нашій лікарні навіть після КР відмовляються природні пологи приймати, відправляють в Рівне
пишу про те, з чим стикалась з особистого досвіду, перев"язували після другог КР і всьо... як ніби альтернатив не було (і це навіть не про мам, бо таких не знаю, а про знайомих-кумів років 5-8 різниці зі мною)
Востаннє редагувалось Маришка в 02 березня 2018, 17:39, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re: Re:

Повідомлення Маришка » 02 березня 2018, 17:38

Olenchikkk написав:А щодо того, щоб стверджувати про безпечність чи небезпеку стерилізації, то скажу так: 100% метод контрацепції - це перев'язування труб з, так званим, їх обрізанням. Отоді точно безповоротно. Бо і лазерні "запайки" з часом можуть "розлізтися". Це слова лікаря та акушерки з нашого ПЦ. Той же лікар мені й порадив цього не робити, хоча прибуток від цієї операції він має не малий :roll: . Якось так


на рахунок того, що "розлізтися" - не скажу, настільки глибоко не вникала в це питання, в кожного лікаря є свій досвід (треба буде доречі підняти статистику), та й 100% контрацептиву напевне не існує (хіба не займати сексом взагалі :mrgreen: )

п.с. якось останнім часом навпаки, лікуються щоб тих спайок не було, продувають ті труби і т.д. і не можуть завагітніти :roll: була недавно в Благодарі на УЗІ, то там аншлаг і всі такі молоді :cry: шкода ((((
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re: Re:

Повідомлення Olenchikkk » 02 березня 2018, 17:45

Маришка написав:
Olenchikkk написав:А щодо того, щоб стверджувати про безпечність чи небезпеку стерилізації, то скажу так: 100% метод контрацепції - це перев'язування труб з, так званим, їх обрізанням. Отоді точно безповоротно. Бо і лазерні "запайки" з часом можуть "розлізтися". Це слова лікаря та акушерки з нашого ПЦ. Той же лікар мені й порадив цього не робити, хоча прибуток від цієї операції він має не малий :roll: . Якось так


на рахунок того, що "розлізтися" - не скажу, настільки глибоко не вникала в це питання, в кожного лікаря є свій досвід (треба буде доречі підняти статистику), та й 100% контрацептиву напевне не існує (хіба не займати сексом взагалі :mrgreen: )

п.с. якось останнім часом навпаки, лікуються щоб тих спайок не було, продувають ті труби і т.д. і не можуть завагітніти :roll: була недавно в Благодарі на УЗІ, то там аншлаг і всі такі молоді :cry: шкода ((((

Ось 100% .
А молодь дійсно шкода ((
Olenchikkk
 
Повідомлень: 4895
З нами з: 11 вересня 2014, 10:55
Репутация: 166


Повернутись до Краса та здоров'я