Фіброаденома молочної залози

Рецепти краси, лікарі, дієти, харчування, спорт, здоров`я...

Фіброаденома молочної залози

Повідомлення cvetik » 25 квітня 2016, 16:28

Доброго дня всім не байдужим. Дівчата допоможіть хто знає, або хто з цим знайомий. Виявили фіброаденому молочної залози (20мм) сказали терміново оперувати. Незнаю навіть де і що і з чим його їдять. Начитавшись "гуглі" волося дибки стає. В онко сказали що відрізають повністю грудь. За цих пару днів(4дня) через нервовий стан втратила 4кг ваги. Дурні мислі лізуть.Можливо хтось робив цю операцію, можливо хто порадить гарного лікаря чи хірурга, чи момолога. Не хотілось би попасти до коновала. любій інфі буду вдячна. Всеж в 30 років не хтілось би себе губити. :cry:
cvetik

загрузка...

Повідомлення katrin25 » 01 травня 2016, 23:44

Хочеться вас підтримати. Ось знайшла статтю. Почитайте. Пишуть що видаляють в не відрізають все. І ніби не все так печально.Має трохи вас підбадьорити. Тримайтеся. Дякувати Богу це не рак. Все у вас буде добре. http://www.doctor-maximov.ru/fibroadenoma/
Востаннє редагувалось katrin25 в 02 травня 2016, 09:16, всього редагувалось 1 раз.
katrin25

Повідомлення Melen » 02 травня 2016, 08:49

фіброаденома - це доброякісна пухлина, 2см не причина видаляти повністю грудь, видаляють пухлинку... знайома в онко оперувалась здається в якимчука і все ок, ще потім третю дитину народила і викормила... не переживайте, все буде добре, проконсультуйтеся з хорошими лікарями, навіть в тому самому онко без причини на операції не наполягають, але якщо треба, то краще її видалити і жити спокійно далі... тримайтеся
Melen

Re: Фіброаденома молочної залози

Повідомлення melik » 04 травня 2016, 00:47

Не бійтеся і заспокойтеся! Нічого повністю не відрізають. Мені робили операцію під місцевим наркозом. Я теж собі дурного надумала перед операцією, але слава Богу все пройшло добре! минуло вже 7 років. Все буде добре! ;)
melik

Повідомлення Evka » 04 травня 2016, 08:38

В моєї мами дві фіброаденоми. Сказали не чіпати, раз в півроку слідкувати чи не збільшується.
Evka

Повідомлення Kasiopei » 04 травня 2016, 11:01

Розкажу і я.
offtopic "У мене була фіброаденома, розміром більша ніж у Вас. Коли сама її "нащупала" теж дуже сильно переживала що і як. Пішла вдіагностичний до Качана. Він відправив на пункцію, щоб перевірити, що то дійсно фіброаденома (процедура безболісна, але не дуже приємна). Після отримання аналізів (підтвердили, що то доброякісна пухлина) він наполягав, щоб оперувати. На той час я тільки одружилась, діток ще не було (мені було 21р.), працювала, заочно навчалась і все якось руки не доходили до операції. Потім завагітніла, довго грудьми не годувала, про операцію задумувалась але не йшла.
Не знаю, скільки часу пройшло після мого першого обстеження, але не меньше 3 років то точно, вирішила знову піти до лікаря. Саме цікаве, що після народження доньки я вже не могла прощупати тієї горошинки у себе на груді, особливо не раділа, бо казали, що така пухлинка може "мігрувати".
Коли знову пішла в діагностичний - на той раз вже до іншого лікаря - вона мені провела обстеження і УЗІ і ніякої фіброаденоми у мене не знайшли. Якби не було в базі лікарні даних з попереднього обстеження - вона не повірила б що взагалі я мала таку бяку.
На моє питання, куди ж воно ділось - відповідь банально проста - під час вагітності відбувся гормональний збій чи типу того і воно просто розсмокталось саме по собі.
Я знаю, що мій випадок один із дуже небагатьох і швидше вийняток ніж закономірність. Але я рада що не поспішила із операцією, хоча випадки бувають різні.
Тут рішення приймати Вам, але порадьтесь із декількома лікарями, не нервуйтесь.
Також є випадки, що після видалення ця пухлинка може з"явитись знову і не обов"язково в тій самій груді. Також сходіть на консультацію до гінеколога, проблемка може бути пов"язана і з тією частиною жіночого тіла."

Вибачте за такий великий текст, але знайте, що зараз у дуже багатьох молодих жінок і навіть дівчат є фіброаденоми і тут основне не панікувати, а знайти хорошого лікаря.
Kasiopei

Повідомлення akulka77 » 28 травня 2016, 22:56

І у мене були фіброаденоми в обох залозах (60 і 90 мм). Три роки тому мені їх видалили ,під місцевим наркозом, в онко лікар Михайловський . Операції були з інтервалом у чотири місяці. І скажу з власного досвіду, що влітку в жару гірше і довше заживає. До того лікувалась в мамолога сім років, тільки вагу набрала...
Лікар мені сподобався, шви(косметичні) зажили так, що інші лікарі при огляді не відразу помічають, що важливо...
А ще прислухалась до порад хрещеної, вона лікар, що видаляти потрібно все, що не норма і вчасно. У неї самої, щось таке було, але дотянула, що дійсно прийшлось видалити всю залозу. Фіброаденома хоч і доброякісне новоутворення, але ж воно росте...
Зараз спостерігаюсь і надалі в онко в лікаря Михайлівського (зараз він нач.мед., але пацієнтів приймає ).
akulka77

Повідомлення taaany » 11 червня 2016, 21:37

Хороший лікар мамолог Качан, приймає в Діагностичному і в Перинатальному. Моя кума лікується в нього. Приємний , компетентний. В перинатальному робить узд. Була в двох лікарів, він сподобався на всі 100%.
taaany

Повідомлення танік » 11 червня 2016, 22:10

теж хожу до Качана то дуже подобається
танік

Re: Фіброаденома молочної залози

Повідомлення amity » 17 червня 2016, 01:31

cvetik написав:Доброго дня всім не байдужим. Дівчата допоможіть хто знає, або хто з цим знайомий. Виявили фіброаденому молочної залози (20мм) сказали терміново оперувати. Незнаю навіть де і що і з чим його їдять. Начитавшись "гуглі" волося дибки стає. В онко сказали що відрізають повністю грудь. За цих пару днів(4дня) через нервовий стан втратила 4кг ваги. Дурні мислі лізуть.Можливо хтось робив цю операцію, можливо хто порадить гарного лікаря чи хірурга, чи момолога. Не хотілось би попасти до коновала. любій інфі буду вдячна. Всеж в 30 років не хтілось би себе губити. :cry:

Привіт,

не переживайте, нічого страшного там немає - це форма мастопатії, результат гормонального збою.
Мені оперували двічі(Якимчук в онко, в 18 і 25 років), тепер і сліду не лишилося)
А от нервовість зараз ваш найбільший ворог, обовязково купіть заспокійливе, і налаштовуйтесь на операцію
15 хв під місцевим наркозом, потім кілька тижнів щоб зажило, ото й по всьому
amity

Повідомлення emeli » 28 червня 2016, 20:52

А скільки Качан бере за прийом і скільки в нього узд груді коштує
emeli

Re:

Повідомлення taaany » 28 червня 2016, 21:20

emeli написав:А скільки Качан бере за прийом і скільки в нього узд груді коштує

В діагностичному була в нього то давала 50 грн, здається, просто за огляд. Вже в кінці подякувала. А узд робить в перинатальному. Кума як лікувалася в нього то він місце позначав де треба добре роздивитись на узд і вона в діагностичному і робила. А зараз запропонував на узд до нього в перинатальний. І роздивився те що інші не бачили. Він нащупує і втому місці гарно вже видивляється. Мені здається що це перевага коли знає де шукати. За ціну узд не скажу але точно не більше ніш в інших.
taaany

Повідомлення emeli » 28 червня 2016, 21:54

Дякую
emeli

Повідомлення nnata » 13 січня 2017, 14:25

Дівчата напишіть будьласка як проходила реабілітація, у мене після того як зняли шви вже четвертий дент потроху витікає весь час дуже темна кров, чи це має так бути і за ск. часу зажтягнувся шрам
nnata

Повідомлення nnata » 13 січня 2017, 14:37

А про Качана скажу ось таке я як свідома оюдина що піклується про своє здоров'я раз у рік ходила до момолога, 3 роки наз налапала ущільнення і показала Качан оглянувши сказав що то просто долька воспалилась і у мене такі груди особливі молрчні і т.д. наступного року знову пішла і звернула увагу на те саме ущільнення і знову все добре, ні на яке узі мене не посилав, я стала помічати що ущільнення збільшилось, тоді вже лікар послав на узі де пост.фіброаденому під питанням, виписав лікуван яке збільшило мою пухлину за місяць на 5 мм і дав візитку підійти через місяць у його поиватний кабінет.Я вже більше не пішла і скільки пережила, хоч уже майже все позаду,хоч звинувачую тільки себе потрібно консультуватися мінімум у 2 лікарів.
nnata

Re:

Повідомлення cvetik » 08 лютого 2017, 17:17

nnata написав:Дівчата напишіть будьласка як проходила реабілітація, у мене після того як зняли шви вже четвертий дент потроху витікає весь час дуже темна кров, чи це має так бути і за ск. часу зажтягнувся шрам

Доброго дня. Незнаю як у інших але у мене був дуже хороший лікар Бокій Р., так от, після операціїї мені поставили дренаж тому (як він сказав всяка бяка) витікала більше тижня, по кольору теж схоже було на чорну кров, але він казав що це норма, на перевязку ходила кожного дня, робив сам не медсестри а сам. А бо він така людина або я така істерічка :D , бо увесь час брикала в обморок. Реабілітація (мабуть скоріше всього це пов'язано з психікою, мені на себе було і страшно і жалко дивитись) тому якось важкувато, але поїхали через два місяці на море (з дозволу лікаря, але тільки була під парасолею) вже ось пройшло півроку ніякого майже не видно шраму. Але на погоду то трохи тягне і поболює в середині на місці тої гуляки. А ще сказав саме найголовніше НЕМООЖНА НІ ПЕРЕОХОЛОДЖУВАТИСЬ, ноги завжди в теплі і НІЯКИХ ЗАПАЛЕНЬ особливо по жіночому. Здорров'я Вам. ;)
cvetik

Повідомлення танік » 08 лютого 2017, 17:28

хоучу знову написати за Качана була на консультації у діагностичному .общупує кожен мм грудей і ділянку аж майже до шиї.На мамограф не посилав але на всі питання давав дуже обширну інформацію.Взагалі на прийомі була майже 40 хв .Не спішить як інші щоб заробити побільше грошей,побільше би таких спокійних і врівноважених лікарів то може й що й мінялось би в галузі медицини.
танік

Повідомлення Olga810 » 24 квітня 2018, 08:12

Доброго дня! Для того щоб не стикатися з такою проблемою взагалі просто необхідно: 1) відмовитися від тих "крутих" дезодорантів, які блокують вихід токсинів. Це ті, що "захищають Вас від поту на 12, 24 і більше годин". Це прямий шлях до проблем з груддю (якщо токсини не можуть вийти через шкіру, вони накопичуються де?...). 2) водний режим (40 мл води на 1 кг ваги. Вводити воду поступово! Якщо до цього часу випивали 1 стакан води на добу, то завтра 1,5 стакана і т. д.). 3) реабілітація ШКТ. 4) Лімфодренаж. І все буде ОК :))
Olga810

Повернутись до Краса та здоров'я