Контактні лінзи (поради з вибору, процес звикання тощо)

Рецепти краси, лікарі, дієти, харчування, спорт, здоров`я...

Re:

Повідомлення S2112 » 17 серпня 2017, 09:55

juliabut написав:І я лінзи ношу давно, років 15. Офтальмолог, в якого я весь час купую лінзи сказав, що носити їх можна, поки не відчуватиму дискомфорт. Квартальні лінзи я ношу рік. На ніч знімаю, бо після сну око дуже сухе. Зір у мене за цей час не впав. Конюктивіт був 2 рази і то пов'язано з певними захворюваннями в той час. В оптиках переконують, що носити лінзи треба строго 3 місяці і навіть дату покупки записують, щоб, бува, не забула в той день прийти за новою парою. Ну то таке, кому як зручно, той так і робить. Я спокійно відношую рік.
Яку фірму беру— не знаю, ніколи не цікавилася. Різниці між дихаючими і звичайними для себе не відчула і ті і ті знімаю на ніч обовязково. Розчину мені теж на довго вистачає, бо не наливаю повну ємкість, а лише, щоб лінзу покрило. Одного разу купувала лінзи в оптиці і через місяць вони порвалися. Плюс сама лінза була дивна, стінки зліпалися так, що розклеїти було проблематично. Довго мусила мокнути, щоб потім ще пальцями відділити краї. Не якісна, одним словом. Більше місцю постійної покупки не зраджую.
Думала вже про лазер, але є кілька нюансів, які мене зупиняють. Та й дискомфорту через свою незрячість не відчуваю. Цікао, де в нас роблять корекцію, в центрі Сови?

:o :shock: :? Це жах! І некомпетентність лікаря! Але очі Ваші, і Ви в праві робити з ними все що завгодно, тільки не радьте іншим. Рік носити квартальну лінзу, :o навіть незнати ЯК вона називається :o :o . Халатне відношення до себе
Аватар користувача
S2112
 
Повідомлень: 2306
З нами з: 09 листопада 2014, 12:46
Звідки: Рівне
Репутация: 220

Повідомлення bistra » 18 серпня 2017, 18:42

Я колись завжди купувала лінзи в Центрі зору, то теж як вони називаються навіть не цікавилась, приходила до них, казала прізвище і мені видавали що потрібно.
І лікар теж казав, що носити можна поки не мішають, бувало що квартальна лінза носилась до 5-6 місяців, до року ніразу не доходило правда )))
Але після двох конюктивітів поміняла і лікаря і лінзи, і ношу місяць-півтора місячні лінзи
bistra
 
Повідомлень: 1026
З нами з: 06 жовтня 2012, 14:53
Репутация: 32

Повідомлення olyavolya » 18 серпня 2017, 22:37

да, мне тоже именно так говорили носить линзы - до малейшего ощущения дискомфорта. При чем говорили это в двух разных специализированных клиниках (а не просто оптике при аптеке). получает где то так же - около года.
при чем все равно что квартальные, что годичные.
Только я не каждую ночь снимаю :-)
ношу линзы в таком режиме более 17 лет.
что то вроде ячменя было один раз и никак не связанно с линзами - я сама очень грязными руками в глаз полезла по глупости.
никого не призываю, просто делюсь опытом.
раствор много лет использую мультисон тоже и неоплюс. когда подобных не было - использовала реню. разницы не заметила за много лет использования и того и другого :-)
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Повідомлення marinochka » 30 серпня 2017, 14:02

І я теж ношу лінзи довго, ну явно більше часу, ніж вони на це розраховані, теж до відчуття дискомфорту. Але я практично кожну ніч знімаю. Зараз я беру лінзи біофініті на місяць, але ношу їх приблизно 3-4 місяці. Мій офтальмолог зовсім не проти такого носіння лінз. Я ношу лінзи вже 20 років.
Аватар користувача
marinochka
 
Повідомлень: 4526
З нами з: 12 лютого 2010, 18:19
Репутация: 305

Повідомлення rukavychka » 16 грудня 2017, 22:43

Порадьте хорошого офтальмолога в місті. І ще хто що чув за нічні лінзи? Є такі що користуються, може в нашому місті таке вже є?
Аватар користувача
rukavychka
 
Повідомлень: 836
З нами з: 14 березня 2012, 23:03
Репутация: 54


Повернутись до Краса та здоров'я