Догляд за дітьми (дитячі речі і т.д.)

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Повідомлення РОССОМАХА » 17 квітня 2018, 09:22

Блін, читала- читала, я свого не б"ю і не слухається, хтось лупить і все рівно ж не слухається))) то навіщо бити?
Мене не били батьки, але в куток ставили стабільно, і нічого, нормальна виросла, одне тільки, в мене панічний страх того , що мене хтось вдарить...я навіть уявити цього не можу, тому малого не б"ю, я уявляю який він жах відчуває при цьому замахувані...ну якось так (було ОДИН раз лупнула по попі, але тільки тому, що сама була в стані неврівноваженому, тому вчиться контролювати себе, а не своє дитя)
А чоловіка лупили страшно і доречі він ще більш категоричний стосовно фізичних покарань, бо я ще можу шарпнути за руку, а він - ніколи і саме тому, що це найбільший жах його дитинства

А ще в мене така штука, яка 100% діє, тільки я обіцяю собі, що не наказую малого і не кричу....тадам - дитя в ту ж хвилину слухняне, тому що злять вони нас і виводять, тоді коли нам на них немає часу...я пішла на роботу і малий в саду вже довше і ввечері на нього менше часу, то поведінка відразу стала жахлива...от просто день в день...тепер шукаю можливості, поробити все і більше бути з ним
Аватар користувача
РОССОМАХА
 
Повідомлень: 6438
З нами з: 30 листопада 2012, 13:09
Репутация: 604

Re: Re:

Повідомлення dasha1987 » 17 квітня 2018, 11:23

Tetiana написав:
АннаП написав:
Tetiana написав:Завжди є вихід - не читайте... :)) Я впринципі взагалі до вас нічого не писала. Вашими словами: не сприймайте так вштики думку інших, відмінну від вашої.. :))

Читаєте уважно))) то чому ж так важко не перекручувати написане?

Нагадайте мені яку саме думку ви відстоюєте? Що "пощечина" двохрічній дитині - це норма, бо мене лише це слово зачепило, до того ж не з ваших постів. Ну, хай буде так. Шо ви хочте?

У нас разное понимание этого слова. Представляете, беру со всей дури и луплю до посинения по щекам..просто аж пока не потеряет сознание. Причем каждый день, систематично. По 100 раз в день
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Повідомлення dasha1987 » 17 квітня 2018, 11:26

Нарисуйте в своем сознании картинку, где ещё кровь по стенам от этого брызгает и зубы вылетает. Да, это норма у меня. Я мега тиран, убийца, кайфую от ежедневного битья своего сына ПОЩЕЧИНАМИ!.
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Re:

Повідомлення Оріяна » 17 квітня 2018, 12:02

РОССОМАХА написав:
А ще в мене така штука, яка 100% діє, тільки я обіцяю собі, що не наказую малого і не кричу....тадам - дитя в ту ж хвилину слухняне, тому що злять вони нас і виводять, тоді коли нам на них немає часу...я пішла на роботу і малий в саду вже довше і ввечері на нього менше часу, то поведінка відразу стала жахлива...от просто день в день...тепер шукаю можливості, поробити все і більше бути з ним

Це як? Напр, малий стоїть дупою стукає в дзеркало шафи-купи і ти обіцяєш сама собі мовчки чи в голос "я на нього не кричу - я його не наказую - я не кричу - я не наказую..." і що він одразу слухається і перестає таке робити? Я не зрозуміла, от чесно...
Аватар користувача
Оріяна
 
Повідомлень: 14541
З нами з: 12 лютого 2013, 17:51
Звідки: Ювілейний
Репутация: 524

Re:

Повідомлення Таня83 » 17 квітня 2018, 12:06

dasha1987 написав:Нарисуйте в своем сознании картинку, где ещё кровь по стенам от этого брызгает и зубы вылетает. Да, это норма у меня. Я мега тиран, убийца, кайфую от ежедневного битья своего сына ПОЩЕЧИНАМИ!.

:lol: :lol:
Таня83
 
Повідомлень: 3607
З нами з: 07 лютого 2016, 12:19
Звідки: Мототрек
Репутация: 231

Повідомлення mondrushira » 17 квітня 2018, 12:08

Ой, у мене теж панічний страх з зеркалом, коли брали шафу то якось не думали... А зараз тільки ловиш.. не кидай в в ту сторону, не обпирайся і тп
Аватар користувача
mondrushira
 
Повідомлень: 3713
З нами з: 05 травня 2013, 23:17
Звідки: м.Рівне, тел. 0967310927
Репутация: 285

Повідомлення Sim0na » 17 квітня 2018, 12:11

в знайомих теж мала крутилася біля дзеркал з купе, то мати встигла зловити падаюче дзеркало
а я в дитинстві налетіла на віконне скло з рамою, зашивали...ттт з очима все гаразд....
Аватар користувача
Sim0na
 
Повідомлень: 9404
З нами з: 08 травня 2011, 23:24
Звідки: Рівне
Репутация: 229

Re: Re:

Повідомлення malva » 17 квітня 2018, 12:12

Оріяна написав:
РОССОМАХА написав:
А ще в мене така штука, яка 100% діє, тільки я обіцяю собі, що не наказую малого і не кричу....тадам - дитя в ту ж хвилину слухняне, тому що злять вони нас і виводять, тоді коли нам на них немає часу...я пішла на роботу і малий в саду вже довше і ввечері на нього менше часу, то поведінка відразу стала жахлива...от просто день в день...тепер шукаю можливості, поробити все і більше бути з ним

Це як? Напр, малий стоїть дупою стукає в дзеркало шафи-купи і ти обіцяєш сама собі мовчки чи в голос "я на нього не кричу - я його не наказую - я не кричу - я не наказую..." і що він одразу слухається і перестає таке робити? Я не зрозуміла, от чесно...

Я думаю, що мова про те, що коли бачиш, що дитина робить шкоду, не треба на неї кричати, а кажеш - а давай ми з тобою отаке зробимо і йдемо РАЗОМ робити щось оте, і так постійно)) і тоді в дитини просто не буде часу робити якусь шкоду)) Ну, це в ідеалі, звичайно... Бо не завжди можна займатися тільки дитиною...
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18441
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Повідомлення Лапушка » 17 квітня 2018, 13:07

Я один раз одлупила Марту, й реально била до синяків. Коли вона на балкон вискочила, на який заборонено було заходити. У мене це було єдиним правилом, вона нерівно дихала до того балкону, ще й табуретку тягнула за собою. Я вішала стірку й зайшла у кімнату, в секунді обернулась, а Марта висить на перилах й заглядає вниз. о, я її тихенько схопила, щоб не злякать, затягнула до кімнати, й там вже дала волю емоціям. До сих пір мені в очах той балкон. й не шкодую, що відлупцювала. З тих пір навіть зараз, у 11 років, щоб вийти на балкон -просить дозволу.
Аватар користувача
Лапушка
 
Повідомлень: 12282
З нами з: 18 квітня 2010, 15:29
Звідки: ТАРО. О5о148899о
Репутация: 127

Re:

Повідомлення dasha1987 » 17 квітня 2018, 13:13

Лапушка написав:Я один раз одлупила Марту, й реально била до синяків. Коли вона на балкон вискочила, на який заборонено було заходити. У мене це було єдиним правилом, вона нерівно дихала до того балкону, ще й табуретку тягнула за собою. Я вішала стірку й зайшла у кімнату, в секунді обернулась, а Марта висить на перилах й заглядає вниз. о, я її тихенько схопила, щоб не злякать, затягнула до кімнати, й там вже дала волю емоціям. До сих пір мені в очах той балкон. й не шкодую, що відлупцювала. З тих пір навіть зараз, у 11 років, щоб вийти на балкон -просить дозволу.

Зачем вы пишите отлупила? Сейчас все в обморок упадут от этого слова, еще до синяков. Полиция, где полиция!. Будете как я, та что бью пощечины и кайф получаю...
У нас балкон тоже больная тема, сейчас соединили два, поставили перила, через которые можно вылететь. И не успели зашить ещё это все. То так просится туда, мы то вместе сядем, но держим со всех сторон, но страшно ужасно. Ручки с замками поставили уже, а то пытается открывать.
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Re:

Повідомлення mondrushira » 17 квітня 2018, 13:23

Лапушка написав:Я один раз одлупила Марту, й реально била до синяків. Коли вона на балкон вискочила, на який заборонено було заходити. У мене це було єдиним правилом, вона нерівно дихала до того балкону, ще й табуретку тягнула за собою. Я вішала стірку й зайшла у кімнату, в секунді обернулась, а Марта висить на перилах й заглядає вниз. о, я її тихенько схопила, щоб не злякать, затягнула до кімнати, й там вже дала волю емоціям. До сих пір мені в очах той балкон. й не шкодую, що відлупцювала. З тих пір навіть зараз, у 11 років, щоб вийти на балкон -просить дозволу.

Я сама з Сумської обл, то у нас мама лишила малого на бабусю ( живуть на 5 поверсі), баба вибігла в магазин на 1. Ну а малому треба ж було глянути де бабця... Летів до самого низу, отделався можна сказать іспугом, бо кожен поверх перечіплявся об шнурки більєві і це змягчило падіння. Зараз вже парніша, але всі ж розуміють що могло б бути... Я за балкон теж всипала б...
Аватар користувача
mondrushira
 
Повідомлень: 3713
З нами з: 05 травня 2013, 23:17
Звідки: м.Рівне, тел. 0967310927
Репутация: 285

Повідомлення mondrushira » 17 квітня 2018, 13:25

І я не думаю що там не пляснювали і не розказували. Канешно вина бабці що лишила
Аватар користувача
mondrushira
 
Повідомлень: 3713
З нами з: 05 травня 2013, 23:17
Звідки: м.Рівне, тел. 0967310927
Репутация: 285

Re:

Повідомлення Gallina » 17 квітня 2018, 13:45

olyavolya написав:Очень часто бывает, что в этом воспитательном угаре лично я начинаю терять берега и мне бывает полезно ,если кто то со стороны покажет что тут что то не так.

Класна фраза, особливо я в тому угарі як старший починає вчити уроки. Я не за те щоб був відмінником, а щоб не був лінтяєм, щоб вмів заставити себе робити речі, які не приємні. В житті багато такого.
Як бути адекватною мамою?
Аватар користувача
Gallina
 
Повідомлень: 3399
З нами з: 25 серпня 2011, 14:27
Звідки: 0638536678, 0961220300, Північний Фреш
Репутация: 455

Re: Re:

Повідомлення Маришка » 17 квітня 2018, 13:51

dasha1987 написав:Зачем вы пишите отлупила? Сейчас все в обморок упадут от этого слова, еще до синяков. Полиция, где полиция!. Будете как я, та что бью пощечины и кайф получаю...
offtopic "У нас балкон тоже больная тема, сейчас соединили два, поставили перила, через которые можно вылететь. И не успели зашить ещё это все. То так просится туда, мы то вместе сядем, но держим со всех сторон, но страшно ужасно. Ручки с замками поставили уже, а то пытается открывать."


можете крутити скільки хочете, що вас тут "обвиняют" АЛЕ, "пощечина" - це всеодно ляпас, по губам чи обличчю, якщо ледь торкаючись - то він не матиме ніякого виховного ефекту,бо дитина не відчує, то для чого таке робити? всетаки ви докладаєте силу, щоб він відчув біль і запам"ятав що не можна, правильно я розумію? то як не крути це удар, да без крові і вибитих зубів, але всеодно удар 2х річній дитині.... хз.... я такого не розумію, взагалі :roll: от слова ніколи.... от прям не знаю, що таке могла б зробити моя дитина в 2 роки, щоб я так зробила....

сужу чисто по собі.... просто перестаньте робити з себе тут жертву :oops:
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re: Re:

Повідомлення Маришка » 17 квітня 2018, 13:53

Gallina написав:
olyavolya написав:Очень часто бывает, что в этом воспитательном угаре лично я начинаю терять берега и мне бывает полезно ,если кто то со стороны покажет что тут что то не так.

Класна фраза, особливо я в тому угарі як старший починає вчити уроки. Я не за те щоб був відмінником, а щоб не був лінтяєм, щоб вмів заставити себе робити речі, які не приємні. В житті багато такого.
Як бути адекватною мамою?


мене коли дуже криє, і я відчуваю - що всьооо.... просто розвертаюсь і йду в другу кімнату (чи на кухню посуду там помити, чи попрати, короче направляти своє зло в інше русло), а дитині кажу - що роби як знаєш, якщо тобі не стидно іти з невченими уроками - іди (але це твоя відповідальність, тобі буде соромно - не мені), а про речі - кажу що завтра в тому і підеш, як скинула (в помятому і т.д.) - то тож іде складать.... короче мучимось і щось ніби виходить :D
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення olyavolya » 17 квітня 2018, 14:08

у меня муж шутит, что для этого и придумано, что бы было двое родителей: маму накрыло - папа нормальный, папу-накрыло, мама уже отошла :-)
Я тоже заметила, что накрывает больше детей, когда им было мало именно персонального внимания - когда работа-кружки-походы-развлечения, тогда стараюсь устроить день дома, при чем необязательно именно прицельно с ними провести этот день, я делаю домашние дела какие то - просто с ними разговориваю паралельно, чуть подигрываю и они становятся спокойнее. Мимум мультиков и планшета - у моих вот прямо прямая связь.
Если чувствую что сама в шаге от пропасти - то стараюсь остановится, выдохнуть, секунду подумать - чаще всего удается разрулить мирно.
Ну и сон для меня очень важен - если я нормлаьно сплю, хотя бы по 6 часов в сутки - то я нормальная :-)
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Re: Re:

Повідомлення dasha1987 » 17 квітня 2018, 14:21

Маришка написав:
dasha1987 написав:Зачем вы пишите отлупила? Сейчас все в обморок упадут от этого слова, еще до синяков. Полиция, где полиция!. Будете как я, та что бью пощечины и кайф получаю...
offtopic "У нас балкон тоже больная тема, сейчас соединили два, поставили перила, через которые можно вылететь. И не успели зашить ещё это все. То так просится туда, мы то вместе сядем, но держим со всех сторон, но страшно ужасно. Ручки с замками поставили уже, а то пытается открывать."


можете крутити скільки хочете, що вас тут "обвиняют" АЛЕ, "пощечина" - це всеодно ляпас, по губам чи обличчю, якщо ледь торкаючись - то він не матиме ніякого виховного ефекту,бо дитина не відчує, то для чого таке робити? всетаки ви докладаєте силу, щоб він відчув біль і запам"ятав що не можна, правильно я розумію? то як не крути це удар, да без крові і вибитих зубів, але всеодно удар 2х річній дитині.... хз.... я такого не розумію, взагалі :roll: от слова ніколи.... от прям не знаю, що таке могла б зробити моя дитина в 2 роки, щоб я так зробила....

сужу чисто по собі.... просто перестаньте робити з себе тут жертву :oops:

Я из себя жертву не делаю. Я рада, что вы можете все решить словами. Да, я дала по губам ,когда меня укусил за грудь, зажал своими зубами и держал. Просила отпустить, мама рядом стояла, пыталась отвлечь его, чтоб наконец то рот открыл. а он держал и сжимал ещё сильнее. Когда отпустил я дала по губам. Можете обсирать меня сколько хотите, миллион раз было сказано, что нельзя кусать. Я в том нервном состоянии, с обидой и болью дала пальцами, по губам. Я неделю ходила с огроменным синяком на груди. Это для меня был предел. Кому удобнее было бы в такой момент сюсюкать, разговаривать, или петь песни, это ваши проблемы. Я поступила так. Называйте как хотите, ляпас ,пощечина, удар кулаком и тд.
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 17 квітня 2018, 14:28

Маришка написав:
dasha1987 написав:Зачем вы пишите отлупила? Сейчас все в обморок упадут от этого слова, еще до синяков. Полиция, где полиция!. Будете как я, та что бью пощечины и кайф получаю...
offtopic "У нас балкон тоже больная тема, сейчас соединили два, поставили перила, через которые можно вылететь. И не успели зашить ещё это все. То так просится туда, мы то вместе сядем, но держим со всех сторон, но страшно ужасно. Ручки с замками поставили уже, а то пытается открывать."


можете крутити скільки хочете, що вас тут "обвиняют" АЛЕ, "пощечина" - це всеодно ляпас, по губам чи обличчю, якщо ледь торкаючись - то він не матиме ніякого виховного ефекту,бо дитина не відчує, то для чого таке робити? всетаки ви докладаєте силу, щоб він відчув біль і запам"ятав що не можна, правильно я розумію? то як не крути це удар, да без крові і вибитих зубів, але всеодно удар 2х річній дитині.... хз.... я такого не розумію, взагалі :roll: от слова ніколи.... от прям не знаю, що таке могла б зробити моя дитина в 2 роки, щоб я так зробила....


сужу чисто по собі.... просто перестаньте робити з себе тут жертву :oops:


Називайте як хочете, але вся оця історія з побиттям перетворилася на фарс.
Висмикнули фразу з контексту, обсмоктали, перекрутили і зачмирили всіх мам, які, о ужас, можуть шльопнути дитину. Причому подати це у вигляді нанесення легких тілесних( ще і лекцію прочитали(
Ну вдається вам не бити дітей - от чесно, дуже за вас рада. але це не значить, що ви кращі, а інші гірші. А хтось кричить на дітей матом, хтось тролить без усталі, хтось ціни не складе дитині. В кожного своя історія і свій досвід, діти різні - відтак, підходи до виховання різні.
Дашу цілковито підтримую і її сарказм мені зрозумілий. Гидко читати окремі пости...
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re: Re:

Повідомлення Маришка » 17 квітня 2018, 14:53

АннаП написав:
Називайте як хочете, але вся оця історія з побиттям перетворилася на фарс.
Висмикнули фразу з контексту, обсмоктали, перекрутили і зачмирили всіх мам, які, о ужас, можуть шльопнути дитину. Причому подати це у вигляді нанесення легких тілесних( ще і лекцію прочитали(
Ну вдається вам не бити дітей - от чесно, дуже за вас рада. але це не значить, що ви кращі, а інші гірші. А хтось кричить на дітей матом, хтось тролить без усталі, хтось ціни не складе дитині. В кожного своя історія і свій досвід, діти різні - відтак, підходи до виховання різні.
Дашу цілковито підтримую і її сарказм мені зрозумілий. Гидко читати окремі пости...


так я теж за те, щоб це все вже перестали писати (і справа не в тому що як мені вдається)
а про те, що написала Лапушка - ніхто ж нічого їй не сказав чи коментував, що вона "недомать", а кривлять якраз почала Даша,
для чого? дійсно вже ж досить :roll:

я писала вище -в кожного свої погляди на життя, розсудить тільки час
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення АннаП » 17 квітня 2018, 14:58

Мені зрозуміло чому. Вважаю це нормальною реакцією на 'влучні' та 'доречні' коменти
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення АннаП » 17 квітня 2018, 15:11

Взагалі-то поради треба вміти давати. І давати, коли їх потребують. А не лізти 'айяяй, не можна так робити! Нононо!'
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re:

Повідомлення dasha1987 » 17 квітня 2018, 15:13

АннаП написав:Мені зрозуміло чому. Вважаю це нормальною реакцією на 'влучні' та 'доречні' коменти

Спасибо.
Чё я ерничать начала,,, кто-то тут писал: пощечина двухлетке-это норма.. О боже, меня это так зацепило.. Бить своего ребёнка. Да я никогда..
Кто писал это норма? Я?
Да,писала, что не действует на моего такое, сделала,ударила-была значит причина, но продолжает так же делать. Я то не бью больше, вижу ,что до одного места эти выпады с моей стороны, и так не получиться добиться чего то. Решаю проблему уходя подальше или ещё как то. А тут два дня пишут, бить нельзя, тебя же не бьют, и тд. Я не бью никого, (ну мужа могу вальнуть кулаком, когда дурачимся) . Сына по попе шлепнуть - было дело, когда была опасность от его действий, когда закончились слова и все адекватное в организме, и не уйдешь подальше, потому что это могло привести к последствиям плачевным.
Какого то оправдываюсь... Жертву из себя делаю.. Никогда не была ею и не делала из себя.
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Повідомлення Волошка12 » 17 квітня 2018, 15:51

Я підтримую Дашу і Анну, така сама недомать можу дати по попі!
Але ж це не побої, як саправді перекрутили...І діти взагалі різні по характеру, не можна усіх ставити однаково!
І як реагувати, коли дитина з усієї дурі біжить і вдаряється об дзеркало на шафі купе...яке просто впаде і осколками може зарізати дитину! Розвертатися і йти стіркою займатись чи куховарити? А що робити якщо повчання і сварка не помагає і дитину це просто смішить і ще зробить на зло? Стояти і спостерігати?
Я по дупі вдаряю рідко і по реально серйозній причині...до моєї так доходить найкраще....Ніхто не б"є до синців, крові і т.д. Іноді коли робить шкоду і фрази "давай попу" хватає...
Аватар користувача
Волошка12
 
Повідомлень: 4333
З нами з: 18 квітня 2013, 10:09
Звідки: Рівне, Радіозавод, 0978414075."+" за "+"
Репутация: 326

Повідомлення Маришка » 17 квітня 2018, 16:00

і доречі, щоб не подумалоось що в мене "німб світиться"
насправді входити в "дзен" (як писала Лапушка) мені довелось довго вчитись (не без допомоги психологів, невропатологів, дефектологів і т.д. так як ми мали особливості фізичного і неврологічного розвитку) і я добре знаю, що таке істерика, причому така, що треба срочно звати медсестру в 22 год (благо що в мене це сусідка), бо немогла зробити нічого (коли дитина сама себе починає травмувати), коли проходили курсами заспокійливе.

просто один висновок я засвоїла добре - дитина не робить цього спеціально, щоб вас образити чи скривдити чи розізлити, в неї є якась своя мета - але не злий умисел і тим більше по відношенню до мами (мене ця тема дуже турбувала, особливо в 6 років, прям до окремої розмови з психологом і ще деяких статей по розвитку спихіки), і інколи дитині самій потрібна допомога, щоб зрозуміти і усвідомити те, що вона робить і що цей вчинок дає вам (причинно-наслідковий звязок).... якось так... якщо я доступно пояснюю((((

такий мій досвід і від того такі переконання, але то таке... ліричний відступ)))
і як писали вище - вчитись ніколи не пізно, і добре коли хтось збоку може тобі щось сказати - поправити чи навіть покритикувати (навіть якщо це тобі не подобається, але то нова тема для роздумів, можливо подивитися на стуацію під іншим кутом, подумати ще раз), добре що є форму - погляди на якому можуть категорично протилежними, бо тоді є з чого вибирати собі :) гірше, коли вибору немає
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення АннаП » 17 квітня 2018, 16:24

Маришка, люблю Вас почитати))) правильно пишете, по- житєйскі)
Я переконана, що кожна адекватна мама дуже-дуже хоче ніколи не піднімати руку на своїх дітей. На жаль, не завжди виходить. Не завжди вистачає витримки і слів. Але писати, що бити дитину - це норма в сучасному суспільстві - брєд. ІМХО
Проблема - коли слова заміняються силою, коли б'ють просто так, коли б'ють, щоб спустити пар, коли нещадно пресують морально.
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення olyavolya » 17 квітня 2018, 16:27

"недомать" "до крови" "зубы летают" и протчее - это уже самоназвание, я такого нигде не писала и в принципе так не считаю. Я очень сильно удивилась всеобщему, как мне показалось, одобрению битья как воспитательного метода.
И я по преждненему не согласна с тем, что это норма. Я не верю в действенность воздействия любых физических методов воспитания на ребенка лет, как минимум до 9-12 (старше-дискусионно) - битье не воспитание, а дрессура. Вот только если человек бьет щенка, то его осуждают. Хотя он его тоже воспитывает.
Если при мне бьют ребенка я подойду и предложу помощь (это чаще всего банальный срыв от усталости ибанальные 10 минут, когда за ребнком смотрят, а мама спокойно сидит тут же на лавочке может быть выходом) или расскажу, что вообще то это противозаконно, если реакция агресивна.

В примере с зеркалом - 2х летка сделает вывод, что к зеркалу нельзя подходить потому что дадут по шее, а не потому что оно разобьется и это опасно. И Бог его знает, что ребенок сделает, когда рядом взрослого не будет и т.д.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Re:

Повідомлення АннаП » 17 квітня 2018, 16:35

olyavolya написав:Если при мне бьют ребенка я подойду и предложу помощь (это чаще всего банальный срыв от усталости ибанальные 10 минут, когда за ребнком смотрят, а мама спокойно сидит тут же на лавочке может быть выходом) или расскажу, что вообще то это противозаконно, если реакция агресивна.


:shock: А звідки Ви взяли, що маєте право ось так лізти зі своєю допомогою? Пробачте, що грублю, але особисто мене завжди дратують такі помічники. Ніколи не розуміла, коли сторонні люди безтактно втручаються в мій особистий простір.

Я думаю, що всі розуміють, що мова йде про стусан або по попі, а не про важкі тілесні)
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Повідомлення dasha1987 » 17 квітня 2018, 16:37

Объясните мне, я не знаю, как доходчиво объяснить, показать, рассказать 2л ребенку, что нельзя бить вилкой по зеркалу холодильника(заберешь, возьмет другой предмет. Выкинуть холодильник или закрывать дверь которой там нет, не вариант), что нельзя выбивать попой дверь шкафа купе ,находящееся в комнате где спим, которое высотой под 3 метра,и весом Бог его знает сколько. Я серьезно,без сарказма и приколов. У меня закончились все истории, аргументы и тд.
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Re:

Повідомлення АннаП » 17 квітня 2018, 16:40

dasha1987 написав:Объясните мне, я не знаю, как доходчиво объяснить, показать, рассказать 2л ребенку, что нельзя бить вилкой по зеркалу холодильника(заберешь, возьмет другой предмет. Выкинуть холодильник или закрывать дверь которой там нет, не вариант), что нельзя выбивать попой дверь шкафа купе ,находящееся в комнате где спим, которое высотой под 3 метра,и весом Бог его знает сколько. Я серьезно,без сарказма и приколов. У меня закончились все истории, аргументы и тд.

Даша, а може дитя на розвивалки, басейн, англійську, а мамі латешечку з піроженкою?
В смислі зайняти чимось дитя, щоб часу і сил на шкоду не вистачало
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re: Re:

Повідомлення FlyS » 17 квітня 2018, 16:52

АннаП написав:
dasha1987 написав:Объясните мне, я не знаю, как доходчиво объяснить, показать, рассказать 2л ребенку, что нельзя бить вилкой по зеркалу холодильника(заберешь, возьмет другой предмет. Выкинуть холодильник или закрывать дверь которой там нет, не вариант), что нельзя выбивать попой дверь шкафа купе ,находящееся в комнате где спим, которое высотой под 3 метра,и весом Бог его знает сколько. Я серьезно,без сарказма и приколов. У меня закончились все истории, аргументы и тд.

Даша, а може дитя на розвивалки, басейн, англійську, а мамі латешечку з піроженкою?
В смислі зайняти чимось дитя, щоб часу і сил на шкоду не вистачало

І в один прекрасний день все рівно ті самі двері можуть бути вибиті.. бо дитині не вклали в голову "Не можна" а просто одвлікли...
Не всі діти однакові.. одним розмови вистачає, інших треба через попу виховувати аби та дитина запамятала що певні речі не можна робити. Тут вище писали, що дитина буде боятися не того, що станеться, а того, що наступний раз дадуть ще по попі.. так підросте трошки, мозги почнуть краще соображати - мама розкаже, що й до чого, а якщо зараз розмова не проходить то треба хоч якось вкладати певні речі в маленьку голову.
FlyS
 
Повідомлень: 74
З нами з: 21 квітня 2017, 11:52
Репутация: 0

Поперед.Далі

Повернутись до Побут, діти, родина