СП-шні Посиденьки 33

Новини у світі, суспільство, політика, культура, література, музика, кіно, юмор, відпочинок. СП-шні Посиденьки »

Re:

Повідомлення марго34 » 16 квітня 2018, 22:51

КсеніяNSP написав:і цими нововведеннями))) в школі - нове, в лікарні - нове.. як з цим усім розібратися....

Що саме в школі нове - поділіться.
марго34
 
Повідомлень: 2448
З нами з: 18 вересня 2014, 11:51
Репутация: 201

Re:

Повідомлення АннаП » 16 квітня 2018, 22:51

olyavolya написав:ключево - слово "наберу направлень", а не просто так бо схотілося щоб мені оглянули дитину. Це не швидка допомога, не надання екстренної допомоги - я на стороні лікаря тут.
з направленням - зрозумло, що приймуть.

На Чорновола треба направлення? :o
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re: Re:

Повідомлення КсеніяNSP » 16 квітня 2018, 22:55

марго34 написав:Що саме в школі нове - поділіться.

все нове )) Нова Українська школа - реформа Міністерства освіти і науки) нові підходи до навчання, нові стандарти...
п.с. ми просто в перший клас йдемо, то ще трохи якісь "стурбовані")))
Аватар користувача
КсеніяNSP
 
Повідомлень: 28939
З нами з: 07 лютого 2011, 13:22
Звідки: т.097-47-89-330 Торт- как время, его всегда мало)
Репутация: 594

Re:

Повідомлення Татьянка » 16 квітня 2018, 23:01

olyavolya написав:ключево - слово "наберу направлень", а не просто так бо схотілося щоб мені оглянули дитину. Це не швидка допомога, не надання екстренної допомоги - я на стороні лікаря тут.
з направленням - зрозумло, що приймуть.

Це сарказм
Аватар користувача
Татьянка
 
Повідомлень: 952
З нами з: 28 липня 2012, 18:56
Звідки: Рівне.Центр 067 97 31 813
Репутация: 136

Re: Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 16 квітня 2018, 23:09

МуленРуж написав:У тих хто кладе асфальт важка робота, а лікар так... Бумажульки пише?
А скільки ви податків платите?

Справа в тому що хтось тяжко працює бухгалтером, а хтось інженером, хтось вчителем а хтось домогосподаркою. Так я думаю це тяжка праця яка суміщає і менеджмент і бухгалтерію і кулінарію і педагогіку.
Тому в часи прийому лікаря не бачу проблеми прийняти. Тим більше що саме цей юзер форума нівх₴й не ставить вашу медреформу. Так що хай не прикривається нею))))
Правила внутрішнього розпорядку тут недоречні бо вони регламентують розпорядок підприємства та його працівників. Клієнтів цей порядок не може стосуватися. Хіба що в порушення законодавства/)))
Востаннє редагувалось ПРОВОДНИЦА в 16 квітня 2018, 23:15, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 16 квітня 2018, 23:11

Latina написав:Дівчата, а вам не гидко читати про те, шо після пропозиції написати про нього, він погодився оглянути?

Ну це ж промінь. Невже це ще когось дивує?))))
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 16 квітня 2018, 23:13

vikyxa написав:Дівчатка, хто що може сказати про педіатра Козік з Грушевського?

Нікагда!
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Повідомлення blonda76 » 16 квітня 2018, 23:28

А мы с сыном лежали на стационаре там и проходили много процедур, ребенку стало плохо сразу же ,так как назначение нам делал врач на Макарова ,той же специальности ,что и врач о котором идет речь выше, решила пойти к нему на консультацию,можно ли продолжать процедуры или их нам нельзя делать,стоит заметить в это время врач с Макарова был на больничном ,отстояла очередь и попала в дурдом,медсестра там ужас ужасный,слова не даст сказать, не говорю о враче и нам отказали в осмотре и даже совете и послали на Макарова ,на слова что мы лежим тут и я не знаю что мне делать,внимания не обратили,вышли мы и ребенок сказал,мама это не врач.Было очень обидно,что реально проблема ,а тебе отказали в помощи.
blonda76
 
Повідомлень: 1403
З нами з: 14 січня 2011, 10:56
Звідки: Боярка, 09858три8287 Таня
Репутация: 214

Re: Re:

Повідомлення MiraKatya » 16 квітня 2018, 23:36

ПРОВОДНИЦА написав:
Latina написав:Дівчата, а вам не гидко читати про те, шо після пропозиції написати про нього, він погодився оглянути?

Ну це ж промінь. Невже це ще когось дивує?))))

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення katrin25 » 16 квітня 2018, 23:39

Як вспомню так вздрогну. При огляді в садочку написав нам діагноз який не змогла розшифрувати навіть медсестра. А діло було перед Паскою. Я поки свята пережила то думала здохну. Виявилося у лікаря почерк такий. Що мало бути ПВС то вийшло ІХС. Пів міста на ноги підняли. Кажуть не бува такого діагноза. А пан лікар сказав, що то нормальний почерк.
Аватар користувача
katrin25
 
Повідомлень: 2909
З нами з: 26 серпня 2010, 11:29
Репутация: 34

Re:

Повідомлення MiraKatya » 16 квітня 2018, 23:46

blonda76 написав:А мы с сыном лежали на стационаре там и проходили много процедур, ребенку стало плохо сразу же ,так как назначение нам делал врач на Макарова ,той же специальности ,что и врач о котором идет речь выше, решила пойти к нему на консультацию,можно ли продолжать процедуры или их нам нельзя делать,стоит заметить в это время врач с Макарова был на больничном ,отстояла очередь и попала в дурдом,медсестра там ужас ужасный,слова не даст сказать, не говорю о враче и нам отказали в осмотре и даже совете и послали на Макарова ,на слова что мы лежим тут и я не знаю что мне делать,внимания не обратили,вышли мы и ребенок сказал,мама это не врач.Было очень обидно,что реально проблема ,а тебе отказали в помощи.

Мене це не дивує, геть зовсім таке відношення від цього лікаря.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 17 квітня 2018, 00:32

Якщо забити в пошук прізвище то давним давно уже були чудові відгуки))) але потім припинилися будь-які)))))
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re: Re:

Повідомлення Оріяна » 17 квітня 2018, 00:45

dinamovka написав:
Оріяна написав:
КсеніяNSP написав:хто дома робить йогурти? порадьте закваску якусь, може з СП.. щось таке без викрутасів, щоб засипав в молоко - і вийняв йогурт :D мама хоче спробувати. І чи кожного разу її треба купувати, чи можна потім просто відкладати частину готового йогурту і далі з ним робити йогурт? Колись дали закваску з молокозаводу, то я відкладала готового йогурту 2-3 ложки - і далі все по кругу....

viewtopic.php?f=114&t=342258
З цього сп наймякші закваски, можна відбирати пару ложок і робити ще, буде кисліше, але терпимо. А от купувала віво, гуд фуд і ще якісь, то кисліші, а коли зробити 2 раз з того самого, то аж очі примружую і діти також не їдять по тій причині.

Тут теж брала, хороші закваски.
Але айхерб оцінила бо зручніше в той піпюльці, висипав і все))) а тут в кульочку, і не на один раз, треба ділити)

Мені з айхерб на смак теж кисліші :oops: а от приймаємо в якості бактерій ті капсулки після антибіотика, то супер ефект.
Аватар користувача
Оріяна
 
Повідомлень: 14541
З нами з: 12 лютого 2013, 17:51
Звідки: Ювілейний
Репутация: 524

Повідомлення dinamovka » 17 квітня 2018, 01:45

Я в йогурт відразу додаю клубніку з цукром заморожену, і блендером, тому можу не помічаю різницю в кислотності)
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Повідомлення valentina88 » 17 квітня 2018, 06:43

Прочитала про Василишина і напишу. Нас теж не прийняв,бо ми бачте з Макарова,хоча були одні в черзі і всі прекрасно знають який врач на Макарова,але я вже не стала розказувати як він п'яний нас на прийомі сидів. Так от,питання чи може педіатр виписувати направлення до того ортопеда до якого я хочу????
valentina88
 
Повідомлень: 1580
З нами з: 03 квітня 2013, 18:31
Звідки: Рівне.Ювілейне тел.0971133798
Репутация: 86

Повідомлення natali3001 » 17 квітня 2018, 07:12

Пiдкажiть ,плиз,де у нас можна пошити римськи штори? Дякую.
Аватар користувача
natali3001
 
Повідомлень: 5796
З нами з: 20 вересня 2011, 13:53
Звідки: Грабник
Репутация: 486

Повідомлення Fly » 17 квітня 2018, 07:24

моя думка я краще зразу в обласну вистою там чергу зато буду знать і гарний огляд а не так шо він на снімку не побачив тріщинку і тепер пальчик в нас кривенькій
Fly
 
Повідомлень: 5200
З нами з: 03 травня 2011, 16:19
Звідки: 0661853933 0687411951 0633596814 Аня
Репутация: 333

Повідомлення Лапушка » 17 квітня 2018, 08:20

Я ходила з малою до Проміня, але я знаю, що мала здорова, то тільки на огляд для картки. Глянув, написав там щось, печатку поставив. А до ортопеда ми ходили в обласну й до дорослого, на Мірющенка.

Ну й так, він тут так хаяв нову реформу, що ця його прихильність до букви закона, аж улибає. Й ще, дівчата,
Що вам заважає сказати лікарю, що ви переїхали з Макарова на Відінську, Тополеву, Бандери, щоб від вас відстали?
Реестрацію ж не дивляться у паспорт, телефон ви залишаєте мобільний.
У Марти на карточці купа адрес написана, 4 рівненські(на північному), одна одеська, й я не маю таких проблем з Чорновольською поліклінікою,). Мені навіть педиатр сказала, що Марта чомусь на дільниці не зареестрована, а тільки Юля, й ніколи в голову нікому не прийшло не оглянути її.
Аватар користувача
Лапушка
 
Повідомлень: 12282
З нами з: 18 квітня 2010, 15:29
Звідки: ТАРО. О5о148899о
Репутация: 127

Re: Re:

Повідомлення МуленРуж » 17 квітня 2018, 08:50

ПРОВОДНИЦА написав:
Latina написав:Дівчата, а вам не гидко читати про те, шо після пропозиції написати про нього, він погодився оглянути?

Ну це ж промінь. Невже це ще когось дивує?))))

Вся справа в обособленні....
Я до Променя не ходила і ніколи не піду(ттт), як дефочки хочуть його, то й отримують те що отримують....
Справа я язвітельноіронічноотстойному дописі на бабфорумі. Дописувачка вирішила вилляти все що у неї накопилось, причому помічаємо, що в організації роботи поліклініки вона мало розуміється, а має стійке переконання - "мне должни". Причому викладаючи згущуючи фарби тільки свою сторону...
Мені гидко читати таке...
Аватар користувача
МуленРуж
 
Повідомлень: 10506
З нами з: 23 лютого 2009, 17:24
Звідки: Північний (Арсен),Наталка
Репутация: 267

Повідомлення malva » 17 квітня 2018, 08:51

І я була у нього з малою, тільки у нас сколіоз... То спочатку ще нічого, подивився дитину, подивився старі знімки, подивився новий, здивувався, що у нас за кілька років немає погіршень. Я сказала - ну, да, бо ми працюємо, дуже працюємо. Басейн, шведська стінка, зарядка кожного дня. І тут понеслося..... Що ми все робимо неправильно і це все, що ми робимо то все фігня, і треба робити зовсім по іншому, бо це все нічого не допомагає і тепер буде тільки гірше і гірше.... КОротше, як згадаю, то до цього часу настрій пропає, скільки гадості вилилося на нас через те, що я сказала, що ми працюємо над проблемою нашою.... Якби моя воля, то до цього лікаря би не пішла більш ніколи, але хто зна, може нашого знову не буде і нас направлять туди...
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18441
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Повідомлення МуленРуж » 17 квітня 2018, 09:03

Та у нас з ортопедами-травматологами нє очень... що з дорослими, що з дитячими...
Аватар користувача
МуленРуж
 
Повідомлень: 10506
З нами з: 23 лютого 2009, 17:24
Звідки: Північний (Арсен),Наталка
Репутация: 267

Повідомлення malva » 17 квітня 2018, 09:09

ДЛя мене просто взагалі не зрозуміла логіка цих лікарів? Для чого наспроювати людей проти себе??? Ну, навіть якщо я хочу, щоб люди мені платили додатково гроші за безкоштовні прийоми, на які їх направляють педіатри/терапевти, то я навпаки буду з трусів вискакувати, щоб сподобатися людям, щоб догодити їм, щоб вони захотіли наступного разу ще до мене прийти і на якийсь там раз(якщо я гарно полікую), то і віддячити мені. А тут... ну просто якийсь нонсенс... Гавкають, рявкають, залякують, хамлять... Для чого????
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18441
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Re:

Повідомлення МуленРуж » 17 квітня 2018, 09:23

malva написав:ДЛя мене просто взагалі не зрозуміла логіка цих лікарів? Для чого наспроювати людей проти себе??? Ну, навіть якщо я хочу, щоб люди мені платила додатково гроші за безкоштовні прийоми, на які їх направляють педіатри/терапевти, то я навпаки буду з трусів вискакувати, щоб сподобадися людям, щоб догодити їмЮ щоб вони захотіли наступного разу ще до мене прийти і на якийсь там раз(якщо я гарно полікую), то і віддячити мені. А тут... ну просто якийсь нонсенс... Гавкають, рявкають, залякують, хамлять... Для чого????

Вся справа в освіті. Все викладання основано на тому, що лікарі ВЕЛИКІ люди, еліта, слово лікаря закон і тд і тп.
І обходять стороно основи менеджменту, вміння спілкуватись з людьми. А на мою думку це дуже важливо - вміти спілкуватись з людьми
Аватар користувача
МуленРуж
 
Повідомлень: 10506
З нами з: 23 лютого 2009, 17:24
Звідки: Північний (Арсен),Наталка
Репутация: 267

Повідомлення Татьянка » 17 квітня 2018, 09:28

Я висловила свою думку тут в тій манері в якій хочу. Як і кожна,може взяти і написати будь що, так як хоче. І жодну я тут не осуджувала,бо це думка. І писати про ситуацію, що вона гидка... Можу сказати,що дай Бог вам не потрапляти у всякі ситуації,щоб вони вам не були гидкі, щоб не писати про образи потім і не здаватись монстрами в очах інших. Я не прошу підтримати мене. Я надіялась,що хоч одна мені скаже що пан Олександр все таки достойний того, щоб я могла виправити свій відгук,або видалити. Можливо б він сам мені написав і ми б вирішили цю всю ситуацію по іншому. Я готова іти на компроміс,тільки от,щось ніхто не хоче,щоб ситуація змінилась в кращий для обох бік.
Аватар користувача
Татьянка
 
Повідомлень: 952
З нами з: 28 липня 2012, 18:56
Звідки: Рівне.Центр 067 97 31 813
Репутация: 136

Re: Re:

Повідомлення Татьянка » 17 квітня 2018, 09:30

МуленРуж написав:
malva написав:ДЛя мене просто взагалі не зрозуміла логіка цих лікарів? Для чого наспроювати людей проти себе??? Ну, навіть якщо я хочу, щоб люди мені платила додатково гроші за безкоштовні прийоми, на які їх направляють педіатри/терапевти, то я навпаки буду з трусів вискакувати, щоб сподобадися людям, щоб догодити їмЮ щоб вони захотіли наступного разу ще до мене прийти і на якийсь там раз(якщо я гарно полікую), то і віддячити мені. А тут... ну просто якийсь нонсенс... Гавкають, рявкають, залякують, хамлять... Для чого????

Вся справа в освіті. Все викладання основано на тому, що лікарі ВЕЛИКІ люди, еліта, слово лікаря закон і тд і тп.
І обходять стороно основи менеджменту, вміння спілкуватись з людьми. А на мою думку це дуже важливо - вміти спілкуватись з людьми

100%
Аватар користувача
Татьянка
 
Повідомлень: 952
З нами з: 28 липня 2012, 18:56
Звідки: Рівне.Центр 067 97 31 813
Репутация: 136

Re: Re:

Повідомлення МуленРуж » 17 квітня 2018, 09:43

МуленРуж написав:offtopic "
КсеніяNSP написав:
МуленРуж написав:Я вся на нервах!. :mrgreen:
Вступила в переписку тут з одним міністерством, а вони мені відписки шлють. Рррр. Як в старі добрі времена.
Тепер на роздоріжжі чи то плюнуть на все чи замахать іх уточнюючою перепискою :? . хай хоч щось роблять, ггг, мені відповіді строчать.

замахай, нехай хоч трохи пошевелять ізвілінами, якщо вони є.


Та напряму... Спустили на місця... До сааамих нізов.
І так гарно (я тож так вмію) вродь щось відповіли (що я і так знаю) але по суті ніфіга...
Чорновик в томуж стилі (по крепко вумному з посиланнями на зу накатала), тепер щоб вистачило злості надрукувати і відправити.
"
:lol: раз зайшла медична тема відрапортую....
Написали мені другу відписку (хто б сумнівався) але вже більш інтелектуальну.
Виконавцях стоїть САМ головлікар і, ще хтось (певно юрист). о як! :mrgreen: це вже рівень ;)
Аватар користувача
МуленРуж
 
Повідомлень: 10506
З нами з: 23 лютого 2009, 17:24
Звідки: Північний (Арсен),Наталка
Репутация: 267

Re: Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 17 квітня 2018, 09:48

МуленРуж написав:
ПРОВОДНИЦА написав:
Latina написав:Дівчата, а вам не гидко читати про те, шо після пропозиції написати про нього, він погодився оглянути?

Ну це ж промінь. Невже це ще когось дивує?))))

Вся справа в обособленні....
Я до Променя не ходила і ніколи не піду(ттт), як дефочки хочуть його, то й отримують те що отримують....
Справа я язвітельноіронічноотстойному дописі на бабфорумі. Дописувачка вирішила вилляти все що у неї накопилось, причому помічаємо, що в організації роботи поліклініки вона мало розуміється, а має стійке переконання - "мне должни". Причому викладаючи згущуючи фарби тільки свою сторону...
Мені гидко читати таке...

ну бачиш якщо лікар хоче по закону, значить треба було відправляти клієнта за талоном і тоді було усе по закону і правильно. бо оці тіпа уступки так і бить... оцього люди не прощають....
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Повідомлення Сетика » 17 квітня 2018, 10:08

Люди самі створюють конфліктну ситуацію, потім обсуждають, засуджують і... не прощають 8-)
Аватар користувача
Сетика
 
Повідомлень: 4141
З нами з: 13 травня 2009, 19:31
Звідки: Моя хата НЕ скраю!
Репутация: 219

Re: Re:

Повідомлення LyuLyu » 17 квітня 2018, 10:11

ПРОВОДНИЦА написав:
vikyxa написав:Дівчатка, хто що може сказати про педіатра Козік з Грушевського?

Нікагда!


Підтримую Ніку!.
Аватар користувача
LyuLyu
 
Повідомлень: 4368
З нами з: 11 січня 2014, 23:32
Репутация: 256

Re:

Повідомлення malva » 17 квітня 2018, 10:22

Сетика написав:Люди самі створюють конфліктну ситуацію, потім обсуждають, засуджують і... не прощають 8-)

Тобто я прийшла нормально до лікаря, на його коментар, що не стало гірше, сказала, що працюємо і дуже стараємося і цим створила конфліктну ситуацію???? А якщо ми дійсно працюємо??? І перед тим я начиталася медичних форумів і так просто форумів, зробила собі висновки і почала робити те, що діє, в той час коли мені лікарі радили тільки корсет і ту гімнастику, яку роблять у поліклініці, і яка ні фіга!. не допомагала, а , ну ще масаж, який не роблять нормально, поки не даси на лапу(((. (Я сама масажист, до речі, а ще мені знайома лікар підказала, де я можу прочитати, що краще робити при сколіозі.) І коли я це все роблю і кажу про це лікарю, я створюю конфліктну ситуацію???
Тільки не подумайте, я лікарю навітьл півслова не сказала, що те лікування, що вони зазвичай назначають не діє))) І що от моє діє)))
Я просто сказала, робимо це, це і це. І у відповідь наслухалася про себе..... Тому не розумію, ЧИМ я створила конфліктну ситуацію???
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18441
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Поперед.Далі

Повернутись до Суспільство, культура, розваги