СП-шні Посиденьки 33

Новини у світі, суспільство, політика, культура, література, музика, кіно, юмор, відпочинок. СП-шні Посиденьки »

Re:

Повідомлення Афіна2018 » 17 квітня 2018, 10:37

Fly написав:моя думка я краще зразу в обласну вистою там чергу зато буду знать і гарний огляд а не так шо він на снімку не побачив тріщинку і тепер пальчик в нас кривенькій

А наша історія з точністю до навпаки. Теж пальчик постраждав, але в обласній в травмпункті лікар не побачив перелому, гіпс не накладав, зашили, сказали спостерігатися у хірурга на Чорновола, а вона нас так спостерігала, що гній набрався. Добре, що я тоді зустріла в поліклініці медсестру Василишина (тоді була ще нормальна молоденька) . То вони гній убрали, обробили і гіпс наложили. Та що зараз медсестра - жестяк, вона колись з Коробко сиділа на Макарова. Скандальна баба..
Востаннє редагувалось Афіна2018 в 17 квітня 2018, 10:40, всього редагувалось 1 раз.
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re: Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 17 квітня 2018, 10:38

malva написав:
Сетика написав:Люди самі створюють конфліктну ситуацію, потім обсуждають, засуджують і... не прощають 8-)

Тобто я прийшла нормально до лікаря, на його коментар, що не стало гірше, сказала, що працюємо і дуже стараємося і цим створила конфліктну ситуацію???? А якщо ми дійсно працюємо??? І перед тим я начиталася медичних форумів і так просто форумів, зробила собі висновки і почала робити те, що діє, в той час коли мені лікарі радили тільки корсет і ту гімнастику, яку роблять у поліклініці, і яка ні фіга!. не допомагала, а , ну ще масаж, який не роблять нормально, поки не даси на лапу(((. (Я сама масажист, до речі, а ще мені знайома лікар підказала, де я можу прочитати, що краще робити при сколіозі.) І коли я це все роблю і кажу про це лікарю, я створюю конфліктну ситуацію???
Тільки не подумайте, я лікарю навітьл півслова не сказала, що те лікування, що вони зазвичай назначають не діє))) І що от моє діє)))
Я просто сказала, робимо це, це і це. І у відповідь наслухалася про себе..... Тому не розумію, ЧИМ я створила конфліктну ситуацію???

ну як ти така умна то і лікуйся сама по інтернету.. а то начитаються оце - врачам лікувати не дають...(С)Піц
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re:

Повідомлення MKMAL » 17 квітня 2018, 10:39

Tetiana написав:Укладають, звичайно. Дехто вже поукладав. Теж з суперечкою, бо відправляли до дільничного. :(

От ы я сьогодні пішла укладати договір(вже вдруге-перший раз ссказали що ще рано).Лікар мені подобається-вже з третім сином до неї ходжу.Діагноз і лікування хороше!Але не захотіла укладати зі мною договір!Сказала-поки не запише усю дільницю не буде нікого писати!Сьогодні вже 17 число,хто аж дуже хотів-вже мали б записатися....А я прийшла з документами знадією підписати той клятий договір.Каже поки не обдзоню!!!усіх нікого записувати не буду!Просила її хвилин 15!Якби була не така хороша лікар-пішла б до головного писати скаргу :evil: .А так не знаю-і проситися вже не хочеться,і не знаю що робити :cry:
Аватар користувача
MKMAL
 
Повідомлень: 3145
З нами з: 06 грудня 2013, 15:43
Звідки: залізнична лікарня 096917992один
Репутация: 224

Re: Re:

Повідомлення malva » 17 квітня 2018, 10:42

ПРОВОДНИЦА написав:ну як ти така умна то і лікуйся сама по інтернету.. а то начитаються оце - врачам лікувати не дають...(С)Піц

Та я би і лікувалася собі :lol: Але, бляха, заставляють кожен рік проходити комісію)) І створювати конфліктні ситуації, напевно тим, що посмєла прийти до лікаря :lol:
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18445
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Re: Re:

Повідомлення MiraKatya » 17 квітня 2018, 10:42

ПРОВОДНИЦА написав:
malva написав:
Сетика написав:Люди самі створюють конфліктну ситуацію, потім обсуждають, засуджують і... не прощають 8-)

Тобто я прийшла нормально до лікаря, на його коментар, що не стало гірше, сказала, що працюємо і дуже стараємося і цим створила конфліктну ситуацію???? А якщо ми дійсно працюємо??? І перед тим я начиталася медичних форумів і так просто форумів, зробила собі висновки і почала робити те, що діє, в той час коли мені лікарі радили тільки корсет і ту гімнастику, яку роблять у поліклініці, і яка ні фіга!. не допомагала, а , ну ще масаж, який не роблять нормально, поки не даси на лапу(((. (Я сама масажист, до речі, а ще мені знайома лікар підказала, де я можу прочитати, що краще робити при сколіозі.) І коли я це все роблю і кажу про це лікарю, я створюю конфліктну ситуацію???
Тільки не подумайте, я лікарю навітьл півслова не сказала, що те лікування, що вони зазвичай назначають не діє))) І що от моє діє)))
Я просто сказала, робимо це, це і це. І у відповідь наслухалася про себе..... Тому не розумію, ЧИМ я створила конфліктну ситуацію???

ну як ти така умна то і лікуйся сама по інтернету.. а то начитаються оце - врачам лікувати не дають...(С)Піц

Ще один супер доХтор :mrgreen:
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Re: Re:

Повідомлення Афіна2018 » 17 квітня 2018, 10:43

MKMAL написав:
Tetiana написав:Укладають, звичайно. Дехто вже поукладав. Теж з суперечкою, бо відправляли до дільничного. :(

От ы я сьогодні пішла укладати договір(вже вдруге-перший раз ссказали що ще рано).Лікар мені подобається-вже з третім сином до неї ходжу.Діагноз і лікування хороше!Але не захотіла укладати зі мною договір!Сказала-поки не запише усю дільницю не буде нікого писати!Сьогодні вже 17 число,хто аж дуже хотів-вже мали б записатися....А я прийшла з документами знадією підписати той клятий договір.Каже поки не обдзоню!!!усіх нікого записувати не буду!Просила її хвилин 15!Якби була не така хороша лікар-пішла б до головного писати скаргу :evil: .А так не знаю-і проситися вже не хочеться,і не знаю що робити :cry:

Я крепко настоювала на своєму :) я просто до неї в блокнотик записалася ще перед новим роком, в п'ятницю вони мені подзвонили, щоб принесла документи, я просиділа чергу, а вони мені не будемо вносити, поставимо вас на чергу. Шо? Я була трохи зла :lol: і наполягала :lol:
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення MiraKatya » 17 квітня 2018, 10:44

В нас тут багато лікарів на форумі є, але тільки одиниці собі ціну не складуть.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Re: Re:

Повідомлення MKMAL » 17 квітня 2018, 10:46

Tetiana написав:
MKMAL написав:
Tetiana написав:Укладають, звичайно. Дехто вже поукладав. Теж з суперечкою, бо відправляли до дільничного. :(

От ы я сьогодні пішла укладати договір(вже вдруге-перший раз ссказали що ще рано).Лікар мені подобається-вже з третім сином до неї ходжу.Діагноз і лікування хороше!Але не захотіла укладати зі мною договір!Сказала-поки не запише усю дільницю не буде нікого писати!Сьогодні вже 17 число,хто аж дуже хотів-вже мали б записатися....А я прийшла з документами знадією підписати той клятий договір.Каже поки не обдзоню!!!усіх нікого записувати не буду!Просила її хвилин 15!Якби була не така хороша лікар-пішла б до головного писати скаргу :evil: .А так не знаю-і проситися вже не хочеться,і не знаю що робити :cry:

Я крепко настоювала на своєму :) я просто до неї в блокнотик записалася ще перед новим роком, в п'ятницю вони мені подзвонили, щоб принесла документи, я просиділа чергу, а вони мені не будемо вносити, поставимо вас на чергу. Шо? Я була трохи зла :lol: і наполягала :lol:

Я теж наполеглива-і просила,і казала.що по закону маю право в неї бути як і усі,і живу від лікарні 20 метрів-не далеко на огляд.Ні,і все :cry:
Аватар користувача
MKMAL
 
Повідомлень: 3145
З нами з: 06 грудня 2013, 15:43
Звідки: залізнична лікарня 096917992один
Репутация: 224

Повідомлення MiraKatya » 17 квітня 2018, 10:47

Приходиш на перевязку з дитиною, а дохтор до медсестри: а чого ці приперлися до нас (це так на Грушевського прийшли), бо в інших лікарнях у відпустці та на курсах були лікарі.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Re: Re:

Повідомлення Афіна2018 » 17 квітня 2018, 10:48

MKMAL написав:
Tetiana написав:
MKMAL написав:От ы я сьогодні пішла укладати договір(вже вдруге-перший раз ссказали що ще рано).Лікар мені подобається-вже з третім сином до неї ходжу.Діагноз і лікування хороше!Але не захотіла укладати зі мною договір!Сказала-поки не запише усю дільницю не буде нікого писати!Сьогодні вже 17 число,хто аж дуже хотів-вже мали б записатися....А я прийшла з документами знадією підписати той клятий договір.Каже поки не обдзоню!!!усіх нікого записувати не буду!Просила її хвилин 15!Якби була не така хороша лікар-пішла б до головного писати скаргу :evil: .А так не знаю-і проситися вже не хочеться,і не знаю що робити :cry:

Я крепко настоювала на своєму :) я просто до неї в блокнотик записалася ще перед новим роком, в п'ятницю вони мені подзвонили, щоб принесла документи, я просиділа чергу, а вони мені не будемо вносити, поставимо вас на чергу. Шо? Я була трохи зла :lol: і наполягала :lol:

Я теж наполеглива-і просила,і казала.що по закону маю право в неї бути як і усі,і живу від лікарні 20 метрів-не далеко на огляд.Ні,і все :cry:

Яка поліклініка?
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення stella » 17 квітня 2018, 10:49

В нас ацетон в малого вперше, я знайшла тут рецепт болтушка а скільки її давати?
Аватар користувача
stella
 
Повідомлень: 8996
З нами з: 02 жовтня 2010, 08:46
Звідки: Велике щастя - зустрічати новий день!
Репутация: 620

Re: Re:

Повідомлення MKMAL » 17 квітня 2018, 10:50

Яка поліклініка?[/quote]
Залізнична Лікарня.
Аватар користувача
MKMAL
 
Повідомлень: 3145
З нами з: 06 грудня 2013, 15:43
Звідки: залізнична лікарня 096917992один
Репутация: 224

Re:

Повідомлення malva » 17 квітня 2018, 10:51

stella написав:В нас ацетон в малого вперше, я знайшла тут рецепт болтушка а скільки її давати?

Давай по чайній ложці кожні 5 хв, добре, що вранці, то протягом дня давай. Я ще і вночі давала, по черзі з чоловіком чергували, але тоді малого був дуже високий ацетон.
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18445
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Повідомлення Афіна2018 » 17 квітня 2018, 10:52

Іноді мені здається, як хоч тут реформуй, все залишиться по-старому :(
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення stella » 17 квітня 2018, 10:53

В нас теж високий 4+( і температура висока дуже
Аватар користувача
stella
 
Повідомлень: 8996
З нами з: 02 жовтня 2010, 08:46
Звідки: Велике щастя - зустрічати новий день!
Репутация: 620

Re: Re:

Повідомлення МуленРуж » 17 квітня 2018, 10:54

Tetiana написав:жестяк, вона колись з Коробко сиділа на Макарова. Скандальна баба..

видно то заразне....
А коробко то ваааще супер доХтор...
Беру свої слова назад :mrgreen: , певно з цих двох я все ж до Променя....
Аватар користувача
МуленРуж
 
Повідомлень: 10512
З нами з: 23 лютого 2009, 17:24
Звідки: Північний (Арсен),Наталка
Репутация: 267

Re: Re:

Повідомлення malva » 17 квітня 2018, 10:56

МуленРуж написав:
Tetiana написав:жестяк, вона колись з Коробко сиділа на Макарова. Скандальна баба..

видно то заразне....
А коробко то ваааще супер доХтор...
Беру свої слова назад :mrgreen: , певно з цих двох я все ж до Променя....

:mrgreen: ну да, усе в порівнянні :mrgreen:
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18445
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Повідомлення Афіна2018 » 17 квітня 2018, 10:59

По ходу ця медсестра давно на пенсії, чого її не випруть для мене загадка.
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re:

Повідомлення Latina » 17 квітня 2018, 11:00

Tetiana написав:По ходу ця медсестра давно на пенсії, чого її не випруть для мене загадка.

Для контрасту :lol:
Аватар користувача
Latina
 
Повідомлень: 7151
З нами з: 27 березня 2012, 17:56
Репутация: 465

Re:

Повідомлення Таня83 » 17 квітня 2018, 11:14

Татьянка написав:Я висловила свою думку тут в тій манері в якій хочу. Як і кожна,може взяти і написати будь що, так як хоче. І жодну я тут не осуджувала,бо це думка. І писати про ситуацію, що вона гидка... Можу сказати,що дай Бог вам не потрапляти у всякі ситуації,щоб вони вам не були гидкі, щоб не писати про образи потім і не здаватись монстрами в очах інших. Я не прошу підтримати мене. Я надіялась,що хоч одна мені скаже що пан Олександр все таки достойний того, щоб я могла виправити свій відгук,або видалити. Можливо б він сам мені написав і ми б вирішили цю всю ситуацію по іншому. Я готова іти на компроміс,тільки от,щось ніхто не хоче,щоб ситуація змінилась в кращий для обох бік.

Не створюйте собі проблем на пустому місці,ніхто вам нічого не винний.Чому він вам має писати,ви міністер охорони здоров'я,і чекаєте роз'яснення на письмове звернення такого то ...чи вам просто раз відмовили і це заділо ваше самолюбство.
Таня83
 
Повідомлень: 3607
З нами з: 07 лютого 2016, 12:19
Звідки: Мототрек
Репутация: 231

Re: Re:

Повідомлення MiraKatya » 17 квітня 2018, 11:15

Latina написав:
Tetiana написав:По ходу ця медсестра давно на пенсії, чого її не випруть для мене загадка.

Для контрасту :lol:

Вона там главна :mrgreen:
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення Latina » 17 квітня 2018, 11:22

А я за те, що раз він такий принциповий і не приймає " не своїх" пацієнтів, то хай іде до кінця в своїх принципах. А не проводить себе як "звєзда- початківець"- огляд за лайк. Фу-фу-фу. І як би не поводила б себе пацієнтка, ні значить ні. Блін, як , offtopic "прастітутка",чесне слово.
Аватар користувача
Latina
 
Повідомлень: 7151
З нами з: 27 березня 2012, 17:56
Репутация: 465

Повідомлення Афіна2018 » 17 квітня 2018, 11:26

Я шось думаю, шо це був звичайний жарт. Але ж з гумором туго, зазвичай... Ну, пацієнтка може "з гумором" написати, а лікар сказати - ні..
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Re: Re:

Повідомлення Татьянка » 17 квітня 2018, 11:26

Таня83 написав:
Татьянка написав:Я висловила свою думку тут в тій манері в якій хочу. Як і кожна,може взяти і написати будь що, так як хоче. І жодну я тут не осуджувала,бо це думка. І писати про ситуацію, що вона гидка... Можу сказати,що дай Бог вам не потрапляти у всякі ситуації,щоб вони вам не були гидкі, щоб не писати про образи потім і не здаватись монстрами в очах інших. Я не прошу підтримати мене. Я надіялась,що хоч одна мені скаже що пан Олександр все таки достойний того, щоб я могла виправити свій відгук,або видалити. Можливо б він сам мені написав і ми б вирішили цю всю ситуацію по іншому. Я готова іти на компроміс,тільки от,щось ніхто не хоче,щоб ситуація змінилась в кращий для обох бік.

Не створюйте собі проблем на пустому місці,ніхто вам нічого не винний.Чому він вам має писати,ви міністер охорони здоров'я,і чекаєте роз'яснення на письмове звернення такого то ...чи вам просто раз відмовили і це заділо ваше самолюбство.

Дівчата вже відповіли на ваше питання. Якщо лікар сказв ні значить ні))
Аватар користувача
Татьянка
 
Повідомлень: 952
З нами з: 28 липня 2012, 18:56
Звідки: Рівне.Центр 067 97 31 813
Репутация: 136

Re:

Повідомлення Татьянка » 17 квітня 2018, 11:47

Latina написав:А я за те, що раз він такий принциповий і не приймає " не своїх" пацієнтів, то хай іде до кінця в своїх принципах. А не проводить себе як "звєзда- початківець"- огляд за лайк. Фу-фу-фу. І як би не поводила б себе пацієнтка, ні значить ні. Блін, як , offtopic "прастітутка",чесне слово.

:mrgreen:
Аватар користувача
Татьянка
 
Повідомлень: 952
З нами з: 28 липня 2012, 18:56
Звідки: Рівне.Центр 067 97 31 813
Репутация: 136

Re: Re:

Повідомлення Таня83 » 17 квітня 2018, 12:04

Татьянка написав:
Таня83 написав:
Татьянка написав:Я висловила свою думку тут в тій манері в якій хочу. Як і кожна,може взяти і написати будь що, так як хоче. І жодну я тут не осуджувала,бо це думка. І писати про ситуацію, що вона гидка... Можу сказати,що дай Бог вам не потрапляти у всякі ситуації,щоб вони вам не були гидкі, щоб не писати про образи потім і не здаватись монстрами в очах інших. Я не прошу підтримати мене. Я надіялась,що хоч одна мені скаже що пан Олександр все таки достойний того, щоб я могла виправити свій відгук,або видалити. Можливо б він сам мені написав і ми б вирішили цю всю ситуацію по іншому. Я готова іти на компроміс,тільки от,щось ніхто не хоче,щоб ситуація змінилась в кращий для обох бік.

Не створюйте собі проблем на пустому місці,ніхто вам нічого не винний.Чому він вам має писати,ви міністер охорони здоров'я,і чекаєте роз'яснення на письмове звернення такого то ...чи вам просто раз відмовили і це заділо ваше самолюбство.

Дівчата вже відповіли на ваше питання. Якщо лікар сказв ні значить ні))

я запитала особисто вас....відповіді не отримала.Мене просто смішать ваші слова" Можливо б він сам мені написав і ми б вирішили цю всю ситуацію по іншому",ЧОМУ ВІН МАЄ ВАМ ПИСАТИ?????????????Присити вибачення....прощення....помилування.Ви йому по суті запропонували хабар взамін на огляд,а потім щей образилися,що він його прийняв.
Востаннє редагувалось Таня83 в 17 квітня 2018, 12:18, всього редагувалось 1 раз.
Таня83
 
Повідомлень: 3607
З нами з: 07 лютого 2016, 12:19
Звідки: Мототрек
Репутация: 231

Повідомлення MiraKatya » 17 квітня 2018, 12:09

Не переживайте, зараз пацієнтів не прийме сяде напише, нам правду))) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення malva082 » 17 квітня 2018, 12:09

Дівчатка, підкажіть як до педіатра на електронну чергу стати? На медрівне її немає, там тільки терапевти.
Аватар користувача
malva082
 
Повідомлень: 1934
З нами з: 07 лютого 2013, 18:49
Звідки: Північний, Ювілейний 063 сім/шість/9 82 85
Репутация: 203

Re:

Повідомлення Таня83 » 17 квітня 2018, 12:10

MiraKatya написав:Не переживайте, зараз пацієнтів не прийме сяде напише, нам правду))) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

І відбудеться "бабський суд" ще на 4 сторінки. :lol:
Таня83
 
Повідомлень: 3607
З нами з: 07 лютого 2016, 12:19
Звідки: Мототрек
Репутация: 231

Re: Re:

Повідомлення Татьянка » 17 квітня 2018, 12:21

я запитала особисто вас....відповіді не отримала.Мене просто смішать ваші слова" Можливо б він сам мені написав і ми б вирішили цю всю ситуацію по іншому",ЧОМУ ВІН МАЄ ВАМ ПИСАТИ?????????????Присити вибачення....прощення....помилування.Він скоріш за все погодився вас прийняти не через добрі слова на форумах,а просто щоб ви відч...ся.

Не вибачення мені потрібні. Ви читали взагалі,що я писала? Правильно написала Проводніца,що він все одно мав часи прийому,дитина до року, важко прийняти?)) Я ж писала,оглянув би за 5 хв і відпустив, а тут прям просить треба було. Сказав би я не маю права,зрозумійте мене теж і бла бла,але ж відповідь була,чому я маю виконувати чюжу роботу....я вам не відмовляю..... Є людський фактор,всі роблять помилки,але для пана Олександра повага по ходу ніщо,він як лікар не поважає пацієнтів,не тільки за нас річ,а як виявлиось багато в кого з ним були питання, а ще як людину я його не знаю та він не дає шансу себе поважати.
Аватар користувача
Татьянка
 
Повідомлень: 952
З нами з: 28 липня 2012, 18:56
Звідки: Рівне.Центр 067 97 31 813
Репутация: 136

Поперед.Далі

Повернутись до Суспільство, культура, розваги