Чорний та білий список користувачів

Місце для несумлінних постачальників, організаторів і покупців.
Окрема тема на кожного!

Повідомлення blackker » 16 липня 2018, 14:10

Зверніть увагу-що часто густо не оплачують маленькі суми в сп без %. Наприклад, які коливаються в межах 30-максимум 50 грн.В мене складається враження-що замовники просто думають так- "А,сума не велика,якщо вчасно не оплачу,орг свої закладе", але ж якщо орг має як мінімум 2-3 таких замовники, то сума набігає не маленька... Часто мене дивують люди,які мають час на сайт зайти, і інтернет для цього є, а вчасно зробити оплату в них часу немає....Теж маю тему, де оплата -26 грн, і тривають оплати ще з п"ятниці з обіду, а й досі 2 замовниці не оплатило.... :(
Аватар користувача
blackker
 
Повідомлень: 5879
З нами з: 31 жовтня 2016, 17:31
Звідки: Рівне.Рідко заходжу в сп,телефонуйте- 0986031114
Репутация: 691

Повідомлення Рівняночка » 16 липня 2018, 14:14

Дякую всім. Дві замовниці я витерла. Хоч і з запізненням, але оплатили. І їхні замовлення ще вільні...
Аватар користувача
Рівняночка
 
Повідомлень: 11161
З нами з: 20 жовтня 2010, 12:55
Звідки: СП для рукодільниць - все для вишивки. З 9 до 18 не завжди можу відповісти на дзвінок.
Репутация: 1301

Re: Re:

Повідомлення ольга555 » 16 липня 2018, 14:46

Pull написав:
ольга555 написав:
Рівняночка написав:Заношу в ЧС:
ТаняГерасимчук memberlist.php?mode=viewprofile&u=106346
parvalar memberlist.php?mode=viewprofile&u=63419
ольга555 memberlist.php?mode=viewprofile&u=54030

Не оплатили свої замовлення в сп без %. Прикро, що як завжди, є люди, які не оплачують.


Замовлення оплатила сьогодні. Не могла оплатити замовлення на вихідних за сімейними обставинами. Ставите в короткі строки і відразу кидаєте в чорний список. Незнаючи причини не оплати...

це ваші проблеми,а не орга у безпроцентному СП! з якого дива вона має за вас закладати кошти?? ви погодились з умовами і отже чітко маєте їх дотримуватись! не впевнені на 1000% що зможете вчасно оплатити - не замовляйте!
принаймні це така моя позиція як замовника.


Таке відчуття якби побачились то горло перегризли! З відки у вас така агресія???? Я Вас не трогаю, тримайте свою позицію при собі. Вже багато років замовляю в сп, і ніяких проблем. Один раз пропустила оплату, і на картці на той час не було коштів і просто вилетіло на наступний день з голови. Давайте камінням мене закидаємо!.!
ольга555
 
Повідомлень: 1562
З нами з: 07 лютого 2013, 19:29
Репутация: 115

Re: Re:

Повідомлення parvalar » 16 липня 2018, 15:29

ольга555 написав:
Рівняночка написав:Заношу в ЧС:
ТаняГерасимчук memberlist.php?mode=viewprofile&u=106346
parvalar memberlist.php?mode=viewprofile&u=63419
ольга555 memberlist.php?mode=viewprofile&u=54030

Не оплатили свої замовлення в сп без %. Прикро, що як завжди, є люди, які не оплачують.


Замовлення оплатила сьогодні. Не могла оплатити замовлення на вихідних за сімейними обставинами. Ставите в короткі строки і відразу кидаєте в чорний список. Незнаючи причини не оплати...

Теж погоджуюся. Щойно побачила, очі на лоб полізли. За що??? За те, що сьогодні в обід оплатила... Всі ми люди і бувають різні обставини. Але давайте залишатися ЛЮДЬМИ. Я теж організовувала не один раз сп, але відносилися до людей по-людськи.
parvalar
 
Повідомлень: 6491
З нами з: 16 листопада 2013, 17:22
Звідки: Рівне, Здолбунів, тел. в пп.
Репутация: 672

Повідомлення Ліза2328 » 16 липня 2018, 15:33

Я давно додала данного орга в ЧС -бо теж після оплати (мінус)...І не раджу мати справу з данним оргом бо ще прокляне.
Аватар користувача
Ліза2328
 
Повідомлень: 16306
З нами з: 15 березня 2013, 00:20
Звідки: Р-н Радіозаводу
Репутация: 1387

Re:

Повідомлення Рівняночка » 16 липня 2018, 15:35

Рівняночка написав:Дівчата, моє замовлення на 355 грн. На 400 грн залишку я пішла осознанно. Але ще неочікуваних 115 грн залишку мене вчора добили.
Аватар користувача
Рівняночка
 
Повідомлень: 11161
З нами з: 20 жовтня 2010, 12:55
Звідки: СП для рукодільниць - все для вишивки. З 9 до 18 не завжди можу відповісти на дзвінок.
Репутация: 1301

Повідомлення скорпіонка » 16 липня 2018, 15:36

дівчата а що заважало вам в пп пояснити оргу про ваші обставини?
Аватар користувача
скорпіонка
 
Повідомлень: 39754
З нами з: 17 квітня 2012, 13:59
Звідки: Життя дуже коротке ,щоб витрачати його на дієти...
Репутация: 5728

Повідомлення parvalar » 16 липня 2018, 15:36

Виліпити мінус, бо запізнилася на пів дня, та ще й за 21.80 грн, це не по людськи. Чому ви такі жорстокі????????
parvalar
 
Повідомлень: 6491
З нами з: 16 листопада 2013, 17:22
Звідки: Рівне, Здолбунів, тел. в пп.
Репутация: 672

Re:

Повідомлення Рівняночка » 16 липня 2018, 15:38

Ліза2328 написав:Я давно додала данного орга в ЧС -бо теж після оплати (мінус)...І не раджу мати справу з данним оргом бо ще прокляне.

Кожен судить тпо собі. Я ніколи нікого не кляла. На відміну від даного замовника, який після отриманння заслуженого мінуса, попросив видалити плюс, за попередню співпрацю. Мій же плюс є в репутацї. Незважаючи на потріпані нерви.
Аватар користувача
Рівняночка
 
Повідомлень: 11161
З нами з: 20 жовтня 2010, 12:55
Звідки: СП для рукодільниць - все для вишивки. З 9 до 18 не завжди можу відповісти на дзвінок.
Репутация: 1301

Re:

Повідомлення Рівняночка » 16 липня 2018, 15:39

parvalar написав:Виліпити мінус, бо запізнилася на пів дня, та ще й за 21.80 грн, це не по людськи. Чому ви такі жорстокі????????

Дівчата, вас троє!. Сума 115 грн! Не 21,80. Я не можу здогадатись які у вас обставини... Якщо у мене обставини, я попереджаю орга.
Аватар користувача
Рівняночка
 
Повідомлень: 11161
З нами з: 20 жовтня 2010, 12:55
Звідки: СП для рукодільниць - все для вишивки. З 9 до 18 не завжди можу відповісти на дзвінок.
Репутация: 1301

Повідомлення parvalar » 16 липня 2018, 15:43

Я теж була оргом і не раз дзвонила до дівчат і писала. І чекала не один день, бо ми люди. Не було змоги зайти в приват24. Знала собі, що в понеділок все подачу, а тут на тобі-
parvalar
 
Повідомлень: 6491
З нами з: 16 листопада 2013, 17:22
Звідки: Рівне, Здолбунів, тел. в пп.
Репутация: 672

Re: Re:

Повідомлення Марише4ка » 16 липня 2018, 15:49

Рівняночка написав:
parvalar написав:Виліпити мінус, бо запізнилася на пів дня, та ще й за 21.80 грн, це не по людськи. Чому ви такі жорстокі????????

Дівчата, вас троє!. Сума 115 грн! Не 21,80. Я не можу здогадатись які у вас обставини... Якщо у мене обставини, я попереджаю орга.

В житті бувають різні ситуації, як життєві так і просто технічні, буває і склероз. Елементарно(як було в мене) , зламався телефон, пропав дома на 2 дні нет. Добре, що є сусідський Вайфай і я пам"ятаю пароль в сп, але ж не всі пам"ятають і т.д.Так би і я не оплатила своїх замовлень, то що мені треба мінуса вліпити??
Аватар користувача
Марише4ка
 
Повідомлень: 6758
З нами з: 22 липня 2013, 15:32
Репутация: 471

Повідомлення parvalar » 16 липня 2018, 15:55

Видаліть, будь ласка, незаслужений мінус від Рівняночка. Дякую.
parvalar
 
Повідомлень: 6491
З нами з: 16 листопада 2013, 17:22
Звідки: Рівне, Здолбунів, тел. в пп.
Репутация: 672

Re: Re:

Повідомлення Рівняночка » 16 липня 2018, 15:58

Марише4ка написав:
Рівняночка написав:
parvalar написав:Виліпити мінус, бо запізнилася на пів дня, та ще й за 21.80 грн, це не по людськи. Чому ви такі жорстокі????????

Дівчата, вас троє!. Сума 115 грн! Не 21,80. Я не можу здогадатись які у вас обставини... Якщо у мене обставини, я попереджаю орга.

В житті бувають різні ситуації, як життєві так і просто технічні, буває і склероз. Елементарно(як було в мене) , зламався телефон, пропав дома на 2 дні нет. Добре, що є сусідський Вайфай і я пам"ятаю пароль в сп, але ж не всі пам"ятають і т.д.Так би і я не оплатила своїх замовлень, то що мені треба мінуса вліпити??

:lol: :lol: :lol:
Одна замовниця 14.07 змогла бути на роздачі. Інша вчора змогла багато повідомлень на форумі залишити. А повідомити якогось дурного орга - на жаль, не вистачило часу.
Дійсно, всі ми люди. Завжди намагаюсь йти на зустріч. Але, як тут писали дівчата, я не екстрасенс, щоб здогадатись, чи вони оплатять сьогодні, чи ні. Буча не із-за 21,80 грн. Їх не оплатило мені троє. Сума 115.
Дійсно, будьте людьми.
Обідно,коли робиш сп без %, прозоро, без прихованих комісій, не заробивши ні копійки, і маєш кучу головної болі. І чому мені так везе???
Аватар користувача
Рівняночка
 
Повідомлень: 11161
З нами з: 20 жовтня 2010, 12:55
Звідки: СП для рукодільниць - все для вишивки. З 9 до 18 не завжди можу відповісти на дзвінок.
Репутация: 1301

Повідомлення скорпіонка » 16 липня 2018, 15:59

дівчата хтось може чекати , хтось ні, у всіх різні обставини.
я рахую що просто можна було попеередити орга, і не було б такої ситуації.

у мене теж одна замовниця не забрала замовлення, і я навіть знаю що в неї сталось,але вона мовчить.невже так важко нписати?
от що сказати :?
Аватар користувача
скорпіонка
 
Повідомлень: 39754
З нами з: 17 квітня 2012, 13:59
Звідки: Життя дуже коротке ,щоб витрачати його на дієти...
Репутация: 5728

Повідомлення Рівняночка » 16 липня 2018, 16:00

Рахунок на оплату я отримала в суботу. Сьогодні зранку я оплатила. Скільки ще треба було чекати???
Аватар користувача
Рівняночка
 
Повідомлень: 11161
З нами з: 20 жовтня 2010, 12:55
Звідки: СП для рукодільниць - все для вишивки. З 9 до 18 не завжди можу відповісти на дзвінок.
Репутация: 1301

Re:

Повідомлення ольга555 » 16 липня 2018, 16:01

скорпіонка написав:дівчата а що заважало вам в пп пояснити оргу про ваші обставини?


А що заважало оргу в пп написати чи нагадати за оплату??? Блін. Да чого ви так накинулись??? Вам явно роботи немає, тільки дай до кого вчепитись!.!
ольга555
 
Повідомлень: 1562
З нами з: 07 лютого 2013, 19:29
Репутация: 115

Re:

Повідомлення Рівняночка » 16 липня 2018, 16:03

Умови мого сп. Повірте, крім сп в мене ще є сім'я. На сп без % потрачено багато часу і нервів. Щиро вдячна!
Рівняночка написав:Такий текст є в темі. Отже, залишаючи замовлення, ви згідні з умовами.
Рівняночка написав:Привіт! Пропоную купити колготи для дівчинки і хлопчика.

Умови СП:
- Ставка сп = % за переказ коштів (комісію терміналу сплачує замовник, моя картка комісії не бере). Вартість доставки (ТК + 6 грн на роздачі) ділитиметься на кількість замовлених одиниць. Копійки заокруглю до гривні. Детальний розрахунок напишу після отримання ТТН, зі сканом.
- мінімалка = 450 грн.
- оплата = 100% на картку Приватбанку після збору мінімалки.
- роздачі (по одній) = органний зал, Центральна аптека, Хімік.
- за брак та розмір відповідальності не несу, обміну і повернення немає.
- після відправки замовлення відмова не приймається.

Колір пишіть бажаний, буду старатись покласти, але не гарантую.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Якщо Ви зробили замовлення в СП без комісії, будьте готові вчасно його оплатити. На оплату буде 1 доба. Неоплачені замовлення у відведений час - скасовую без попереджень і нагадувань, та з відміткою в репутації. ДЯКУЮ ЗА РОЗУМІННЯ!



Я дала часу на оплату 2,5 доби.

Але ви ж заходили на сайт, невже важко було написати, попередити, що не можете оплатити???
Тим більше, що на роздачі ви змогли бути, а мене попередити - навіщо?


ольга555 » 14 липня 2018, 22:32
Буду на роздачі
Аватар користувача
Рівняночка
 
Повідомлень: 11161
З нами з: 20 жовтня 2010, 12:55
Звідки: СП для рукодільниць - все для вишивки. З 9 до 18 не завжди можу відповісти на дзвінок.
Репутация: 1301

Re: Re:

Повідомлення ольга555 » 16 липня 2018, 16:06

Рівняночка

Я не розумію чого Ви так робите? Ну дійсно я визнала що не права, оплатила і написала про оплату в тему. Я не розумію про чорний список, чого не можна було написати в пп ще раз чи подзвонити на тел. Не розумію інших учасників данного конфлікту. Невже людям так скучно живеться??? Мені байдуже на ваші плюси і мінуси в репутації. Я хороша людина. Мінусом ви мене поганою не зробите. Замовляю не перший рік і багато, вперше стався такий випадок, а людям треба це викрутити так ніби я країну продала!.!
Востаннє редагувалось ольга555 в 16 липня 2018, 16:07, всього редагувалось 1 раз.
ольга555
 
Повідомлень: 1562
З нами з: 07 лютого 2013, 19:29
Репутация: 115

Повідомлення скорпіонка » 16 липня 2018, 16:06

то орг має ще нагадувати?? ну вибачте орг у вас секретарем не працює. ще й у безвідсотковому сп
дівчата ваша вина дійсно є, чому ви її не хочете визнати? те що у вас були якісь обставини, про які ви не повідомили оргу, не виправдовує вас.
простіше вибачитись, що ви невчасно не оплатили, і попросити орга видалити мінус.
Аватар користувача
скорпіонка
 
Повідомлень: 39754
З нами з: 17 квітня 2012, 13:59
Звідки: Життя дуже коротке ,щоб витрачати його на дієти...
Репутация: 5728

Re: Re:

Повідомлення Рівняночка » 16 липня 2018, 16:07

Марише4ка написав:
Рівняночка написав:
parvalar написав:Виліпити мінус, бо запізнилася на пів дня, та ще й за 21.80 грн, це не по людськи. Чому ви такі жорстокі????????

Дівчата, вас троє!. Сума 115 грн! Не 21,80. Я не можу здогадатись які у вас обставини... Якщо у мене обставини, я попереджаю орга.

В житті бувають різні ситуації, як життєві так і просто технічні, буває і склероз. Елементарно(як було в мене) , зламався телефон, пропав дома на 2 дні нет. Добре, що є сусідський Вайфай і я пам"ятаю пароль в сп, але ж не всі пам"ятають і т.д.Так би і я не оплатила своїх замовлень, то що мені треба мінуса вліпити??

До речі, варіант такий не виключено. Тобто, у вас поламався комп. Повідомлення про оплату ви б не змогли прочитати. Воно у мене було б не поочитане. Тоді і мінус нема за що ставити. А всі повідомлення про оплату були прочитані, деякі з них проігноровані. :D
Аватар користувача
Рівняночка
 
Повідомлень: 11161
З нами з: 20 жовтня 2010, 12:55
Звідки: СП для рукодільниць - все для вишивки. З 9 до 18 не завжди можу відповісти на дзвінок.
Репутация: 1301

Re:

Повідомлення ольга555 » 16 липня 2018, 16:09

скорпіонка написав:то орг має ще нагадувати?? ну вибачте орг у вас секретарем не працює. ще й у безвідсотковому сп
дівчата ваша вина дійсно є, чому ви її не хочете визнати? те що у вас були якісь обставини, про які ви не повідомили оргу, не виправдовує вас.
простіше вибачитись, що ви невчасно не оплатили, і попросити орга видалити мінус.


Вас хтось питає? Не нравитьтся, поставте мінус. Ну реально немає Вам роботи!
ольга555
 
Повідомлень: 1562
З нами з: 07 лютого 2013, 19:29
Репутация: 115

Повідомлення Марише4ка » 16 липня 2018, 16:09

Рівняночка, Ви не екстрасенс, і сп безвідсоткове без вигоди і т.д. , але не повірите, як я робила сп, то якщо дівчата не оплачували, то я їм дзвонила і писала смс (безкоштовні). Буває всяке, і найчастіше просто вилітає з голови. Інше питання, це коли замовнці не оплатили, нахамили або повністю проігнорували, але в даному випадку вроді замовниці нормально реагуть і пояснюють.
п.с. це суто моя думка, нічого проти Вас особисто немаю, не мала наміру Вас образити)
Аватар користувача
Марише4ка
 
Повідомлень: 6758
З нами з: 22 липня 2013, 15:32
Репутация: 471

Re: Re:

Повідомлення Марише4ка » 16 липня 2018, 16:12

[quote="Рівняночка
До речі, варіант такий не виключено. Тобто, у вас поламався комп. Повідомлення про оплату ви б не змогли прочитати. Воно у мене було б не поочитане. Тоді і мінус нема за що ставити. А всі повідомлення про оплату були прочитані, деякі з них проігноровані. :D[/quote]
Тобто, відкрив повідомлення на сп, пройшло 2 хвилини і вирубило нет і 2 дні нету на компі немає, телефон в ремонті (наприкад 3 день). Це такі реалії (особистий досвід) тому буває всяке.
Аватар користувача
Марише4ка
 
Повідомлень: 6758
З нами з: 22 липня 2013, 15:32
Репутация: 471

Re: Re:

Повідомлення Рівняночка » 16 липня 2018, 16:13

ольга555 написав:Рівняночка

Я не розумію чого Ви так робите? Ну дійсно я визнала що не права, оплатила і написала про оплату в тему. Я не розумію про чорний список, чого не можна було написати в пп ще раз чи подзвонити на тел. Не розумію інших учасників данного конфлікту. Невже людям так скучно живеться??? Мені байдуже на ваші плюси і мінуси в репутації. Я хороша людина. Мінусом ви мене поганою не зробите. Замовляю не перший рік і багато, вперше стався такий випадок, а людям треба це викрутити так ніби я країну продала!.!

Бучу роздули, а не я. Я занесла вас в чс. Але ви напевно, неуважно читаєте, бо ще о 14:13 я вас витерла з чс, і 14:14 я написала
Рівняночка написав:Дякую всім. Дві замовниці я витерла. Хоч і з запізненням, але оплатили. І їхні замовлення ще вільні...


Якби ви шуму не здійняли, після вашої оплати все це відбулося б тихенько. А так - знає весь форум. На жаль....
Аватар користувача
Рівняночка
 
Повідомлень: 11161
З нами з: 20 жовтня 2010, 12:55
Звідки: СП для рукодільниць - все для вишивки. З 9 до 18 не завжди можу відповісти на дзвінок.
Репутация: 1301

Re: Re:

Повідомлення blackker » 16 липня 2018, 16:14

Марише4ка написав:
Рівняночка написав:
parvalar написав:Виліпити мінус, бо запізнилася на пів дня, та ще й за 21.80 грн, це не по людськи. Чому ви такі жорстокі????????

Дівчата, вас троє!. Сума 115 грн! Не 21,80. Я не можу здогадатись які у вас обставини... Якщо у мене обставини, я попереджаю орга.

В житті бувають різні ситуації, як життєві так і просто технічні, буває і склероз. Елементарно(як було в мене) , зламався телефон, пропав дома на 2 дні нет. Добре, що є сусідський Вайфай і я пам"ятаю пароль в сп, але ж не всі пам"ятають і т.д.Так би і я не оплатила своїх замовлень, то що мені треба мінуса вліпити??

Бувають ситуації звичайно різні. Але посудіть самі-Ви орг,і Вам до 10 ранку понеділка треба оплатити замовлення, от у Вас життєва ситуація-немає змоги заплати за неоплачені замовлення, то як-скасовувати замовлення в постачальника чи бігти гроші десь позичати і лишатись з залишком.. Нікого не захищаю, тут ситуацію можна розглядати з різних сторін, і вина тут орга лише в тому-що він Вас заніс в Чс і мінус вліпив, а замовники й далі вважають,що праві, навіть вчасно не оплативши.То ж не дарма пишеться в пп до якого терміну потрібно оплатити... :roll:
Аватар користувача
blackker
 
Повідомлень: 5879
З нами з: 31 жовтня 2016, 17:31
Звідки: Рівне.Рідко заходжу в сп,телефонуйте- 0986031114
Репутация: 691

Повідомлення Рівняночка » 16 липня 2018, 16:17

Та я вже їх із чс давно витерла. А все одно винна. :D :lol:
Аватар користувача
Рівняночка
 
Повідомлень: 11161
З нами з: 20 жовтня 2010, 12:55
Звідки: СП для рукодільниць - все для вишивки. З 9 до 18 не завжди можу відповісти на дзвінок.
Репутация: 1301

Повідомлення Марише4ка » 16 липня 2018, 16:18

blackker , значить скасовувати не оплачені замовлення, або брати передоплату, якось так... в першу чергу орг повинен себе страхувати, бо в сп вистачає недобросовісних замовників і відповідно оргів. Я рахую, що якщо люди реагують, значить треба знаходити компроміс, бо в іншому випадку половину учасникам сп (як оргам так і замовникам) треба влупити мінус! Бо всі ми не ідеальні і бувають випадки коли і ми десь налажаємо((
Аватар користувача
Марише4ка
 
Повідомлень: 6758
З нами з: 22 липня 2013, 15:32
Репутация: 471

Re: Re:

Повідомлення АннаП » 16 липня 2018, 16:19

ольга555 написав:
скорпіонка написав:то орг має ще нагадувати?? ну вибачте орг у вас секретарем не працює. ще й у безвідсотковому сп
дівчата ваша вина дійсно є, чому ви її не хочете визнати? те що у вас були якісь обставини, про які ви не повідомили оргу, не виправдовує вас.
простіше вибачитись, що ви невчасно не оплатили, і попросити орга видалити мінус.


Вас хтось питає? Не нравитьтся, поставте мінус. Ну реально немає Вам роботи!


А чого хамите?! Це публічний форум, хто що хоче, той те і пише.

Оля, ви неправі. Майте гідність визнати свою помилку і по-людськи (як самі просите) вирішити цю ситуацію. А то гиркати до всіх не комільфо.
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re:

Повідомлення Рівняночка » 16 липня 2018, 16:22

Марише4ка, я збирала в двох темах. Білизну проплатили всі, чомусь... Дивно? А колготи - не всі. Чому інші замовники мають страдати?
І дійсно, коли беру опдлату наперед, тоді гемору менше. І немає поганих замовниів. Бо немає залишку. А тут збір ростовками, :D
Востаннє редагувалось Рівняночка в 16 липня 2018, 16:26, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Рівняночка
 
Повідомлень: 11161
З нами з: 20 жовтня 2010, 12:55
Звідки: СП для рукодільниць - все для вишивки. З 9 до 18 не завжди можу відповісти на дзвінок.
Репутация: 1301

Поперед.Далі

Повернутись до Чорний список