Догляд за дітьми (дитячі речі і т.д.)

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Повідомлення juliabut » 27 вересня 2018, 13:43

Можна я влізу з глистами. Вже не раз писала, що в малого була алергічна ревкція довжиною півтора року. Ті еозинлфіли зашкалювали. Всі наші алерголого-дерматолого-педіатри лікували глисти. Всі! Без винятку. Ми здавали кал регулярно, усюди. Здавали аналізи крові. Не витримали і пішли в сінево здали на всі можливі і неможливі глисти. Глистів щоразу не було і щоразу новий лікар нас переконував, що це глисти. В мене величезні рахунки з аналізами з наших лабораторій і усюди чисто. Потім, ми все ж знайшли алерген. Але це були НЕ глисти. Доречі глистів за признаяенням травили 2 чи 3 рази. І нчіого, бо їх не було. От і все. Почалося це все рівно в 3 роки, закінчилося в 3 з копійками. А в 2 роки були гострики разок і їх нереально не виявити, бо жопа чухається в дитини і червона. Я вже написала вище, тоді проблемка вирішилася половиною дозою вормілу, плюс 2 частина через 2 неділі. І все. Вже коли ми почали глисти через рік щукати, ентеррбіозу не було. Була алергія
juliabut
 
Повідомлень: 1425
З нами з: 03 грудня 2012, 10:20
Репутация: 77

Re:

Повідомлення bistra » 27 вересня 2018, 13:55

juliabut написав:Можна я влізу з глистами. Вже не раз писала, що в малого була алергічна ревкція довжиною півтора року. Ті еозинлфіли зашкалювали. Всі наші алерголого-дерматолого-педіатри лікували глисти. Всі! Без винятку. Ми здавали кал регулярно, усюди. Здавали аналізи крові. Не витримали і пішли в сінево здали на всі можливі і неможливі глисти. Глистів щоразу не було і щоразу новий лікар нас переконував, що це глисти. В мене величезні рахунки з аналізами з наших лабораторій і усюди чисто. Потім, ми все ж знайшли алерген. Але це були НЕ глисти. Доречі глистів за признаяенням травили 2 чи 3 рази. І нчіого, бо їх не було. От і все. Почалося це все рівно в 3 роки, закінчилося в 3 з копійками. А в 2 роки були гострики разок і їх нереально не виявити, бо жопа чухається в дитини і червона. Я вже написала вище, тоді проблемка вирішилася половиною дозою вормілу, плюс 2 частина через 2 неділі. І все. Вже коли ми почали глисти через рік щукати, ентеррбіозу не було. Була алергія

От і в нас еозинофіли високі коли є алергія, правда з алергеном ще не оприділилися.. а глистів не найшли ні разу
bistra
 
Повідомлень: 1026
З нами з: 06 жовтня 2012, 14:53
Репутация: 32

Повідомлення melik » 27 вересня 2018, 14:02

а як знайшли алерген?
ми здавали на білок коров"ячого молока, глютен і ще щось.... але там список на алергологічну панель дуже великий! не уявляю, як його визначити....
ніяких проявів алергії немає - ні висипки, не чухається (попа в тому числі)
зате є здуття, періодично біль у животі в області пупка, худий, постійно хоче їсти, темні кола під очима (нирки перевіряли -все ок)
Аватар користувача
melik
 
Повідомлень: 8122
З нами з: 09 вересня 2010, 21:14
Репутация: 829

Re:

Повідомлення Маришка » 27 вересня 2018, 14:06

melik написав:а як знайшли алерген?
ми здавали на білок коров"ячого молока, глютен і ще щось.... але там список на алергологічну панель дуже великий! не уявляю, як його визначити....
ніяких проявів алергії немає - ні висипки, не чухається (попа в тому числі)
зате є здуття, періодично біль у животі в області пупка, худий, постійно хоче їсти, темні кола під очима (нирки перевіряли -все ок)


то може вам краще до гастроентеролога?
здуття - це ж кишечник погано працює? :roll:

п.с. біль в обасті пупка - діти погано показують де їм насправді болить, в моєї теж животик болів по середині - а виявилось підшлункова із жовчним страдали....
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення Inness » 27 вересня 2018, 14:08

Дитині 4 роки. Попа ніби не чухається) щось не помічала. Ість дуже погано. Солодке просить завжди. Проблеми з нирками. Здавали аналіз крові на лямбліі, аскариди і токсокари два рази, то не виявлено. Кал здати то трохи проблематично. Якось питала лікаря, то сказав якщо не турбують то нічого не робити. У всіх є, хай собі живуть)
Аватар користувача
Inness
 
Повідомлень: 4064
З нами з: 23 квітня 2014, 18:23
Звідки: O96-96-83-6I8 Городок, Ювілейне
Репутация: 284

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 27 вересня 2018, 14:14

моєму скоро 5. періодично погано їсть. це періодично дивним чином співпадає з вихідними коли він у селі і у бабусі. тому що там можна натоптатися малини, ожини, інших ягід, яблук і грушок і закусити батоном чи пиріжком чи печивом чи всім разом взагалі і як доходить діло до котлети то я не хочу їсти))))
а коли мама контролює пєчєнькі з фруктами і особливо всякі цукерки-вафлі - отоді дитина їсть і рибу і котлету і рис молочний і ще шматок піци, три помідора і засинає з шматком ковбаси в руках)))))
в нас теж нічого не виявляють ніколи, тому стараюсь не давати тих вормілів - ви ж не проходите профілактичний курс хіміотерапії для профілактики, чи не так?
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re:

Повідомлення Маришка » 27 вересня 2018, 14:15

Inness написав:Дитині 4 роки. Попа ніби не чухається) щось не помічала. Ість дуже погано. Солодке просить завжди. Проблеми з нирками. Здавали аналіз крові на лямбліі, аскариди і токсокари два рази, то не виявлено. Кал здати то трохи проблематично. Якось питала лікаря, то сказав якщо не турбують то нічого не робити. У всіх є, хай собі живуть)


оце на рахунок солодкого - ну то мені смішно, майже всі діти люлять солодке і їли б одні канфети :D і я така була і мріяла, що як виросту то буду їсти одне морозиво :mrgreen:

ну але це ж не діагноз :roll:

моя теж дуже любить солодке і худа, але так як аналізи нічого не показали і я не рахую це проблемою, то за 8 років ніразу їй нічого не давала від глистів

п.с. а один раз я пила той ворміл, то це просто жесть, здається що печінка конає просто :cry: на всякий випадок його пити - то навіть не знаю більше користі, чи шкоди
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення Маришка » 27 вересня 2018, 14:17

і ще скажу - якщо дитина погано їсть, але при цьому топче піченькі, банани і соки-води (особливо в соках магазинних - там же основа - глюкоза) - то не дивуйтесь що після такої дози глюкози їй нічого не хочеться(((
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 27 вересня 2018, 14:19

Маришка написав:і ще скажу - якщо дитина погано їсть, але при цьому топче піченькі, банани і соки-води (особливо в соках магазинних - там же основа - глюкоза) - то не дивуйтесь що після такої дози глюкози їй нічого не хочеться(((

да! взагалі оце ж давно кажуть що в соці стільки ж цукру як в пепсіколі - тобто по факту обидва напої "дуже корисні"
і я вам скажу навіть домашній сік з мінімумом цукру солодкий і ми розбавляємо..
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re: Re:

Повідомлення melik » 27 вересня 2018, 14:25

Маришка написав:
melik написав:а як знайшли алерген?
ми здавали на білок коров"ячого молока, глютен і ще щось.... але там список на алергологічну панель дуже великий! не уявляю, як його визначити....
ніяких проявів алергії немає - ні висипки, не чухається (попа в тому числі)
зате є здуття, періодично біль у животі в області пупка, худий, постійно хоче їсти, темні кола під очима (нирки перевіряли -все ок)


то може вам краще до гастроентеролога?
здуття - це ж кишечник погано працює? :roll:

п.с. біль в обасті пупка - діти погано показують де їм насправді болить, в моєї теж животик болів по середині - а виявилось підшлункова із жовчним страдали....

в гастроентеролога теж були) да, є проблеми з підшлунковою та жовчним незначний застій, пили холосас і ферменти
ніби стало краще. виключили навіть молочне
потім знову через кілька місяців те саме

каже гастро - значить, будем шукати паразитів. Поки спробую здати кал хоч раз....
Аватар користувача
melik
 
Повідомлень: 8122
З нами з: 09 вересня 2010, 21:14
Репутация: 829

Повідомлення juliabut » 27 вересня 2018, 14:31

Ми здавали алергопроби на дуже дуже багато позицій. Я лишала в сінево свою зарплату і завжди нічого. Алергія в сина на побутову хімію, найбільше на пральний порошок. Хоча за півтора року їх було кілька, але суті не міняє. Звичані порошки масмаркету (польські, німецькі, австрійські) викликали алергію. Спеціальний, еко, так сказать не викликає. Ним і користуємося з грудня. І так само мило, зубна паста, таблетки в посудомийку, для миття дзеркал і т.д. Побутова хімія на яку ми перейшли в рази краща і ефективніша ніж доместоси, гали і фейрі. Ті і близько не стоять.10 років я мучилася з кашлем і в грудні він у мене теж пройшов. Як визначили алергію? Методом тика. Але про наших місцевих спеціалістів думка лишилася.... а ще в малого реакція на укуси комах. Але це вже інше.
juliabut
 
Повідомлень: 1425
З нами з: 03 грудня 2012, 10:20
Репутация: 77

Re: Re:

Повідомлення Маришка » 27 вересня 2018, 14:47

melik написав:в гастроентеролога теж були) да, є проблеми з підшлунковою та жовчним незначний застій, пили холосас і ферменти
ніби стало краще. виключили навіть молочне
потім знову через кілька місяців те саме

каже гастро - значить, будем шукати паразитів. Поки спробую здати кал хоч раз....


якщо діагноз є як ви пишете - то просто попити ферменти це не вихід
це зміна харчування (звичок) на все життя - і тоді не буде загострення (тобто ми майже не їмо жареного і т.д., я не готую жирне, я не використовую спецій крім натуральних, мало солі і мало солоностей - це вже звичка життя, якщо ми йдемо в гості чи на піцу, я знаю що з"їсть щось важке - відразу п"їм ферменти)
то загострення бувають вкрай рідко :roll:
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Повідомлення Маришка » 27 вересня 2018, 14:49

ну може звичайно - ви так і готуєте, я не знаю, просто навела приклад

п.с. бо мене якось здивувало як не могли визначити на що алергія в годовалої дівчинки в знайомих, то зійшлись на тому - що на приправу 10 овочів... я була в шоці(((
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re:

Повідомлення dasha1987 » 27 вересня 2018, 14:59

Маришка написав:ну може звичайно - ви так і готуєте, я не знаю, просто навела приклад

п.с. бо мене якось здивувало як не могли визначити на що алергія в годовалої дівчинки в знайомих, то зійшлись на тому - що на приправу 10 овочів... я була в шоці(((

Ого. Я до сих пор без приправ готовлю сыну, 2.5
Только соль, перец чуть-чуть
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Повідомлення minola » 27 вересня 2018, 15:23

Дівчата, вибачте за спам, але може комусь треба
viewtopic.php?f=146&t=418060&p=10711047#p10711047
minola
 
Повідомлень: 2286
З нами з: 25 листопада 2012, 20:22
Звідки: 0672435524 Віра
Репутация: 164

Повідомлення itDoctor » 27 вересня 2018, 16:38

Підкажіть який краще комбінезон для новонароджених взимку- на овчині чи інші варіанти?
itDoctor
 
Повідомлень: 1935
З нами з: 29 грудня 2011, 18:15
Звідки: Здовбиця
Репутация: 184

Повідомлення Oksanulka2 » 27 вересня 2018, 16:58

Підкажіть будь ласка чи замовляли для діток на зиму лижні куртки
Чи варто купувати іх і чи не холодно в них зимою
Аватар користувача
Oksanulka2
 
Повідомлень: 668
З нами з: 12 березня 2012, 10:19
Звідки: Курчатова тел.0680154547
Репутация: 74

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 27 вересня 2018, 17:52

itDoctor написав:Підкажіть який краще комбінезон для новонароджених взимку- на овчині чи інші варіанти?

для лежачих однозначно краще овчина як на мене і то не комбез навіть а конверт
Oksanulka2 написав:Підкажіть будь ласка чи замовляли для діток на зиму лижні куртки
Чи варто купувати іх і чи не холодно в них зимою
ми три роки в лижних ходимо, якщо дитина рухлива то лонгслів+фліска+куртка = чудово, не жарко, легко і не сковує рухи
не знаю чи видно
перший костюм з Лідл, другий імпідімпі - обидва німеччина

реально всі куртки як наші дівчата пишуть - ЄВРОЗИМА.. бо насправді у нас точно такі самі зими як на Германщині чи Поляндщині)))))
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re:

Повідомлення vikyxa » 27 вересня 2018, 18:20

Oksanulka2 написав:Підкажіть будь ласка чи замовляли для діток на зиму лижні куртки
Чи варто купувати іх і чи не холодно в них зимою

Я термо комплекти купую з народження. Вже 6 років. Самий класний, що був - Рейма, але ціни на нього космос. ТСМ слабіший по якості. Вони теплі, хоч і тонкі
Аватар користувача
vikyxa
 
Повідомлень: 4513
З нами з: 28 липня 2010, 11:49
Звідки: Північний 0993629703 Манікюр, гель-лак, гель
Репутация: 245

Повідомлення oshvec » 28 вересня 2018, 00:39

Ще дуже класнючий Lenne. Там є і конверти. Він дихаючий, навіть в магазині дитя не пітніє. Правда теж дещо дорогий. Але можна купити б/в, він носиться дуже добре, не втрачає вигляду, особливо в лежачої дитини. Нові є в Антошці.
oshvec
 
Повідомлень: 907
З нами з: 04 листопада 2013, 13:47
Звідки: МЖК 0986515951
Репутация: 67

Повідомлення svs » 28 вересня 2018, 01:14

А мені минулої зими комбінезон Gusti сподобався.
Аватар користувача
svs
 
Повідомлень: 3391
З нами з: 13 листопада 2010, 15:11
Репутация: 94

Повідомлення olyavolya » 28 вересня 2018, 09:47

Да, Рейма прекрасна. У меня был комбез-конверт (можна ножки сделать, можна конвертом соединить). Тонюсенький, тоньше моей осенней куртки, а с поддевой до -10 спокойно спал в коляске.
Но еще надо помнить, что если термо комбез, как ленне или рейма - то нельзя ребенка накревать одеялком сверху, как у нас любят. Потому что вся термореглиция этого комбеза летит к черту.
olyavolya
 
Повідомлень: 5742
З нами з: 28 липня 2012, 13:51
Репутация: 101

Повідомлення lenaduma » 28 вересня 2018, 13:42

Дівчат, в тeму тонeньких комбєзів - купила малій тeрмо комбінeзон, а він такий тонeнький як на зиму, хіба полартeк під низ, і то нe буду спокійна. Ось що пишe про нього на сайті Technical features:

Waterpillar effect: 10.000 mm.
Breathability effect: 10.000 g/m2/24h
All seams are taped.
Bionic Finish ECO coating at topside of shell fabric.
3M reflexes, for your childs safety.
Thermolite Plus padding (soft and light padding, that keeps your child warm).

В кого був з подібними характeристиками? на який мінус носили?
lenaduma
 
Повідомлень: 3762
З нами з: 01 грудня 2011, 09:44
Звідки: О97 чотири5О9995 Хмельницький, телефон на беззвучному (маленька дитина) передзвонюю
Репутация: 332

Повідомлення Tanya2008 » 28 вересня 2018, 15:05

Дівчата порадьте,бо щось розгубилась,яке взуття краще на зиму взяти,щоб тепло ,сухо і зручно Демари,терміки Том М,чи дутіки Том М?
Tanya2008
 
Повідомлень: 3813
З нами з: 10 грудня 2013, 16:41
Звідки: 0960717071 Таня
Репутация: 302

Re:

Повідомлення dasha1987 » 28 вересня 2018, 15:50

Tanya2008 написав:Дівчата порадьте,бо щось розгубилась,яке взуття краще на зиму взяти,щоб тепло ,сухо і зручно Демари,терміки Том М,чи дутіки Том М?

https://www.sportisimo.pl/junior-league ... a-dzieci=1 носили зимой, сейчас буду такие же покупать. Демары вообще не понравились
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Повідомлення Inness » 28 вересня 2018, 17:00

В дитини лізуть зуби. Вже з двох місяців повен рот слини був. Пхає все в рот. Як дам іграшки, гризуни то так псіхує, що крику на всю хату, ніби хоче іх з'істи. Пожувала білий рукав, бачу кров. Чим полегшити? За старшою мала якийсь гель, не памятаю назви. То собі попробувала на ясна, то такий пекучий.
Аватар користувача
Inness
 
Повідомлень: 4064
З нами з: 23 квітня 2014, 18:23
Звідки: O96-96-83-6I8 Городок, Ювілейне
Репутация: 284

Re:

Повідомлення reklamist » 28 вересня 2018, 17:04

Inness написав:В дитини лізуть зуби. Вже з двох місяців повен рот слини був. Пхає все в рот. Як дам іграшки, гризуни то так псіхує, що крику на всю хату, ніби хоче іх з'істи. Пожувала білий рукав, бачу кров. Чим полегшити? За старшою мала якийсь гель, не памятаю назви. То собі попробувала на ясна, то такий пекучий.

гель дентол бебі, але він ненадовго полегшує :(
Аватар користувача
reklamist
 
Повідомлень: 2639
З нами з: 21 червня 2009, 20:44
Звідки: Відін (Рівне) - Нетішин
Репутация: 225

Re:

Повідомлення Gellazxc » 28 вересня 2018, 18:47

Tanya2008 написав:Дівчата порадьте,бо щось розгубилась,яке взуття краще на зиму взяти,щоб тепло ,сухо і зручно Демари,терміки Том М,чи дутіки Том М?

Смотря как вы проводите время на улице. У меня меньше трех пар не получается. На снега-морозы типа угги на натуральном меху. На слякоть бегать во дворе беру в Каламбуре Камики или им подобные с резиновой галошей. И дутики или термики в садик на слякоть или сухую бесснежную погоду. Можно и кожаные с мехом.
Универсально нет рецепта. Я недолюбливаю термики, как не пробовали, при долгих прогулках потеет нога и все... теплая и мокрая.
Аватар користувача
Gellazxc
 
Повідомлень: 2140
З нами з: 04 липня 2009, 22:08
Репутация: 135

Re:

Повідомлення Сланка » 28 вересня 2018, 21:42

Inness написав:В дитини лізуть зуби. Вже з двох місяців повен рот слини був. Пхає все в рот. Як дам іграшки, гризуни то так псіхує, що крику на всю хату, ніби хоче іх з'істи. Пожувала білий рукав, бачу кров. Чим полегшити? За старшою мала якийсь гель, не памятаю назви. То собі попробувала на ясна, то такий пекучий.

Камістад бебі ,моїй малявці дуже допомагав при прорізуванні зубів. Приємний на смак.
Сланка
 
Повідомлень: 2014
З нами з: 11 березня 2012, 01:27
Звідки: Костопіль
Репутация: 134

Re:

Повідомлення Сланка » 28 вересня 2018, 21:46

Tanya2008 написав:Дівчата порадьте,бо щось розгубилась,яке взуття краще на зиму взяти,щоб тепло ,сухо і зручно Демари,терміки Том М,чи дутіки Том М?

Я завжди,поки мала не пішла дл школи ,купувала B@G термо. Одні на всю зиму, змінного взуття більше не мали. Зва рахунок високої підошви і в калюжу могла мала забігти. Ноги завжди були сухі і теплі.На перший клас знову купила B@G і вони мене дуже розчарували. Промокали.
Сланка
 
Повідомлень: 2014
З нами з: 11 березня 2012, 01:27
Звідки: Костопіль
Репутация: 134

Поперед.Далі

Повернутись до Побут, діти, родина