Акваріум

Вишивання, в'язання, картини, подарунки, прикраси виготовлені власноруч, hand made та інше.

Re:

Повідомлення Аквуля » 29 листопада 2018, 13:03

losoks06 написав:Я була в золотій рибці, там на прохання дати корм рибкам і ампуляріям дали дафнію і пластівці, давати через день.
А ви робите «розгрузочний» день рибкам?

в тій золотій рибці - продавці так собі, чесно кажучі. На жаль як і в більшості зоомагазинів. По рибкам - повний нуль. Коли питала яких рибок взяти в 18 літровий акваріум, відповідь - беріть любі)) Бачила як мужик накупив риб на 800 грн., штук 30-40 мабуть (і все це в незапущений акваріум :( :( ), то вони їх помістили в один пакет - ті риби там були точно як шпроти в банці, ніби ще один пакет - то прямо витрати незнати які, аж шкода було...
Я вчора взяла корм Тетра мін гранули, на перший погляд сподобався - не крупний, риби їли добре.Мотиля ще також куплю мороженого.
Розгрузочні дні треба, але я ще не робила. У мене більшість рибок ще підлітки, ну і тих пару мальків також шкода голодом морити. А взагалі планую.
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Повідомлення losoks06 » 30 листопада 2018, 21:16

Я не витримала і купила собі гупі в круглому ринку. Найбільша рибка день привикала, на другий день ще одна випливла з водоростей, а сама маленька чотири дні не показувалась, потім плавала тільки з великою, а зараз вже геройчик - сам плаває. Скалярії зовсім байдуже відносяться до них, гурамі пощупали їх трохи вусиками і все, інші теж добре прийняли їх.
losoks06
 
Повідомлень: 37
З нами з: 03 лютого 2012, 19:09
Репутация: 2

Повідомлення losoks06 » 30 листопада 2018, 21:37

Я купувала водорості— роголисник, що зверху плаває, на olx. Сподобались, кращі ніж в магазині.
losoks06
 
Повідомлень: 37
З нами з: 03 лютого 2012, 19:09
Репутация: 2

Повідомлення Аквуля » 30 листопада 2018, 22:43

О, вітаю з поповненням! Нехай живуть дружно) це на верху в круглому ринку є рибки? Чомусь думала що там одні папугаї і гризуни.
Мій роголистник чомусь почав тонути, плаває в товщі. Ніби на вигляд нормальний, але чогось став тонути.
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Повідомлення dinamovka » 01 грудня 2018, 00:30

Да, там! І рибки і рослинки. Часом, якщо пощастить, то приносять продають хороші рослинки і багато). Рибки там звичайні, гуппі, даніо, соміки
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Повідомлення losoks06 » 01 грудня 2018, 00:33

Я теж довго туди не заходила. У суботу спеціально піднялась подивитись чи є рибки і там була одна тільки жіночка така старша, але видно любить рибок. В неї були тільки меченосці і гупі. Також ще вона продавала корм сухий і живий ( якісь червячкі плавали в мисочці).
losoks06
 
Повідомлень: 37
З нами з: 03 лютого 2012, 19:09
Репутация: 2

Re:

Повідомлення dinamovka » 01 грудня 2018, 00:37

losoks06 написав:Я купувала водорості— роголисник, що зверху плаває, на olx. Сподобались, кращі ніж в магазині.

Тільки не водорості, а рослини)
Прийнято називати водоростями тільки всяку бяку, що росле на стінках акваріума, рослинах, декорі і портить всю красу) А те що ми вирощуємо, холім і лєлєєм , то це рослина.
Так серед акваріумістів прийнято по замовчуванню
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Повідомлення dinamovka » 01 грудня 2018, 00:42

Колись літом пішли ми з чоловіком на болотістий пустир з лужи сачком збирати живий корм моїм рибкам. Розважались )) ну, рибки оцінили, їли з задоволенням. А через три дні з того контейнера в яклму я тих живих червяків зберігала вилетіла неочікувано туєва куча комарів ! Ото я в шоці була. Чоловік сміявся, що я не знала що з них комари будуть)))
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Повідомлення Аквуля » 02 грудня 2018, 22:41

Ну добре що комарі)) мало лі що може вилупитися з невідомих личинок))

А розкажіть мені будь ласка , як часто сифоните грунт, підливаєте воду і т.д. Моїй акві три тижні, сифонила сьогодні вперше. Не знаю, може і зарано...якогось мотлоху правда насифонила) Минулих вихідних підмінила відсотків 20 води, протерла мочалкою стінки акваріума, прополоснула фільтр, виловила сачком листочки рослин що відпали і т.д. Сьогодні трози ретельніше "прибрала". Мене напрягає якийсь"осад" в воді. Тобто сама по собі вода прозора, не схоже на бактеріальну муть як на фото, і якщо виключити фільтр то воно майже повністю осідає . Сам фільтр у мене таке дрібне не фільтрує, там дуже крупнопориста губка. Може замінити на дрібнопористу? І от минулого тижня піднялося після підміни води, і сьогодні. Чи може то так треба після сифонки-прибирання?
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Повідомлення Аквуля » 02 грудня 2018, 23:23

Ну і фото моєї акви. Трішки підросла рослини
Зображення
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Повідомлення dinamovka » 03 грудня 2018, 00:51

Я сифоніла з кожним прибиранням. Так воду і підмінювала всю, через сифон і зливала. Те що муть піднімається після прибирання то це нормально. Осіда потім швидко і все прозоре і гарне
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Повідомлення dinamovka » 03 грудня 2018, 00:53

Оце дивлюсь ваше фото, і собі знову захотілось,) гарна аква!!
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re:

Повідомлення Аквуля » 03 грудня 2018, 11:36

dinamovka написав:Оце дивлюсь ваше фото, і собі знову захотілось,) гарна аква!!

Дякую) Я дивлюся в ютюбі пару каналів акваріумістики, то там дійсно гарні :lol: :lol: :lol:
Трохи ще хочу рослин досадити.
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Повідомлення Аквуля » 11 грудня 2018, 14:49

Моїй акві вже місяць. Напишу, що мені не знадобилося і наврядчи знадобиться)
Штучні рослини. Найбезглуздіша моя покупка. На ті гроші можна накупити чимало живих рослин. Витягнула їх буквально через тиждень.
Шкрябалка з лезом для скла. Навіть не знаю що там лезом дерти. Зі скла все класно відмивається звичайною губкою, але я протираю скло щотижня.
Годівничка. Якщо чесно взагалі не зрозуміла навіщо вона. Рибам явно зручніше без неї.
Непідходящий корм. Морожений мотиль і гранули Тетра сподобалися найбільше бо не псують воду.

Ще напишу трішки по рослинам. Рослини в акваріумі необхідні, щоб там не казали деякі продавці. У мене швидко росте валіснерія(на фото вище видно лише 2 кущика, вони пустили стрілки і росте ще три! Ще один вид валіснерії докупила. Людвігія сиділа сиділа і нарешті пішла в ріст. елодея виросла вже майже до самого верху. Криптокарину посадила недавно, не знаю чи залишу, щось вона мені не дуже. Анубіас купила маленький і нещасний)) Навіть не знаю чи залишу, для моєї акви більше підійде анубіас нана. Ну і маю два види моху - Віллоу і Яванський, також почали рости нарешті. Роголистник підріс пускає бокові гілочки.
Рибки ттт живі-здорові, правда крім мальків. Одненький залишився, дуже повільно росте, хз чи виросте.
Надіюся що баланс за місяць вжек встановився.
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Повідомлення losoks06 » 21 грудня 2018, 18:27

Вчора здала в магазин ампулярій і взяла за них мотиль морожений. Підкажіть, будь ласка, як правильно ним годувати.
losoks06
 
Повідомлень: 37
З нами з: 03 лютого 2012, 19:09
Репутация: 2

Повідомлення Аквуля » 21 грудня 2018, 20:30

Я відрізаю шматочок, кладу в стаканчик, додаю трішки води щоб постало і виливаю в акваріум. В принципі можна і заморожений кинути але мені здається рибам не зручно той кусок всім разом їсти. Я мотиль даю через день.
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Повідомлення losoks06 » 22 грудня 2018, 20:14

Я то даю по трошки, набираю зубочисткою і опускаю в воду, вони зразу половили і знову даю, бо якщо багато то скалярії, наприклад, вже не беруть, хоча сомики довольні. Я незнала як часто можна ним годувати, бо вони непроти їсти хоч кожний день.
losoks06
 
Повідомлень: 37
З нами з: 03 лютого 2012, 19:09
Репутация: 2

Повідомлення Аквуля » 22 грудня 2018, 22:27

А хтось поливає вазони водою з акваріума? Якщо ні то раджу) вона дуже корисна для рослин. У мене аква зовсім недавно але я вже бачу що стан рослин дуже покращився. Поливаю все окрім кактусів . Маюьдві старі і вбиті орхідеї, думала викинути. Але раз в тиждень поливаю акваріумні водою і їхній стан став явно кращим, одна випускає новий сильний і здоровий листок. Ще папоротник був якийсь блідий, став значно кращий!
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Re:

Повідомлення dinamovka » 23 грудня 2018, 07:07

losoks06 написав:Я то даю по трошки, набираю зубочисткою і опускаю в воду, вони зразу половили і знову даю, бо якщо багато то скалярії, наприклад, вже не беруть, хоча сомики довольні. Я незнала як часто можна ним годувати, бо вони непроти їсти хоч кожний день.

Якщо раніше годували сухим, то корисніше замінити раціон на морожений корм. І кормити їм щодня. Мотиль це номер один серед морожених, є ще інша живність, можно урізноманітнювати
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re:

Повідомлення losoks06 » 23 грудня 2018, 11:22

Аквуля написав:А хтось поливає вазони водою з акваріума? Якщо ні то раджу) вона дуже корисна для рослин. У мене аква зовсім недавно але я вже бачу що стан рослин дуже покращився. Поливаю все окрім кактусів . Маюьдві старі і вбиті орхідеї, думала викинути. Але раз в тиждень поливаю акваріумні водою і їхній стан став явно кращим, одна випускає новий сильний і здоровий листок. Ще папоротник був якийсь блідий, став значно кращий!

Дякую за пораду). Чогось і не думала про це, а вазони в мене теж не дуже.
losoks06
 
Повідомлень: 37
З нами з: 03 лютого 2012, 19:09
Репутация: 2

Re:

Повідомлення Caninolo » 07 січня 2019, 13:57

Аквуля написав:А хтось поливає вазони водою з акваріума? Якщо ні то раджу) вона дуже корисна для рослин. У мене аква зовсім недавно але я вже бачу що стан рослин дуже покращився. Поливаю все окрім кактусів . Маюьдві старі і вбиті орхідеї, думала викинути. Але раз в тиждень поливаю акваріумні водою і їхній стан став явно кращим, одна випускає новий сильний і здоровий листок. Ще папоротник був якийсь блідий, став значно кращий!

А в чому причина, що ця вода корисна для рослин?
Caninolo
 
Повідомлень: 1
З нами з: 07 січня 2019, 13:08
Звідки: Ровно
Репутация: 0

Re: Re:

Повідомлення Аквуля » 07 січня 2019, 21:05

Caninolo написав:
Аквуля написав:А хтось поливає вазони водою з акваріума? Якщо ні то раджу) вона дуже корисна для рослин. У мене аква зовсім недавно але я вже бачу що стан рослин дуже покращився. Поливаю все окрім кактусів . Маюьдві старі і вбиті орхідеї, думала викинути. Але раз в тиждень поливаю акваріумні водою і їхній стан став явно кращим, одна випускає новий сильний і здоровий листок. Ще папоротник був якийсь блідий, став значно кращий!

А в чому причина, що ця вода корисна для рослин?

Вона тепла, відстояна, без хлору, а продукти життєдіяльності риб і рослин по суті натуральне добриво)
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Повідомлення Аквуля » 17 січня 2019, 17:00

А розкажіть будь ласка, хто які рослини вирощує в акві? що росте, а що не дуже?
Акваріуму вже третій місяць, і я його вже так добряче засадила порівняно з останнім фото) але звісно росте не все. Валіснерія добре розрослася, напускала вусів з дітками) Анубіас який я купила в дуже поганому стані нарешті поправився і випускає нові листочки) купила ще одного з меньшими листочками, тут проблем ніби нема. Ще непогано росте роголистник. Маю три види моху але на жаль толку мало. Один об"їдають ампулярії (вийняла рештки і посадила в банку щоб відріс)яванський чомусь темніє, хоча ніби і росте, але стан не дуже. Ще маю дуже гарний мох Фенікс, я його приростила на шматок кокосової кори, але виявила на ньому водорості, також поки відсадила в банку. Чомусь пропадає річчія, просто розчиняються листочки..
Ще маю людвігію, вона мені подобається, червоні рослини прикрашають акваріум, ніби і росте але не надто добре, чогось їй не вистачає.Ще спробую посадити ехінадорус і перистолистник. Ніяких добрив не додаю і поки не планую, що виросте те і буде)
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Повідомлення dinamovka » 21 січня 2019, 08:02

Валлиснерия спиральная, обыкновенная, анубиас нана, какомба, криптокорина (есть видьі красной), эхинодорус, вместо ричии попробуйте пистию, сальвинию, ричия будет расти , фиг избавишься, как только баланс наладится (любит она застой водьі, может у васна поверхности завехрения сильньіе от фильтра), людвигия болотная, роголисник, лимонник, гигрофила, елодея, кладофора шар, бакопа, сагиария. Главное "борщ наварить", дальше будет видно)) мох темнеет - так конец ему приходит. Я мох не очень любила, сборник мусора) когда пропал, я ему помахала ручкой) мху важна фильтрация, свет, может макро не хватает.
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re:

Повідомлення Grinii » 23 березня 2020, 19:53

Аквуля написав:А розкажіть будь ласка, хто які рослини вирощує в акві? що росте, а що не дуже?

Очень хорошо растет валиснерия (примерно как бурьян на огороде). Только температура дожна быть примерно 26-28 градусов.
Grinii
 
Повідомлень: 6
З нами з: 22 березня 2020, 18:38
Звідки: Днепр
Репутация: 0

Повідомлення Соболь » 20 квітня 2020, 22:41

хто продає водорослі, рибки
Соболь
 
Повідомлень: 724
З нами з: 03 вересня 2010, 18:12
Звідки: Північний
Репутация: 51

Повідомлення Basalkevych » 20 лютого 2021, 20:43

продам наннакара блю неон 150грн або обмін на неонів
http://i.piccy.info/i9/25f79fa9e8e0c73d ... _36_52.jpg
Аватар користувача
Basalkevych
 
Повідомлень: 10222
З нами з: 17 березня 2010, 16:05
Репутация: 671

Поперед.

Повернутись до Наші хоббі