Школи м. Рівного

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Повідомлення ludagl » 11 січня 2019, 22:03

доброго вечора. ми ідемо в пеший клас 12 школа, до якого вчителя краще?
ludagl
 
Повідомлень: 3180
З нами з: 21 червня 2010, 16:53
Репутация: 135

Повідомлення оксана87 » 11 січня 2019, 22:08

Доброго вечора всім.Хто ,що може сказати про вчителів в 25 школі,які набирають першачків восени?До кого порадите записати дитину?
оксана87
 
Повідомлень: 2143
З нами з: 15 грудня 2013, 18:32
Звідки: північний ФРЕШ 0962436423,рідко захожу,тому пишіть на вайбер
Репутация: 109

Повідомлення Motorola » 11 січня 2019, 22:26

Можливо хтось підкаже в РГГ до кого краще в перший клас ? До якої вчительки?
Аватар користувача
Motorola
 
Повідомлень: 5207
З нами з: 28 березня 2012, 22:28
Звідки: Рівне О67 425 О4 63
Репутация: 288

Повідомлення сонік » 11 січня 2019, 22:35

Мене теж цікавлять вчителі в 25 школі
сонік
 
Повідомлень: 160
З нами з: 28 листопада 2014, 16:00
Репутация: 14

Повідомлення Snasa » 11 січня 2019, 23:06

А мене в Колегіумі...
Аватар користувача
Snasa
 
Повідомлень: 7474
З нами з: 30 серпня 2010, 10:21
Звідки: Замовлення корейської косметики! дзвоніть/пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp:  ✆ +38 (098) 7-333-912
Репутация: 668

Повідомлення ксюша232 » 12 січня 2019, 20:16

Добрий вечір,підкажіть будь-ласка хорошу вчительку в НВК 2,цього року ідемо в 1клас,дякую
ксюша232
 
Повідомлень: 587
З нами з: 09 вересня 2014, 20:47
Звідки: Рівне,0967026834
Репутация: 57

Повідомлення carcasse35 » 13 січня 2019, 10:32

Цікавить також 26 школа, хто набирає перший клас.
carcasse35
 
Повідомлень: 1697
З нами з: 22 квітня 2013, 07:56
Звідки: Ювілейний 0680520946
Репутация: 135

Повідомлення marinochka » 13 січня 2019, 21:10

Мами майбутніх першачків, моя вам порада піти самим в школу і познайомитись з вчителями 4 класів. ви самі відчуєте, яка вчителька підійде саме вашій дитині. Минулого року теж всіх тут перепитувала про вчителів, і в підсумку 2 рази переписувала заяву. Бо для одних одна вчителька найкраща, а для інших - навпаки.
Поки сама не пішла в школу, не почекала перерви, і просто заходила до вчителів, казала, що я мама майбутньої першокласниці, питала, як вчителька відноситься до змін в освіті, НУШ і т.п. І побачивши лагідну посмішку, ці добрі очі, зрозуміла хто буде наш вчитель (я б сама у неї вчилась :)). Не бійтесь, ідіть знайомтесь, нам навіть завуч казала, що якби раніше прийшли( бо вже літні канікули через тиждень починались), то можна б було і на уроках посидіти.
Аватар користувача
marinochka
 
Повідомлень: 4526
З нами з: 12 лютого 2010, 18:19
Репутация: 305

Повідомлення Katyushka » 13 січня 2019, 21:48

Дівчата, чиї школярі користуються електронними книгами, до вас питання. Хочу для доньки (восьмикласниці) нарешті купити цей гаджет, бо вже набрид стокілограмовий рюкзак. Скажіть, скільки дюймів оптимально для нормального перегляду підручників? Щось мені здається, що 6 дюймів трохи замало. А з більшими дюймами дорогі виходять. Напишіть, якими користуються ваші діти і чи зручно. Можна в ПП.
Аватар користувача
Katyushka
 
Повідомлень: 20013
З нами з: 11 березня 2012, 00:22
Звідки: Рівне, Боярка, 098два3855один9
Репутация: 1551

Re:

Повідомлення MiraKatya » 13 січня 2019, 22:07

Katyushka написав:Дівчата, чиї школярі користуються електронними книгами, до вас питання. Хочу для доньки (восьмикласниці) нарешті купити цей гаджет, бо вже набрид стокілограмовий рюкзак. Скажіть, скільки дюймів оптимально для нормального перегляду підручників? Щось мені здається, що 6 дюймів трохи замало. А з більшими дюймами дорогі виходять. Напишіть, якими користуються ваші діти і чи зручно. Можна в ПП.

Краще якщо читалка має таку функцію "Білий папір". Я на Амазоні купувала в період знижок, зручна в читані. От скільки дюймів не скажу. Брала Kindel.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Re: Re:

Повідомлення Katyushka » 13 січня 2019, 22:39

MiraKatya написав:
Katyushka написав:Дівчата, чиї школярі користуються електронними книгами, до вас питання. Хочу для доньки (восьмикласниці) нарешті купити цей гаджет, бо вже набрид стокілограмовий рюкзак. Скажіть, скільки дюймів оптимально для нормального перегляду підручників? Щось мені здається, що 6 дюймів трохи замало. А з більшими дюймами дорогі виходять. Напишіть, якими користуються ваші діти і чи зручно. Можна в ПП.

Краще якщо читалка має таку функцію "Білий папір". Я на Амазоні купувала в період знижок, зручна в читані. От скільки дюймів не скажу. Брала Kindel.

Дякую. Бачила такі в інтернеті. Якщо чесно, то вже купу різних надивилась, аж голова обертом. Головне для мене це щоб багато можна було закачати, зручно переглядати, не псувати зір і щоб ніяких Ігор))) Є планшет, але саме тому його і не хочу давати в школу. Ну і батарея сідає швидко в планшета.
Аватар користувача
Katyushka
 
Повідомлень: 20013
З нами з: 11 березня 2012, 00:22
Звідки: Рівне, Боярка, 098два3855один9
Репутация: 1551

Повідомлення dinamovka » 13 січня 2019, 22:42

6 дюймів цілком нормально! В мене 6, читабельна, зручна, легенька. Розмір шрифта можно збільшувати, текст підлаштовується.
Але зважайте що екрани в електронних книжках не таки витривалі як в мобільніках. Особисто в мене за 10 років зараз вже третя книжка. Хоч і хороша тверда обкладинка, але все одно умудряюсь десь підбити, що екран тріскає. А купити нову дешевше ніж ремонтувати.
Зараз в мене така
https://hotline.ua/computer-elektronnye ... fi-prs-t1/
До того мала покет і кіндел. Всі хороші. Були )
Купляла останню вже через барахолку рівненську, бу майже нову.
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Повідомлення dinamovka » 13 січня 2019, 22:46

Про багато закачати, то в них карту памяті можна вставити
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re:

Повідомлення АннаП » 13 січня 2019, 22:49

marinochka написав:Мами майбутніх першачків, моя вам порада піти самим в школу і познайомитись з вчителями 4 класів. ви самі відчуєте, яка вчителька підійде саме вашій дитині. Минулого року теж всіх тут перепитувала про вчителів, і в підсумку 2 рази переписувала заяву. Бо для одних одна вчителька найкраща, а для інших - навпаки.
Поки сама не пішла в школу, не почекала перерви, і просто заходила до вчителів, казала, що я мама майбутньої першокласниці, питала, як вчителька відноситься до змін в освіті, НУШ і т.п. І побачивши лагідну посмішку, ці добрі очі, зрозуміла хто буде наш вчитель (я б сама у неї вчилась :)). Не бійтесь, ідіть знайомтесь, нам навіть завуч казала, що якби раніше прийшли( бо вже літні канікули через тиждень починались), то можна б було і на уроках посидіти.

Підтримую на всі 100!.
В мене теж так було, що остаточно визначились лише після знайомства з вчителькою)
Аватар користувача
АннаП
 
Повідомлень: 5929
З нами з: 20 січня 2013, 21:03
Звідки: Проспект Миру
Репутация: 593

Re: Re:

Повідомлення MiraKatya » 13 січня 2019, 23:09

Katyushka написав:
MiraKatya написав:
Katyushka написав:Дівчата, чиї школярі користуються електронними книгами, до вас питання. Хочу для доньки (восьмикласниці) нарешті купити цей гаджет, бо вже набрид стокілограмовий рюкзак. Скажіть, скільки дюймів оптимально для нормального перегляду підручників? Щось мені здається, що 6 дюймів трохи замало. А з більшими дюймами дорогі виходять. Напишіть, якими користуються ваші діти і чи зручно. Можна в ПП.

Краще якщо читалка має таку функцію "Білий папір". Я на Амазоні купувала в період знижок, зручна в читані. От скільки дюймів не скажу. Брала Kindel.

Дякую. Бачила такі в інтернеті. Якщо чесно, то вже купу різних надивилась, аж голова обертом. Головне для мене це щоб багато можна було закачати, зручно переглядати, не псувати зір і щоб ніяких Ігор))) Є планшет, але саме тому його і не хочу давати в школу. Ну і батарея сідає швидко в планшета.

В нас 6 дюймів, але наша ТМ не читає PDF (від чоловіка інфа). Але читати з нього дуже зручно навіть у вечері, є підсвітка екрану. Планшет не для читання, так як і телефон. Я сама ним час від часу користуюся, зручно з нього читати.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Re:

Повідомлення Katyushka » 13 січня 2019, 23:18

dinamovka написав:6 дюймів цілком нормально! В мене 6, читабельна, зручна, легенька. Розмір шрифта можно збільшувати, текст підлаштовується.
Але зважайте що екрани в електронних книжках не таки витривалі як в мобільніках. Особисто в мене за 10 років зараз вже третя книжка. Хоч і хороша тверда обкладинка, але все одно умудряюсь десь підбити, що екран тріскає. А купити нову дешевше ніж ремонтувати.
Зараз в мене така
https://hotline.ua/computer-elektronnye ... fi-prs-t1/
До того мала покет і кіндел. Всі хороші. Були )
Купляла останню вже через барахолку рівненську, бу майже нову.

Дуже дякую. Я чомусь переживаю, що замаленький екран для школяра. На уроках потрібно буде приглядатися.
Аватар користувача
Katyushka
 
Повідомлень: 20013
З нами з: 11 березня 2012, 00:22
Звідки: Рівне, Боярка, 098два3855один9
Репутация: 1551

Повідомлення ЛенаЧ » 14 січня 2019, 01:40

Я бы сейчас брала электронную книгу с сенсорным экраном.
Когда покупала дочке ( года 4 года назад, не помню точно) , то решила, что он не особо нужен
В итоге пользовалась она мало ей и книга успешно перешла к папе . Но ещё работает до сих пор
Аватар користувача
ЛенаЧ
 
Повідомлень: 20793
З нами з: 18 грудня 2008, 00:13
Звідки: Юбилейный О97517924О
Репутация: 2024

Повідомлення dinamovka » 14 січня 2019, 03:41

Катюшка, приглядування залежить від розміру шрифта. Якщо книга в ел.форматі, то шрифт корегується. На сторінці тоді буде менше тексту крупнішими буквами. Пдф формат то да, там шрифт не збільшити, він як фото.
А сенсорний в книжці то здається зайвим, ну чисто суб´єктивно мені.. в ній же екран інший, електроні чорнила, своєрідна подібність до сторінки, ніби шершавість така, то сенсор це прям вандальство) в моїй то є сенсорне, але я кнопками гортаю)
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Повідомлення Sim0na » 14 січня 2019, 10:09

хочу зауважити, що не варто очікувати, що ел.книга буде ідеальним замінником підручника. виникає масса нюансів по навігації, користуванню, якості самої закачаної книги.
інколи ,може, краще якось ділитися з товаришем по парті, інколи все ж краще її брати з собою.
Аватар користувача
Sim0na
 
Повідомлень: 9401
З нами з: 08 травня 2011, 23:24
Звідки: Рівне
Репутация: 229

Повідомлення Katyushka » 14 січня 2019, 11:29

Дякую, дівчата за відгуки. Ділитися книжками то марна справа, бо буває, що сусід по парті не прийшов і все - тобі вже зауваження, що не готовий до уроку. Надивилась уже таку Amazon Kindle Oasis. Але трохи дорога... І пам'ять не збільшити - всього 8 гіг.
Аватар користувача
Katyushka
 
Повідомлень: 20013
З нами з: 11 березня 2012, 00:22
Звідки: Рівне, Боярка, 098два3855один9
Репутация: 1551

Повідомлення dinamovka » 14 січня 2019, 14:44

)))) враховуючі що ел.книга займає 2-3 мб, то 8 гіг то непрілічно багато ))
Аватар користувача
dinamovka
 
Повідомлень: 5094
З нами з: 22 серпня 2013, 11:52
Звідки: Ясениничі
Репутация: 75

Re:

Повідомлення Аквуля » 14 січня 2019, 15:28

Katyushka написав:Дякую, дівчата за відгуки. Ділитися книжками то марна справа, бо буває, що сусід по парті не прийшов і все - тобі вже зауваження, що не готовий до уроку. Надивилась уже таку Amazon Kindle Oasis. Але трохи дорога... І пам'ять не збільшити - всього 8 гіг.

Кіндл дуже хороші книжечки. Моя вірою і правдою мені послужила 6 років, і я далеко не з тих хто береже речі)) Служила б і ще, але пошколили екран. 8 гіг для книжок це дуже багато, в моїй точно меньше пам"яті було, але постійно зберігалося до сотні книг, а то і більше.
Аквуля
 
Повідомлень: 991
З нами з: 18 травня 2012, 12:52
Репутация: 81

Re: Re:

Повідомлення Katyushka » 14 січня 2019, 15:45

Аквуля написав:
Katyushka написав:Дякую, дівчата за відгуки. Ділитися книжками то марна справа, бо буває, що сусід по парті не прийшов і все - тобі вже зауваження, що не готовий до уроку. Надивилась уже таку Amazon Kindle Oasis. Але трохи дорога... І пам'ять не збільшити - всього 8 гіг.

Кіндл дуже хороші книжечки. Моя вірою і правдою мені послужила 6 років, і я далеко не з тих хто береже речі)) Служила б і ще, але пошколили екран. 8 гіг для книжок це дуже багато, в моїй точно меньше пам"яті було, але постійно зберігалося до сотні книг, а то і більше.

Дякую. Дивлюсь-передивлююсь усі модеі цієї фірми. Але засумнівалась, чи буде відображати коректно всі підручники ще й українською мовою? Скажіть, ви підручники в неї закачували?
Аватар користувача
Katyushka
 
Повідомлень: 20013
З нами з: 11 березня 2012, 00:22
Звідки: Рівне, Боярка, 098два3855один9
Репутация: 1551

Re:

Повідомлення Katyushka » 14 січня 2019, 15:46

dinamovka написав:)))) враховуючі що ел.книга займає 2-3 мб, то 8 гіг то непрілічно багато ))

Та й непрілічно дорого для мене))) Напевно, щось простіше пошукаю :)
Аватар користувача
Katyushka
 
Повідомлень: 20013
З нами з: 11 березня 2012, 00:22
Звідки: Рівне, Боярка, 098два3855один9
Репутация: 1551

Повідомлення vikyxa » 14 січня 2019, 16:23

В мене така. Я задоволена. Підсвітки немає. Екран сенсорний
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
vikyxa
 
Повідомлень: 4513
З нами з: 28 липня 2010, 11:49
Звідки: Північний 0993629703 Манікюр, гель-лак, гель
Репутация: 245

Re:

Повідомлення Таня40 » 14 січня 2019, 16:51

Sim0na написав:хочу зауважити, що не варто очікувати, що ел.книга буде ідеальним замінником підручника. виникає масса нюансів по навігації, користуванню, якості самої закачаної книги.
інколи ,може, краще якось ділитися з товаришем по парті, інколи все ж краще її брати з собою.

Доброго дня.
З власного досвіду: у нас була цьогоріч електронна книга, всі підручники закачалися без проблем. І якість хороша.
А от у процесі користування виникли проблеми. Щоби було читабельно, шрифт можна збільшити, при цьому одна сторінка підручника ділиться на 3-4 сторінки у електронній книзі. І коли малюнки, фотографії, схеми, таблиці, графіки, формули і т.д. на різних сторінках із текстом (змістом), який треба опрацювати, то дитина на уроці листає й не може зорієнтуватися куди гортати вперед-назад, шукає, натискає сильніше чи довше (а при цьому перегортається по декілька сторінок зразу), хвилюється (бо усі вже щось роблять), не встигає і починає нервувати.
Як на мене, електронні книжки зручні для читання великих за обсягом текстів, творів, статей.
Востаннє редагувалось Таня40 в 14 січня 2019, 17:00, всього редагувалось 1 раз.
Таня40
 
Повідомлень: 1237
З нами з: 03 грудня 2012, 21:25
Репутация: 174

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 14 січня 2019, 16:53

В книжки не має бути підсвітки. Бо вона має імітувати паперову... Від підсвіток і екранів в кольорі очі втомлюються скоріше
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re: Re:

Повідомлення Katyushka » 14 січня 2019, 16:59

Таня40 написав:
Sim0na написав:хочу зауважити, що не варто очікувати, що ел.книга буде ідеальним замінником підручника. виникає масса нюансів по навігації, користуванню, якості самої закачаної книги.
інколи ,може, краще якось ділитися з товаришем по парті, інколи все ж краще її брати з собою.

Доброго дня.
З власного досвіду: у нас була цьогоріч електронна книга, всі підручники закачалися без проблем. І якість хороша.
А от у процесі користування виникли проблеми. Щоби було читабельно, шрифт можна збільшити, при цьому одна сторінка підручника ділиться на 3-4 сторінки у електронній книзі. І коли малюнки, фотографії, схеми, таблиці, графіки, формули і т.д. на різних сторінках із текстом (змістом), який треба опрацювати і дитина на уроці листає і не може зорієнтуватися куди гортати вперед-назад, шукає, натискає сильніше чи довше (а при цьому перегортається по декілька сторінок зразу), хвилюється (бо усі вже щось роблять), не встигає і починає нервувати.
Як на мене, електронні книжки зручні для читання великих за обсягом текстів, творів, статей.

Дякую. Саме про формули і графічні малюнки і хотіла почути. Пєчалька, звичайно... Чоловік казав, що планшет для цього кращий, тільки для очей поганий. От тепер знову не знаю, що робити...
Аватар користувача
Katyushka
 
Повідомлень: 20013
З нами з: 11 березня 2012, 00:22
Звідки: Рівне, Боярка, 098два3855один9
Репутация: 1551

Повідомлення Тетянка » 14 січня 2019, 18:17

У нас була проблема з електронною книгою, коли підручники скачані в PDFформаті. Не масштабується, рве малюнок, формули, графіки, повільно перегортає сторінки. Тобто книга сприймає не як текст, а, як малюнок. На уроці дитина не встигла. Тому користувались планшетом. Але книга все одно знадобилась-читає книжки
Тетянка
 
Повідомлень: 2741
З нами з: 18 жовтня 2010, 16:26
Звідки: Пивзавод 0983579076
Репутация: 364

Re:

Повідомлення MiraKatya » 14 січня 2019, 20:38

Тетянка написав:У нас була проблема з електронною книгою, коли підручники скачані в PDFформаті. Не масштабується, рве малюнок, формули, графіки, повільно перегортає сторінки. Тобто книга сприймає не як текст, а, як малюнок. На уроці дитина не встигла. Тому користувались планшетом. Але книга все одно знадобилась-читає книжки

Треба читати якій формат підтримує. Бо Кіндел не підтримує PDF.
Можна звісно в різних форматах робити ті підручники, але це видно не вигідно.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Поперед.Далі

Повернутись до Побут, діти, родина