Розлучення

Про відносини між людьми, робочі аспекти, особисті проблеми, власні переживання, кофлікти та ін.

Повідомлення OksanaNet » 30 вересня 2017, 07:16

Жаль, що нам автор не розказала, як вона живе далі
OksanaNet
 
Повідомлень: 180
З нами з: 31 жовтня 2014, 23:50
Звідки: Чорновола
Репутация: 14

Re: Розлучення

Повідомлення Анонім1100 » 09 жовтня 2017, 15:25

Привіт! Я розумію, що цікаво :) , але ж це не серіал, а життя.
Довго думала, не наважувався. В чоловіка в підсвідомості мабуть вже щось потихеньку доходило, бо я робила те що вважала за потрібне, на нього геть не звертала уваги, на його вибрики і т. д. Коли прийшло повідомлення, що малого не беруть в садочок ( в черзі перекинули на наступний рік), почала думати чим би заробляти вдома( за ці всі потихеньку покупляла все манікюру, обожнюю малювати, поки практикуюсь).
І про саме головне - спочатку коли чоловік приходив на підпитку, просто не впускала в квартиру, були і мольба і погрози, йшов на роботу спати. А потім і взагалі вигнала, зібрала його речі, ну як зібрала, покидала на пол і все згрібла в сумку. Просився, сказав, що зміниться, докаже, але... Я сказала, що даю йому шанс доказати, що він виправився, але тільки коли він піде. Ось так... Важко... Не знаю чи пробачити, бо ж старається... Не пьє вже давно, заговорив за квартиру, щоб свою купити ( в кредит чи ще якось, зараз дізнається). Букетики, увага вже все це є... Але ж насторожує, а чи не вернеться все те саме? Як себе поводити, щоб такого не було, і ці всі думки так " напрягають" , жуть...
Анонім1100
 

Re: Розлучення

Повідомлення Анонім1100 » 09 жовтня 2017, 15:34

Вибачаюсь за телефон і Т9!. Це все вони, а не моя безграмотність...:)
Анонім1100
 

Re:

Повідомлення Ollia » 22 жовтня 2017, 15:55

tanyulyka77777 написав:жінка не зобов"язана бути сильною, проте Бог посилає такі обставини щоб випробувати, щоб показали на що здатні, що Бог недарма вас нагородив тими якостями і досягеннями, які перераховані вище.


чудова фраза.

п.с. анонім, та ви молодець....тьху тьху. Бажаю вам затишного сімейного щастя! ;)
Ollia
 
Повідомлень: 4
З нами з: 22 жовтня 2017, 15:47
Репутация: 0

Повідомлення Натали78 » 23 жовтня 2017, 13:05

Скорее всего вся наша жизнь уже предписана...и что бы вы не делали, будет так, как должно быть. Как говориться, все что не делается, к лучшему....так что все будет хорошо, не стоит уходить в депрессию
Натали78
 
Повідомлень: 11
З нами з: 23 жовтня 2017, 13:01
Репутация: 0

Re: Розлучення

Повідомлення Аноним1100 » 08 червня 2018, 17:26

Як багато часу сплинуло, пройшло крізь пальці... Витрачено на все це " що не варто навіть уваги". Були знову і прощення, і сльози, і сміх, все знову було.
Зараз настав спокій, але щось знову не те
Що знову?
...Почуття вже не ті, дивишся на людину і розумієш, що вже не будеш з ним щасливою, бо немає ні любові, ні поваги. Але ж діти...
Аноним1100
 

Повідомлення Rovenchanka » 09 червня 2018, 01:17

Ну, ви й камікадзе! Замість того, щоб раз і назавжди розпрощатися і пережити цей біль, ви в ньому готові прожити все своє життя. І знаходите для цього завжди аргументацію. Ви просто боїтесь невизначенності, і просто прикриваєтесь дітьми. А ніколи не задумувались над своїм життям? Важке дитинство у вас, та ж сама ситуація у ваших нині дітей...Ви й для внуків того ж самого хочете? Чому не розірвати це зловісне коло? Ваші діти, бачачи таку модель поведінки в сім"ї, просто по-іншому не уявляють і в майбутньому повторять ваш досвід. От чому заради щастя дітей ви повинні зробити один рішучий крок, а не тупатись весь час на місці! Хватить бути жертвою! Де та сильна і рішуча жінка????
Rovenchanka
 
Повідомлень: 1189
З нами з: 05 січня 2015, 20:10
Репутация: 60

Re: Розлучення

Повідомлення Аноним1100 » 13 червня 2018, 15:52

Яка сильна жінка?! Не всі здатні на зміну, не такі рішучі і впевні в своїх силах, щоб на стільки змінити своє життя.
А можливо я не заслуговую на щось більше?
Дітей я оберігаю від цього всього. Я їх нікому не дам в обіду, нікому...
Я в свою чергу боюся, що зроблю як егоїстка, не подумавши в першу чергу, що потрібно дітям.
Адже зараз в малечі з папою прекрасні відносини ( в першу чергу думає про потребу дітей).
Та не відмовки це все і не оправдання, а більше, що робити жінці яку поставили раком, і зовсім не для задоволення...
Аноним1100
 

Повідомлення tanyulyka77777 » 04 серпня 2018, 08:13

Є ще таке поняття, як "ВТОРИННІ ВИГОДИ ". Це коли в певній ситуації у нас є невідомі вигоди, заради яких ми всіляко противимся змінам. Ну,наприклад, найпоширеніша вигода, це коли ми живемо тихенько у своєму болоті, і боїмося, щоб не стало ще гірше. Бо ж наше болото- воно таке рідненьке, таке знайоме, таке тихе. І хоч там багнюки багато і смердить, але ж у ДРУГОМУ болоті її може бути ще більше?! А може бути й менше... І ми не знаємо цього, поки не перевіремо інше болото. А на це дійсно треба наважилися...

Вибачай за метафору з болотом, але у кожного з нас є своє болото ))). І це є дійсно вигідно для нас- нічого не змінювати! А якщо взяти папір і ручку і дати відповідь на питання "Що в цій ситуації для мене вигідно? ", то можна ще багато чого побачити і зрозуміти. І варто це прописати, як мінімум 10 причин знайдеться.

А потім проаналізувати ті всі причини, чи зможу я без цього жити? Наприклад, батько гарно спілкується з дітками. А якщо я щось зміню в житті, то що, він перестане зовсім спілкуватися? Думаю відповідь буде, що навіть в інших обставинах, батько буде підтримувати стосунки з дітьми.
tanyulyka77777
 
Повідомлень: 1894
З нами з: 17 вересня 2013, 17:47
Репутация: 180

Re: Розлучення

Повідомлення Аноним1100 » 07 серпня 2018, 23:35

Ви багато в чому праві, не можу знайти в собі сили зміти щось( боюся до самого триндеця). На рахунок чи буде спілкуватися з дітьми...ну такоє, не впевнена.
Аноним1100
 

Re: Розлучення

Повідомлення Laurra » 13 грудня 2018, 20:38

скажите прошлому до свиданья и живите дальше
Laurra
Новачок
 
Повідомлень: 2
З нами з: 13 грудня 2018, 20:34
Репутация: 0


Повернутись до Психологія стосунків