Догляд за дітьми (дитячі речі і т.д.)

Теми про домашні турботи, інтер`єр, вагітність, пологи, виховання дітей, родинні проблеми та інше.

Re:

Повідомлення itDoctor » 12 січня 2018, 01:30

tatynchik написав:чую що булькотить все в грудях , я як оце тільки що починала кашляти і багато мокротиння і захлинається їм , відповідно лякається ...я вже їй високо подушку поклала , щоб вище спала можливо так трішки легше буде....ще ж якби не було тих соплів то можливо краще б дихалось а то і судинозвужуючі не особо допомагають ....тільки ніч то в жар кидає ((

Можливо перед сном сироп від кашлю дали і виробилось багато мокротиння,то може закашлюватись..тобто давати за годин 3-4 до сну...хоча сиропи до 3років кажуть небажано..своїй дитині було таке,що виписували дала раз-другий незнаючи тоді,то не рада була,бо теж закашлюватись((сама й відміняла
itDoctor
 
Повідомлень: 1935
З нами з: 29 грудня 2011, 18:15
Звідки: Здовбиця
Репутация: 184

Повідомлення natuk » 12 січня 2018, 02:00

Тримайте, у нас схоже було влітку, дрімала з малим на руках сидячи. Була задишка, кашель доходив до рвоти. Вдень - хоч би що, а ніч - жахи, діагноз - бронхіт з абстракції. нам перед сном рекомендувала лікар інгаляції з вентоліном, малому був 1.1.
Ці інгаляції приписали лише 2 дні вранці і ввечері. Потім перейшли на фізрозчин. Таких ночей у нас було 3-4. Приймали також антибіотик, бо була темп.
Багато пиття
Аватар користувача
natuk
 
Повідомлень: 4147
З нами з: 17 червня 2010, 11:05
Звідки: 0964520509,0503758292
Репутация: 565

Повідомлення BREMANI » 12 січня 2018, 21:38

Може буде комусь корисно
Інструкція про порядок видачі безкоштовного харчування для діток до 2р, для малозабезпечених, та тих хто постраждав від чаес
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0086-94
Цікаво, в ріаному та обл де знаходяться пункти безкоштовної видачі???
BREMANI
 
Повідомлень: 2711
З нами з: 28 грудня 2011, 00:47
Репутация: 113

Re:

Повідомлення Oleksiuk » 13 січня 2018, 00:17

BREMANI написав:Може буде комусь корисно
Інструкція про порядок видачі безкоштовного харчування для діток до 2р, для малозабезпечених, та тих хто постраждав від чаес
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0086-94
Цікаво, в ріаному та обл де знаходяться пункти безкоштовної видачі???

Подруга инвалид брала такие обеды в Майдане на пивзаводе. Знаю, их очень трудно выбить у чиновников. Она была там единственной
Oleksiuk
 
Повідомлень: 3027
З нами з: 29 грудня 2012, 17:08
Звідки: Ровно.
Репутация: 147

Re: Re:

Повідомлення SUPERSTAR » 13 січня 2018, 00:35

Маришка написав:
minola написав:Звернулись вчора в бейбі док, лікар Красько, так як вихідний і нашого лікаря не було в місті, вона не почула в нас бронхіт, виписала гропринозин і ще простиню всяких фуфломіцинів, добре що не давала нічого того, сьогодні попали до нашого лікаря і вчасно змінили лікування. Може комусь буде корисним відгук, я однозначно не задоволена і більше туди ні ногою, за такі гроші хотілося б якісних послуг, а тут як завжди


якщо дитина дуже маленька- то за ніч може змінитись ситуація сильно (бо бронхи короткі, все швидко переходить)
але якщо навиписували фуфломіцинів - то дійсно неприємно :roll:
пишіть відгук на їхній сторінці

Підтримую Маришку. Бронхіт міг взятись за ніч.
А що Ви розумієте під словом "фуфломіцинів"?
Бо я в той же день у того ж лікаря була.
Бронхіт почула, лікування все по темі.
Аватар користувача
SUPERSTAR
Комодератор
 
Повідомлень: 4454
З нами з: 01 листопада 2011, 08:57
Звідки: 0934875086 Рівне
Репутация: 326

Повідомлення Tatka » 13 січня 2018, 01:15

Дівчата, підкажіть будь ласка, цікавить продовження декреті після трьох років. На який мін. Термін можна продовжити, яка сама процедура ? Як швидко це оформляється? Та чи може дитина відвідувати садочок
Аватар користувача
Tatka
 
Повідомлень: 8605
З нами з: 01 липня 2010, 21:05
Репутация: 812

Re: Re:

Повідомлення Афіна2018 » 13 січня 2018, 01:19

SUPERSTAR написав:
Маришка написав:
minola написав:Звернулись вчора в бейбі док, лікар Красько, так як вихідний і нашого лікаря не було в місті, вона не почула в нас бронхіт, виписала гропринозин і ще простиню всяких фуфломіцинів, добре що не давала нічого того, сьогодні попали до нашого лікаря і вчасно змінили лікування. Може комусь буде корисним відгук, я однозначно не задоволена і більше туди ні ногою, за такі гроші хотілося б якісних послуг, а тут як завжди


якщо дитина дуже маленька- то за ніч може змінитись ситуація сильно (бо бронхи короткі, все швидко переходить)
але якщо навиписували фуфломіцинів - то дійсно неприємно :roll:
пишіть відгук на їхній сторінці

Підтримую Маришку. Бронхіт міг взятись за ніч.
А що Ви розумієте під словом "фуфломіцинів"?
Бо я в той же день у того ж лікаря була.
Бронхіт почула, лікування все по темі.

Як на мене, навіть призначення гропринозину є сумнівним. Виходить те саме, що в поліклініці, тільки за немалі гроші.
Афіна2018
 
Повідомлень: 12529
З нами з: 22 березня 2010, 17:11
Репутация: 203

Повідомлення Sim0na » 13 січня 2018, 01:39

Аватар користувача
Sim0na
 
Повідомлень: 9404
З нами з: 08 травня 2011, 23:24
Звідки: Рівне
Репутация: 229

Re:

Повідомлення SUPERSTAR » 13 січня 2018, 14:26

Sim0na написав:про фуфломіцини http://encyclopatia.ru/wiki/%D0%A0%D0%B ... 0%BE%D0%B2

Дякую, корисно.
Багато цікавого)))
Особливо вібуркол, корвалол))))
Аватар користувача
SUPERSTAR
Комодератор
 
Повідомлень: 4454
З нами з: 01 листопада 2011, 08:57
Звідки: 0934875086 Рівне
Репутация: 326

Re: Re:

Повідомлення SUPERSTAR » 13 січня 2018, 14:34

Tetiana написав:Як на мене, навіть призначення гропринозину є сумнівним. Виходить те саме, що в поліклініці, тільки за немалі гроші.


Хтозна , можливо то із серії " лікарю, випишіть, хоч щось"
На прийомі я задавала питання про лаферобіон і афлубін ( по статті ще ті фуфломіцини)))) ) і відповідь була, що то приймати без сенсу.

Тому і стало цікаво, як один і той же лікар в той же день може сам собі суперечити.
Аватар користувача
SUPERSTAR
Комодератор
 
Повідомлень: 4454
З нами з: 01 листопада 2011, 08:57
Звідки: 0934875086 Рівне
Репутация: 326

Re:

Повідомлення Snasa » 13 січня 2018, 16:58

Tatka написав:Дівчата, підкажіть будь ласка, цікавить продовження декреті після трьох років. На який мін. Термін можна продовжити, яка сама процедура ? Як швидко це оформляється? Та чи може дитина відвідувати садочок

Продовжують на рік. Берете довідку з роботи, що ви процюєте (числитеся в штаті). Ідете з карткою до свого педіатра, медсестра має підготувати по вашій карті виписку (перенесені захворювання і тд). Тоді з цими документами на комісію, яка й приймає рішення про продовження декрету.
Аватар користувача
Snasa
 
Повідомлень: 7474
З нами з: 30 серпня 2010, 10:21
Звідки: Замовлення корейської косметики! дзвоніть/пишіть у Viber, Telegram, WhatsApp:  ✆ +38 (098) 7-333-912
Репутация: 668

Re:

Повідомлення MEmma » 13 січня 2018, 17:54

Tatka написав:Дівчата, підкажіть будь ласка, цікавить продовження декреті після трьох років. На який мін. Термін можна продовжити, яка сама процедура ? Як швидко це оформляється? Та чи може дитина відвідувати садочок

Мені продовжили ще на 3 роки. Зверталась до невролога в поліклініці (часто проходимо реабілітаційні заняття по неврології). Лікар підготувала усі необхідні документи за тиждень часу. Комісія щосереди в лікарні на Чорновола. Довідки з роботи не брала, а навпаки підписані документи на продовження декрету відправляла на роботу. Дитина відвідує садок. Виплати не надаються.
MEmma
 
Повідомлень: 624
З нами з: 16 травня 2014, 12:50
Репутация: 26

Повідомлення tetjana19 » 13 січня 2018, 20:23

Для продовження відпустки по догляду за дитиною. педіатр готує довідку про те, що дитина часто хворіє і потребує домашнього догляду, оскільки це законодавча підстава для продовження дикрету (У разі, якщо дитина потребує домашнього догляду, жінці в обов'язковому порядку надається відпустка без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною у медичному висновку, але не більш як до досягнення дитиною шестирічного віку. - ст. 179 КЗпП України). Тривалість такоі відпустки визначає безпосередньо комісія, обично продовжують на рік. Потім можна ще продовжувати по тій же процедурі.
В садочок беруть бкз проблем. Про які виплати написано вище не не надаються, не в курсі. Якщо це одноразова допомога при народженні, яка розбита на пару років, то вона продовжує виплачуватись, а дикретні вже і так давно відмінили
tetjana19
 
Повідомлень: 813
З нами з: 01 серпня 2013, 11:30
Репутация: 58

Re: Re:

Повідомлення minola » 13 січня 2018, 21:05

SUPERSTAR написав:
Tetiana написав:Як на мене, навіть призначення гропринозину є сумнівним. Виходить те саме, що в поліклініці, тільки за немалі гроші.


Хтозна , можливо то із серії " лікарю, випишіть, хоч щось"
На прийомі я задавала питання про лаферобіон і афлубін ( по статті ще ті фуфломіцини)))) ) і відповідь була, що то приймати без сенсу.

Тому і стало цікаво, як один і той же лікар в той же день може сам собі суперечити.

Я не з тих мам, які будуть пічкати дитину чим небудь аби допомогло, написала свою ситуацію і свої враження, якщо вони не співпадають з вашими, то на те ми і люди, всі різні. Звернулась в цю клініку тому що терміново хотіла прослухати дитину, нашого лікаря не було в місті, а куди звернутися ще незнала. До речі, дівчата, куди можна звернутися у вихідний день що б прослухали, тому що до чергового в поліклініку не додзвонилась?
minola
 
Повідомлень: 2286
З нами з: 25 листопада 2012, 20:22
Звідки: 0672435524 Віра
Репутация: 164

Re: Re:

Повідомлення dasha1987 » 13 січня 2018, 21:32

minola написав:
SUPERSTAR написав:
Tetiana написав:Як на мене, навіть призначення гропринозину є сумнівним. Виходить те саме, що в поліклініці, тільки за немалі гроші.


Хтозна , можливо то із серії " лікарю, випишіть, хоч щось"
На прийомі я задавала питання про лаферобіон і афлубін ( по статті ще ті фуфломіцини)))) ) і відповідь була, що то приймати без сенсу.

Тому і стало цікаво, як один і той же лікар в той же день може сам собі суперечити.

Я не з тих мам, які будуть пічкати дитину чим небудь аби допомогло, написала свою ситуацію і свої враження, якщо вони не співпадають з вашими, то на те ми і люди, всі різні. Звернулась в цю клініку тому що терміново хотіла прослухати дитину, нашого лікаря не було в місті, а куди звернутися ще незнала. До речі, дівчата, куди можна звернутися у вихідний день що б прослухали, тому що до чергового в поліклініку не додзвонилась?

А к дежурному врачу стационара на Чорновола? Я как то везла малого в воскресенье, в областную ,детское приемное
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Re: Re:

Повідомлення minola » 13 січня 2018, 21:33

[quote="dasha1987"
А к дежурному врачу стационара на Чорновола? Я как то везла малого в воскресенье, в областную ,детское приемное[/quote]
І прийняли в обласній?
minola
 
Повідомлень: 2286
З нами з: 25 листопада 2012, 20:22
Звідки: 0672435524 Віра
Репутация: 164

Re: Re:

Повідомлення dasha1987 » 13 січня 2018, 22:25

minola написав:
І прийняли в обласній?

Приняли и положили, но пришлось договариваться через знакомых,чтоб приняли на осмотр. Но в пятницу вечером пару месяцев назад нас принял дежурный в стационаре Чорновола. И рентген сделали, и послушали и осмотрели по-полной программе
Востаннє редагувалось dasha1987 в 13 січня 2018, 23:38, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Повідомлення Юля2711 » 13 січня 2018, 22:50

Черговий лікар приймального відділення ургентної лікарні(чергової)(в даному випадку на Чорновола)не має права відмовити в огляді дитини,якщо є на то покази!немає значення-швидка привезла чи самозвернення!це за умови не робочого часу поліклінік,звичайно!з обласною складніше...ургентна лікарня(та куди везуть швидкі)-зобовязана приняти,обласна лікарня не є ургентною для не дуже складних чи вузькоспеціалізованих випадків,тому мають повне право відмовити в консультації просто з бронхітом і відправити вас в лікарню по місцю прописки!виключення-це дійсно складні випадки,або опіки,травми ока,судин,отруєння-там цілодобово чергують відповідні вузькі спеціалісти,так само як при травмах голови чи хребта-ургентна(тобто чергова)для дітей-це міська лікарня(доросла),там цілодобово чергує нейрохірург(в обл.дит його цілодобово немає)
Юля2711
 
Повідомлень: 2952
З нами з: 25 серпня 2016, 19:11
Репутация: 211

Повідомлення Lamana » 13 січня 2018, 23:00

ургентна - це невідкладна (швидка) допомога, а не чергова.
offtopic "P.S. похідне слово від англійського urgent. У перекладі означає: "терміновий, екстрений, невідкладний". Воно використовується в складеному визначенні - швидка допомога, або urgent care."
Аватар користувача
Lamana
 
Повідомлень: 51463
З нами з: 13 січня 2009, 13:26
Репутация: 2329

Повідомлення Юля2711 » 13 січня 2018, 23:03

В тексті йшлося про ургентну лікарню,а не допомогу!
Востаннє редагувалось Юля2711 в 13 січня 2018, 23:22, всього редагувалось 1 раз.
Юля2711
 
Повідомлень: 2952
З нами з: 25 серпня 2016, 19:11
Репутация: 211

Повідомлення shylya » 13 січня 2018, 23:21

на Чорновола приймальня працює і в вихідні і в свята і вночі.
Аватар користувача
shylya
 
Повідомлень: 2563
З нами з: 11 квітня 2012, 06:47
Звідки: Рівне "Істанбул" Іра
Репутация: 193

Re:

Повідомлення Юля2711 » 13 січня 2018, 23:26

shylya написав:на Чорновола приймальня працює і в вихідні і в свята і вночі.

Саме так....в обласній теж,але там лікар може 'відбрити' з просто кашлями,а на Чорновола-побурчить,але мусить оглянути(міських жителів)
Юля2711
 
Повідомлень: 2952
З нами з: 25 серпня 2016, 19:11
Репутация: 211

Re:

Повідомлення Lamana » 13 січня 2018, 23:37

Юля2711 написав:В тексті йшлося про ургентну лікарню,а не допомогу!

це ж суті не міняє. ургентна (лікарня чи допомога) - це невідкладна, а не чергова.
Аватар користувача
Lamana
 
Повідомлень: 51463
З нами з: 13 січня 2009, 13:26
Репутация: 2329

Re: Re:

Повідомлення dasha1987 » 13 січня 2018, 23:42

Юля2711 написав:
shylya написав:на Чорновола приймальня працює і в вихідні і в свята і вночі.

Саме так....в обласній теж,але там лікар може 'відбрити' з просто кашлями,а на Чорновола-побурчить,але мусить оглянути(міських жителів)

Вот мы и через то, что могли отправить ,и договаривались ,чтоб нас осмотрели там, ситуация была тяжелая. Приехали в областную и нас сразу под капельницы и положили. А недавно тоже было подозрение на пневмонию и корь, и приехали на Чорновола, после осмотра отправили в инфекцию, а оттуда обратно в детскую.
Аватар користувача
dasha1987
 
Повідомлень: 3939
З нами з: 15 листопада 2015, 17:28
Звідки: 0983796658 Вайбер
Репутация: 257

Re: Re:

Повідомлення Юля2711 » 13 січня 2018, 23:49

Lamana написав:
Юля2711 написав:В тексті йшлося про ургентну лікарню,а не допомогу!

це ж суті не міняє. ургентна (лікарня чи допомога) - це невідкладна, а не чергова.

Ургентна лікарня-це лікарня яка надає цілодобову невідкладну допомогу,в яку везуть хворих по швидких і т.д....в місті їх може бути декілька....і цілодобовість надання цієї допомоги вони можуть чергувати між собою....тобто ургентна лікарня-'дєжурна'(перейду на російську,для зрозумілості)-типу лікарня яка несе цілодобове 'дєжурство'-чергування для надання невідкладної допомоги хворим
P.S:давайте кожна з нас залишиться при своїй думці,мою неправоту ви мені все одно не доведете)))))а я вам свою думку теж))))))
Востаннє редагувалось Юля2711 в 13 січня 2018, 23:59, всього редагувалось 1 раз.
Юля2711
 
Повідомлень: 2952
З нами з: 25 серпня 2016, 19:11
Репутация: 211

Повідомлення Зульфія » 13 січня 2018, 23:58

Все правильно, на Чорновола не мають права відмовити в огляді в приймальному у неробочий час. Але чергового лора наприклад в них нема. І в обласній дитячій теж нема. І з обіду суботи до ранку понеділка дитину з отітом нема кому показати. Ми так майже до гнійного дійшли, бо єдине, що міг черговий лікар призначити - це отипакс. Подивитися вухо нема інструментів. Вже пізніше я прочитала, що мали б викликати лора з дому, щоб оглянув. Ну але це з області фантастики як на мене.
Зульфія
 
Повідомлень: 2472
З нами з: 21 січня 2013, 11:41
Звідки: Покровський 097991135два
Репутация: 148

Re:

Повідомлення Юля2711 » 14 січня 2018, 00:03

Зульфія написав:Все правильно, на Чорновола не мають права відмовити в огляді в приймальному у неробочий час. Але чергового лора наприклад в них нема. І в обласній дитячій теж нема. І з обіду суботи до ранку понеділка дитину з отітом нема кому показати. Ми так майже до гнійного дійшли, бо єдине, що міг черговий лікар призначити - це отипакс. Подивитися вухо нема інструментів. Вже пізніше я прочитала, що мали б викликати лора з дому, щоб оглянув. Ну але це з області фантастики як на мене.

Так,якщо є необхідність в огляді вузьким спеціалістом(якого немає на чергуванні)-він викликається з дому....але необхідність його виклику оцінює лікар,що вас оглядає(і у вашому випадку саме він видно і допустив помилку,не викликавши лора)
І виклик вузького спеціаліста не така вже і фантастика(а звичайна практика),але повторюсь,це має право робити тільки хтось із чергових лікарів....
Юля2711
 
Повідомлень: 2952
З нами з: 25 серпня 2016, 19:11
Репутация: 211

Re: Re:

Повідомлення tetjana19 » 14 січня 2018, 00:16

Юля2711 написав:
Зульфія написав:Все правильно, на Чорновола не мають права відмовити в огляді в приймальному у неробочий час. Але чергового лора наприклад в них нема. І в обласній дитячій теж нема. І з обіду суботи до ранку понеділка дитину з отітом нема кому показати. Ми так майже до гнійного дійшли, бо єдине, що міг черговий лікар призначити - це отипакс. Подивитися вухо нема інструментів. Вже пізніше я прочитала, що мали б викликати лора з дому, щоб оглянув. Ну але це з області фантастики як на мене.

Так,якщо є необхідність в огляді вузьким спеціалістом(якого немає на чергуванні)-він викликається з дому....але необхідність його виклику оцінює лікар,що вас оглядає(і у вашому випадку саме він видно і допустив помилку,не викликавши лора)
І виклик вузького спеціаліста не така вже і фантастика(а звичайна практика),але повторюсь,це має право робити тільки хтось із чергових лікарів....


Минулого року захворіла серйозно і попало якраз на Різдво. Терміново потрібен був огляд лора, то поіхала в лікарню на Мірющенка і пішла прямо в лор-відділення. Ніхто не послав. Лікаря викликали з дому, поки чекала, то бачила, що діток підвозили, то не відмовляли нікому, навпаки, здивована була, всі привітні були
tetjana19
 
Повідомлень: 813
З нами з: 01 серпня 2013, 11:30
Репутация: 58

Re: Re:

Повідомлення greyhammer » 14 січня 2018, 00:27

tetjana19 написав:
Юля2711 написав:
Зульфія написав:Все правильно, на Чорновола не мають права відмовити в огляді в приймальному у неробочий час. Але чергового лора наприклад в них нема. І в обласній дитячій теж нема. І з обіду суботи до ранку понеділка дитину з отітом нема кому показати. Ми так майже до гнійного дійшли, бо єдине, що міг черговий лікар призначити - це отипакс. Подивитися вухо нема інструментів. Вже пізніше я прочитала, що мали б викликати лора з дому, щоб оглянув. Ну але це з області фантастики як на мене.

Так,якщо є необхідність в огляді вузьким спеціалістом(якого немає на чергуванні)-він викликається з дому....але необхідність його виклику оцінює лікар,що вас оглядає(і у вашому випадку саме він видно і допустив помилку,не викликавши лора)
І виклик вузького спеціаліста не така вже і фантастика(а звичайна практика),але повторюсь,це має право робити тільки хтось із чергових лікарів....


Минулого року захворіла серйозно і попало якраз на Різдво. Терміново потрібен був огляд лора, то поіхала в лікарню на Мірющенка і пішла прямо в лор-відділення. Ніхто не послав. Лікаря викликали з дому, поки чекала, то бачила, що діток підвозили, то не відмовляли нікому, навпаки, здивована була, всі привітні були

А чому на Мірющенка? В доросле лор-відділення?
Аватар користувача
greyhammer
 
Повідомлень: 22362
З нами з: 15 січня 2010, 21:45
Звідки: Індивідуально роздачі не проводжу!
Репутация: 1090

Повідомлення tetjana19 » 14 січня 2018, 00:31

Хворіла я сама, але поки чекала, то і діток бачила, щр приймали лікарі. Напевне, тому, що якраз свята були, то в дорослу. Не цікавилась, не до того було
tetjana19
 
Повідомлень: 813
З нами з: 01 серпня 2013, 11:30
Репутация: 58

Поперед.Далі

Повернутись до Побут, діти, родина