Вагітність/пологи/ГВ

Спільні покупки закриті організаторами, закриті модераторами, неактуальні СП.
Запитання-відповіді viewtopic.php?f=105&t=332280
Термін зберігання тем 1 рік.

Re: Re:

Повідомлення greyhammer » 12 грудня 2013, 12:37

Anasko1980 написав:
wombatua написав:
Глорька написав:Як там Ларисочка, хто в курсі?

в Однокласнках була (Последний визит: 16:53), сатус поставила, привітання прийняла ;)

Лариса вже дома, обживаються..звикають до нововго статусу )

привіт! ми лише вчора додому приїхали. і се купа справ - порозложувати речі, постірати, покупати, ну і ясне діло - покормити, перевдіти і тд.
greyhammer

Повідомлення Volodumurivna » 12 грудня 2013, 12:54

і понеслась............Ларочка, не скоро ти зупинешся_)))))))))))
Volodumurivna
Комодератор

Звідки: Ну нельзя же нравиться всем подряд, нужно кого-то и раздражать для разнообразия!

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 12 грудня 2013, 13:03

olgaV написав:і понеслась............Ларочка, не скоро ти зупинешся_)))))))))))

та не лякай ти її..головне пережити 1 місяць, а там втянеться)))
ПРОВОДНИЦА

Повідомлення Volodumurivna » 12 грудня 2013, 13:06

ПРОВОДНИЦА написав:

:lol: :lol: :lol: ;) да Ларочка........а там і не замітиш як вже 2 пройшов.
Volodumurivna
Комодератор

Звідки: Ну нельзя же нравиться всем подряд, нужно кого-то и раздражать для разнообразия!

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 12 грудня 2013, 13:11

olgaV написав:
ПРОВОДНИЦА написав:

рік ти мала на увазі? :lol:
ПРОВОДНИЦА

Повідомлення Gallina53 » 12 грудня 2013, 13:12

olgaV написав:
ПРОВОДНИЦА написав:

Повірте дівчатка не помітите як і п'ять років пройде( з власного досвіду кажу) :)
Gallina53

Повідомлення Jarina » 12 грудня 2013, 13:13

І 9 :D
Jarina

Звідки: Рівне, ,до мене на "ти"))) Центр, Чайка, Текстил., педінститут

Повідомлення Лапушка » 12 грудня 2013, 13:14

За першою вагітністтю мала гіпертонус, ложили на збереження( місяць там проваландалась, потім втікла, бо все одно не лежала, набирала заказів у дівчат та їхала по магазинам, на базар, з розуму там сходила), але ложних схваток не було взагалі, тоді навіть не тянуло ніде. Так що це все індивідуально.
От зараз я добре відчуваю, що вагітна, там коле, там тяне, не чихнуть, не кашлянуть. І зараз тонус ого-го.((( А мені на збереження неможна, мені кохfний з малою квартиру на друзки рознесуть, переживаю я за них.
Лапушка

Звідки: Препарати для потенції. Товари для дорослих. 0501488990.

Повідомлення Vikarom » 12 грудня 2013, 13:43

в мене за обома дітками і предвісники і ложні схватки були:
за першим синочком за 1 тиждень до родів відійшла пробка, за день до родів були лжесхватки: прокинулась о 4 ранку від того що тягне і ниєє живіт (в порівнянні зі справжніми схватками - то це просто періодично ниє живіт, да і ставав твердим під час схватки), зраділа що уже пора, почала засікати час: інтервал був 10 -15 хв... нікого будити не стала вирішила що почекаю до 7 хв тоді всіх подорву і поїду народжувати... вилізла з спальні, включила телевізор, просиділа з схватками до 7 ранку, інтервал не зменшувався і мені так молока захотілось - я напилась і заснула...прокинулась і була в шоці - ні схваток, ні болей...аж розстроїлась - думала роди проспала (перший раз - думала що таке проспать можна!!).

за другою доцьою: за 3 тижні - опустився живіт, на протязі тижня до родів часто ниючий біль в низу живота, бувало з якоюсь періодичністю... зате в день родів - зранку відходить пробка, ниючий біль стає навіть дуже ниючий і з кожним разом зменшуються інтервал між схватками, ну і в 16 год я народжую доцю. Да, другі пологи більш інтенсивніші, болючіші і швидші. Була сама в шоці.(Не розраховувала на те що так все буде, бо за другою вагітністю був тонс, пила магній, і всі мені казали - буде важко матка відкриватися, бо ти ж магній п"єш... а воно то вийшло не так...сама відкрилась і ніяких крапельниць, стимулювань і т.д. Так що кожна мамуся - індивідуальна)

Ще можу додати що ті хто народжував ложні схватки від справжніх - відрізнить однозначно.
Vikarom

Повідомлення Лапушка » 12 грудня 2013, 14:03

Така в мене неприємність, я перехворіла на ОРЗ, та моя кандида знову повернулася. Вже так надіялась, що переходжу вагітність без болячки цієї, але не вийшло, до лікаря мені за 10 днів, а дзвонити - нехочу, у мене Дацкова гінекологом, у неї на кожному прийомі аншлаг. Кому що призначали? Які свічки кращі? Чиможна пімафуцин, він мені саме краще допомагає.
Лапушка

Re:

Повідомлення connect » 12 грудня 2013, 14:10

Лапушка написав:Така в мене неприємність, я перехворіла на ОРЗ, та моя кандида знову повернулася. Вже так надіялась, що переходжу вагітність без болячки цієї, але не вийшло, до лікаря мені за 10 днів, а дзвонити - нехочу, у мене Дацкова гінекологом, у неї на кожному прийомі аншлаг. Кому що призначали? Які свічки кращі? Чиможна пімафуцин, він мені саме краще допомагає.

мені назначали курс 10 днів свічки Поліжинакс.
http://www.piluli.kharkov.ua/drugs/drug/2153/
connect
Модератор

Re:

Повідомлення juliabut » 12 грудня 2013, 14:37

Лапушка написав:Така в мене неприємність, я перехворіла на ОРЗ, та моя кандида знову повернулася. Вже так надіялась, що переходжу вагітність без болячки цієї, але не вийшло, до лікаря мені за 10 днів, а дзвонити - нехочу, у мене Дацкова гінекологом, у неї на кожному прийомі аншлаг. Кому що призначали? Які свічки кращі? Чиможна пімафуцин, він мені саме краще допомагає.

пімафуцин можна. а ще краще взяти крем пімафуцин і коли ця бяка вилазить-їм скористатися, бо вилазити може часто, а щодня тих свічок не напасешся. іще мені гінеколог казала (Корольчук в Аніко) ложку уксусу на літр води і підмиватися, а краще поспринцюватися (але це вже після родів, до-не знаю чи так можна, щоб аж "туди" заливать). плюс той же пімафуцін 3 свічки. знімає неприємні відчутття, запалення, а потім просто тільки цим уксусом раз в день. справді допомагає. а ще ліварол мені виписували, як вагітна була-але мені вони чомусь не підійшли - дуже пекло. а після цих свічок пила хілак-форте, щоб мікрофлору покращити, не знаю чи справді від нього так легко стало чи то я собі внушила. і в мене була Дацкова. черги у неї довгі....
juliabut

Повідомлення connect » 12 грудня 2013, 14:41

ага, я так довго "підліковувалась". аж поки не плюнула і не пройшла увесь курс 10 днів на 3ому місяці вагітності. прицьому ще дієти притримувалась - мінімум солодкого і мучного.
то до цих пір не згадую про ту гадость!((
connect
Модератор

Re:

Повідомлення Latina » 12 грудня 2013, 14:45

Я лікувалась Неотризолом(теж десь на 3 місяці) так як маю до цього схильність, пройшло одразу. Їх ще використовують для профілактики перед родами.
Latina

Повідомлення Лапушка » 12 грудня 2013, 15:01

Дякую за инфу, я цею "прєлєстью" хворію хронічно, з тринадцяти років. Але раз в півроку проходжу 10 денне лікування і на півроку забуваю, за першою вагітністтю взагалі ніяких виділень не було, а тут трошки ніби щось мазалось, а після хвороби, то вже на стіну лізу за три дні.
Лапушка

Re:

Повідомлення connect » 12 грудня 2013, 15:09

Лапушка написав:Дякую за инфу, я цею "прєлєстью" хворію хронічно, з тринадцяти років. Але раз в півроку проходжу 10 денне лікування і на півроку забуваю, за першою вагітністтю взагалі ніяких виділень не було, а тут трошки ніби щось мазалось, а після хвороби, то вже на стіну лізу за три дні.

аа) ну то не нам вас вчити)
спринцюватись 100% заборонено, а от підмиватись кипячена водичка+сода - точно допоможе при дискомфорті:)
це ви мабуть і самі знаєте)
connect
Модератор

Re:

Повідомлення OliaG » 12 грудня 2013, 15:35

Vikarom написав: аж розстроїлась - думала роди проспала (перший раз - думала що таке проспать можна!!). . .
Ще можу додати що ті хто народжував ложні схватки від справжніх - відрізнить однозначно.

:lol: :lol: :lol:
в менем був тонус матки, але ніяких ложних схваток не було і передвісників мабуть теж не було, бо живіт опустився десь в 35 тижнів, а родила в 41. Коли брав тонус, то я думала, що то малий так в животі повертається, бо живіт якось так витягувався і був напруженим, а я думала що живіт має боліти, бо лікар завжди питав чи не болить. Тільки тепер зрозуміла, що то саме був тонус, переживши сватки.
OliaG

Повідомлення Лапушка » 12 грудня 2013, 17:19

connect написав:
Лапушка написав:Дякую за инфу, я цею "прєлєстью" хворію хронічно, з тринадцяти років. Але раз в півроку проходжу 10 денне лікування і на півроку забуваю, за першою вагітністтю взагалі ніяких виділень не було, а тут трошки ніби щось мазалось, а після хвороби, то вже на стіну лізу за три дні.

аа) ну то не нам вас вчити)
спринцюватись 100% заборонено, а от підмиватись кипячена водичка+сода - точно допоможе при дискомфорті:)
це ви мабуть і самі знаєте)

я це знаю не в вагітному стані, бо саме зза вагітності вагаюсь використовувати ці знання.)) Бо за перший раз повезло.
Лапушка

Вагітність/***/пологи/ГВ

Повідомлення tyska1987 » 12 грудня 2013, 17:24

дівчата хто на змішаному годуванні, ви якось чергуєте суміш груди???а вночі як?
tyska1987

Re: Вагітність/***/пологи/ГВ

Повідомлення vikyxa » 12 грудня 2013, 17:26

tyska1987 написав:дівчата хто на змішаному годуванні, ви якось чергуєте суміш груди???а вночі як?

коли кормила малого, то вночі спочатку суміш, а потім груди,бо засипав тільки після грудей.
vikyxa

Повідомлення shastluvaja » 12 грудня 2013, 19:01

у нас був пасарій то молочниця давно такої не було але і пімафуцин крем і свічки трохи надоїло купляти все одно через 2 дні,
здрастьте опять...
а одна старша акушерка порадила, ватні тампони намочити в сироватці з домашнього молока, і туди на 2 години, через 5 днів к не було
shastluvaja

Re:

Повідомлення OlyaKotuk9 » 12 грудня 2013, 19:04

а просто засіб для гігієни Лактацид Феміна не пробували?У мене молочниця була за період годування(при вагітності всі ті самі препарати можна або неможна) декілька разів,всі дозволені засоби або дорогі або малодієві-то лише так спасалася і недорого і допомагало гарно,там ці кисломолочні бактерії=гарно справляються ;)

shastluvaja написав:у нас був пасарій то молочниця давно такої не було але і пімафуцин крем і свічки трохи надоїло купляти все одно через 2 дні,
здрастьте опять...
а одна старша акушерка порадила, ватні тампони намочити в сироватці з домашнього молока, і туди на 2 години, через 5 днів к не було

оце ті самі кисломолочні бактерії,тільки це традиційний метод 20століття,а з лактацидом простіше-нічого не запихаєш і не виймаєш потім,просто лактацидом перші рази (вибачте що так детально) коли сильний дискомфорт то прямо пальчиком всередину прямо з ним, а потім вимити гарно(або полежати в ванній) і все.
Востаннє редагувалось OlyaKotuk9 в 12 грудня 2013, 19:09, всього редагувалось 3 разів.
OlyaKotuk9

Re:

Повідомлення Gallina53 » 12 грудня 2013, 19:05

Vikarom написав:в мене за обома дітками і предвісники і ложні схватки були:
за першим синочком за 1 тиждень до родів відійшла пробка, за день до родів були лжесхватки: прокинулась о 4 ранку від того що тягне і ниєє живіт (в порівнянні зі справжніми схватками - то це просто періодично ниє живіт, да і ставав твердим під час схватки), зраділа що уже пора, почала засікати час: інтервал був 10 -15 хв... нікого будити не стала вирішила що почекаю до 7 хв тоді всіх подорву і поїду народжувати... вилізла з спальні, включила телевізор, просиділа з схватками до 7 ранку, інтервал не зменшувався і мені так молока захотілось - я напилась і заснула...прокинулась і була в шоці - ні схваток, ні болей...аж розстроїлась - думала роди проспала (перший раз - думала що таке проспать можна!!).

за другою доцьою: за 3 тижні - опустився живіт, на протязі тижня до родів часто ниючий біль в низу живота, бувало з якоюсь періодичністю... зате в день родів - зранку відходить пробка, ниючий біль стає навіть дуже ниючий і з кожним разом зменшуються інтервал між схватками, ну і в 16 год я народжую доцю. Да, другі пологи більш інтенсивніші, болючіші і швидші. Була сама в шоці.(Не розраховувала на те що так все буде, бо за другою вагітністю був тонс, пила магній, і всі мені казали - буде важко матка відкриватися, бо ти ж магній п"єш... а воно то вийшло не так...сама відкрилась і ніяких крапельниць, стимулювань і т.д. Так що кожна мамуся - індивідуальна)

Це то точно :lol:
Gallina53

Повідомлення Gallina53 » 12 грудня 2013, 19:16

Ми сьогодні були вневролога і робили нейросонографію. Я в ''холоді''.
Корое наш діагноз : синдром підвищеноі нервово-рефлекторноі збудлиості як наслідок гіпоксично-ішемічного ураження нервовоі системи.
Плюс в голов эзалишкові явища порожнини Верге
Назначили масаж, хвойні ванночкі і мікстуру заспокійливу.
Хоча я не помічаю надмірноі збудливості в малоі.
В кого таке було?
Gallina53

Re:

Повідомлення Alla84 » 12 грудня 2013, 19:20

Gallina53 написав:Ми сьогодні були вневролога і робили нейросонографію. Я в ''холоді''.
Корое наш діагноз : синдром підвищеноі нервово-рефлекторноі збудлиості як наслідок гіпоксично-ішемічного ураження нервовоі системи.
В кого таке було?

це все гарненько переростається. Можна подавати Магне В6 і на тому кінець.
Ну а хвойні ванночки ще нікому не мішали.
Alla84

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 12 грудня 2013, 20:04

Gallina53 написав:Ми сьогодні були вневролога і робили нейросонографію. Я в ''холоді''.
В кого таке було?

та зараз всім кажуть що діти гіперактивні, тіпа ми в свій час були спокійні.. ага щяссс
а сам діагноз із розряду: паста аль-денте кон сальса болоньеза - це недоварені макарон по-флотски с помидорами.... слішком много умних слів щоб миама не догадалась...
Alla84 написав:Ну а хвойні ванночки ще нікому не мішали.
+багато)))
ПРОВОДНИЦА

Повідомлення Лапушка » 12 грудня 2013, 20:40

OlyaKotuk9 написав:
а просто засіб для гігієни Лактацид Феміна не пробували?У мене молочниця була за період годування(при вагітності всі ті самі препарати можна або неможна) декілька разів,всі дозволені засоби або дорогі або малодієві-то лише так спасалася і недорого і допомагало гарно,там ці кисломолочні бактерії=гарно справляються ;)

оце ті самі кисломолочні бактерії,тільки це традиційний метод 20століття,а з лактацидом простіше-нічого не запихаєш і не виймаєш потім,просто лактацидом перші рази (вибачте що так детально) коли сильний дискомфорт то прямо пальчиком всередину прямо з ним, а потім вимити гарно(або полежати в ванній) і все.

Ви знаєте, не помагає вона мені, правда у мене в користуванні була Лактацид- Феміна, привезенна з Польщі. Толку ноль.
Лапушка

Повідомлення connect » 12 грудня 2013, 20:48

я теж свій Лактацид віддала подрузі, а сама користуюсь звичайним дитячим рідким милком..
хоча колись теж він мені дуже подобався!! (поки не почалась алергія на всілякі гігієнічні засоби і щоденки..(( )
connect
Модератор

Re:

Повідомлення inna0909 » 12 грудня 2013, 22:39

В мене було декілька разів (крім вагітності ніколи не було). Лікувалась лише Пімафуцином. ну і перші дні для полегшення сода з водою :D вистачало 3 штучки. але головне не затягувати+чоловіка лікувати. бо останній раз перед родами я собі купила 3 штуки Пімафуцина а про чоловіка забула... то потім прийшлось аж 9 штук купувати...бо 3 не допомогло (та й ризикувати не можна було адже скоро мали бути роди - щоб дитинці не передалось). шпринцуватись точно не можна. щодо Лактацида - то мені в мене від нього був зуд... і лікар казала що таке буває від Лактацида і порекомендувала просте мило (можна дитяче).
(П.С. в мене є зайвих 3 штуки Пімафуцина. надіюсь що більше не знадобиться - можу продати дешевше (щоб не викидати як більшість ліків і вам (вагітним) буде корисно..)
inna0909

Re:

Повідомлення Gallina53 » 12 грудня 2013, 22:43

connect написав:я теж свій Лактацид віддала подрузі, а сама користуюсь звичайним дитячим рідким милком..
хоча колись теж він мені дуже подобався!! (поки не почалась алергія на всілякі гігієнічні засоби і щоденки..(( )

Я колись дивилась передачу,що прокладки мають бути звичацні( котон,а не драй), без всяких добавок( типуиалоэ і т.д.)
і обов'язково кожна в індивідуальній упаковці. Стала купувати собв такі і всякі подразнення к рукою зняло і плюс звичайне дитяче мило,але беру рідке,тоже якось мені більш гігіэнічнно.
Gallina53

Поперед.Далі

Повернутись до Архів СП

загрузка...