Медичні консультації

Рецепти краси, лікарі, дієти, харчування, спорт, здоров`я...

Re:

Повідомлення Slavkod » 01 вересня 2013, 10:00

Маришка написав:у мене питання чи може бути при гастриті температура до 39, зіб"ю на пару годин і знов (це я про дорослого)
була в терапевта, аналізі в нормі, п"ю 2-й день Ніфуроксазід, болі вже нема, але температура не спадає.....

А хто вам призначив цей препарат?Така t немає відношення до гастриту.Можливо у вас розлад ШКТ ?взагалі цей препарат призн. при розладах ШКТ з інфекційним напрямком.
Slavkod

Повідомлення Lean » 01 вересня 2013, 15:20

Доброго дня. Підскажіть, будь-ласка, у дитини 2.5 суха шкіра на великих пальчиках ніг, а вчора побачила, що на одному з них ця шкіра тріснула і утворилась ранка. Що це може бути? Можливо нестача якогось вітаміну? Нам з цею проблемою треба показатися лікарю, чи можливо вилікувати в домашніх умовах? Дякую.
Lean

Re:

Повідомлення Айболить » 01 вересня 2013, 17:25

Tetiana написав:І в мене питання: малій 1,6. Час від часу в неї кал зі слизом. Ніби нічого не турбує. Що робити? Якісь аналізи?

Має значення, скільки того слизу, чи змінюється при цьому колір, запах і консистенція калу, чи ні, і ще ряд факторів. І все ж, думаю, що чогось дуже страшного у вас немає. Для того, щоб знати точно, можете зробити копрограму. Це допоможе розставити усі крапки над "і".
Айболить

Re: Re:

Повідомлення Tetiana » 01 вересня 2013, 17:30

Айболить написав:
Tetiana написав:І в мене питання: малій 1,6. Час від часу в неї кал зі слизом. Ніби нічого не турбує. Що робити? Якісь аналізи?

Має значення, скільки того слизу, чи змінюється при цьому колір, запах і консистенція калу, чи ні, і ще ряд факторів. І все ж, думаю, що чогось дуже страшного у вас немає. Для того, щоб знати точно, можете зробити копрограму. Це допоможе розставити усі крапки над "і".

Дуже дякую.
Tetiana

Re:

Повідомлення Айболить » 01 вересня 2013, 18:14

стерва написав:Здравствуйте доктор! Скажите пожалуйста, может ли обновиться ОРВИ через неделю у ребенка, потому что мы не поставили до конца курса свечки Виферон.

Може. Але тут можливі варіанти: можливо, знову проявилася недолікована хвороба, можливо, нашарувалося щось нове.
стерва написав:У дочки сегодня опять поднялась температура на ровном месте. Все здоровы в семье. Ну может на улице кто чихнул, даже не знаю от чего.

Чому обов"язково чихнув? Або чому дивуєтеся, де дитина могла заразитися? Ви так говорите, ніби ми стерильним повітрям дихаємо. Доросла людина за 1 хвилину пропускає через легені приблизно 10л повітря, а за 1 годину це уже 600л! Діти тут не дуже відстають. І тепер, якщо в кімнаті знаходяться декілька чоловік кілька годин (я вже не кажу про шкільний клас), то самі порахуйте, скільки разів вони пропустять повітря кімнати через свої легені. А люди і без кашлю можуть бути носіями якихось бацил і просто видихувати їх. Якщо ще врахувати різноманітний пил у повітрі, гази, домішки, алергени, різну хімію і т.д., то можна захворіти запросто, навіть якщо навколо ніхто і не чихнув.
стерва написав:Но свечи мы ставили не пять дней курсом, а только три, так как температура упала и я подумала что хватит. Понимаю что это глупо звучит, если есть курс то его нужно придерживаться, но я ничем не отличаюсь от большинства мам, которые себе думают что хватит пичкать ребенка если уже все нормально. Понимаю что поступила неправильно. Но это не главный вопрос. Вопрос в том есть ли связь между этим???

Швидше за все, що є, але не у всіх випадках. Так що, 70 на 30.
стерва написав:Может ли опять ребенок не долеченный подхватить что-то легко?

Запросто. Причому, необов"язково дитина має бути недолікована. Майже так само легко може щось підхопити щойно вилікувана дитина. Вся справа тут в імунній системі. Ми всі дихаємо не дуже чистим повітрям і часто на нас чихають. Але не завжди ми хворіємо. Тобто, немає гарантії, що якщо сьогодні на вас чихнули, то завтра ви захворієте. Але часом людина хворіє і не знає навіть, де і як заразилася. Чому? Тому що в деяких випадках імунітет міцний і бореться з інфекцією без нашого відома. А часом він надто слабкий, щоб перебороти якийсь стафілокок чи вірус.

Так от після хвороби організм завжди ослаблений і є більш чутливий до різноманітних збудників. Людина потребує деякого часу, щоб відновитися повністю. Іншими словами, людина ще деякий час хвора навіть після зникнення видимих ознак хвороби.

От дивіться. Зламав чоловік руку. Чи легко повторно зламати цю ж руку через 2-3 тижні після перелому? Без проблем! А через 2-3 місяці? Набагато важче. І тут мова не йде про недолікований процес. Тут більше грає роль фактор часу. От, наприклад, зламане деревце. Його підняли, підв"язали, зробили все, що необхідно. Коротше кажучи, пролікували повністю, пройшли весь курс. Але все-одно воно може легко зламатися, допоки не пройде необхідний для повного відновлення час. Так і з людьми. Курс лікування, скажімо 10 днів, а після закінчення цього курсу людині необхідно ще 20 для стабілізації.
стерва написав:И нужно ли строго придерживаться курса свечей Виферон Ферон детям в полтора года?

Дотримуватися правил потрібно завжди, незважаючи на вік дитини і назву препарата. Просто необхідно врахувати ще й те, що неможливо виробити універсальний курс для усіх, без винятку, хворих. Тому. Якщо хворий знаходиться під постійним наглядом лікаря, то спеціаліст, залежно від стану пацієнта і динаміки захворювання, може коригувати дозу і тривалість прийому ліків. Якщо ж хворий не спостерігається у лікаря, то не можна самостійно нічого змінювати. Інакше, побічні ефекти і нові захворювання не те, що гарантовані, але, скажімо так, дуже ймовірні.
Айболить

Re:

Повідомлення Айболить » 01 вересня 2013, 18:30

Masha241082 написав:здравствуйте,в продолжение нашей болезни назрел еще вопрос.Продержалась у годовалого ребенка температура до 40 три дня(ставили диагноз фарингит),на 4-ый выше 39 не подымалась и мы не сбивали её,на 5-ый с утра была 36,3.К вечеру ребенку обсыпало живот,спину и лицо.Сегодня сыпь опустилась на ноги и руки.Температуры нет,горло еще красное.Вызвали врача,сказала аллергия на Нурофен(последний раз давали его в среду).Вопрос вот в чем-может ли это быть не аллергией а, например,скарлатиной,краснухой,корью и т.д.?

Якщо робити висновок по тому, як ви описали картину, то з більшою ймовірністю у вас саме інфекційна хвороба, а не алергія. Але, розумієте, висип потрібно бачити, щоб сказати точно. Можливість алергічного висипання я також не виключаю.
Masha241082 написав:когда и какие анализы нам сдать ,чтоб убедиться что это не одна из этих болезней?

Уже не потрібно нічого здавати. Якщо це все-таки інфекційна хвороба зі списку, перерахованого вами, то висип - це уже останній завершальний етап. Після нього піде одужання. Після початку висипання прояви хвороби ідуть на спад, заразність різко зменшується і стан покращується. Тоді для чого вам тратити кошти, дорогоцінний час тільки для того, щоб комусь щось доказати. Купіть краще дитині фруктів. Тим більше, що при всіх цих захвоюваннях немає 100%-достовірних аналізів. Ви отримаєте тільки ймовірність. А ймовірність нормальний доктор вам і без аналізів скаже.
Masha241082 написав:и еще,мне в понедельник вести в садик старшего ребенка 3-х лет,приходившая на вызов врач сказала что ребенка без лишних сомнений нужно вести в сад,правильно ли это,ведь если у нас какая=нибудь болезнь и старшая является переносчиком,то мы можем заразить всю группу?

Я вам так скажу: якщо вам лікар дозволила вести, значить ведіть. Зараз я скажу напівжартома, але все ж. Так, ви можете бути контактними і заразними. Але якщо вас хтось потім звинуватить, то так і скажіть, що вам лікар дозволила. А взагалі-то, нічого страшного, якщо і хтось заразиться. Хвороби це не смертельні, а хворіють ними найчастіше 1 раз у житті. Так що краще в 3 роки, ніж пізніше. Набагато легше перенести.
Айболить

Re:

Повідомлення Айболить » 01 вересня 2013, 18:34

Маришка написав:у мене питання чи може бути при гастриті температура до 39, зіб"ю на пару годин і знов (це я про дорослого)

При гострому гастриті таке можливо, хоча це і не типово.
Маришка написав:була в терапевта, аналізі в нормі, п"ю 2-й день Ніфуроксазід, болі вже нема, але температура не спадає.....

При гастритах Ніфуроксазид не показаний. Якщо вам призначив його лікар, значить, ви не зовсім правильно називаєте ваш діагноз.
Айболить

Re:

Повідомлення Айболить » 01 вересня 2013, 18:45

lean2010 написав:Доброго дня. Підскажіть, будь-ласка, у дитини 2.5 суха шкіра на великих пальчиках ніг, а вчора побачила, що на одному з них ця шкіра тріснула і утворилась ранка. Що це може бути? Можливо нестача якогось вітаміну? Нам з цею проблемою треба показатися лікарю, чи можливо вилікувати в домашніх умовах? Дякую.

Звичайно, що при такій проблемі не потрібно госпіталізувати дитину і ви можете лікуватися в домашніх умовах. Але для того, щоб почати правильне лікування, вам потрібно показатися лікарю. У мене в голові уже зараз крутиться щонайменше 3 хвороби, які можуть мати такий прояв. А лікування їх різне. А, можливо, у вас ще щось і не те, про що я зараз думаю. Тому, що вам призначати і як лікувати? Отож алгоритм такий: показуєте дитину лікарю (причому краще показати ще до початку лікування, щоб не спотворити картину) - лікуєтеся в домашніх умовах - знову йдете до лікаря на контроль - ви здорові.
Айболить

Повідомлення JulyVK » 01 вересня 2013, 19:03

Доброго дня. Дитині 1міс 21день. Досі не пройшла жовтушка з обличчя і склер. Трішки жовтуватий животик. Ніжки та ручки ніби й ні. Заг.білірубін у крові 127,2 мкмоль/л. Питання: що може слугувати тому причиною і наслідки цього? Яке можливе лікування? Дякую
Востаннє редагувалось JulyVK в 02 вересня 2013, 19:29, всього редагувалось 1 раз.
JulyVK

Повідомлення Masha241082 » 01 вересня 2013, 19:38

спасибо за ответы)
Masha241082

Повідомлення стерва » 01 вересня 2013, 20:21

И от меня спасибо, я так и предполагала.
стерва

Повідомлення Маришка » 01 вересня 2013, 20:57

Айболить написав:При гастритах Ніфуроксазид не показаний. Якщо вам призначив його лікар, значить, ви не зовсім правильно називаєте ваш діагноз.

в тому то і справа, що я написала так як мені написали....
бо в мене лише висока температура і болів шлунок (була в хірурга і терапевта), здавала аналізи.... сказали що по аналізах я здорова людина :roll: щоб попила Ніфуроксазид і Сорбекс (і ще щось вкололи щоб не тошніло) :?
вже 3 дні тримається температура 38 і більше :cry: болі в шлунку стихли, але самопочуття не набагато краще....

напевне завтра зранку знову до лікарів по кругу :(
Маришка

Повідомлення AnyaB » 01 вересня 2013, 22:05

Добрий вечір. З чим може бути повязане те, що в нас один день "присвячений" )) ікоті.
Зазвичай син рідко ікає (хлопчик, 11 міс.), але якщо одного дня ікає, то це повторювається 4-5 разів протягом дня. І так по колу, десь раз в два тижні, а то й рідше. І в мене теж інколи таке буває. Кормим як зазвичай.
Воно ніяк не заважає, але просто цікаво чому так буває.
і ще як зупиняти ікоту таким маленьким, просто пити водичку не допомагає.
Дякую :)
AnyaB

Повідомлення ksana » 02 вересня 2013, 00:38

Добрий день, що можете сказати за такий препарат як Протефлазіт, прописали дорослому для підняття імунітету. Як на мене це плацебо, правда не дивлячись на ціну. І якщо можете ще порадьте, синочку 3.9, рік назад, коли пішов в садок, почав заікатися, так було періодично впродовж року. Зараз після літніх канікул знову почалося. Чи варто бити на сполох, чи це стрес від садочка і набуте заікання. Логопеди з такими маленькими не хочуть займатися.
ksana

Re:

Повідомлення Маришка » 03 вересня 2013, 14:53

ksana написав:Добрий день, що можете сказати за такий препарат як Протефлазіт, прописали дорослому для підняття імунітету. Як на мене це плацебо, правда не дивлячись на ціну. І якщо можете ще порадьте, синочку 3.9, рік назад, коли пішов в садок, почав заікатися, так було періодично впродовж року. Зараз після літніх канікул знову почалося. Чи варто бити на сполох, чи це стрес від садочка і набуте заікання. Логопеди з такими маленькими не хочуть займатися.

про Пртотефлазід дивіться ЗМІСТ на 1-й сторінці ;)
ще маленька підказочка)) якщо ви хочете знайти якесь слово на сторінці - можна натиснути одночасно Ctrl i F
Маришка

Повідомлення talapo4ka » 03 вересня 2013, 20:35

Доброго дня! Мені цікавить Ваша думка щодо препарату "Афлубін". Чи дійсно він ефективний? Раніше читала на форумах, що після нього навпаки дітки починають частіше хворіти. Старшому раніше давала цей препарат, але він взагалі хворів не часто, тому ефекту не побачила коли давала і коли не давала. Меншому 5 місяців, вже декілька разів мав насмарк і кашель, чи варто давати Афлубін для підвищення імунітету? Дитина на штучному годуванні з 4-х місяців.
talapo4ka

Звідки: вул. Шухевича; 096 773 70 35 Наташа Розмитнення автомобілів, в ПП

Повідомлення Глорька » 03 вересня 2013, 20:40

Доброго вечора! А мене дуже цікавить Ваша думка про Протаргол, зокрема як застосування цього препарату для лікування сопельок при ГРЗ, а також доцільність його призначення діткам до 5 рочків. Дякую!
Глорька

Звідки: Ті,що приходять до Вас випадково... дверима не помиляються!

Re:

Повідомлення Айболить » 04 вересня 2013, 10:32

JulyVK написав:Доброго дня. Дитині 1міс 21день. Досі не пройшла жовтушка з обличчя і склер. Трішки жовтуватий животик. Ніжки та ручки ніби й ні. Заг.білірубін у крові 127,2 мкмоль/л. Питання: що може слугувати тому причиною і наслідки цього? Яке можливе лікування? Дякую

Жовтяниця новонароджених - це фізіологічний процес і через нього у більшій чи меншій мірі проходять усі дітки. Як правило, до 1 місяця жовтяниця повинна пройти. Однак, у деяких дітей цей процес затягується. Як бачимо, ви також належите до цієї групи.

Причин патологічної жовтяниці є дуже багато. Це, наприклад: груповий і резус-конфлікт між кров"ю матері і дитини, спадкові захворювання, ускладнення під час пологів, кефалгематома, токсичний вплив тощо. Як самі розумієте, лікування мусить відрізнятися і відрізняється залежно від причини, яка викликала жовтяницю.

Прогноз жовтяниці, за умови лікування (при необхідності), найчастіше благоприємний. У вашому конкретному випадку загальний білірубін високий, але не критичний. Білірубін по фракціям є прямий і непрямий. Так от, має велике значення ще, який він у вас. Так само, потрібно зважати не лише на конкретну цифру білірубіну на даний час, але на початковий його рівень і на динаміку зниження. Усе це + огляд дитини дасть можливість сказати про справжню серйозність стану дитини на сьогодні і погноз на майбутнє. Успіхів!
Айболить

Re:

Повідомлення Айболить » 04 вересня 2013, 10:33

Masha241082 написав:спасибо за ответы)

стерва написав:И от меня спасибо, я так и предполагала.

Всім, будь-ласка, і будьте здорові!
Айболить

Re:

Повідомлення Айболить » 04 вересня 2013, 10:54

AnyaB написав:Добрий вечір. З чим може бути повязане те, що в нас один день "присвячений" )) ікоті.
Зазвичай син рідко ікає (хлопчик, 11 міс.), але якщо одного дня ікає, то це повторювається 4-5 разів протягом дня. І так по колу, десь раз в два тижні, а то й рідше. І в мене теж інколи таке буває. Кормим як зазвичай.
Воно ніяк не заважає, але просто цікаво чому так буває.
і ще як зупиняти ікоту таким маленьким, просто пити водичку не допомагає.
Дякую :)

Ця відповідь може звучати, немов би якийсь штамп, але насправді нічого іншого сказати я не можу. Так от, причин ікоти дуже багато. І виявити цю причину важко навіть після огляду і обстеження дитини. Тому я це і не рекомендую. Але це при умові, коли, як ви написали, ікота ніяк не погіршує загальний стан дитини. Якщо ж, це призводить до погіршення стану, тоді, звичайно, потрібні і обстеження, і лікування. Займаються цією проблемою неврологи.

Немає таких специфічних ліків, які конкретно зупиняють ікоту. Як правило, вона зупиняється сама. І можу вас порадувати тим, що з віком так явище буде зменшуватися. Ікота зможе повторюватися (як у вас), але це буде значно рідше. Успіхів!
Айболить

Re:

Повідомлення Айболить » 04 вересня 2013, 11:13

ksana написав:Добрий день, що можете сказати за такий препарат як Протефлазіт, прописали дорослому для підняття імунітету. Як на мене це плацебо, правда не дивлячись на ціну. І якщо можете ще порадьте, синочку 3.9, рік назад, коли пішов в садок, почав заікатися, так було періодично впродовж року. Зараз після літніх канікул знову почалося. Чи варто бити на сполох, чи це стрес від садочка і набуте заікання. Логопеди з такими маленькими не хочуть займатися.

Маришка написав:про Пртотефлазід дивіться ЗМІСТ на 1-й сторінці ;) і ще маленька підказочка)) якщо ви хочете знайти якесь слово на сторінці - можна натиснути одночасно Ctrl i F

Дякую дуже, Маришка, за підказку. До речі, увесь той зміст, що є на сторінці 1 - це робота цієї чудової паняночки, яка потурбувалася про те, щоб легше і швидше було знаходити відповіді на запитання.

Стосовно заїкання. Проблема, можливо, і не дуже серйозна на даний час, але дитина може до цього звикнути і тоді вона стане дуже серйозною. Тому, навіть якщо це простий стрес, необхідно його мінімізувати і потурбуватися про те, щоб психічний спокій дитини відновився. Намагайтеся побільше спілкуватися з дитиною після садочка, спокійно пояснюйте йому, чому ви туди його водите, задавайте побільше запитань, щоб дитина винесла з себе, виговорила і віддала вам увесь негатив і свої страхи. Зацікавте його побільше розвиваючими іграми, як от конструктори, пазли тощо. За необхідності, пройдете курс лікування, спрямованого на стабілізацію ЦНС. Але працюйте вже, бо зволікання може дорого коштувати пізніше. Це моя думка і порада, як лікаря. Можливо, професійні психологи порадили б вам і щось більше.
Айболить

Re:

Повідомлення Айболить » 04 вересня 2013, 11:23

talapo4ka написав:Доброго дня! Мені цікавить Ваша думка щодо препарату "Афлубін". Чи дійсно він ефективний? Раніше читала на форумах, що після нього навпаки дітки починають частіше хворіти. Старшому раніше давала цей препарат, але він взагалі хворів не часто, тому ефекту не побачила коли давала і коли не давала. Меншому 5 місяців, вже декілька разів мав насмарк і кашель, чи варто давати Афлубін для підвищення імунітету? Дитина на штучному годуванні з 4-х місяців.

Афлубін - це гомеопатичний препарат. Стосовно ліків цієї групи я уже неодоразово писав і висловлював свою думку. Подивіться по змісту на стор. 1 і почитайте. Якщо будуть якісь уточнюючі запитання, завжди будь-ласка. А загальна позиція уже висловлена.
Айболить

Re:

Повідомлення Айболить » 04 вересня 2013, 11:48

Глорька написав:Доброго вечора! А мене дуже цікавить Ваша думка про Протаргол, зокрема як застосування цього препарату для лікування сопельок при ГРЗ, а також доцільність його призначення діткам до 5 рочків. Дякую!

Що таке Протаргол? Це торгова назва хімічної сполуки, яка має лікувальні властивості. Що ж це за хімічна сполука? Це срібла протеїнат, тобто, складна сполука, яка складається зі срібла і протеїну (білка). Має в"яжучу, антисептичну і протизапальну дію. Так само має ряд побічних ефектів, які перераховувати не буду.

Я не призначаю і не рекомендую цей препарат. Чому? У свій час він був дуже ефективним і багатьом допоміг. Але, на мою думку, його час уже пройшов. І лікуватися ним - це жити в минулому часі, що не є ефективно. На сьогодні ми маємо багато препаратів, які мають такий же або кращий лікувальний ефект і менше побічних ефектів. Тому мій вибір не на користь протарголу.

Крім того, срібло - це важкий метал, який може тягнути за собою серйозні ускладнення. Ну, а чужорідний протеїн (білок) - це потужний алерген. До чого може призвести, надіюся, відповідати не потрібно.
Айболить

Повідомлення Глорька » 04 вересня 2013, 11:54

От дякую! Так приємно читати Вас і усвідомлювати, що я не помиляюсь)))Можна замість Протарголу використовувати Віброцил?
Глорька

Звідки: Ті,що приходять до Вас випадково... дверима не помиляються!

Повідомлення AnyaB » 04 вересня 2013, 13:18

Дуже вам дякуємо!
І ще дякую Маришка за зміст :)!
AnyaB

Повідомлення vasulevska » 04 вересня 2013, 14:26

Добрий день.Порадьте, що робить, в понеділок зробили для малоі (3,6 р.) пробу Манту,у вівторок тем. 38,2 і досьогодні тримається,соплів,кашлю нема,горло нормальне.Я собі думаю,що вина у прививці,хоча лікарі кажуть не може бути,але довіри до них вже немає.Дитя привела абсолютно здорове,до цього 3 міс. взагалі не хворіла.
vasulevska

Повідомлення JulyVK » 04 вересня 2013, 17:49

Айболить написав:
JulyVK написав:Доброго дня. Дитині 1міс 21день. Досі не пройшла жовтушка з обличчя і склер. Трішки жовтуватий животик. Ніжки та ручки ніби й ні. Заг.білірубін у крові 127,2 мкмоль/л. Питання: що може слугувати тому причиною і наслідки цього? Яке можливе лікування? Дякую

Жовтяниця новонароджених - це фізіологічний процес і через нього у більшій чи меншій мірі проходять усі дітки. Як правило, до 1 місяця жовтяниця повинна пройти. Однак, у деяких дітей цей процес затягується. Як бачимо, ви також належите до цієї групи.

Причин патологічної жовтяниці є дуже багато. Це, наприклад: груповий і резус-конфлікт між кров"ю матері і дитини, спадкові захворювання, ускладнення під час пологів, кефалгематома, токсичний вплив тощо. Як самі розумієте, лікування мусить відрізнятися і відрізняється залежно від причини, яка викликала жовтяницю.

Прогноз жовтяниці, за умови лікування (при необхідності), найчастіше благоприємний. У вашому конкретному випадку загальний білірубін високий, але не критичний. Білірубін по фракціям є прямий і непрямий. Так от, має велике значення ще, який він у вас. Так само, потрібно зважати не лише на конкретну цифру білірубіну на даний час, але на початковий його рівень і на динаміку зниження. Усе це + огляд дитини дасть можливість сказати про справжню серйозність стану дитини на сьогодні і погноз на майбутнє. Успіхів!

Високий рівнеь непрямого білірубіну - 120. На жаль незнаю резусу групи дитинки і кров у пологовому у нас не брали на білірубін. Тому динаміку прослідкувати мені важко. Пологи пройшли без ускладнень. Все ніби гаразд зі здоров"ям. Нам призначили хофітал, сонячні ванни і відвар шипшини для мене. Ще питання: чи можлива дисфункція кишківника впливати на затажний перебіг жовтушки? Впливати якимось чином на ферменти печінки?
JulyVK

Re:

Повідомлення Маришка » 04 вересня 2013, 20:17

AnyaB написав:Дуже вам дякуємо!
І ще дякую Маришка за зміст :)!

ой дівчатка, :oops: та немає за що
просто я так само як і ви прочитала цю тему від початку і до кінця :D
дуже приємно що і на нашому форумі є такий хороший лікар ;) 8-)
Маришка

Повідомлення Olga0309 » 04 вересня 2013, 21:25

Добрий вечір,що можна давати дитині 2,5 роки для профілактики застуд щоб попередити заздалегідь.
Olga0309

Re:

Повідомлення Айболить » 05 вересня 2013, 10:04

Глорька написав:От дякую! Так приємно читати Вас і усвідомлювати, що я не помиляюсь))) Можна замість Протарголу використовувати Віброцил?

Будь-ласка. Якби я вас запитав, що краще одягнути зранку - сорочку чи кофту? Якою була б відповідь? Напевно, різною залежно від пори року. Ваше запитання стосується іншого, але в суті те саме. Протаргол І Віброцил - це не одне і те ж. Я не можу відповісти, бо це залежить від діагнозу, якого я не знаю. Однозначно, що Протаргол може бути замінений. На що? - це уже інше запитання. Це рівняння з "Х", але для того, щоб його розв"язатти, потрібно знати ще й "Y".
Айболить

Поперед.Далі

Повернутись до Краса та здоров'я

загрузка...