Тема-инкогнито. Маска. Див. правила.

Новини у світі, суспільство, політика, культура, література, музика, кіно, юмор, відпочинок. СП-шні Посиденьки »

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 18 травня 2018, 15:25

насправді стрьомно читати мам у яких по дефолту дитина бреше, або дитина яку б*ють буде плакати а не тикати дулі чи давати здачі...
чи вважаєте ви що маючи такі реакції в своїх дітей ви можете давати поради як вести себе масці?
ПРОВОДНИЦА

загрузка...

Re:

Повідомлення МуленРуж » 18 травня 2018, 15:33

ПРОВОДНИЦА написав:насправді стрьомно читати мам у яких по дефолту дитина бреше, або дитина яку б*ють буде плакати а не тикати дулі чи давати здачі...
чи вважаєте ви що маючи такі реакції в своїх дітей ви можете давати поради як вести себе масці?

Поясни...
Чот я вловила думку...
МуленРуж

Повідомлення МуленРуж » 18 травня 2018, 15:39

Я вважаю, по дефакту жінка, яка має дитину має вже вміти розрулювати конфліктні ситуаціі. Аофік чи моя дитина плаче, чи сує дулі.
І не ображатись, що хтось має відмінний від іі погляд на ситуацію....
МуленРуж

Повідомлення Tetiana » 18 травня 2018, 15:40

Питання "давати здачу" надто об'ємне, глибоке, неоднозначне, навіть у спеціалістів думки розходяться.
Tetiana

Re: Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 18 травня 2018, 15:43

МуленРуж написав:
ПРОВОДНИЦА написав:насправді стрьомно читати мам у яких по дефолту дитина бреше, або дитина яку б*ють буде плакати а не тикати дулі чи давати здачі...

Поясни...
Чот я вловила думку...

в мене дуже специфічна думка
дитині 7 років.
дитина навчена що старша чужа людина подефолту сильніша і має бульше прав на все, треба терпіти і мовчати.
АБО
дитина любить брехати мамі що її бив вчитель - цікаво нащо? як треба було виховувати дитину щоб вона чи він почали бреати про таке?

пс. думка моя іде від мого особистого випадку в садочку теж повязаного з биттям і нібито брехнею моєї дитини.
ПРОВОДНИЦА

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 18 травня 2018, 15:44

Tetiana написав:Питання "давати здачу" надто об'ємне, глибоке, неоднозначне, навіть у спеціалістів думки розходяться.

не переходьте в сферичний вакуум, ось тут вам ситуація. розглядайте її і не фантазуйте чого не було
мама спитала про одне - дайте їй відповідь або відійдіть і помовчте
ПРОВОДНИЦА

Повідомлення Lamana » 18 травня 2018, 15:49

Маска, хай іде чоловік виясняти ситуацію з фізруком. А якщо фізрук щось вигукне чоловікові, підвищить тон чи почне сперечатись - то хай стукне чоловік його палицею по голові, щоб знав, що на будь-яку силу - знайдеться інша сила...
Але перед цим походом Ви на 100% повинні бути певні, що дитина каже правду)
Lamana

Повідомлення Tetiana » 18 травня 2018, 15:50

ПРОВОДНИЦА написав:не фантазуйте чого не було

Я теж за це.
Tetiana

Re:

Повідомлення маска » 18 травня 2018, 15:51

МуленРуж написав:Я вважаю, по дефакту жінка, яка має дитину має вже вміти розрулювати конфліктні ситуаціі. Аофік чи моя дитина плаче, чи сує дулі.

МуленРуж
, я бачу що сьогодні ви на одній хвилі з Тетяною. Я вам про чорно-біле, а про ви сто віддтінків сірого. Ситуація однозначна і я про неї корокто і ясно написала. Якби я немала наміру розібратись, то спочатку б проломила черепа фізруку, а вже потім би питала, звісно, якщо б він іще дихав. І сто відсотків обійшлась би без допомоги форуму
Востаннє редагувалось маска в 18 травня 2018, 15:52, всього редагувалось 1 раз.
маска

Повідомлення Аквуля » 18 травня 2018, 15:51

Тут питання довіри до власної дитини...з доброго дива діти таких речей не придумують, принаймні у першому класі. А от доросла людина, тобто вчитель, в 99% буде відпиратися.
Аквуля

Re:

Повідомлення ЛЕНТОЧКА777 » 18 травня 2018, 16:00

Аквуля написав:Тут питання довіри до власної дитини...з доброго дива діти таких речей не придумують, принаймні у першому класі. А от доросла людина, тобто вчитель, в 99% буде відпиратися.

діти придумають в такому віці все що завгодно :)
ЛЕНТОЧКА777

Повідомлення МуленРуж » 18 травня 2018, 16:01

маска написав:
МуленРуж написав:Я вважаю, по дефакту жінка, яка має дитину має вже вміти розрулювати конфліктні ситуаціі. Аофік чи моя дитина плаче, чи сує дулі.

МуленРуж
, я бачу що сьогодні ви на одній хвилі з Тетяною. Я вам про чорно-біле, а про ви сто віддтінків сірого. Ситуація однозначна і я про неї корокто і ясно написала. Якби я немала наміру розібратись, то спочатку б проломила черепа фізруку, а вже потім би питала, звісно, якщо б він іще дихав. І сто відсотків обійшлась би без допомоги форуму

Шось я туплю сьогодні...
Не бачу звязку моєі цитати і відповіді маски....
МуленРуж

Повідомлення Lamana » 18 травня 2018, 16:02

МуленРуж написав:Шось я туплю сьогодні...
Не бачу звязку моєі цитати і відповіді маски....

тут просто кожен про своє)))))))))))))))
Lamana

Повідомлення Tetiana » 18 травня 2018, 16:02

Ось тут про те, що дитина плаче:
Використання фраз “хлопчики не плачуть”, “хороші дівчатка так себе не ведуть” у вихованні дітей є неприйнятними. Дітям теж потрібно висловлювати свої емоції. Це дозволяє їм звільниться від накопиченої злості і роздратування.

Вони виростуть рішучими, турботливими й люблячими людьми. Головне – не придушувати їх емоції. Це може привести до депресії і самотності.
Tetiana

Повідомлення МуленРуж » 18 травня 2018, 16:04

Все, Тетяна, ти мене добила))))). А ти про що?
МуленРуж

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 18 травня 2018, 16:04

Tetiana написав:Ось тут про те, що дитина плаче:
Використання фраз “хлопчики не плачуть”, “хороші дівчатка так себе не ведуть” у вихованні дітей є неприйнятними. Дітям теж потрібно висловлювати свої емоції. Це дозволяє їм звільниться від накопиченої злості і роздратування.

Вони виростуть рішучими, турботливими й люблячими людьми. Головне – не придушувати їх емоції. Це може привести до депресії і самотності.

ви шо... неможна!. бо стануть геями і почнуть носити рожеві труси :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ПРОВОДНИЦА

Re:

Повідомлення Tetiana » 18 травня 2018, 16:07

ПРОВОДНИЦА написав:або дитина яку б*ють буде плакати а не тикати дулі чи давати здачі...

Я про це, мабуть .. :lol: але ладно , упустимо цей момент . :lol:
Tetiana

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 18 травня 2018, 16:14

Tetiana написав:Ось тут про те, що дитина плаче:

якщо чесно то я з цим цілком згідна))) але дитина може плакати в б-я ситуації.. так що ця фраза не зовсім пасує))
ПРОВОДНИЦА

Повідомлення Маришка » 18 травня 2018, 16:23

ЛЕНТОЧКА777 написав:
Аквуля написав:Тут питання довіри до власної дитини...з доброго дива діти таких речей не придумують, принаймні у першому класі. А от доросла людина, тобто вчитель, в 99% буде відпиратися.

я теж з особистого досвіду знаю що діти придумують :roll: для чого -ц е вже третє питання

мене навіть психолог попередила, що в моєї дитини є схильність до фантазування і вихваляння, тому не дивуватися, що вона може мене обманювати (що доречі і трапилось, дивлячись мені прямо в оченята, а я бачила як було насправді, просто була далеко, ситуація звісно не така але... факт лишається фактом, прям хз як я її так виховала і яка я після цього мать, але маємо що маємо), і тому я завжди стараюсь почути обидві сторони, перед тим як робити висновки ( і це не означає що вона бреше завжди, просто мені важливо розібратись що і як було )

і да, не тицяєм дулі, але плачем - і звоним мені прямо зразу на місці (або йде до вчительки, але потім всеодно розказує мені по дорозі зі школи додому, що і як було і що вчителька казала) :roll: а не так, щоб потім інші діти щось розказали....
Востаннє редагувалось Маришка в 18 травня 2018, 16:25, всього редагувалось 1 раз.
Маришка

Повідомлення ЛЕНТОЧКА777 » 18 травня 2018, 16:25

маска, я розумію що ви зараз на емоціях, за вихідні трохи все заспокоїться і в понеділок в першу чергу поговоріть з фізруком, скажіть що і син і інші діти розповіли вам про цей факт, можна залучити ще класного керівника, попередьте що в разі повторення даної ситуації буде мати проблеми, бо піднімати руку і принижувати він не мав права, але і сину ви повинні пояснити що і він був не правий у своїй поведінці на уроці і по відношенню до вчителя, в іделі хеппі-енд цієї історії був би якби і учень і вчитель вибачились один перед одним за свою поведінку ( не потрібно уточнювати за що саме,.. просто за поведінку в тій ситуації) бо надалі їм ще часто потрібно буде спілкуватись, хіба що ви візьмете звільнення від фіз-ри і не будете відвідувати уроки :roll:
п.с. в мене виникло можливо дивне питання, але навіщо вчителю фіз-ри в руках на уроці дерев"яна палиця???
Востаннє редагувалось ЛЕНТОЧКА777 в 18 травня 2018, 16:27, всього редагувалось 1 раз.
ЛЕНТОЧКА777

Re:

Повідомлення Маришка » 18 травня 2018, 16:27

ЛЕНТОЧКА777 написав:п.с. в мене виникло можливо дивне питання, але навіщо вчителю фіз-ри в руках на уроці дерев"яна палиця???

може це метр (такий як у кравчинь) - для вимірювання довжини, коли напр. пригають в довжину чи гнучкість здають
Маришка

Повідомлення ЛЕНТОЧКА777 » 18 травня 2018, 16:28

Маришка написав:
ЛЕНТОЧКА777 написав:п.с. в мене виникло можливо дивне питання, але навіщо вчителю фіз-ри в руках на уроці дерев"яна палиця???

може це метр (такий як у кравчинь) - для вимірювання довжини, коли напр. пригають в довжину чи гнучкість здають

можливо :?
ЛЕНТОЧКА777

Повідомлення ecuador » 18 травня 2018, 16:42

Tetiana написав:
ecuador написав:
Tetiana написав:Дитина елементарно може придумати собі оправдання, бо знає, що получить вдома за дулю..

Таня, а як на мене, дитину - що б вона не показала, не сказала - треба захищати в першу чергу, бо це дитина, своя, чужа - це дитина - це не дорослий дядюра, з силою бика.

Мабуть, саме цією думкою керуються олігархи захищаючи своїх чад ..

ну ти вже загнула конкретно, які олігархи?? блінн, я фігєю вже...
ecuador

Повідомлення blonda76 » 18 травня 2018, 16:42

Tetiana написав:
ecuador написав:
Tetiana написав:Дитина елементарно може придумати собі оправдання, бо знає, що получить вдома за дулю..

Таня, а як на мене, дитину - що б вона не показала, не сказала - треба захищати в першу чергу, бо це дитина, своя, чужа - це дитина - це не дорослий дядюра, з силою бика.

Мабуть, саме цією думкою керуються олігархи захищаючи своїх чад ..

У меня складывается впечатление, что вы Татьяна считаете,что за несчастную дулю учитель имеет право бить ребенка.И как это понимать,мама ясно написала,что дети рассказали,детииии,они не придумали,а сказали что видели и слышали.И ударил он первый,потом было ответка.Представте вы на роботе открыли рот,сказали свое мнение,а вам за это начальник врезал.Прям вот вижу как вы улыбаясь сидите дальше.

Надо идти и с директором вместе решать вопрос с учителем.Чтоб впредь знал,что просто так не пройдет обижать детей.
blonda76

Повідомлення ecuador » 18 травня 2018, 16:49

Тобто, коли твоя дитина прийде зі школи плачучи, що її образив вчитель, тьотка, дядько , інша мама, словом, криком, принизив , вдарив- ти будеш вибирати стратегію виховання, і будеш пояснювати дитині , що треба терпіти. не ображатися, не висловлюватися, бо це вчитель, не захищатися аж ніяк, бо ти не маєш сили))) Ну смішно, думаю, що першим порухом буде - захистити свою дитину, обійняти, заспокоїти, і вибач, проломити череп тому, хто образив, хай в думках, чи силою, ну не знаю... я не кажу бити пику, але все ж - вчитель - доросла людина, а дитина, це дитина... і мама має її захищати і вчити з часом самій захищатися - і словом, і ділом, бо інакше не вижити(((( у мене в класі було дві дівчинки, які просто цькували, а вони не вміли навіть слова сказати. розумієш не вмыти себе захистити - до чого туту стратегія виховання, у кожноо своє бачення на все, але тааа к далеко зайти аж до олігархів.... я в шоці
ecuador

Re:

Повідомлення blonda76 » 18 травня 2018, 16:54

ecuador написав:Тобто, коли твоя дитина прийде зі школи плачучи, що її образив вчитель, тьотка, дядько , інша мама, словом, криком, принизив , вдарив- ти будеш вибирати стратегію виховання, і будеш пояснювати дитині , що треба терпіти. не ображатися, не висловлюватися, бо це вчитель, не захищатися аж ніяк, бо ти не маєш сили))) Ну смішно, думаю, що першим порухом буде - захистити свою дитину, обійняти, заспокоїти, і вибач, проломити череп тому, хто образив, хай в думках, чи силою, ну не знаю... я не кажу бити пику, але все ж - вчитель - доросла людина, а дитина, це дитина... і мама має її захищати і вчити з часом самій захищатися - і словом, і ділом, бо інакше не вижити(((( у мене в класі було дві дівчинки, які просто цькували, а вони не вміли навіть слова сказати. розумієш не вмыти себе захистити - до чого туту стратегія виховання, у кожноо своє бачення на все, але тааа к далеко зайти аж до олігархів.... я в шоці

Поддерживаю.
blonda76

Повідомлення Маришка » 18 травня 2018, 16:59

в 7 років - захищатися проти однолітків - так
проти дорослих - ні, бо сили не рівні - звати інших дорослих, маму чи класного керівника, якщо немає їх поблизу - кричати щосили і звати на допомогу інших (максимально привернути до себе увагу), а не обзивати чи ще щось в такому дусі, бо в такому фізичному протистоянні дорослий переможе ....

п.с. мама - обійму і заспокою, але проломлювати череп не побіжу, поки не розберусь :oops:
Маришка

Повідомлення Tetiana » 18 травня 2018, 18:59

Маришка написав:
ЛЕНТОЧКА777 написав:

я теж з особистого досвіду знаю що діти придумують :roll: для чого -ц е вже третє питання

мене навіть психолог попередила, що в моєї дитини є схильність до фантазування і вихваляння, тому не дивуватися, що вона може мене обманювати (що доречі і трапилось, дивлячись мені прямо в оченята, а я бачила як було насправді, просто була далеко, ситуація звісно не така але... факт лишається фактом, прям хз як я її так виховала і яка я після цього мать, але маємо що маємо), і тому я завжди стараюсь почути обидві сторони, перед тим як робити висновки ( і це не означає що вона бреше завжди, просто мені важливо розібратись що і як було )

і да, не тицяєм дулі, але плачем - і звоним мені прямо зразу на місці (або йде до вчительки, але потім всеодно розказує мені по дорозі зі школи додому, що і як було і що вчителька казала) :roll: а не так, щоб потім інші діти щось розказали....

Підтримую цю думку.
Tetiana

Повідомлення ЛенаЧ » 18 травня 2018, 20:21

У моего ребенка в первом классе телефона нету и не знаю будет ли во втором. При создавшейся ситуации каким образом она должна мне позвонить?
Вспомнила, что у нас были случаи, когда на занятиях ( не в школе) ее обижали слова или действия руководителей или детей, но она не показывала вида на самих занятиях, а уже после давала волю эмоциям и рыдала. В таких случаях старалась подходить к руководителям, детям и просить не общаться с ребенком в таком тоне, не насмехаться над ней.
ЛенаЧ

Повідомлення MiraKatya » 18 травня 2018, 20:30

Ви навіть не уявляєте якими бувають в школі ваші янголятка і нащо вони здатні. :mrgreen:
Це так між словами.
Але дискусія бурна: вчителі всі паскуди які забивають дітей що дня на уроках. А дітки білі та пухнасті.
Напевно всі живемо десь в іншій реальності.
Але є неадекватні батьки, діти, та вчителі.
Але варто спочатку розібратися в ситуації, розпитати інших дітей (щоб пересвідчитись в достовірності сказаних слів своєю дитиною, вони часто фантазують).
А то форум зараз нарадить, бігти до Гриневич зі скаргою. :mrgreen:
MiraKatya

Поперед.Далі

Повернутись до Суспільство, культура, розваги

загрузка...