"Чому мою тему переміщено в архів/закрито ?" Див. пост №1

Технічні запитання по форуму, побажання, поради, пропозиції.
Оновлення на форумі.

Повідомлення olgeshka » 28 травня 2020, 22:30

Прошу надати мені конструктивну відповідь і розблокувати профіль по причині неодноразово мною описаній. Неодноразово лишала питання для адміністрації. Немає жодної реакції! Якщо моє питання не буде розглянуто я буду звертатися до кіберполіції. Тоді постраждають всі учасники, так як форум буде заблоковано на період слідчих дій. Я піду на цей крок, так як я не шахрайка і хочу віддати людям проплачений ними товар!
olgeshka
 
Повідомлень: 37
З нами з: 08 травня 2020, 11:21
Репутация: 0

Повідомлення скрипка » 28 травня 2020, 23:02

При реєстрації на форумі Ви погодились з правилами форуму! Перше Ваше порушення - це не було вказано постачальника товару ( це обов'язково при створенні теми в сп без комісії)! Також Ви замовляєте самі у себе, для привернення уваги до теми! Було безліч тем! Правила для всіх однакові!
Аватар користувача
скрипка
Модератор
 
Повідомлень: 10182
З нами з: 29 жовтня 2010, 14:36
Звідки: Хочеш щось змінити - почни з себе!
Репутация: 488

Повідомлення скрипка » 28 травня 2020, 23:05

згідно правил форуму

5. Заходи з наведення порядку
Оголошення, оформлені неправильно, можуть бути відредаговані або видалені.
Користувачеві може бути відправлене приватне зауваження або попередження в разі здійснення ним дій, що суперечать Правилам.
Попередження може бути занесене в обліковий запис користувача.
Облікові записи, що отримали три непогашених попередження, блокуються на період до 90 днів.
В разі грубих порушень правил обліковий запис блокується і може бути видалений без попередження.
Видалення облікових записів з діючих груп.
Нові облікові записи активуються в режимі попередньої перевірки повідомлень (премодерації).
Облікові записи з кількістю повідомлень 0 (нуль), видаляються через 180 днів з моменту останнього візиту. Облікові записи, які не використовувалися більше року можуть бути видалені.
Адміністрація сайту залишає за собою право припинити будь-яке спілкування із порушниками
Аватар користувача
скрипка
Модератор
 
Повідомлень: 10182
З нами з: 29 жовтня 2010, 14:36
Звідки: Хочеш щось змінити - почни з себе!
Репутация: 488

Re:

Повідомлення olgeshka » 29 травня 2020, 00:03

скрипка написав:При реєстрації на форумі Ви погодились з правилами форуму! Перше Ваше порушення - це не було вказано постачальника товару ( це обов'язково при створенні теми в сп без комісії)! Також Ви замовляєте самі у себе, для привернення уваги до теми! Було безліч тем! Правила для всіх однакові!

Ви писали вище, що мені було 3 попередження! Скинули ссилку лише з останнім, доречі не даючи змоги її виправити. Те що куча тем, то це проблема роботи вашого сайту. Ті теми загружаються з десятого кліку після чого їх виявляється десять, все що задвоїлося я видаляла. Тож де ваші два попередніх попередження? Ви ж стверджуєте, що вони були! Я декілька раз на протязі 2 тижнів зверталася в розділі "питання до адміністрації" з питаннями, що роблю не так. Жодної відповіді!! Доречі звертаюся не лише я, зверніть на це увагу! Ви своїми діями, а точніше бездіянням стосовно учасників підставляєте усіх. Якщо ви стверджуєте, що правила одні для всіх, то розблокуйте мій профіль і я скину вам силку де сама робила замовлення в темах аналогічній моїй, на них ці правила не розповсюджуються??? Якщо ви цим займаєтеся то відносьтеся відповідально а не так як вам хочеться. Бо є правила, а є ще закон який в нас теж один на всіх. А те що люди через ваші дії втратили кошти це злочин і за нього є відповідальність!
olgeshka
 
Повідомлень: 37
З нами з: 08 травня 2020, 11:21
Репутация: 0

Повідомлення скрипка » 29 травня 2020, 06:30

Безліч тем саме Ваших!
ЗображенняЗображення
Ваші теми по скаргам учасників переносили у відповідні розділи для виправлення! Ви порушуючи правила далі відкривали нові, учасникі навіть радили де дешевше можна купити такий товар!.
Три зауваження - це три бана , коли Ви заходите на форум Вам пише причину не доступу.
1 бан - був на 6 годин, не допоміг Ви далі створюєте теми, та замовляєте самі в себе!
2 бан - на 24 години , аналогічно.
3 бан - та сама причина, термін довший.
Напишіть список своїх учасників, яким Ви винні кошти, ми (модератори) буде зв'язуватись з учасниками сп, та вказувати Ваш номер телефону, який до речі Ви повідомляли учасникам!
Також як модератор прошу надіслати повну інформацію про джерело постачання, згідно правил форуму
джерело замовлення (постачальник) - даний пункт вказувати рекомендовано, але не обов"язково (крім сп без комісії); якщо постачальник не вказаний у темі, інформація стосовно нього (та інших аспектів СП при потребі) має бути надана організатором за запитом модераторів сайту;
Аватар користувача
скрипка
Модератор
 
Повідомлень: 10182
З нами з: 29 жовтня 2010, 14:36
Звідки: Хочеш щось змінити - почни з себе!
Репутация: 488

Re:

Повідомлення olgeshka » 29 травня 2020, 08:22

скрипка написав:Безліч тем саме Ваших!
ЗображенняЗображення
Ваші теми по скаргам учасників переносили у відповідні розділи для виправлення! Ви порушуючи правила далі відкривали нові, учасникі навіть радили де дешевше можна купити такий товар!.
Три зауваження - це три бана , коли Ви заходите на форум Вам пише причину не доступу.
1 бан - був на 6 годин, не допоміг Ви далі створюєте теми, та замовляєте самі в себе!
2 бан - на 24 години , аналогічно.
3 бан - та сама причина, термін довший.
Напишіть список своїх учасників, яким Ви винні кошти, ми (модератори) буде зв'язуватись з учасниками сп, та вказувати Ваш номер телефону, який до речі Ви повідомляли учасникам!
Також як модератор прошу надіслати повну інформацію про джерело постачання, згідно правил форуму
джерело замовлення (постачальник) - даний пункт вказувати рекомендовано, але не обов"язково (крім сп без комісії); якщо постачальник не вказаний у темі, інформація стосовно нього (та інших аспектів СП при потребі) має бути надана організатором за запитом модераторів сайту;

Справді??? А у ваших правилах не має того що заборонено в чужих темах пропонувати свій товар???? А там так і було зроблено!. І я також з цього приводу зверталася до адміністрації!! У вас хватає сміливості зараз писати про це? Виправдовувати порушення?? Геніально! Знову виключення! Надати вам список замовників??? У вас мізки працюють??? Я скільки часу з вами борюся - відкрийте профіль щоб звязатися з замовниками - Я НЕ БАЧУ СВОЇХ ПП!.!Ви ведете шахрайську брехливу політику - спочатку ви стверджуєте що мене попереджали, тепер спригуєте на що це скарги учасників? Професійно і чесно з вашого боку!! Пише при вході??? Так, пише те саме, що пише кожного разу коли я захожу, навіть з цього профілю - "ви перевищили спроби лонгування..." це і є причина??? Я після першого блокування замовляла сама в себе??? Покажіть! Тепер у вас вимоги до мене, а що вони поміняють??? Відкриєте профіль??? Я з вами втомилася сперечатися, хай розбираються з вами компетентні органи! Думаю держава в цілому лише виграє!
olgeshka
 
Повідомлень: 37
З нами з: 08 травня 2020, 11:21
Репутация: 0

Повідомлення olgeshka » 29 травня 2020, 12:33

....
olgeshka
 
Повідомлень: 37
З нами з: 08 травня 2020, 11:21
Репутация: 0

Повідомлення СашаМаліщук » 30 травня 2020, 19:00

Доречі, тим кому я винна гроші також можете обрадувати!
Шановний учасниць форум, ознайомтесь з правилами форуму!. Я ще такого не бачила,щоб сам в себе замовляв ... У вас даже теми не оформленні нормально. Надайте в ПП модератору постачальника вашого товару ( це в рамках правил форуму)
Аватар користувача
СашаМаліщук
Модератор
 
Повідомлень: 13576
З нами з: 15 травня 2012, 15:33
Звідки: Стосовно модерації в ПП НЕ ПИСАТИ.
Репутация: 2926

Re:

Повідомлення olgeshka » 31 травня 2020, 14:57

СашаМаліщук написав:Доречі, тим кому я винна гроші також можете обрадувати!
Шановний учасниць форум, ознайомтесь з правилами форуму!. Я ще такого не бачила,щоб сам в себе замовляв ... У вас даже теми не оформленні нормально. Надайте в ПП модератору постачальника вашого товару ( це в рамках правил форуму)
Шановна, ви спочатку зреагуйте на ці всі питання які я задаю 3 тижні, а тоді будете щось від мене вимагати. Я N кількість раз запитувала модераторів, що не так, то тепер підло брехати кожен раз змінюючи покази? То мене блокують бо тема не так оформлена, то мене виявляється тричі попереджали, то через те що на мене скаржаться учасники, то причина бллкування вказується при вході на сайт... Оприділіться і покажіть хоч одне підтвердження своїм версіям! А тоді вимагайте щось від мене! Чи причина одна - перебила комусь торг безкомісійним СП??
olgeshka
 
Повідомлень: 37
З нами з: 08 травня 2020, 11:21
Репутация: 0

Повідомлення olgeshka » 31 травня 2020, 15:10

І ще питання до шановних модераторів, коли організатори пишуть "собі" то це не в себе замовляють??? Я не виробник і не постачальник і СП моє без комісії!! Я купувала товар для себе і знайомих оптом і шукала бажаючих для того щоб розділити його! Такщо придумайте там ще декілька версій чого БАН!
olgeshka
 
Повідомлень: 37
З нами з: 08 травня 2020, 11:21
Репутация: 0

Повідомлення СашаМаліщук » 31 травня 2020, 16:38

ЗображенняЗображення. Це явно не "собі".. Орги не пишуть замовляю,а потім з іншого аккаунта прийнято
Аватар користувача
СашаМаліщук
Модератор
 
Повідомлень: 13576
З нами з: 15 травня 2012, 15:33
Звідки: Стосовно модерації в ПП НЕ ПИСАТИ.
Репутация: 2926

Re:

Повідомлення скрипка » 31 травня 2020, 16:51

olgeshka написав:І ще питання до шановних модераторів, коли організатори пишуть "собі" то це не в себе замовляють??? Я не виробник і не постачальник і СП моє без комісії!! Я купувала товар для себе і знайомих оптом і шукала бажаючих для того щоб розділити його! Такщо придумайте там ще декілька версій чого БАН!

Ви надасте інформацію щодо постачальника?
Аватар користувача
скрипка
Модератор
 
Повідомлень: 10182
З нами з: 29 жовтня 2010, 14:36
Звідки: Хочеш щось змінити - почни з себе!
Репутация: 488

Re:

Повідомлення olgeshka » 31 травня 2020, 17:01

СашаМаліщук написав:ЗображенняЗображення. Це явно не "собі".. Орги не пишуть замовляю,а потім з іншого аккаунта прийнято

А різниця в чому?
olgeshka
 
Повідомлень: 37
З нами з: 08 травня 2020, 11:21
Репутация: 0

Re: Re:

Повідомлення olgeshka » 31 травня 2020, 17:06

скрипка написав:
olgeshka написав:І ще питання до шановних модераторів, коли організатори пишуть "собі" то це не в себе замовляють??? Я не виробник і не постачальник і СП моє без комісії!! Я купувала товар для себе і знайомих оптом і шукала бажаючих для того щоб розділити його! Такщо придумайте там ще декілька версій чого БАН!

Ви надасте інформацію щодо постачальника?

Інформація про постачальника буде опублікована в темі після розблокування акауту! Якщо в цьому була проблема, то потрібно було вказати це після першого блокування і мого звернення, а ще правельніше пернд ним, бо не є проблемою виправити помилки! Чи у вас гра "здогадайся сам"? Я повторюю, що не розуміла навіть що це БАН. на питання чому не можу зайти жодної відповіді. Тепер ви запевняєте, що тричі мене попереджали. Яким чином?? Будьте чесні!
olgeshka
 
Повідомлень: 37
З нами з: 08 травня 2020, 11:21
Репутация: 0

Повідомлення скрипка » 31 травня 2020, 17:23

Гаразд, тоді очікуйте закінчення терміну блокування. Саме буде вдосталь часу для ознайомлення з правилами форуму. Уважно перечитайте як оформлювати теми, як спілкуватись на форумі, які вимоги до організатора!
Аватар користувача
скрипка
Модератор
 
Повідомлень: 10182
З нами з: 29 жовтня 2010, 14:36
Звідки: Хочеш щось змінити - почни з себе!
Репутация: 488

Re:

Повідомлення olgeshka » 31 травня 2020, 17:44

скрипка написав:Гаразд, тоді очікуйте закінчення терміну блокування. Саме буде вдосталь часу для ознайомлення з правилами форуму. Уважно перечитайте як оформлювати теми, як спілкуватись на форумі, які вимоги до організатора!

Звичайно. Тільки, коли мені ОЧІКУВАТИ відповіді на свої запитання і підтвердження ваших заяв, а саме того що ви мене тричі попереджали та того що при вході на форум мені писалася причина чому я не можу зайти? Чи можливо ваше виховання всеж дозволить вам вибачитися за неправду та те, що ви недобросовісно працюєте на даному форумі допомагаючи своїм подругам прибиоати конкурентів? Бо мені як говорять "простітєльно", а ви ж знаєте всі правила на пам'ять.
olgeshka
 
Повідомлень: 37
З нами з: 08 травня 2020, 11:21
Репутация: 0

Повідомлення MissO » 08 червня 2020, 22:34

Доброго вечора.
А чому моя тема закрита?
Дякую.
viewtopic.php?f=116&t=374353
MissO
 
Повідомлень: 1401
З нами з: 17 січня 2014, 21:01
Репутация: 153

Re:

Повідомлення MissO » 11 червня 2020, 23:38

MissO написав:Доброго вечора.
А чому моя тема закрита?
Дякую.
viewtopic.php?f=116&t=374353

???
MissO
 
Повідомлень: 1401
З нами з: 17 січня 2014, 21:01
Репутация: 153

Повідомлення Masha86 » 16 червня 2020, 12:38

Чому закрито?
viewtopic.php?f=82&t=442146
Masha86
 
Повідомлень: 28
З нами з: 02 червня 2020, 16:08
Репутация: 1

Re:

Повідомлення скрипка » 16 червня 2020, 14:17

Masha86 написав:Чому закрито?
viewtopic.php?f=82&t=442146

Недостатня репутація (жодного відгука) для проведення спільної покупки, більше продаж ніж залишок після спільної покупки.
Аватар користувача
скрипка
Модератор
 
Повідомлень: 10182
З нами з: 29 жовтня 2010, 14:36
Звідки: Хочеш щось змінити - почни з себе!
Репутация: 488

Re: Re:

Повідомлення Masha86 » 16 червня 2020, 18:37

скрипка написав:
Masha86 написав:Чому закрито?
viewtopic.php?f=82&t=442146

Недостатня репутація (жодного відгука) для проведення спільної покупки, більше продаж ніж залишок після спільної покупки.

Поясніть, що мається на увазі під "більше продаж ніж залишок після СП"? Це як?
Masha86
 
Повідомлень: 28
З нами з: 02 червня 2020, 16:08
Репутация: 1

Re: Re:

Повідомлення olgeshka » 26 липня 2020, 23:17

скрипка написав:
olgeshka написав:І ще питання до шановних модераторів, коли організатори пишуть "собі" то це не в себе замовляють??? Я не виробник і не постачальник і СП моє без комісії!! Я купувала товар для себе і знайомих оптом і шукала бажаючих для того щоб розділити його! Такщо придумайте там ще декілька версій чого БАН!

Ви надасте інформацію щодо постачальника?

viewtopic.php?f=116&t=442909 прошу звернути увагу! Це модератор торгує? Їм поставщиків вказувпти не обовязково? Доречі товар тойже)) здорова конкуренція.
olgeshka
 
Повідомлень: 37
З нами з: 08 травня 2020, 11:21
Репутация: 0

Re: Re:

Повідомлення скрипка » 27 липня 2020, 08:16

olgeshka написав:
скрипка написав:
olgeshka написав:І ще питання до шановних модераторів, коли організатори пишуть "собі" то це не в себе замовляють??? Я не виробник і не постачальник і СП моє без комісії!! Я купувала товар для себе і знайомих оптом і шукала бажаючих для того щоб розділити його! Такщо придумайте там ще декілька версій чого БАН!

Ви надасте інформацію щодо постачальника?

viewtopic.php?f=116&t=442909 прошу звернути увагу! Це модератор торгує? Їм поставщиків вказувпти не обовязково? Доречі товар тойже)) здорова конкуренція.

Шановна, ознайомтеся нарешті з правилами форуму! В правилах чітко вказано , де повинен вказуватись постачальник!.!
Аватар користувача
скрипка
Модератор
 
Повідомлень: 10182
З нами з: 29 жовтня 2010, 14:36
Звідки: Хочеш щось змінити - почни з себе!
Репутация: 488

Повідомлення Vlasta » 27 липня 2020, 18:12

viewtopic.php?f=157&t=443034 Є відео виробництва, є посилання на сайт продавця товару. В чому причина? що СП перенесено?? І дійсно, чому одні можуть працювати, збирати компанію для викупу без посилань на сайт, а тільки фото товару. Обрані? Правила для всіх однакові?
Vlasta
 
Повідомлень: 473
З нами з: 07 червня 2019, 22:53
Репутация: 6

Re:

Повідомлення скрипка » 27 липня 2020, 18:20

Vlasta написав:http://spua.org/club/viewtopic.php?f=157&t=443034 Є відео виробництва, є посилання на сайт продавця товару. В чому причина? що СП перенесено?? І дійсно, чому одні можуть працювати, збирати компанію для викупу без посилань на сайт, а тільки фото товару. Обрані? Правила для всіх однакові?

Тему повернули. Для розділу СП без комісії є обов'язковим вказувати сайт постачальника, тому саме у цьому розділі ВСІ теми з вказаними постачальниками. Якщо Ви бачите порушення правил користуйтесь функцією оскарження, модератори відреагують.
Аватар користувача
скрипка
Модератор
 
Повідомлень: 10182
З нами з: 29 жовтня 2010, 14:36
Звідки: Хочеш щось змінити - почни з себе!
Репутация: 488

Re: "Чому мою тему переміщено в архів/закрито ?" Див. пост №

Повідомлення valentyn » 26 жовтня 2020, 15:08

Доброго дня. Вчора розмістила оголошення про продаж речей. Сьогодні вже повідомлення в архіві? По якій причині?
valentyn
 
Повідомлень: 3504
З нами з: 23 січня 2010, 22:36
Репутация: 207

Re: "Чому мою тему переміщено в архів/закрито ?" Див. пост №

Повідомлення zhbr2010 » 26 жовтня 2020, 16:34

valentyn написав:Доброго дня. Вчора розмістила оголошення про продаж речей. Сьогодні вже повідомлення в архіві? По якій причині?

Продам, обміняю, подарую власні речі.
Дозволено розміщувати в даному розділі до 5 тем від одного учасника, крім залишків, крім продуктів харчування, без комерції.
Аватар користувача
zhbr2010
Комодератор
 
Повідомлень: 6495
З нами з: 26 січня 2011, 21:55
Звідки: КВАСИЛІВ 0969471190 Оля. В Рівному буваю рідко.
Репутация: 818

Re: "Чому мою тему переміщено в архів/закрито ?" Див. пост №

Повідомлення скрипка » 26 жовтня 2020, 18:43

zhbr2010 написав:
valentyn написав:Доброго дня. Вчора розмістила оголошення про продаж речей. Сьогодні вже повідомлення в архіві? По якій причині?

Продам, обміняю, подарую власні речі.
Дозволено розміщувати в даному розділі до 5 тем від одного учасника, крім залишків, крім продуктів харчування, без комерції.

Продавати речі не можна в загальних темах, де проводиться ЗБІР СП
Аватар користувача
скрипка
Модератор
 
Повідомлень: 10182
З нами з: 29 жовтня 2010, 14:36
Звідки: Хочеш щось змінити - почни з себе!
Репутация: 488

Повідомлення Ліза2328 » 20 листопада 2020, 14:28

viewtopic.php?f=106&t=445932 Поверніть будь ласка в розділ без % збір. Нерозумію по яким причинам перенесено в інший розділ. Сайт на скріні фотографій/де чітко є посилання. Буду вдячна за оперативність.
Аватар користувача
Ліза2328
 
Повідомлень: 16311
З нами з: 15 березня 2013, 00:20
Звідки: Р-н Радіозаводу
Репутация: 1387

Re:

Повідомлення скрипка » 20 листопада 2020, 15:23

Ліза2328 написав:http://spua.org/club/viewtopic.php?f=106&t=445932 Поверніть будь ласка в розділ без % збір. Нерозумію по яким причинам перенесено в інший розділ. Сайт на скріні фотографій/де чітко є посилання. Буду вдячна за оперативність.

По правилам має бути посилання клікабельне
Аватар користувача
скрипка
Модератор
 
Повідомлень: 10182
З нами з: 29 жовтня 2010, 14:36
Звідки: Хочеш щось змінити - почни з себе!
Репутация: 488

Поперед.Далі

Повернутись до Відповіді та запитання