Тема-инкогнито. Маска. Див. правила.

Новини у світі, суспільство, політика, культура, література, музика, кіно, юмор, відпочинок. СП-шні Посиденьки »

Re:

Повідомлення malva » 29 вересня 2019, 10:39

маска написав:Дівчатка, звертаюсь до вас за порадою та підтримкою. Вчора ввечері у мене стався, як кажуть лікарі, спонтанний аборт. Це була моя перша і така бажана вагітність. Вже закінчувався 9 тиждень, з понеділка планувала йти ставати на облік. Все йшло взагалі чудово, добре себе почувала, не було ніякого токсикозу, в 6 тижнів вперше зробила тест на ХГЧ, аналізи були хороші. І тут раптом різкий біль в животі і кровотеча, далі швидко в лікарню, реанімація, наркоз і ... все. Я не знаю, як тепер бути далі, що мене чекає, ці, що в палаті починають залякувати... а мені просто страшно...

Не слухайте всяких дурних баб. ЯКим більш нема чим занятися, аби страшилки порозказувати.
Робіть все, що каже лікар, стане краще, поздавайте усі аналізи, при потребі пролікуйтеся, пропийте вітаміни і вагітнійте.
Один такий випадок нічого не означає.
Он кума розповідала, що у Франції взагалі лише після 2-3 викиднів починають направляти на аналізи і щось висняти, чому ж так. І у куми був викидень на більшому терміні, ніж у вас. І нічого. ПОтім завагітніла і народила здорову дитинку.
Тому, ще раз, не слухайте всяку фігню, все буде добре!
Аватар користувача
malva
 
Повідомлень: 18445
З нами з: 23 квітня 2010, 13:27
Звідки: Ювілейний,О98 84О 6О 42, дзвонити після 18.00
Репутация: 555

Повідомлення Kvito4ka » 29 вересня 2019, 10:41

Дуже шкода.
Таке воно життя - не справедливе. Ніхто не знає скільки доведеться пережити. Але скажу що набагато важче тим у кому життя навіть не зароджується, тобто навіть запліднення не відбувається. Медицина не стоїть на місці - зробіть обстеження. Підлікуєтесь і все вийде. Не впадайте у відчай. Вам важко, але і чоловіку теж важко. Підтримуйте один одного.
Щиро бажаю вам здоров`я!
Аватар користувача
Kvito4ka
 
Повідомлень: 1040
З нами з: 22 березня 2012, 16:37
Звідки: р-н. Чайка, 068 03 77 516
Репутация: 107

Повідомлення маска » 29 вересня 2019, 10:52

Спасибі Вам велике за підтримку!. Прокинулась, а сльози ллються самі собою. Буду старатись з усіх сил триматися для себе і для чоловіка, бо бачу він ще більше наляканий. Нічого не повернеш назад, але будемо далі якось жити. Дякую всім за теплі слова!
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Re:

Повідомлення маска » 29 вересня 2019, 11:23

маска написав:Спасибі Вам велике за підтримку!. Прокинулась, а сльози ллються самі собою. Буду старатись з усіх сил триматися для себе і для чоловіка, бо бачу він ще більше наляканий. Нічого не повернеш назад, але будемо далі якось жити. Дякую всім за теплі слова!

Привіт.
Дуже вас розумію, бо мала аналогічну ситуацію. Але це не кінець. Наберіться терпіння і побільше позитиву) зараз у мене двоє малюків, так що все буде добре і у вас також.
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Re:

Повідомлення ПРОВОДНИЦА » 29 вересня 2019, 11:57

маска написав:Спасибі Вам велике за підтримку!. Прокинулась, а сльози ллються самі собою. Буду старатись з усіх сил триматися для себе і для чоловіка, бо бачу він ще більше наляканий. Нічого не повернеш назад, але будемо далі якось жити. Дякую всім за теплі слова!

не накручуйте себе, у вас ще є купа шансів завагітніти і народити. Налаштуйте себе на те що якщо організм так зробив, значить дитина мала б якісь важкі вади. не слухайте тьоток в палаті, на жаль це біч вагітних і тих хто хоче вагітніти( відчула на собі за другою вагітністю)
Аватар користувача
ПРОВОДНИЦА
 
Повідомлень: 35678
З нами з: 11 листопада 2008, 16:40
Звідки: Рівне, т.066 1ОЗ 1887 Ніка
Репутация: 393

Re:

Повідомлення Sigma » 29 вересня 2019, 15:04

маска написав:Дівчатка, звертаюсь до вас за порадою та підтримкою. Вчора ввечері у мене стався, як кажуть лікарі, спонтанний аборт. Це була моя перша і така бажана вагітність. Вже закінчувався 9 тиждень, з понеділка планувала йти ставати на облік. Все йшло взагалі чудово, добре себе почувала, не було ніякого токсикозу, в 6 тижнів вперше зробила тест на ХГЧ, аналізи були хороші. І тут раптом різкий біль в животі і кровотеча, далі швидко в лікарню, реанімація, наркоз і ... все. Я не знаю, як тепер бути далі, що мене чекає, ці, що в палаті починають залякувати... а мені просто страшно...

В палаті позакривайте всім роти.
Це жіночки постарше починають залякувати?
Я колись так лежала на збереженні, думала посивію. Брррр....фу, такого понарозказували.

Нажаль, таке буває.
Все буде добре.
Аватар користувача
Sigma
Модератор
 
Повідомлень: 18069
З нами з: 26 січня 2009, 13:22
Репутация: 928

Повідомлення маска » 29 вересня 2019, 16:02

Ще раз дякую всім за добрі слова! А то тримали все це у собі з чоловіком, так хотіли зробити всім сюрприз... Нічого життя продовжується. Розповіли батькам, вони підтримали теж. І на душі стало якось легше. А цим старшим жіночкам прийшлось трохи прикрити їхні балачки. Дякую ще раз дівчатка за підтримку! Завтра новий день, зустріч з лікарем, будемо дізнаватися до чого прислухатися.
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення Лапушка » 16 жовтня 2019, 00:54

Взагалі у кожної жінки, яка живе відкритим життям на кожну вагітність приходиться до 3-5 викиднів, які ми приймаємо за трохи більш обільніші чи трохи раніші менструації. Це природній відбір. Дуже шкодв, але таке трапляється. Не впадайте в паніку, відходьте від переживань, й прислухайтесь до порад лікаря.
Сил вам та здоров,я.
Аватар користувача
Лапушка
 
Повідомлень: 12282
З нами з: 18 квітня 2010, 15:29
Звідки: ТАРО. О5о148899о
Репутация: 127

Повідомлення маска » 06 листопада 2019, 23:04

Доброго вечора, шукаю поради. Я заміжня, маю дітей. Чоловік гарно заробляє, в мене зарплата невелика. Люди, які не знають як насправді я живу заздрять мені. Але є дещо , про що знає невелика кількість людей. Чоловік виділяє на сімю зовсім мало грошей , дійшло до того що я економлю буквально на всьому , адже і садочки і школи вже давно недешеві. Вийшла я заміж по-любові і думала що і чоловік мене любить, але заре розумію що йому просто було приємно те як я йому годила , вірила кожному його слову, жила для нього. Заре я розумію що сама винна в цій ситуації, в результаті - чоловік живе в своє задоволення , а я з дітьми отримуєм те що залишається. Потрібно міняти ситуацію, проте я не знаю як . Думала про розлучення, проте розумію що сама дітей не потягну , на допомогу чоловіка сподіватись не приходиться ( працює він неофіційно тай бачила по ситуації всіх знайомих коли татусі забувають про своїх дітей після розлучення, і мій чоловік саме з таких ). Але так жити і далі я втомилась. Був час коли я його задобрювала / хвалила , дарувала подарунки/ , в надії що буде якась відповідна реакція, але марно.Можливо є тут хтось хто був в подібній ситуації, поділіться досвідом, будь-ласка.
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення Gillettka » 07 листопада 2019, 00:10

Навряд Вам хтось порадить якийсь універсальний рецепт, шукайте в собі резерви, які Ви заглушили, ставши тінню чоловіка. Якщо страшно все порвати і лишитись самій, то думайте в якому напрямку Ви можете себе вдосконалити і реалізувати свій потенціал.
А взагалі такі резерви піднімаються з дна після нормальної встряски, бо така трясина не дає змоги рухатись, через психологічну пригніченість. Любі сильні емоції чи позитивні чи негативні, дають надію на зміну
життя коротке
Аватар користувача
Gillettka
 
Повідомлень: 63787
З нами з: 08 вересня 2011, 14:10
Звідки: Роздачі в центрі
Репутация: 3756

Повідомлення Mashka93 » 07 листопада 2019, 08:16

Аліменти ніхто не відміняв,якщо маєте куди йти і ж батьки які зможуть допомогти то розлучайтеся,життя коротке
Mashka93
 
Повідомлень: 3996
З нами з: 28 січня 2016, 21:37
Звідки: тел.0968587618,Північний
Репутация: 155

Повідомлення vika22 » 07 листопада 2019, 10:07

Чужий досвід Вам не допоможе, бо в усіх "своє" і спроектувати на Вашу ситуацію не можливо. Тут два виходи: або жити і змиритися, або піти, розраховуючи ЛИШЕ на себе. Чому на себе? Тому що після розучення, як правило, чоловік платить мінімальні аліменти і решта - не його проблеми.Зважуйте самі, чого у Вас в сім'ї з чоловіком більше - плюсів, чи мінусів. Як що піти, то чи є куди і чи буде підтримка.
Спробуйте поміняти тактику - давайте більше йому дітей на прогулянки, ходіть за продуктами і на ринок з ним і т.д. (як що він піде) що б бачив реальні витрати. Але, напевне, він же не з космосу. Так йому зручно, що б себе не ущемити, а можливо, він на щось накопичує (на житло, машину, навчання і т.д.).
Мій перший чоловік усе прогулював і пропивав з друзями і дівками а на сім'ю в нього нічого не лишалось. Зараз у нього IV жінка, а традиції ті ж - просто останній немає куди йти, то живе, надіється, що колись перегуляє.
Рецепта ніхто не дасть.
Зможете вижити без нього - потрібно йти і не затягувати. Не впевнені у своїх силах - миріться, шукайте компроміси і додаткові заробітки.
Востаннє редагувалось vika22 в 07 листопада 2019, 10:19, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
vika22
 
Повідомлень: 5527
З нами з: 06 січня 2011, 12:23
Репутация: 502

Повідомлення bepantenius » 07 листопада 2019, 10:14

Можна подать на алименты и живя в браке!. Но если вы готовы к этому , так как разные мужчины на это по разному реагируют...
bepantenius
 
Повідомлень: 966
З нами з: 07 серпня 2011, 12:06
Звідки: район ж/д вокзала Меня зовут Наташа ко мне на ты....мой номер 096 19 05 701
Репутация: 57

Повідомлення bepantenius » 07 листопада 2019, 10:31

Я когда разводилась со своим мужем не думала не о чем , он меня настолько достал , хотелось просто спокойствия... Я осталась с двумя детьми ( один ребенок у меня особенный ), мамы уже в живых не было , а отец был из-за за болезни прикован к постели. На работу сама , я ходить не могла( только летом , когда школа на каникулах, то подрабатывала) да и не могу из-за за малой...
И когда нас розвели, пока , я была на работе это было как раз летом, бывший по телефону попросился приехать и забрать свои вещи...Но мне и голову не пришло , что он вывезет все ...всю технику, мебел, золото, деньги,одежда, постельное белье...соседи сказали , что вывез 3 буса.. Потом он позвонил с такими словами " Я тебя поставлю на колени и приползешь ко мне"....
У меня был шок просто .На тот момент я подошла к дверям перекресткила их и сказала слава Богу выбрался...И тут моя жизнь началась капец какая...но, рук , я не опустила...начала все с начала..
На работу я уже не вышла , так как школа началась, жили только за малой пенсию и оформила как малоимущая...
На сегодняшний день у меня в доме техника, мебель, начался ремонт по чуть чуть продвигаться , судьба свела с человеком которого полюбила и родили еще одну дочку которой сейчас 3 месяца)))) Жизнь наладилась и не жалею вообще ни о чем!.
С бывшим не общаемся вообще...
bepantenius
 
Повідомлень: 966
З нами з: 07 серпня 2011, 12:06
Звідки: район ж/д вокзала Меня зовут Наташа ко мне на ты....мой номер 096 19 05 701
Репутация: 57

Повідомлення bepantenius » 07 листопада 2019, 10:49

К чему описала моей жизни историю, чтобы вы решили для себя готовы ли вы к трудностям в жизни какими бы они ни были... или оставить все как есть...
bepantenius
 
Повідомлень: 966
З нами з: 07 серпня 2011, 12:06
Звідки: район ж/д вокзала Меня зовут Наташа ко мне на ты....мой номер 096 19 05 701
Репутация: 57

Повідомлення Маришка » 07 листопада 2019, 11:17

можна для початку попробувати поговорити (бажано не піднімаючи при цьому скандал... а просто показати своє бачення, може він реально не вникає у ваші витрати і поки не тицьнеш носиком не побачить.... так іноді теж буває), якщо ні - працюйте над собою (або вдосконалюйте свою спеціалізацію, щоб можна було мати роботу з вищою з/п або шукайте додаткові доходи....) і обов"язково робіть заощадження (перегляньте свої витрати....викручйтесь як хочте, але вони мають бути - це ваша страховка, якщо різко розійдетесь - будете впевнені що матимете де жити і що їсти на перший час... і так - страшно спочатку, а потім.... ти розумієш що життя одне і треба бути щасливим і дітям потрібна щаслива мати, бо саме таку модель дорослого життя вони навчаться у вас....)
Аватар користувача
Маришка
 
Повідомлень: 11204
З нами з: 02 січня 2011, 20:28
Звідки: Костопіль
Репутация: 422

Re:

Повідомлення ttanita » 07 листопада 2019, 11:20

bepantenius написав:К чему описала моей жизни историю, чтобы вы решили для себя готовы ли вы к трудностям в жизни какими бы они ни были... или оставить все как есть...

Знімаю шляпу....ви розумниця....
ttanita
 
Повідомлень: 3942
З нами з: 11 січня 2012, 15:10
Репутация: 277

Re:

Повідомлення MiraKatya » 07 листопада 2019, 11:26

bepantenius написав:Я когда разводилась со своим мужем не думала не о чем , он меня настолько достал , хотелось просто спокойствия... Я осталась с двумя детьми ( один ребенок у меня особенный ), мамы уже в живых не было , а отец был из-за за болезни прикован к постели. На работу сама , я ходить не могла( только летом , когда школа на каникулах, то подрабатывала) да и не могу из-за за малой...
И когда нас розвели, пока , я была на работе это было как раз летом, бывший по телефону попросился приехать и забрать свои вещи...Но мне и голову не пришло , что он вывезет все ...всю технику, мебел, золото, деньги,одежда, постельное белье...соседи сказали , что вывез 3 буса.. Потом он позвонил с такими словами " Я тебя поставлю на колени и приползешь ко мне"....
У меня был шок просто .На тот момент я подошла к дверям перекресткила их и сказала слава Богу выбрался...И тут моя жизнь началась капец какая...но, рук , я не опустила...начала все с начала..
На работу я уже не вышла , так как школа началась, жили только за малой пенсию и оформила как малоимущая...
На сегодняшний день у меня в доме техника, мебель, начался ремонт по чуть чуть продвигаться , судьба свела с человеком которого полюбила и родили еще одну дочку которой сейчас 3 месяца)))) Жизнь наладилась и не жалею вообще ни о чем!.
С бывшим не общаемся вообще...

В мене подруги теж так вибрався, лише двері вхідні не зняв, а так все вивіз навіть те що його колишній її батьки дарували. І ввсе що на весілля дарували. Правда в них дітей не було. Але прожили не 1 рік разом. Такій собі молодець...
Як вони низько падають ті чоловіки, слів немає.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Re: Re:

Повідомлення bepantenius » 07 листопада 2019, 14:42

ttanita написав:
bepantenius написав:К чему описала моей жизни историю, чтобы вы решили для себя готовы ли вы к трудностям в жизни какими бы они ни были... или оставить все как есть...

Знімаю шляпу....ви розумниця....

Спасибо ! Но, выбора у меня не было..
bepantenius
 
Повідомлень: 966
З нами з: 07 серпня 2011, 12:06
Звідки: район ж/д вокзала Меня зовут Наташа ко мне на ты....мой номер 096 19 05 701
Репутация: 57

Re: Re:

Повідомлення bepantenius » 07 листопада 2019, 14:46

MiraKatya написав:
bepantenius написав:Я когда разводилась со своим мужем не думала не о чем , он меня настолько достал , хотелось просто спокойствия... Я осталась с двумя детьми ( один ребенок у меня особенный ), мамы уже в живых не было , а отец был из-за за болезни прикован к постели. На работу сама , я ходить не могла( только летом , когда школа на каникулах, то подрабатывала) да и не могу из-за за малой...
И когда нас розвели, пока , я была на работе это было как раз летом, бывший по телефону попросился приехать и забрать свои вещи...Но мне и голову не пришло , что он вывезет все ...всю технику, мебел, золото, деньги,одежда, постельное белье...соседи сказали , что вывез 3 буса.. Потом он позвонил с такими словами " Я тебя поставлю на колени и приползешь ко мне"....
У меня был шок просто .На тот момент я подошла к дверям перекресткила их и сказала слава Богу выбрался...И тут моя жизнь началась капец какая...но, рук , я не опустила...начала все с начала..
На работу я уже не вышла , так как школа началась, жили только за малой пенсию и оформила как малоимущая...
На сегодняшний день у меня в доме техника, мебель, начался ремонт по чуть чуть продвигаться , судьба свела с человеком которого полюбила и родили еще одну дочку которой сейчас 3 месяца)))) Жизнь наладилась и не жалею вообще ни о чем!.
С бывшим не общаемся вообще...

В мене подруги теж так вибрався, лише двері вхідні не зняв, а так все вивіз навіть те що його колишній її батьки дарували. І ввсе що на весілля дарували. Правда в них дітей не було. Але прожили не 1 рік разом. Такій собі молодець...
Як вони низько падають ті чоловіки, слів немає.


А они хорошо так наживаются!. Ко мне пришёл жить только со своей подушкой и простынью ,это был перепой свекрови на роспись. А все что нажили за 11 лет , все и забрал даже то , что ему не принадлежит.. .
bepantenius
 
Повідомлень: 966
З нами з: 07 серпня 2011, 12:06
Звідки: район ж/д вокзала Меня зовут Наташа ко мне на ты....мой номер 096 19 05 701
Репутация: 57

Повідомлення Mashka93 » 07 листопада 2019, 17:21

Жаль що справжнє обличчя людини відкрилося через скільки років
Mashka93
 
Повідомлень: 3996
З нами з: 28 січня 2016, 21:37
Звідки: тел.0968587618,Північний
Репутация: 155

Повідомлення маска » 10 грудня 2019, 14:11

В мене недавно виникла доволі делікатна проблема. Нема ніякого бажання займатися інтимом, та й особливих емоцій під час цього діла теж нема.
Я точно розумію що щось не так. До якого лікаря звернутися чи може хтось знає які аналізи потрібно здати ?
В гінеколога недавно була, лікувала лише молочницю, інших інфекцій не знайшли
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення скорпіонка » 10 грудня 2019, 15:53

Гінекологу розповдали про цю проблему?
може бути щось з гормонами, гінеколог би напрвила на потрібні аналізи
Аватар користувача
скорпіонка
 
Повідомлень: 39755
З нами з: 17 квітня 2012, 13:59
Звідки: Життя дуже коротке ,щоб витрачати його на дієти...
Репутация: 5728

Повідомлення маска » 04 січня 2020, 13:56

Порадьте, будь ласка, юриста (адвоката, чи, можливо, і нотаріуса) , який спеціалізується на розлученнях.
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Re:

Повідомлення скорпіонка » 04 січня 2020, 16:36

маска написав:Порадьте, будь ласка, юриста (адвоката, чи, можливо, і нотаріуса) , який спеціалізується на розлученнях.

Адвокат Бражніков Олександр Іванович, +380(50)435-20-35,+380(362)26-95-01,+380(362)23-34-17
Один з найкращих ,але й найдорожчих в місті.
Є плюс так сказати ,він чудово захищає саме жінок при розлученні
Аватар користувача
скорпіонка
 
Повідомлень: 39755
З нами з: 17 квітня 2012, 13:59
Звідки: Життя дуже коротке ,щоб витрачати його на дієти...
Репутация: 5728

Повідомлення маска » 04 січня 2020, 19:26

Дякую
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення маска » 30 січня 2020, 20:11

Чому пишу під маскою? Бо вже витріпали нерви і не хочу зайвих повідомлень в ПП!

1. Купила у Ватсонсі блиск за 29.00 грн.(така акційна ціна була на ціннику). Хотіла розрахуватись карткою, касир швиденько пробила мені чек і попросила розрахуватись готівкою, вибачившись, що випадково не взяла мою картку. Я погодилась. Касир назвала суму 29.90 грн. Я дала 30 грн, а вона дала мені 10 копійок здачі. Зазвичай на касі пропонують списати бонуси і тд, а в цьому випадку вона нічого не пропонувала, а миттєво пробила чек. Я дуже поспішала і лише вдома я все зрозуміла, коли випадково подивилась на чек з Ватсонса! В чеку була сума 29.00 грн, а касир назвала мені суму 29,90 грн, тобто вона зумисне пробила не карткою, а готівкою, щоб підзаробити собі 90 копійок! З картки мало б списати саме 29.00 грн, а з готівкою можна робити махінації з надією, що людина не візьме чек чи не гляне в нього.
Мені ці 90 коп ролі не грають, просто хочу застерегти інших, щоб не потрапили на таку ж вудочку, як і я, бо може бути і 90 грн, а не копійок!
Магазин на вулиці Базарній, касир Онищук. Прикро, що люди у такий спосіб наживаються на інших. Ідемо в Європу...

П.с. У іншому магазині Ватсонс минулого тижня мені не додали на касі 20 грн і ще й хотіли зробити дурною, поки я не запропонувала переглянути по відеокамері, як мене розраховували.

2. Купила я в Епіцентрі зволожувач у вигляді корівки! Консультант Юрій включив його, лампочка загорілась, а вдома я налила води, а зволожувач не видає пару зовсім! Насторожило те, що в корпусі зволожувача були свіжі краплини води, ніби хтось його випробовував і повернув у непрацюючому стані. Я зразу поїхала його повертати і спитала цього консультанта, чому він відразу не сказав, що зволожувач зламаний, на що він відповів, що він і сам цього не знав, а це лише могли знати його колеги))) Запитання: нащо такого некомпетентного працівника тримати на роботі і платити йому зарплату??? Нащо впарювати людям непрацюючий товар??? Все рівно покупець поверне.

Висновок: Епіцентр і Ватсонс у Рівному дуже розчаровують!. Шкода...
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення маска » 31 січня 2020, 20:19

Дівчата, як поступити? Підкажіть! Моя дитина ходить у початкову школу у колегіум. Я чула за ньюанси з харчуванням там. Уже кілька разів я забирала дитину і по всій школі був жахливий смердючий запах несвіжого м'яса! У ці дні давали котлети чи биточки. Я розпитала у класного керівника про меню і вона по секрету розказала, що їдальня замовляє напівфабрикати і це від них такий сморід. Нащо тоді їх замовляють? Бо діти їх не їдять і кухарі збирають з тарілок нечепані котлети і перепродують їх по кілька разів на інших перервах! Бізнес!
Я шокована! Вчителька сказала, що крім салатів в їдальні нічого не можна їсти.
Ми ходимо на гуртки і дитині треба їсти теплу їжу у школі бо додому ми не встигаємо. Як вирішити проблему напівфабрикатів? Хай це буде маленька котлета з свіжого м'яса чим смердючий напівфабрикат!
Куди звертатись щоб дітям робили свіжі котлети? Як зупинити котлетний бізнес кухарок?
Я не хочу ні з ким конфліктувати а мирно вирішити все.
У кого діти у колегіумі? Як вам харчування там? Як по інших школах?
маска
 
Повідомлень: 743
З нами з: 01 листопада 2015, 20:36
Репутация: 1

Повідомлення ЛЕНТОЧКА777 » 31 січня 2020, 21:45

вирішити мирно це купити харчовий термос і давати дитині свіжі котлети/відбивні чи будь що інше з собою, в школі добирати салат чи кашу
інакше мирно не вийде, бо треба розуміти що це ціла схема яку не так легко порушити, тим більше одній)
чи ви вірите що "бізнес напівфабрикатів" закінчується на кухарках в їдальні??
Аватар користувача
ЛЕНТОЧКА777
 
Повідомлень: 7717
З нами з: 11 квітня 2014, 03:13
Репутация: 584

Re:

Повідомлення ЛенаЧ » 31 січня 2020, 21:48

ЛЕНТОЧКА777 написав:вирішити мирно це купити харчовий термос і давати дитині свіжі котлети/відбивні чи будь що інше з собою, в школі добирати салат чи кашу
інакше мирно не вийде, бо треба розуміти що це ціла схема яку не так легко порушити, тим більше одній)
чи ви вірите що "бізнес напівфабрикатів" закінчується на кухарках в їдальні??

100%
Аватар користувача
ЛенаЧ
 
Повідомлень: 20793
З нами з: 18 грудня 2008, 00:13
Звідки: Юбилейный О97517924О
Репутация: 2024

Поперед.Далі

Повернутись до Суспільство, культура, розваги