Насіння "Сонячний март" в процесі оновлення

Інші товари, які не відповідають існуючим розділам

Насіння "Сонячний март" в процесі оновлення

Повідомлення Melis » 24 січня 2021, 18:55

Привіт, пропоную доєднатись до викупу насіння з сайту https://sunny-march.com.ua/
Купую це насіння вже кілька років і мені подобається.
Сайт працює лише з оптовими покупцями, загальна сума покупки – від 1000 грн, а кількість замовлених пакетів одного сорту кратна - 10 шт.
Ціна поряд з позицією вказана вже зі ставкою СП, відсотками картки та вартістю доставки.
Роздачі - в центрі, Органна зала, 12 школа.
На збір виставлю окремі позиції, які мене зацікавили, але, якщо Вас зацікавить щось інше – пропонуйте, виставимо і їх.
Залишки viewtopic.php?f=145&t=448776
БАЗИЛІК
1. ЗображенняЗображення
Базилік Листя салата – 4,50 грн
Дуже популярний старий італійський сорт, з найбільшими листками серед всієї різноманітності базиліків і найпродуктивніший з них. Велика пишна рослина висотою до 90 см, з величезним (довжиною близько 10-15 см) гофрованим і дуже ароматним листям, за кольором трохи світліше, ніж у звичайних салатних сортів базиліка. Відрізняється він більш терпким смаком і насиченим запахом з відтінком анісу. Так як листя до того ж дуже соковите і ніжне, воно не підходить для сушіння, зате чудово підходять для приготування песто, при цьому на повноцінний соус потрібно всього кілька листочків.
2. ЗображенняЗображення
Базилік Пряний глобус – 4,50 грн
Грецький базилік росте щільним компактним кущиком і утворює досконалу сферичну форму, як ніби його піддали обрізці. Через розмір, пікантний солодкий смак, це найпопулярніший базилік у Франції. Він може служити повноцінною заміною великолистовим сортам базиліка в стравах італійської та азіатської кухні. При цьому його листя не потрібно різати, так як воно дуже маленьке, а стебла довго не дерев'яніють і придатні для їжі. Їстівні квіти стануть чудовою прикрасою для салатів і літніх ласощів. Сорт має густий приємний аромат. Його культивують не тільки як пряно-ароматичну, але і як декоративну рослину. Широко використовується в свіжому і сушеному вигляді в якості приправи до м'ясних і рибних страв. Рослини компактні, висотою до 20 см, дуже декоративні. Сорт ідеальний для вирощування в горщиках на балконах, лоджіях і підвіконнях.
3. ЗображенняЗображення
Базилік Тоскано Медіненто – 4,00 грн
Це італійська реліквія базиліка з Тоскани виробляє великі гофровані хвилясті листи, дивно солодкі, з пряним смаком, наповнені легкою кислинкою і чудовим ароматом. Широкі велике світло-зелене листя (завдовжки 12 см) стає темнішими, коли рослина дозріває (через 50-60 днів). Це потужні, кущисті рослини висотою 30-35 см. Добре зростає в горщиках на балконах, при достатньому освітленні успішно вирощується на підвіконнях як багаторічний базилік, при регулярному зрізі квітконосів. Легко вдається у відкритому грунті, переносить невеликі заморозки. Використовується для приготування багатьох страв, в першу чергу песто, класичної італійської піци і капрезе. Ним так само приправляють бобові, картопляне пюре, квашену капусту, соуси, овочеві бульйони, маринади і соління. Його інтенсивний аромат особливо повно розкривається і посилюється після кулінарної обробки, що робить цей базилік ідеальним для приготування страв італійської кухні.
Вирощую цей сорт, дійсно дуже смачний і ароматний, а рослини мають гарну схожість і стійкість.
4.
ЗображенняЗображення
Базилік Мексиканська Спеція Кориця - 4,50 грн
Зеленолистий сорт з чудовим пряним ароматом і присмаком кориці. Рослина висотою 40-50 см, добреоблиственні. Листя середнього розміру, видовжено-яйцеподібні, оливково-зелені, гладкі з дрібнозубчастими краями. Квітки бузкові. Базилік багатий ефірними маслами і каротином. Може використовуватися як пряна культура в свіжому і сушеному вигляді. Гарний у салатах, а також в м'ясних і рибних стравах. Ранньостиглий урожайний сорт. Базилік багатий вітамінами, мінеральними речовинами, має тонізуючі властивості, поліпшує травлення. Рекомендується для використання в свіжому вигляді в якості салатної зелені, пряно-смакової добавки і натурального ароматизатора в кулінарії і при консервуванні.
5. Зображення
Базилік Карамельний К"янті - 6,50 грн
Це фіолетова версія італійського великого листового базиліка з дуже темним гранатово-червоним листям багатоцільового сорту, який займає одне з головних місць у букетних садах. Прекрасний дуже сильний аромат з карамельним відтінком поряд з красивим темним листям і яскравими лавандово-рожевими квітами роблять цей базилік видатним кулінарним і декоративним сортом. Багате, темно-фіолетове листя відрізняється від інших фіолетових базиліків своїм більш солодким ароматом і відмінними карамельними нотками, більш насиченими за кольором, ніж деякі інші фіолетові базиліки. Листя створює цікавий контраст у салатах, макаронних стравах і чудово ароматизує оцет. Аромат добре поєднується з рибою, свійським птахом, рисом, усіма овочами.
ГОРОХ
1. ЗображенняЗображення
Горох Дитячий захват – 10,00 грн.
Зелений зморшкуватий мозковий горох. Дуже ранній, перший плодоносний вузол 8-й або 9-й. Довжина стебла приблизно 60 см. Горошини дрібного розміру. Стійкий до фузаріозу. Стручки досягають 10 см довжини і містять 9-10 горошин виключно доброго смаку.[/color]
2. ЗображенняЗображення
Горох Перший ранній – 10,00 грн
Перший горох сезону! Лущильний сорт. Рекомендується для використання в свіжому вигляді, заморожування і консервації. Дуже ранній сорт гороху (41-52 дн.), На 6-10 днів раніше стандарту. Дозрівання бобів гороху дружне. Стебло гороху довжиною 40-70 см. Лист звичайного типу, листочки дрібні, зелені, зубчасті. Квітка середнього розміру, білий. Боби гороху середньо вигнуті, із загостреною верхівкою, середньої довжини і ширини, в технічній стиглості зелені. Висота прикріплення нижніх бобів гороху 20-27 см. Вихід зеленого горошку з бобів - 60-70%. Горошок в технічній стиглості темно-зелений, вирівняний за розміром. Смак свіжого горошку хороший і відмінний. Насіння середнього розміру, сильно зморшкувате.
3. ЗображенняЗображення
Горох Цукровий спрут – 10,00 грн
Новий незвичайний сорт раннього гороху з дуже розвиненими потужними вусиками, які, чіпляючись один за одного, міцно підтримують рослину. Боби до 10 см довжини, добре наповнені, з темно-зеленими горошинками, які при повному дозріванні не обсипаються. Придатний для консервування та швидкого заморожування.

4. ЗображенняЗображення
Горох Сонячний зайчик – 7,00 грн
Соковиті стручки просто розпирає від солодких горошин! Делікатесний смак цього сорту стане для багатьох справжнім відкриттям! Від сходів до технічної стиглості 46-53 дні. Рослини висотою 50-70 см. Боби великі, в кожному 5-9 насінин. Горошок містить 7-7,4% цукру. Для консервування та споживання в свіжому вигляді. Підходить для конвеєрного вирощування протягом всього літа.
5. ЗображенняЗображення
Зелений потік – 10,00 грн
Ультра ранній для консервування, з дружним формуванням урожаю. Стебло просте, висотою 45-50 см. Біб прямий, тупокінцевий, середнього розміру, насінин у бобі 7-10. Висота прикріплення нижнього бобу 20-25 см. Смакові якості зеленого горошку в свіжому вигляді і консервованому відмінні. Підходить для конвеєрного вирощування протягом всього літа.
6. ЗображенняЗображення
Первоцвіт – 10,00 грн
Ви отримаєте найперший урожай вже в травні-червні і будете збирати його багаторазово, в міру дозрівання. Цей сорт-спринтер особливо хороший для конвеєрного вирощування протягом всього літа. Ультраранній лущильний сорт гороху для використання в свіжому вигляді і переробки. Стебло висотою 50-60 см, квітки білі, біб прямий або слабозігнутий, 6-8 насінин, довжиною 6-9 см, з сильним пергаментним шаром. Період від сходів до технічної стиглості сорту 42-48 днів. Горошок в молочній стиглості вирівняний, вихід з бобів 55-70%, смак відмінний. Сорт стійкий до аскохітозу та фузаріозу, плодожеркою пошкоджується незначно. Цінність сорту гороху - стабільна врожайність, дружне дозрівання, стійкість до вилягання, придатність до заморожування і відмінну якість консервів.
КАБАЧКИ та ЦУКІНІ
1. ЗображенняЗображення
Кабачок-цукіні Аеронавт –4,50 грн
Ранній (40-45 днів від сходів до технічної стиглості) урожайний сорт кабачка цукіні. Рослина кущова, потужна. Плоди циліндричні, темно-зелені, однакового розміру, витончені, довжиною 20-25 см і діаметром 4-5 см. М'якоть білого кольору, смачна, щільна, ніжна. Аеронавт стійкий до основних захворювань кабачків. Йому властива висока і стабільна врожайність. Плоди вживають у вареному, тушкованому і смаженому вигляді, а також свіжими (молоді зав'язі) в салатах. З них виходить апетитне консервоване асорті. Зрілі великі плоди відмінно зберігаються без втрати якості.
2. ЗображенняЗображення
Кабачок-цукіні Ванда – 4,00 грн
Дуже ранній (38 днів від сходів до першого збору плодів) сорт. Рослина кущова, компактна. Плоди в технічній стиглості циліндричні, ребристі, білі з зеленим малюнком, довжиною 15-18 см, діаметром 4-5 см, масою 0,5-0,8 кг. М'якоть щільна, ніжна, з відмінним смаком. Стійкий до основних захворювань кабачків. Плоди вживають в консервованому, вареному, тушкованому і смаженому вигляді, а також свіжими (молоді зав'язі) в салатах.
3. ЗображенняЗображення
Зебра (цукіні) – 4,50 грн
Сорт ранньостиглий, період дозрівання становить 38-40 днів. Плід має форму довгого, ребристого, світло-зеленого, з поздовжніми темно-зеленими смугами, циліндра. М'якоть має білий колір, трохи солодка і досить соковита. Вирощувати цей кабачок можна і в парниках, і на відкритій місцевості. Головний пагін рослини - короткий, кущовий, без утворення батогів, тому воно досить компактне. Один плід може важити 0,6-0,9 кг. Має відмінні смакові якості.

4. ЗображенняЗображення
Кабачок Малюк – 7,50 грн
Скоростиглий, високоврожайний сорт, вступає в плодоношення на 45-47 день. Рослина кущова. Плід циліндричний, довжиною до 20 см, гладкий, білий. М'якоть світла, щільна, ніжна, з підвищеним вмістом вітамінів. Володіє чудовими кулінарними якостями, відмінно підходить для овочевого рагу і кабачкової ікри. Рекомендується для приготування дієтичного харчування.
5. ЗображенняЗображення
Аспірант – 4,00 грн
Новий сорт з плодами яскравого світло-зеленого кольору. Кущовий. Відрізняється раннім дозріванням (40-45 днів), супервисокою продуктивністю і тривалим періодом плодоношення (плодоносить до перших заморозків). Рослина потужна, прямостояча, компактна, з хорошим покриттям плодів. Плоди дуже однорідні, прямі, циліндричні, з звуженням до плодоніжки, довжиною 15-20 см. М'якоть кремово-біла, ніжна і дуже смачна. Шкірочка дуже гладка, воскова, зі світлими цятками і прожилками. Рекомендується для вирощування у відкритому грунті, в тому числі із застосуванням тимчасових плівкових укриттів для отримання надранньої продукції
6. Зображення
Сонячний спалах - 4,50 грн
Ранньостиглий високоврожайний сорт (період від сходів до початку плодоношення 45-47 днів). Рослини кущової форми, утворюють численні золотисто-жовтогарячі плоди, масою 0,5-07 кг. і довжиною до 20 см. М'якуш яскраво-білий, малонасінний, хрумкий, ніжний, щільний, соковитий. Смакові якості – відмінні. Плоди чудово зберігаються, транспортуються. Має чудові кулінарні якості. Невеликі плоди дуже смачні при маринуванні та консервуванні.
7. Зображення
Чаклун - 4,50 грн
Ультрашвидкостиглий, холодостійкий, інтенсивний сорт. Від сходів до збирання плодів 35-40 днів. Рослина кущова, переважно жіночого типу цвітіння, невелика кількість листя. Плід циліндричний, гладкий, у біологічній стадії світло-зелений. Шкірка тонка, м'якоть жовта, щільна. Транспортабельність висока.
8. Зображення
Чорна магія - 4,50 грн
Дуже красивий цукіні з насиченим темно-зеленим забарвленням. Високоврожайний. Від масових сходів до плодоношення-50 діб. Рослина компактна, кущового типу, одночасно на ньому дозріває 3-4 плоди. Плід рівної циліндричної форми. Шкірка глянсова, м'якоть біла, щільна. Плоди збирають при досягненні ними довжини 20-21 см. Винятково високі смакові якості. Плоди вирівняні, придатні для транспортування та зберігання.
9. Зображення
Белый кустовой - 4,50 грн
Ранньостиглий високоврожайний сорт, період від повних сходів до першого знімання плодів – 44 дні. Рослина кущова. Плід циліндричний, довжиною до 20 см, гладкий, білий. Маса плода 0,7-0,9 кг. М'якуш світлий, щільний, ніжний, з підвищеним вмістом вітамінів. Має чудові кулінарні якості, рекомендується для приготування дієтичного харчування. Плодоносить до заморозків.
10. Зображення
Німба - 4,50 грн
Суперранній польський сорт, дозріває через 40-45 днів після сходу. Рослина кущової форми, без розгалуження. Дуже висока врожайність. Плоди циліндричної форми, довжиною 17-20 см, світло-зеленого забарвлення з білими вкрапленнями, масою 0,4-1,0 кг. М'якуш білий, дуже хорошої консистенції, з високим вмістом сухих речовин. Має виняткову стійкість до низьких температур. Збирання плодів кабачка проводять регулярно 1-2 рази на тиждень у міру досягнення технічної стиглості. Що частіше збирати плоди, то більше утворюється зав'язей.
КАПУСТА
1.ЗображенняЗображення
Капуста савойська Віденська зима – 5,50 грн
Старовинний сорт, який вирощують заради прекрасного великого качана, щільного по всьому діаметру і важкого по відношенню до розміру. Ефектна зморшкувата поверхня листя, характерний солодкий тонкий смак і незвичайна ніжна текстура внутрішнього листя з дрібними бульбашками - це яскраві особливості савойської капусти. Качани округлі, вагою 2,5-3,5 кг, щільно загорнуті гофрованими темно-зеленим листям. Цей середньопізній (90 днів від висадки розсади) морозостійкий зимовий сорт дає капусту, яка здатна витримувати навіть суворі холоди, добре триматися на корені не переростаючи і не розтріскується. Вона дозріває в жовтні-листопаді і тримається на зберіганні до кінця весни. Віденська зима найніжніша і найсолодша з савойських капуст, з надзвичайним смаком і м'якою текстурою, що робить її кращою для використання в багатьох рецептах з капусти.
2. ЗображенняЗображення
Капуста китайська Бок-чой Дитяче молоко – 5,00 грн Залишок - 3,00 грн - 5 шт.
Різновид повнорозмірної китайської капусти з блискучим темно-зеленим, майже круглим листям на довгих великих білих черешках. Стебла м'ясисті і хрусткі, а листки солодкі і ніжні, з ароматом десь між капустою і мангольдом. Рослини утворюють вертикальну головку з розпушеним назовні листям, а їхні білі стебла виглядають як товста стеблова селера. Виростає у висоту близько 30 см, в залежності від умов. Найкраще росте в півтіні, вимагаючи 3-5 годин сонця, але може витримати повне сонце при регулярному рясного поливу. Віддає перевагу холодній погоді і вирощується ранньою весною або (краще) восени. Збирають через 45 днів після сходів або як дитячі листочки через 3 тижні.
3. ЗображенняЗображення
Капуста супер-рання Грейхаунд – 6,00 грн
Стара улюблена і найраніша загострена капуста, так само відома, як Експрес, може похвалитися компактними загостреними (дозріває за 50-60 днів). Дуже підходить для ранньовесняного посіву під укриттями і повторних посівів на протязі всього сезону, настільки швидко вона дозріває. Ці красиві капусти мають суцільну округлу щільно обгорнуту основу листя, які звужуються у верхній точці. Ви отримуєте півтори капусти, завдяки її загостреною вершині. Смак незмінно м'який і чудово солодкий, без характерного капустяного запаху. Головки ростуть швидко, вони однорідні і важкі для їх розміру (маса 1-1,5 кг) з сильними листям обгортки. Вони дуже компактні і добре ростуть при загущеній посадці (близько 30 см).
Вирощую цей сорт щороку, чудова рання капуста, ніжна і солодка.
4. ЗображенняЗображення
Капуста рання Біла прем’єра – 5,50 грн
Ранній сорт особливо високоякісної французької капусти з тонкими ніжними листям, зібраними в щільні, білі качани. Період від повних сходів до настання технічної стиглості становить 95 - 110 діб, від висадки розсади в ґрунт до збору врожаю - 45 - 55 діб. Листова розетка піднесена, діаметром 55 - 68 см, висотою 21 - 28 см. Кількість листів - 16 - 21. Листки дрібні, округлі, короткочерешкові; край листа слабо надрізаний. Забарвлення листя темно-зелене з синюватим відтінком і восковим нальотом середньої інтенсивності. Качани щільні, округлої форми, висотою 15 - 17 см, середньою масою 0,8 - 1,2 кг. Зовнішнє фарбування качана зелене, на розрізі - яскраво-біле. Рекомендується вживати в свіжому вигляді. У цієї капусти відмінні смакові якості.
5. ЗображенняЗображення
Капуста середня Вандергаль – 5,50 грн
Самий різнобічний сорт капусти, який можна збирати з початку літа до початку зими (в залежності від термінів посіву), середнього терміну дозрівання. Від появи масових сходів до настання технічної стиглості проходить 105-110 діб. Рослина потужна. Листова розетка піднесена. Листя слабопузирчатие, середнього розміру, зеленого забарвлення, з восковим нальотом середньої інтенсивності. Край листової пластини слабохвилястий. Качани покриті, округлі, щільні, однорідні, на розрізі жовтувато-білі, масою 4-6 кг, з тонкою внутрішньою структурою. Це універсальний, всесезонний сорт, його можна використовувати як в свіжому вигляді, так і для квашення і зимового зберігання. Найчастіше його використовують для квашення. Зберігається ця капуста 5 місяців при збиранні до настання морозів.
6. ЗображенняЗображення
Капуста пізня Барабанна голова – 5,50 грн
Старовинний сорт капусти, що з'явився в США до 1885 року. Сплюснуті великі качани синьо-зеленого кольору з щільними обгортковими листям. Голови від 10 до 12 дюймів (25-30 см) в діаметрі, важать від 10 до 12 фунтів (5-6 кг) в ідеальних умовах вирощування, вищої якості, дуже тверді, хрусткі і ніжні, з дрібної текстурою. Сорт ідеально підходить для приготування квашеної капусти. Добре зберігається. Період дозрівання становить близько 120 днів.
7. ЗображенняЗображення
Капуста пізня Доттенфельдер Дауер – 4,50 грн
Новий сорт великої, твердої пізньостиглої білоголової капусти голландського білого типу, яка відмінно зберігається. Цей енергійний і продуктивний сорт особливо вражає завдяки своєму тонкому і солодкого смаку. Дозріває через 120 днів від висадки розсади. Листова розетка середнього розміру, компактна, піднесена. Листки широкоовальной форми, темно-сіро-зеленого забарвлення з сильним восковим нальотом. Качани з природним розмаїттям форми-від округлої, овальної і до пласкої - це свідчить про різноманітний генофонд. Вони дуже щільні, середньою масою 3-4 кг (максимум 8 кг). Структура качана ніжна і тонка, забарвлення чисто-біле. Зберігається як мінімум до квітня, набираючи соковитість і чудовий смак. Універсального використання, хороша для квашення, але також відмінно підійде для споживання в свіжому вигляді і приготування кулінарних шедеврів (особливо смачними і ніжними виходять голубці).
Капуста й справді добре збергіається.
8. ЗображенняЗображення
Капуста пізня Кам"яна голова – 5,50 грн
Високоврожайний пізньостиглий (період від повних сходів до початку плодоношення 135-140 днів) сорт європейської селекції, що відрізняється здатністю до особливо тривалого зберігання - більше 7 місяців. Розетка листя піднесена, зовнішнє листя сіро-зелені з сильним восковим нальотом. Качан щільний, округлої форми, на розрізі білий, вагою 2-4 кг. Рекомендується для дуже тривалого зберігання.
9. ЗображенняЗображення
Капуста пізня Барон Де Магнат – 5,50 грн
Старовинний сорт, створений на основі капусти, привезеної в 1700-і роки з Санкт-Петербурга. Ця пізня капуста досягає величезних розмірів і відповідно, ваги, без шкоди для свого солодкого, м'якого смаку. Величезні голови мають близько одного фута (30 см) в діаметрі і важать приголомшливі 15 фунтів (6.8 кг), і навіть набагато більше при сприятливих умовах, з невеликою кочеригой і безліччю тонких, ніжних листя щільно упакованих всередині! Не забутьте залишити додатковий простір між цими рослинами (близько 1.2 метра), а також добре удобрювати і поливати - їм це потрібно! Сорт універсальний, ця капуста чудова в свіжому вигляді, хороша квашеною і довго зберігається (6-7 місяців), зберігаючи смак і колір.
10. ЗображенняЗображення
Капуста пізня Бартолло– 5,50 грн
Пізньостиглий сорт, від появи масових сходів до технічної стиглості продукції проходить від 140 до 160 днів. Збір бажано проводити після заморозків, але, якщо зібрати урожай до заморозків, капуста буде краще зберігатися. Листова розетка піднесена. Листя пухирчасті, великого розміру, сіро-зеленого кольору, вкриті густим восковим нальотом, хвилясті по краю. Качани великого розміру, масою 3 - 4,5 кг (до 5 - 7 кг), частково вкриті, округлі або плоскі, соковиті, щільні. Забарвлення качана на розрізі жовтувате. Вихід товарної продукції високий - 93%. Смакові властивості капусти відмінні. Найкраще цей пізній сорт підходить для квашення і тривалого зберігання, але непоганий і в свіжому вигляді. Качани добре зберігаються і при цьому зберігають соковитість до самого червня.
11. ЗображенняЗображення
Капуста цвітна Патріот – 6,00 грн
Цей першокласний сорт, найраніший серед сортових цвітних капуст, завжди дає найперший урожай білосніжних суцвіть. Насправді він більш універсальний, його використовують для послідовного вирощування протягом всього року. Чисто білі головки, здатні вирости до 1 кг, можна збирати маленькими, 2 дюйма (5 см) або залишати для дозрівання в розмірі до 6 дюймів (15 см), їх так само можна залишити на дорощування до повного розміру. Це простий у догляді сорт, його компактні рослини можна висаджувати ближче, ньому інші. Сильні, надійні і ранні (65-70 днів від сходів) капусти рівномірно дозрівають і мають хороше покриття суцвіть листям.
12. ЗображенняЗображення
Капуста цвітна Піонер півночі – 7,00 грн
Найбільш ранній з усіх сортів цвітної капусти. Створений на півночі Німеччини, в районі Гамбурга, цей сорт добре переносить холод і може успішно рости під плівкою і у відкритому ґрунті в усіх регіонах вирощування цієї культури. Від висадки 30-денної розсади до збирання 55-60 днів. Рослина з прямостоячим листками середнього розміру, синьо-зеленого забарвлення, сильно пухирчастими і сильно хвилястими по краю. Головка кругла, добре укрита, щільна, ніжно-білого кольору, масою 1-1,5 кг. Сорт зі стабільною врожайністю навіть при найважчих кліматичних умовах. Особливо рекомендується для польових посадок ранньою весною і другого врожаю в осінній період.
13. ЗображенняЗображення
Капуста рання Великий Берген – 5,50 грн
Старовинний, перевірений роками сорт Великий Берген, відомий як Великий Американець. Дозріває в ранні терміни. Виведений на основі старих високоякісних німецьких сортів капусти. Період від появи сходів до настання технічної стиглості 100-110 днів. З моменту посадки розсади в грунт до дозрівання проходить 60 днів. Листова розетка піднесена, компактна, середньої величини (40-60 см). Листки гладенькі, округлі, сидячі (без черешків), середнього розміру, ніжно зеленого забарвлення, з легким восковим нальотом, по краю слабохвилясті. Качани щільні, середнього розміру, округлі, вирівняні, середньою масою 1-2 кг, білі, злегка зелені. Внутрішня кочерига коротка. Вихід товарної продукції - до 98%. Цю капусту рекомендується вживати в свіжому вигляді. У цього сорту добрі смакові якості і дружнє дозрівання качанів. Він стійкий до посухи та знижених температур.
14. ЗображенняЗображення
Капуста кольрабі тріумф Праги – 5,50 грн
Старовинний чеський сорт гігантського білого кольрабі, що виробляє дуже великі стеблоплоди, які виростають до 10 дюймів (25 см) в діаметрі і можуть важити 4-5 кг. Ці гігантські кольрабі покриті гладкою кремово-зеленою шкіркою, яка захищає білу, смачну, соковиту і тверду м'якоть. Сорт використовується в основному для тривалого зимового зберігання, не втрачаючи своєї якості, залишаючись ніжними і солодкими в великих розмірах або як молоде «дитяче» кольрабі. Навіть при досягненні таких фантастичних розмірів, його м'якоть залишається ніжною і маслянистої за текстурою. Кольрабі має ніжний солодкий смак, неймовірно хрусткий і соковитий, як яблуко. Шкірочка знімається без особливих зусиль, оголюючи щільну білу м'якоть. Смак складно описати, це щось середнє між грушею, ріпою і картоплею, але з нотками цвітної капусти і селери. У будь-якому випадку, це смачний овоч. На кухні він відмінно підходить для нарізки в салати смаження або тушкування. Листя також справжні ласощі, як зелень або обсмажені. Добре росте в сухий сезон, завдяки великій кореневій системі. Великі кольрабі вищої якості вирощують за умов літньої сівби на осінній урожай, збираючи стеблоплоди круглої форми і діаметром 8 дюймів (20 см) перш, ніж він почне витягуватися. До гігантських розмірів виростає через чотири місяці після пересадки.
15. ЗображенняЗображення
Капуста рання Уілерс Імперіал – 6,00 грн
Відомий понад 100 років своєї чудовою надійністю, цей сорт виробляє міцні, туго згорнуті, гострі серця для врожаю протягом усього сезону. Його вирощують з весни до осені. Тверді, компактні головки з гострими вершинами і вагою 1-1,6 кг. Світло-зелене листя має тонку консистенцію і прекрасний солодкий аромат (без сірчистої гостроти), за смаком вони ближче до пекінської капусти. Тип капусти для гурманів. Це енергійний сорт швидкого розвитку, що дозріває через 50-60 днів, що формує красиві тверді голови з тонкою структурою, повні смаку і чудово ніжні.
16. ЗображенняЗображення
Капуста рання Ерлайна – 5,50 грн
Відповідає своїй назві і є одним з найбільш ранніх сортів капусти. Період від сходів до технічної стиглості 96-100 діб. Від висадки розсади в грунт до збору врожаю проходить 50-55 діб. Листова розетка компактна. Листя округле, слабо пухирчасте, світло-зеленого забарвлення з восковим нальотом середньої інтенсивності; край листа слабохвилястий. Качани невеликі, округлі, масою 0,8-1,5 кг, на розрізі білі, середньої щільності. Вихід товарної продукції високий - 94%. Дозрівання качанів дружне (8 - 10 днів). Рекомендується для споживання в свіжому вигляді і кулінарної переробки.
17. Зображення
Кам'яний Мейсон Уоррена - 5,50 грн
Неперевершений у зберіганні сорт капусти пізнього терміну дозрівання. Дозріває ця капуста дуже пізно. Від появи сходів на початок технічної стиглості проходить 150-180 діб. Листова розетка піднята. Листя середнього розміру, сіро-зелене з сильним восковим нальотом; край листа слабохвилястий. Качан дуже щільний, середнього розміру, частково покритий, масою до 4 – 5 кг, має округло-овальну форму. Забарвлення качана на розрізі біле. Вихід товарної продукції – 90%. Сорт призначений для споживання після тривалого зберігання (7 та більше місяців). Капуста соковита та солодка. Добре зберігається до липня місяця, не втрачаючи смакових якостей. Добре підходить для квашення та вживання у свіжому вигляді, приготування перших страв та тушкованої капусти.
18. Зображення
Ваграмер - 5,50 грн
Одним із небагатьох старих австрійських сортів, що збереглися досі, є пізній Wagramer з його типовими крупними, твердими головами. Він вражає не лише своїм особливим смаком, але також своєю м'якістю та «тонким зрізом», і вважається найкращим у своєму роді у виробництві квашеної капусти. Качани округлої форми, іноді злегка сплюснуті, середньою масою 2-4 кг, дозрівають через 120-130 днів після сходу.
19. Зображення
Вибір Шеф-кухаря - 7,50 грн
Ця різнокольорова суміш із п'яти сортів дає вам тривалий період збирання врожаю, зберігаючи весь свій смак і текстуру протягом усього сезону, під гарним захистом великого листя обгортки, так що ви можете вибрати саме те, що вам потрібно у зручний для вас час. Purple of Sicily 80 днів з моменту пересадки. Найтемніша і «найсправжніша» фіолетова цвітна капуста, створює великі головки глибокого фіолетового кольору, які зберігають свій колір навіть після приготування. Green Macerata 62 дні з моменту пересадки. Головки середнього розміру та дуже високої якості, з щільною структурою та гладкою консистенцією. Прекрасно підходить для свіжого харчування, а також для приготування їжі! Це найжаростійкіша яскраво-зелена цвітна капуста, стійка до екологічних стресів, з великими врожаями смачних головок.
20. Зображення
Гіганти Неаполя - 6,00 грн
Старий італійський сорт цвітної капусти, що виробляє великі тверді білі голови преміум якості, добре захищені від негоди. Є одним з найпопулярніших сортів, який росте таким чином, що величезне листя обгортки, яке в'ється всередину, самостійно закриває і захищає суцвіття, щоб воно завжди залишалося сніжно - білим. Формує великі округлі щільні голови масою до 4 кг. Цей сорт наповнений відмінним смаком і дозріває, не переростаючи і не втрачаючи якості протягом тривалого періоду часу. Остаточно починають прибирати через 120 днів після сходу. Ідеально підходить для всіх видів кулінарної переробки, заморожування, тушіння, консервування, володіючи неперевершеними смаковими якостями. Розетка листя утворюється дуже потужна, тому рослини потребують розрідженої посадки (60x70 см).
21. Зображення
Осака, японська декоративна капуста - 5,50 грн
Неймовірно красива та оригінальна за формою та забарвленням суміш японських капуст, що вирощуються в однорічній культурі. Розеткові рослини кулястої-плоскої форми, пухкі, висотою до 60 см. Їх забарвлення представляє всю багату гаму кольорів, властиву цим капустам: біле, кремове, рожеве, пурпурно-фіолетове і зелене, а також всі відтінки і переливи цих забарвлень. Найбільш декоративна наприкінці літа – на початку осені, коли зниження температури виявляє всю глибину та яскравість її фарб. Світлолюбна і дуже холодостійка культура, що витримує навіть важкі морози до -10°C. Ідеальна рослина для одиночних та групових посадок, використовується як обсадна. Є окрасою саду пізньої осені та взимку, зберігаючи свою привабливість навіть після настання морозів та випадання снігу. Чудово виглядає в контейнерах.
22. Зображення
Осака Широна - 5,50 грн
Красива висока японська капуста різновиду Напа. У цієї капусти довго-циліндрична висока листова головка, що нагадує великий салат ромен. Смак тонший і приємніший, ніж у білокачанної капусти, листя більш хрусткі і освіжаючі, а також менш волокнисті, з сильним ароматом. Цей сорт має ніжне вузьке листя, зовнішнє з глибоким зеленим кольором, а внутрішні від світло-зеленого до майже білого, з широкими білими ребрами, що нагадують черешкову селеру. Рослини стоять прямо, досягаючи висоти до 45 см і 10 см завширшки. Їх вирощують впритул один до одного, що дуже зручно для невеликих ділянок. Сорт подвійного призначення. Його можна вирощувати навесні на молоде салатне листя або наприкінці літа на осінній урожай повнорозмірних качанів. Ця капуста високо цінується кухарями за чудовий зовнішній вигляд, смак та текстуру. Ідеально підходить для салатів, смаження та маринування (кімчі), а також для будь-яких азіатських страв.
23. Зображення
Палла ді Неве - 6,00 грн
Ранній сорт порційної цвітної міні капусти. Від висаджування розсади до першого збору близько 50 днів. Розетка листя вертикальна, компактно зібрана. Листя невелике, вузьке, світло-зелене. Головка кругла, повністю укрита, щільна, чисто білого кольору масою 0,5-1 кг, залежно від термінів збору. Сорт швидкозростаючий, відрізняється дружнім зав'язуванням та дозріванням суцвіть в умовах спекотного літа і чудово росте у ранньо-весняний та осінній періоди. Може бути вирощений, як дитяча цвітна капуста або залишений рости до повнорозмірних голів.
24. Зображення
Наполетано Дженнарезе - 6,00 грн
Ранній сорт. Від висаджування 30-денної розсади до першого збору близько 65 днів. Розетка піднята, листя середнього розміру, яскраво-зелене, з сильним восковим нальотом, хвилясте по краю, що повністю вкриває суцвіття. Головка щільна, яскраво-білого кольору, масою 1,5-1,8 кг. Італійський сорт основного сезону, який збирають протягом усього літа. Середні за розміром, але важкі голови, міцні та дуже гарної якості навіть у спекотний літній період із особливим, м'яким ароматним смаком.
МОРКВА
1. ЗображенняЗображення
Морква рання Манго – 12,0 грн.
Відмінний ранній сорт, плоди якого можна прибирати вже на 60-70 день від перших сходів. Ця велика морква у формі конуса прекрасно зберігається в землі, не розтріскується і не переростає. Володіє хорошими смаковими якостями і високою стійкістю до тривалого зберігання. Заготовивши Манго на зиму, Ви навіть ранньою весною можете вживати в їжу моркву, яка нітрохи не відрізняється за смаком і товарним виглядом від початкової. Розмір моркви - до 15см, середня маса - 150-200 гр. Період повного дозрівання наступає на 80 - 92й день. Манго висівають на початку і в середині весни (для ранньої моркви), а для того, щоб заготовити плоди на зиму використовують більш пізній посів - середина або кінець липня, для заготівлі моркви на зиму рекомендується протримати Манго в ґрунті до 2,5-3 місяців, прибираючи перед самими морозами. Великі коренеплоди красивою конічної форми з тупим кінчиком повністю занурені в ґрунт, легко висмикуються. Їх шкірка щільна, рівна, пофарбована в насичений червоно-помаранчевий колір.
Дуже солодка і соковита
2. ЗображенняЗображення
Морква пізня Вікинг – 9,50 грн.
Середньо-пізній сорт типу Шантене. Коренеплоди темно-оранжевого забарвлення, довжиною 12-16 см, конічної форми, вирівняні, з високим вмістом сухих речовин і каротину, відмінного смаку. Вікінг дуже стійкий до розтріскування і руйнування. Чудово підходить для переробки.
3. ЗображенняЗображення
Морква пізня Калина – 12,00 грн.
Тип Флакке. Пізній високоврожайний сорт з високою лежкістю, спеціально створений для тривалого зберігання. Коренеплоди вирівняні, дуже великі (до 28 см), яскравого червоно-оранжевого кольору, вагою 250-350 г. Не дивлячись на свої великі розміри, цей сорт утворює високоякісну моркву практично без серцевини, однорідну, дуже соковиту, з високим вмістом цукрів. Дозрівання через 130 днів. Ідеально зберігається в зимово-весняний період. Не розтріскується в полі і не ламається при збиранні. Рекомендується посів в кінці травня - початку червня, для отримання більш пружних хрустких коренеплодів, які прибирають до настання морозів.
4. ЗображенняЗображення
Морква пізня Ланге Ротє Штумпфе – 12,0 грн. Залишок (висіяти до 11.2023 року) - 7,00 грн - 6 шт
Старовинний німецький сорт Lange Rothe Stumpfe ohne Herz, що славиться винятковими смаковими якостями і здатністю до тривалого зберігання. Пізній сорт столової моркви. Вегетаційний період до технічної стиглості - 130 днів. Коренеплід довгий, широко-циліндричний з тупим кінчиком, довжиною 25-30 см, діаметром 5-6 см, червоно-оранжевого кольору, гладкий, вагою до 1 кг. М'якоть дуже солодка, хрустка, соковита, без серцевини, з високим вмістом каротину і сухої речовини. Рекомендується для споживання в свіжому вигляді, переробки і тривалого зберігання. Високоврожайний сорт.
5. ЗображенняЗображення
Морква пізня Мускат – 12,00 грн
Старовинний невибагливий сорт з відмінною стійкістю до спеки, він до цих пір широко вирощується в Північній Африці. Добре переносить погані, бідні і важкі ґрунти. Оригінальна морква з короткою трикутною формою, яскраво-помаранчевим серцем і приємним мускатним смаком. Конічні апельсинові коренеплоди з тупими кінчиками виростають в довжину від 16 до 20 см за 110-120 днів. З маленькою серцевиною і хорошою хрусткою текстурою, наповненою винятковим смаком. Коренеплоди добре зберігаються, не втрачаючи свою соковитість і солодкість.
6. ЗображенняЗображення
Морква пізня Роте Різен – 12,00 грн Залишок (висіяти до 11.2023 року) - 7,00 грн - 7 шт
Старий німецький сорт Rothe Riezen, перевірений часом. Це велика, соковита, солодка морква - ось вона мрія городника! На легких, родючих ґрунтах виростає завдовжки не менше 30 см і масою 1 кг! Поверхня яскрава, червоно-помаранчева, гладка, серцевина невелика. Незважаючи на значні розміри, м'якоть коренеплоду ніжна, смакові якості не розчарують найвибагливішого гурмана. Ця величезна морква - еталонний сорт для тривалого зберігання. Дозріває через 120 130 днів після сходів, не переростає і не втрачає своїх якостей при ранньо весняному посіві. Для досягнення коренеплодами максимальних розмірів необхідно своєчасне проріджування, достатній полив і розпушування. Не допускати перезволоження грунту в кінці вегетації.
7. ЗображенняЗображення
Морква Гіганти Кольмара – 12,00 грн
Повільно зростаючий сорт (120-130 днів) спеціально створений в Англії для тривалого зберігання. Формує сильну, в висоту близько 40 см, здорову розетку з темно-зеленими листям. Корнеплоди дуже великі, вирівняні, формуються протягом усього літа, набираючи максимальну кількість цукрів. Довгастої форми (довжиною 25-30 см), однорідні, з гладкою шкіркою, загострені і з невеликого розміру серцевиною плоди мають насичений червоно-помаранчевий відтінок як всередині, так і зовні. М'якоть дуже соковита і солодка, щільна з великою концентрацією сухих речовин і каротину, завдяки цьому ідеально підходить для виготовлення соків. Сорт має високі смакові якості і не схильний до розтріскування і захворювань. Виявляє відмінну лежкість при літніх посівах (травень-червень). Висока стійкість до ламкості, що дозволяє виробляти збір без втрати якості врожаю. Посів потрібно робити в дуже вологий грунт і уникати загущення.
8. ЗображенняЗображення
Морква Медовянка – 9,50 грн
Ранньостиглий, високоврожайний сорт, призначений для тривалого зберігання. Коренеплоди конічні, довжиною до 20 см. М'якоть яскраво-помаранчева, дуже соковита, високих смакових якостей. Лежкість відмінна. Сорт підходить для підзимого посіву. За 10 днів до настання стійких заморозків.
9. ЗображенняЗображення
Роделіка Ідеальний Сік – 12,00 грн
В Європі Роделіку вирощують спеціально для морквяного соку. Один укус, і Ви зрозумієте, чому-вона наповнена соковитим, солодким, справжнім морквяним смаком. Довжиною 6-8 дюймів (15- 20 см) з трохи широкими плечима, що звужуються до округленого кінчика, з яскравим червоно-помаранчевим забарвленням. Добре справляється з важким грунтом. Дозрівання починається через 70-75 днів після сходів. Хороша велика, гладка морква для зберігання, сильний, солодкий аромат якої посилюється при готуванні. При посіві в березні-квітні будьте готові робити сік з липня і до пізньої осені, а для зберігання сорт сіють в травні-червні.
10. ЗображенняЗображення
Кольмар з червоним серцем 2 – 12,00 грн
Одна з кращих морквин для зимового зберігання, але це також відмінний вибір для врожаю протягом усього морквяного сезону. Кольмар має довге конічні коріння з глибоким червоно-оранжевим кольором, які виростають на 11 -12 дюймів (28-30 см.) в довжину і стійкі до розтріскування, чекаючи, коли їх викопають. Здоровенні, довгі і широкі коренеплоди солодкі і смачні. Це одна з найбільших морквин! Цей старовинний сорт не вимогливий до умов вирощування, легко адаптується до тяжких і глинистих грунтів. Відмінно зберігається всю зиму. Високо цінується за солодкий і соковитий смак.
11. ЗображенняЗображення
Дитячі цукерки Халле – 12,00 грн
Halle готова до збирання, коли її довжина становить близько 6 дюймів (15см), хоча вона збільшиться ще на дюйм, або більш, якщо вам доведеться відкласти збір врожаю. Дозріває через 75-85 днів після сходів. Ця морква соковита, пряма і дуже однорідна, це хороший вибір для консервування, бо всі коренеплоди практично однакові за розміром і формою. Але ця морква настільки смачна, що може не потрапити в банку! Дитячі цукерки традиційно вирощуються саме для дитячого харчування, використовуються в свіжому, консервованому або замороженому вигляді. Цей сорт дозріває швидше, ніж інші повнорозмірні сорти, утворюючи прямі, тупокінцевими морквини яскраво оранжевого мандаринового кольору, майже без серцевини, дуже солодкого смаку.
Востаннє редагувалось Melis в 05 лютого 2023, 16:54, всього редагувалось 62 разів.
Melis
 
Повідомлень: 1339
З нами з: 28 листопада 2013, 22:47
Звідки: 097-46-77-401
Репутация: 290

Повідомлення Melis » 24 січня 2021, 20:31

12. Зображення
Бабетта - 9,50 грн
Розетка листя піднята, черешки довгі. Листя темно-зелене, неопушене. Для відкритого ґрунту. Ранньостиглий сорт, від сходів до технічної стиглості проходить 65-75 днів. Коренеплід інтенсивно-оранжевий, гладкий. Головка середня, пласка, світло-зелена. М'якуш червоний, серцевина невелика. Коренеплід усічено-конусовидний, довжиною до 15 см, діаметром 3,5-4 см, повністю занурений у ґрунт, легко висмикується. Маса 70-90 г. Містить до 18 мг% каротину. Слабко ушкоджується під час перевезення. Для переробки, споживання у свіжому вигляді, для одержання пучкової продукції. Завдяки підвищеному вмісту каротину та відмінним смаковим якостям у свіжому вигляді коренеплоди незамінні як джерело харчування для дітей, людей з поганим зором та порушеннями обміну речовин. Відмінна лежкість коренеплодів дозволяє зберігати їх усю зиму.
13. Зображення
Ням-ням - 9,50 грн
Ранній сорт: від сходів до збирання – 80 днів. Коренеплід конічний, з гладкою поверхнею, масою 40-60 г, довжиною 14-17 см. М'якуш яскраво-жовтогарячий, солодкий. Рекомендується для реалізації у вигляді пучка, споживання у свіжому вигляді та зберігання. Сорт підходить для підзимої сівби. За 10 днів до настання стійких заморозків.
ОГІРКИ
1. ЗображенняЗображення
Огірки Журавленя – 4,00 грн Залишок - 3,00 грн - 7 шт
Ранньостиглий гібрид. Бджолозапильний. Універсальний. Рослина плетиста. Довжина головного батога 150-190 см, число батогів першого порядку - 3-5, другого -1-2. Зав'язь овально-циліндрична, горбкувата, з рідким чорним опушенням. Зеленець еліпсовидної форми, без шийки, крупнобугорчатий, зелений, довжиною 8-10 см, діаметром 3-4 см, з розмитими смугами, що доходять до 1 / 3-1 / 2 довжини плода, на поперечному розрізі округло тригранний. Маса зеленця 80-100 г. Смакові якості свіжих плодів відмінні.
2. ЗображенняЗображення
Огірки Зятьок – 10,50 грн
Партенокарпічний гібрид огірка раннього терміну дозрівання. Призначений для вирощування в захищеному ґрунті (скляні теплиці і плівкові укриття), але підійде і для відкритого ґрунту. Рослини індетермінантні, жіночого типу цвітіння, з пучковим закладенням зав'язі. В одному вузлі в середньому формується 3 - 4 огірочка (максимум 6-8 шт.). Плоди среднебугорчаті, циліндричні, довжиною 8-10 см, діаметром 3-3,5 см, масою 90-100 грамів. Шкірочка ніжна, зелена, з короткими світлими смужками. Опушення часте. Шипи білі. М'якоть щільна, гарного смаку, солодкувата, без гіркоти. Стійкий до борошнистої роси, кореневих гнилей, толерантний до пероноспорозу. Вчасно не зібрані з куща огірки не переростають. Огірок універсальний. Плоди використовують у свіжому вигляді, для засолювання і маринування. Для заготовок можна збирати плоди на стадії пікулів.
3. ЗображенняЗображення
Огірки Кураж – 14,00 грн
Скоростиглий гібрид огірка. Призначений для вирощування в теплицях і плівкових укриттях, а також у відкритому ґрунті. Період від повних сходів до плодоношення складає 38-44 дні. Рослини партенокарпічні (не вимагають запилення бджолами), індетермінантні (з необмеженим ростом основного стебла), жіночого типу цвітіння, середньорослі (3-3,5 м), добреоблиствені, з пучковим закладенням зав'язі. На головному пагоні в одному вузлі формується від 2 до 4 плодів, на бічних - до 5 - 8. Одночасно на кущі може наливатися до 20-30 огірків. Густота посадки рослин в теплиці - 2,2-2,5 рослини / кв. метр. Кущ ведуть в одне стебло. У пазухах перших 4-6 листків видаляють всі зав'язі і бічні пагони. Завдяки цьому рослина направляє всі сили на формування міцної кореневої системи і потужного листового апарату. Зеленці циліндричні, ребристі, довжиною 9-11 см, діаметром 3,0-3,5 см, масою 80-120 грамів.
Хороші огірочки, вирощувала у відкритому угрунті, з тимчасовим укриттям.
4. ЗображенняЗображення
Огірки Польовий засухостійкий – 11,00 грн
Перевірений часом місцевий сорт півдня України, який тут вирощували у відкритих, жарких і сухих степах. Рослини з великими густо облиственими батогами з сильним рясним розгалуженням (в умовах тривалої посухи необхідно, щоб на огіркових пагонах з'являлися нові листя і зав'язі) і добре розвиненою кореневою системою. Починають дозрівати рано, близько 40-45 днів після сходів, добре набирають вегетативну масу, і при своєчасних зборах плодоносять до осені. Надзвичайно темно-зелені, з характерним засмагою, ці огірки смачні в будь-якому віці. Виберете їх в розмірі 5-7 см для корнішонів або 10 см для свіжих салатів в якості слайсерів. Або дайте їм вирости до повного розміру в 12-14 см. Це універсальний сорт рівними циліндричними огірочками, хрусткими і ароматними, чудовими в свіжому вигляді, надійними в маринуванні і солінні.
5. Зображення
Огірки Фенікс плюс – 4,50 грн (залишок - 3,00 - 7 шт)
Покращений середньопізній сортотип Фенікса. Відрізняється вищою врожайністю та більш тривалим терміном віддачі врожаю. Плодоношення настає на 55-60 день. Плоди видовжені, темно-зелені. Сорт характеризується довгими петлями. З сортових огірків найстійкіший до грибкових захворювань. Цінність сорту: висока та тривала врожайність; відмінні смакові якості зеленця, без гіркоти. Хороший у консервуванні та засолі.
6. ЗображенняЗображення
Огірки Аладін – 4,00 грн
Бджолозапильний, переважно жіночого типу цвітіння. Ранньостиглий, починає дозрівати через 40-45 днів після сходів. Плодоносить 40-50 днів. Зеленці короткі, правильної циліндричної форми з великими горбками довгою 6-8 см, масою до 70 гр, співвідношення довжини плоду до його товщині 2,8 / 1. Плоди рівні, однакові за розміром і формою, з темно-зеленим забарвленням з розмитими смугами, соковитою хрусткою консистенцією без гіркоти. Призначений для засолювання, консервування, маринування і квашення, а так свіжого споживання. Стійкий до оливкової плямистості, помилковою і справжньої борошнистої роси, вірусу огіркової мозаїки. Дружно плодоносить в початковий період росту, утворюючи велику кількість маленьких огірочків, що не переростають і не деформуються навіть при не частих зборах.
7. ЗображенняЗображення
Огірки Бутон Лотоса - 6,50 грн
Цей гібрид отримав свою назву за характерну пишну форму енергійно зростаючих пагонів, подібну бутонам квітки. Високоврожайний, дуже ранній (35-40 днів) новий гібрид для масових зборів ранніх салатних огірків. Рослина потужна, гілляста, довжиною близько 5 м, з дуже швидким і бурхливим зростанням. Зав'язує плоди на кожному вузлі (під кожним листом), добре насичене чоловічими квітками (своєрідної шести пелюсткової форми), що забезпечує відмінне запилення зав'язі. Після перших зборів дає ще більший урожай. Огірочки довжиною від 9 до 15 см дуже швидко ростуть (час від цвітіння до наливу плодів рекордно короткий) і вимагають регулярних зборів, щоб рослина не перевантажувалася і не втрачала енергії росту, при цьому зеленці не переростають в діаметрі і не стають жовто-коричневими. Плоди темно-зелені, циліндричні, прямі. Вони дуже смачні і солодкі, повністю позбавлені гіркоти, соковиті і хрусткі.
8. ЗображенняЗображення
Огірки Хайлар Холодостійкий – 5,00 грн
Цей сорт вирощується на самій півночі Китаю, в умовах короткого сезону і дуже холодних ночей, тому він відрізняється невибагливістю і тіньовитривалістю. Найраніший в групі китайських сортів - починає плодоносити через 45 днів після сходів. Рослини дуже довгі (близько 4 м), сильнорослі, але мало розгалужені. Плодоносять дуже довго, до заморозків. Сорт не схильний до захворювань, здатний спокійно пережити недолік сонячного світла, а також зниження і різке коливання температур. Плоди дуже довгі, близько 50 см, темно-зеленого кольору, вагою близько 400 г з частими великими горбками, шипами білого і чорного кольору. Смакові якості просто чудові, ці огірки дуже солодкі і абсолютно позбавлені гіркоти, з справжнім огірковим ароматом. Серцевина щільна і хрустка, насіння в ній майже не помітне. Шкірочка тонка, що не вимагає очищення. Плоди дуже смачні не тільки свіжими, але і консервованими.
9. ЗображенняЗображення
Огірки Той що зустрічає осінь – 6,50 грн
Рідкісний вид огірка в умовах України може зустріти осінь в повному розквіті сил і енергії, прослуживши вірою і правдою протягом усього літа, але наш «Той, хто зустрічає осінь F1», це все-таки робить! Особливий Азіатський тип короткоплодного огірка, абсолютно не схожий на інші сортотипи, з його могутнім зростанням, великими листками, горбкуватими плодами і незвичайно високою стійкістю. Гібрид середньоранній, 40-45 днів від посіву до перших зборів. Рослина потужна і бурхливо зростає, при достатніх умовах харчування формує величезну ліану, що вимагає опор, завдяки цьому успішно застосовується в вертикальному озелененні. Плід циліндричний, з рівними і красиво закругленими конусами, темно-зеленим малюнком біля основи, з красивим світло-зеленим кольором гладкої блискучої шкірки. Ця його особливість дуже хороша при зборі огірочків для їжі прямо з грядки, вони завжди чисті, завдяки відсутності воскового нальоту, що збирає пил і бруд. Для маринування збирають в розмірі від 6 до 8 см, в якості салатного огірка використовують більш визріли плоди, їх довжина не перевищує 15 см. Насіння утворюється дуже мало, і вони довго розвиваються, тому плоди мають тверду плоть і чудові у всіх розмірах. Не жовтіють, навіть коли переростають, але регулярні збори завжди збільшують урожай цього гібрида, якого зупиняє тільки мороз.
10. ЗображенняЗображення
Огірки Гуанчжоу Жаростійкий – 5,00 грн
Жаростійкий сорт з самого півдня Китаю. Навіть якщо температура піднімається до 35 ° С і вище, він все одно буде благополучно рости і плодоносити. Відноситься до середньоранніх, дозріває за 48-55 днів. Рослини сильні, потужні, добре гілкуються, при цьому переважає головне стебло довжиною 3,5-4 м. Листя великі і численні, щільно вкривають усю рослину. Плоди рівні, яскраво-зелені красивої довго-циліндричної форми, розміром 45-55 см і вагою близько 400 г. Шкірка дуже тонка, блискуча, без гіркоти, покрита численними великими горбками з білими шипами. Ці довгі стрункі огірки зі свіжим, м'яким смаком, абсолютно позбавлені гіркоти навіть в сильну спеку, ростуть протягом всього сезону, відрізняються твердою хрусткою плоттю, невеликою порожниною для насіння і свіжою тонкою шкірою, яка ніколи не потребує очищення. Це преміум огірки для їжі в свіжому вигляді та маринування.
11. ЗображенняЗображення
Огірок Конкурент - 3,50 грн
Скоростиглий. Бджолозапильний. Засолочний. Придатний для вирощування в літніх посівах. В плодоношення вступає на 45-й день після появи масових сходів, в умовах літньої сівби на 29-38-й день. Головний батіг довгий, батогів 1-го порядку 3-6, другого - мало, третього - немає. Зав'язь овально-циліндричної форми з горбкуватою поверхнею, опушення рідке, складне, чорне. Зеленець довжиною 9-12 см. На поперечному розрізі зеленець тригранний. Смакові якості свіжих і консервованих плодів відмінні. Товарна врожайність 3,0 кг / мг. Стійкий до борошнистої роси. Цінність сорту: стабільна врожайність.
12. ЗображенняЗображення
Огірки Піонер – 6,00 грн
Бджолозапильний гібрид корнішонного огірка для весняно-літнього вирощування в відкритому грунті з жіночим типом цвітіння, спеціально створений для класичного засолу і консервування в невеликих банках огірочків корнішонного і пікульного розмірів. Це огірки з обмеженим ростом плодів, який попереджає їх переростання при рідкісних зборах, що дуже важливо для їх високоякісної переробки. Рослини сильнорослі. Основна батіг завдовжки до 3 м. Середньо-раннього терміну дозрівання (45-47 днів). Зеленці циліндричні, середньо-горбкуваті, завдовжки 9-11 см, масою 90-100 гр. Шкірочка гладенька, з білими смужками до середини плода. Горбки з чорними шипами.
13. ЗображенняЗображення
Огірки Чонгшен Хворобостійкий – 5,00 грн
Реальне фото Зображення
Чонгшенгскій огірок, здатний рости при різких перепадах температур і вологості, що сприяють розвитку всього спектру хвороб огірків. Надійний невибагливий сорт, який не боїться більшості захворювань, якими уражаються огірки. Рослини середньостиглі, від сходів до початку плодоношення проходить 50-60 днів. Вони поступово набирають потужну вегетативну масу і плодоносять весь сезон, поки їх не зупинить мороз. Їх висота становить в середньому 4 метри. Сорт відрізняється чудовими смаковими якостями зеленців - вони малонасінні, дуже соковиті, хрусткі, ніжні, з приємною солодкістю, насиченим ароматом. Довжина огірка становить 50-60 см, вага в межах 400-600 г. Ці огірки злегка ребристі, густо всипані великими горбками з білими шипами, дуже довгої циліндричної форми. Шкірочка темно-зеленого кольору, дуже тонка і ніколи не буває гіркою, завдяки чому ці огірки не вимагають очищення (шипи легко змиваються водою).
Дуже класні огірочки, довгі, солоденькі, ніжні і плодоносили майже до морозів.
14. Зображення
Полонез F1 - 5,00 грн
Партенокарпічний, переважно жіночого типу цвітіння. Ранній, починає дозрівати через 35-39 днів після сходів. Плодоносить 55-65 днів. Зеленці правильної циліндричної форми з дрібними частими горбками довжиною до 9 см, масою до 80 г, співвідношення довжини плода до його товщини 3,3/1. Плоди рівні, однакові за величиною і формою, з темно-зеленим забарвленням, і соковитою хрусткою консистенцією без гіркоти. Призначений для маринування та консервування, а також свіжого споживання. Стійкий до оливкової плямистості, хибної та справжньої борошнистої роси, вірусу огіркової мозаїки. Підвищена врожайність наприкінці літа, коли огірки вже відплодоносили.
15. ЗображенняЗображення
Теща – 9,50 грн
Гібрид огірка раннього терміну дозрівання, партенокарпічний (не вимагає запилення комахами). Від повних сходів до появи перших плодів проходить 35-40 днів. Рослини середньоплетисті, жіночого типу цвітіння, індетермінантні (зростання головного стебла не переривається квіткової пензлем). В одній листової пазусі формується від трьох зав'язей і більше. Огірки одномірні, циліндричної форми, з горбками середнього розміру, довжиною 8-10 см, масою близько 80-100 г. Шкірочка не груба, темно-зелена, з коротким світлим розмитими смугами. Опушення середньої щільності. Шипи бурого забарвлення, не дуже колючі. М'якоть ніжна, хрустка, ароматна, з хорошим смаком, без гіркоти. Плодоношення поступове протягом усього вегетаційного періоду (до заморозків). Гібрид Теща F1 проявляє високу стійкість до борошнистої роси і середню - до несправжньої борошнистої роси. Також відрізняється жаростійкість і підвищеної холодостійкістю. Гібрид універсальний - хороший в салатах і засолюванні.
16. ЗображенняЗображення
Огірки Фісташкове гроно F1 – 5,50 грн
Виділяється великою кількістю огірочків на рослині, дружним початковим плодоносінням, тривалою віддачею врожаю. Скоростиглий гібрид корнішонного типу з частковою партенокарпією для відкритого грунту, тунелів, весняних теплиць. Зеленець маленький (довгою 6-8 см), елипсовидної форми, яскраво-зеленого забарвлення, з короткими світло-зеленими смугами, не жовтіє. Ці високоякісні плоди відмінного смаку призначені для свіжого споживання та засолювання. Жаростійкий. В посушливе літо гарантовано забезпечить великою кількістю смачних зеленців.
17. ЗображенняЗображення
Огірки Той, що Прагне до неба – 6,00 грн
Реальне фото Зображення
Одні з моїх улюблених - солодкі, без гіркоти, тонка шкірка, ніжні і хрусткі водночас.
Гібрид отриманий в результаті багаторічної селекції на скоростиглість, жаро і холодостійкість. Перші жіночі квітки з'являються після 4-5 вузла, плоди крупнобугорчасті, середнього розміру (довжиною 12-18 см) шкірка яскраво-зеленого кольору з білим малюнком. Стійкість гібрида до хвороб і врожайність, товарні якості вище, ніж у стандартного сорту "Інлян". Підходить для вирощування у відкритому і захищеному грунті на шпалері в весняний і осінній період, перший збір врожаю через 45-55 днів після сходів. М'якоть ніжна, смак свіжий. Посухостійкий, висока стійкість до хвороб, висока врожайність, прекрасні смакові якості. Це новітній гібрид для всесезонного вирощування.
18. ЗображенняЗображення
Огірки партенокарпічні Вітас - 9,00 грн
Партенокарпічний, ранньостиглий гібрид (38-42 дня), жіночого типу цвітіння, з групової зав'яззю (1-3 в вузлі). Зеленець темно-зеленого забарвлення, циліндричної форми. Довжина 9,5-11,0 см, діаметр 3,0-3,5 см, маса 50-80 г. Плоди без гіркоти, смакові якості свіжих і консервованих плодів відмінні. Рекомендується для вирощування у весняно-літніх плівкових теплицях і відкритому грунті в розстил і на шпалері. Стійкий до борошнистої роси і бактеріозу, витривалий до пероноспорозу. Урожайність - 17-22 кг / м2.
19. ЗображенняЗображення
Огірки партенокарпічні Титанік - 9,50 грн
Ранній партенокарпічний гібрид з жіночим типом цвітіння. Партенокарпія - 89-95%. Плодоношення в весняних теплицях настає через 39-43 дня. Кількість зав'язей в вузлі 1-2 шт. Зеленець подовжено-яйцеподібний, зелений з восковим нальотом, довжина 9,5-12,0 см, діаметр 3,5 см, маса 50-80 г. Індекс форми 3,1-3,4. Смакові якості плодів відмінні, без гіркоти, з чудовим смаком і ароматом, соковиті, без пустот. Урожайність - 10,5-13,0 кг / м2. Призначений для споживання у свіжому вигляді та консервування. Стійкий до борошнистої роси і толерантний до пероноспорозу. Рекомендується для плівкових теплиць і відкритого грунту.
20. ЗображенняЗображення
Огірок Білий делікатес Пекіна – 5,50 грн
Сорт середньостиглий з тривалим (включаючи вересень-жовтень) періодом плодоношення, перший збір починається на 50-55й день після сходів. Довжина плоду до 20 см. Плоди горбкуваті, шипуваті з тонкою ніжною шкіркою білого кольору. Смакові якості чудові. Дуже врожайний. Навіть в перезрілому вигляді смакових якостей не втрачає. Довго зберігається в зірваному вигляді. Придатний для засолювання і консервування. Плоди з повною відсутністю гіркоти, хрусткі, дуже солодкі і ніжні, неперевершені в салатах. Краще вирощувати на шпалері, так як довжина батогів становить 2-3 метри, що робить його чудовою ліаною для додаткового озеленення альтанок і живоплотів.
21.ЗображенняЗображення
Огірок Дарунок осені - 4,00 грн
Середньоранній, від масових сходів до початку плодоношення 39-41 день. Стебло розгалужене, середнього розміру, довгою 1,5-2 м, листя черешкові, середнього розміру. Зеленець циліндричної форми, довжиною 9-11 см. По масі плоди дрібні - 80- 90 гр. Тривалість збереження зеленого кольору зеленця 8-10 діб. Урожайність плодів нового сорту 27,1 т / га, товарна - 21,1 т / га, товарність 78%. Період плодоношення 58 днів. Дегустаційна оцінка свіжих плодів - 5,0 балів, солоних -4,5 балів.
22. Зображення
Огірок Воргебірштраубе -4 грн. (залишок - 3,00 грн - 6 шт)
Кущовий засолювальний огірок-корнішон. Це рано дозріваючий сорт, що швидко росте. Міцні рослини розвиваються компактно та займають менше місця, ніж інші сорти. Зеленці завдовжки 7-9 см масою 80-90 гр. Часте розташування горбків, невелика насіннєва камера та хрумка м'якоть забезпечує відмінні засолювальні якості. Зав'язує неймовірно багато плодів, і що більше ви їх збираєте, то більше з'являється нової зав'язі.
23. Зображення
Виноградне гроно F1 - 5,50 грн
Ранньостиглий, від сходів до плодоношення близько 45 днів. Бджолозапильний гібрид жіночого типу цвітіння. Головною відмінністю цього огірка є дуже маленька насіннєва камера і феноменально дрібне насіння. Ці якості у поєднанні з найтоншою шкіркою плоду роблять Виноградне гроно F1 найкращим гібридом для бочкового засолення, консервування та маринування. Рівні, красиві корнішони досягають довжини 7-9 см (маси 70-80 г) і не переростають. Завдяки своїм ботанічним особливостям, ці огірки особливо добре підходять для збору у фазі пікулів (3-4 см завдовжки), тому що в цей час вони досить розвинені, вдало поєднують чудові смакові якості солодких, хрумких, ароматних, міцних корнішонів та універсальність їх використання.
24. Зображення
Літнє місто - 6,00 грн
Чудовий, унікальний новий сорт огірка німецької селекції спеціально створений для міських умов. Акуратні ампельні рослини кущової форми з короткими лозами (звичайно не більше 50 см), що робить їх чудовими для невеликих садів, контейнерів або будь-де на грядці. Пружні, яскраві, злегка смугасті, темно-зелені плоди завдовжки 9-12 см та вагою 60-100 гр добре тримаються на рослинах, залишаються маленькими, хрусткими та свіжими, не переростають і тому не вимагають постійних зборів. Сорт дуже ранній, починає плодоносити через 35-45 днів після сходу. Стійкий до хибної борошнистої роси, що збільшує час активного зростання та збирання врожаю. Універсальний огірок, фантастично смачний і позбавлений гіркоти у свіжому вигляді для салатної нарізки, швидкого маринування, він також є гарним для приготування смачних дієтичних солоних огірків. Цей сорт для тих, хто любить огірки, але не має достатньо місця для їхнього вирощування.
25. Зображення
Мерехтливі ліхтарики F1 - 5,50 грн
Даний гібрид отриманий шляхом багаторічного вирощування з відбором по холодостійкості, скоростиглий, можна садити протягом усього року. Стійкий до хвороб, сильний сорт, перші жіночі квітки з'являються після 3-4 зчленування. Огірок зі шкіркою світло-зеленого кольору, найстійкіший до холоду та хвороб із серії осінніх огірків. Генетично без гіркоти, з відмінними товарними та смаковими якостями, придатний для засолу та консервування.
26. Зображення
Маленький Герой F1 - 9,50 грн
Дуже ранній (від сходу до початку плодоношення 35-38 днів) короткоплідний партенокарпічний гібрид жіночого типу цвітіння. Добре переносить перепади температур і впевнено росте як у холодних, так і в спекотних умовах, дуже стійкий до хвороб. Зеленець довжиною до 10 см, витончений, видовжено-циліндричної форми, масою 60-70 г, темно-зелений, з білими шипами. М'якуш дуже щільний, без гіркоти і порожнеч. Ці огірки смачні свіжими та консервованими. Їх успішно вирощують як у теплицях, так і у відкритому ґрунті.
27. Зображення
Рання весна F1 - 5,00 грн
Холодостійкий гібрид, короткоплідний, ранньостиглий (40-45 днів), бджолозапильний з частковою партенокарпією, для відкритого грунту та плівкових укриттів. Зеленці дрібні, довжиною 6-8 см, яскраві, темно-зеленого забарвлення без білості, дуже смачні, не переростають. Гібрид відрізняється швидким та потужним початковим зростанням, характеризується рясним плодоношенням у несприятливих умовах вирощування. Красиві корнішони для засолювання. Через видатні смакові та засолювальні якості вважається одним з кращих гібридів для бочкового посолу, консервування та маринування. Корнішони вирівняні за розміром, що дозволяє без вибракування використовувати врожай для консервування, у тому числі і в невеликих банках.
ПЕРЕЦЬ
1. ЗображенняЗображення
Солодкий перець Апельсинова Турецька Долма – 4,00 грн
Традиційний турецький перець з великими плодами у формі квадратного дзвону. У міру дозрівання вони змінюють колір від світло-зеленого до лимонно-жовтого, закінчуючи темним помаранчевим, після чого товста м'якоть стає солодкою і хрусткою. Ці перці використовуються для начинки і приготування вже на зеленій стадії - хвостик і серцевина з насінням легко видаляються, щоб створити ідеальну порожнисту ємність. Рослина добре росте як в прохолодну, так і в дуже жарку погоду, стабільно дає великі врожаї блокових, чотирипелюсткових фруктів з товстими стінками, м'яких і солодких, ніжних і ароматних. Зростання середнє, від 24 до 28 дюймів (від 60 до 70 см), з пишним листям, яка добре захищає плоди від опіків. Великі плоди стають блискучими темно-оранжевими, у міру того, як Ви залишаєте їх на рослині, вони важать близько 6 унцій (170 грамів) і мають розмір 4 на 4 дюйма (10 на 10 см).
2. ЗображенняЗображення
Солодкий перець Божоле – 3,50 грн Залишок
Урожайний, середньоранній перець, технічна стиглість настає через 100-110 днів, а біологічна - на 120-130 день після сходів. Кущ детермінантний, штамбовий, компактний, висотою до 50 см. Плоди середнього розміру, чотиригранні, кубовидної форми, ребристі, тонкошкірі. Їх довжина близько 10 см, а діаметр близько 8 см, товщина перикарпія 5 мм. Вага 140-180 г. Дозрівають від світло-зеленого до яскраво-червоного кольору. Це міцний вуличний сорт, але він так само непогано росте в теплиці.
3. ЗображенняЗображення
Солодкий перець Наполеон – 4,00 грн Залишок
Сорт з великими блоковими подовженими плодами, що володіє приголомшливою стійкістю до низьких температур і нестачі світла. Це здорова, сильна рослина зав'язує численні перці темно-червоного кольору. Вони важать до 200 г і мають правильну прямокутну форму, до 6 дюймів (15 см) в довжину і до 4 дюймів (10 см) в ширину. У цього перцю відмінний м'який смак з яблучним ароматом. Стінки плодів дуже товсті, 8-10 мм, насичено-червоного кольору. Дуже добре підходить для салатів, сальси, смаження, сушіння і особливо - начинки. Для фарширування краще використовувати зелений. Сорт середньораннього дозрівання, через 70 днів після пересадки. Рослини компактні, висотою до 24 дюймів (до 60 см).
4. ЗображенняЗображення
Солодкий перець Чорний Метелик – 5,00 грн
Супер новий сорт унікальною забарвлення. Плоди цього перцю майже вугільно-чорні, насправді темно-фіолетові (кольору чорного баклажана), які в міру дозрівання стають темно-червоними з чорними цятками. Оригінальний фруктовий смак проявляється в будь-якому кольорі. Однак червоний колір несе більш насичений фруктовий смак. Унікальність цього перцю в тому, що він має легку пряність. Середньоранній сорт (75 днів від пересадки). Рослини дуже продуктивні, мають пряме жорсткий стебло висотою 60-70 см, сильно розгалужене у верхній частині. Це кремезна і добре розгалужена рослина до 70 см в діаметрі, буде вдячне за невелику підтримку, щоб зберегти велику кількість важкого перцю. Росте і плодоносить все літо, до перших заморозків. Пишне листя сприяє захисту плодів від палючого сонця, що особливо актуально для півдня Франції, де цей сорт був створений. Ці перці в формі квадратного дзвона з чотирма лопатями набирають вагу 5-6 унцій (140-170 г). Товщина їх стінок 5 мм.
5. ЗображенняЗображення
Солодкий перець Шоколадний торт – 5,00 грн Залишок
Новий сорт великого солодкого перцю в формі квадратного дзвону. Величні розміри і товсті стінки з великою кількістю м'якоті роблять його ідеальним для начинки. Особливість цього перцю полягає в красі забарвлення і незвичайному дозріванні від смарагдово-зеленого до темно-фіолетового, що переходить в насичений шоколадно-коричневий. В свою повну ботанічну зрілість він стає темно-червоним. Формує кубовидні плоди розміром 4 на 4 дюйма (10 на 10 см), що досягають ваги 250 г. Стінки товщиною близько 5 см з красивою шоколадно-червоною м'якоттю. Навіть будучи зібраним зеленим, цей перець такий же м'ясистий, солодкий, смачний, ароматний, як і багато інших повністю стиглих перців. Висота рослин близько 1,5 фута (50 см). Це найбільш ранній «шоколадний» сорт, створений в Північній Кароліні, США. Атлантичне гірське походження, надає рослинам холодостійкості (вони особливо терпимі до прохолодних ночей), посухостійкості і стійкості до захворювань. Починає дозрівати через 75 днів після висадки розсади.
6. ЗображенняЗображення
Перець гострий халапеньо Біллі Байкер – 5,00 грн
Це стандартний сорт перцю Халапеньо з трохи більш раннім дозріванням і хорошою врожайністю. Ці перці кулеподібної форми ростуть у великих кількостях на дуже сильній рослині висотою близько 25 дюймів (62,5 см). Плоди 3,5 дюйма (8,75 см) в довжину і 1,5 дюйма (3,75 см) в ширину. Вони починають своє життя дуже темно-зеленими, а потім дозрівають до яскраво-червоного кольору за 65-75 днів від пересадки. Їх збирають зеленими або червоними, і вони однаково чудові в будь-якій стадії зрілості, поєднуючи високу температуру з неймовірним ароматом Jalapeno. Ці товстостінні і важкі перці використовують для приготування свіжої сальси, мексиканських страв і консервування.
7. Зображення
Тайбей -3,50 грн Залишок
Невелика, але міцна рослина висотою 45-50 см з рясним плодоношенням. Плоди блокові та досить однорідні, мають по 4 пелюстки та товсті, соковиті, пружні стінки. Вони ідеально підходять для начинки, тому що зберігають свою текстуру при готуванні, але вони настільки смачні та ароматні, що Ви неодмінно спробуєте їх сирими. Цей перець можна збирати трохи більш ніж через 2 місяці після висадки розсади, коли вони мають насичений зелений колір. Для смачніших і красивіших плодів, залиште їх на рослині трохи довше, поки вони набудуть яскраво-червоного відтінку. Стійкий до несприятливих погодних умов, для новачків немає простішого перцю! Товсті та хрумкі фруктові стінки мають відмінний смак у салатах, чудові у всіх смажених стравах. Цей перець добре маринується для зберігання восени та взимку.
8. Зображення
Шаолінь - 3,50 грн Залишок
Помаранчеві плоди досягають 4-х дюймів (до 10 см) в довжину і 3-х дюймів завширшки (7,5 см), з товстими стінками і соковитою, хрумкою текстурою. Солодкий перець з дуже ранньою зрілістю, відмінною стійкістю до хвороб та чудовим смаком, готовий до збирання всього через 2 місяці після висадки розсади. Цей квадратний перець важить близько 150 г (у вологих умовах Китаю до 300 г), виробляє численні, злегка подовжені плоди з чотирма камерами та товстими, м'ясистими, міцними, хрусткими та солодкими стінками. М'якуш і шкірка темно-жовтогарячі. Їх можна вибрати зеленими, якщо це необхідно, але їхній найкращий смак проявляється в останні дні дозрівання, коли перець різко перетворюється з темно-зеленого на яскраво-оранжевий, що переходить у червоний. Рослина присадкувата і добре розгалужена, із середньо-сильним зростом і компактною кущовою формою, росте і плодоносить все літо, до осінніх заморозків.
9. Зображення
Айварські - 4,00 грн Залишок
Старовинний дійсно видатний перець зі східної частини Північної Македонії. Ці традиційні перці неймовірно ароматні та смачні, коли вони смажаться на грилі, то всі в окрузі відчувають їхній запах! Широко-клиноподібні стручки довжиною 15-17 см з товстою м'якоттю. Компактні рослини можуть досягати висоти 60 см, починають плодоносити через 65 днів від пересадки.
10. Зображення
Велетень Юньнань - 3,50 грн Залишок
Цей гігантський дзвін, що має ширину 10см і таку ж довжину, не має рівних собі серед сортових перців як на вигляд, так і на смак! Цей перець має дуже товсті стінки та солодкий, соковитий, свіжий та ніжний смак, що ідеально підходить для сирої та приготовленої їжі. Великі рослини приносять відмінні врожаї, їхнє пишне листя захищає плоди від сонячних опіків. У міру дозрівання перців вони стають яскраво-зеленими, потім червоніють, а їх смак все більше посилюється. Сорт основного сезону, середньоранній, 90-100 днів від сходу. Яскраво-червоні плоди з дуже товстою, густою, блискучою червоною м'якоттю, що має чудовий насичено-солодкий смак. Один з найбільших червоних дзвонів, він чудово підходить для смаження, салатів та начинки.
11. Зображення
Гранатова Турецька Долма - 4,00 грн Залишок
Традиційний турецький перець із великими плодами у формі квадратного дзвону. У міру дозрівання вони змінюють колір від світло-зеленого до яскраво-червоного, закінчуючи темним гранатовим, після чого товста м'якоть стає солодкою та хрумкою. Ці перці використовуються для начинки та приготування вже на зеленій стадії – хвостик та серцевина з насінням легко видаляються, щоб створити ідеальну порожнисту ємність. Рослина добре росте як у прохолодну, так і в дуже спекотну погоду, стабільно дає великі врожаї блочних, чотирипелюсткових фруктів з товстими стінками, м'яких та солодких, ніжних та ароматних. Зростання середнє, від 60 до 70 см, з пишним листям, яке добре захищає плоди від опіків.
12. Зображення
Гранде де Плаза - 4,00 грн Залишок
Цей сорт виділяється своїм унікальним та чудовим фруктовим, солодким смаком, густим темним відтінком товстої м'якоті, прихованої під тонкою шкіркою. Цей сорт відрізняється компактним габітусом та потужним зростанням. Він досить високий, до 80 см. Його сила зростання потребує встановлення колів, а також змушує робити обрізку. Що стосується розміру цього перцю, то він становить близько 120 г і має досить товсті 9-міліметрові стінки. Середньоранній сорт, 70-80 днів від пересадки.
13. Зображення
Джузеппе Нардієлло - 4,00 грн Залишок
Надійний і смачний, визнаний найсолодшим перцем, але зовні схожим на кайенський перець, його звичайна доля - сушіння і смаження, він також чудовий свіжим і в салатах, для тонкого «ковбасного» фарширування. Він дає плоди довжиною до 20 см і вагою до 250 г. Вважається найкращим з перців для смаження, тому що його фруктовий цукровий смак стає ідеально вершковим і м'яким при жаренні. Перці вигнуті вгорі і часто скручуються, їх довгі стручки дозрівають від зеленого до красивого глянсового яскраво-червоного кольору. Енергійні рослини виростають від 50 до 70 см у висоту, з сильним центральним міцним стеблом, який тримає плоди, що дозрівають, все літо. 75 днів від висаджування.
14. Зображення
Сонячні близнюки - 3,50 грн Залишок
Сонячні близнюки практично нічим не відрізняються від звичайного солодкого перцю, за винятком щільних, добре облистяних кущиків, які виглядають дуже привабливо, тому його нерідко вирощують для краси. Він чудово виглядає в горщиках на підвіконнях та балконах. Ранньостиглий. Період від сходів до дозрівання 90-95 днів. Рослина компактна, висотою 30-40 см. Солодкі , дуже ошатні , яскраво - жовті кубоподібні плоди вагою 130-160 грамів ( з товщиною стінок 5-7 мм ) завжди привертають захоплені погляди . У кулінарії солодкий кімнатний перець служить повноцінною заміною слабкою кислинкою. Невелика кількість насіння перетворює його на ідеальний продукт для фаршування . Ці перці додадуть літніх фарб у будь-який салат і стануть незамінним інгредієнтом для супів та тушкованих страв. Вони прекрасні навіть при простій обсмажуванні з ароматними травами та часником, проте найсмачніше їсти їх сирими
ПЕТРУШКА
1. ЗображенняЗображення
Петрушка коренева Альба - 6,00 грн
Ця петрушка схожа на ідеально сформований пастернак своїми конічними витягнутими коренеплодами білого кольору з борозенчастою текстурою, але відрізняється від нього солодким, ніжним, пряним смаком, швидше за схожим на моркву, приправлену селерою і петрушкою, з горіховими відтінками. Відноситься до «напівдовгих» типів кореневої петрушки. Коротке, товсте коріння довжиною близько 20 см і вагою до 150 г легше використовувати в кулінарії і вони краще ростуть на важких ґрунтах. Ця петрушка доступна круглий рік з основним сезоном в зимовий період і використовується, як «супова зелень» або в сирому вигляді. Сорт славиться успішним зберіганням протягом тривалого часу, завдяки високій стійкості до гниття і чудовим смаком коренеплодів з вершковою м'якоттю, що не схильна до потемніння. Коріння може бути залишене в землі на всю зиму. Його викопують у міру необхідності. Це петрушка подвійного призначення, з великими, плоскими, їстівними, темно - зеленим листям. У вас будуть перші зрілі корінці всього через 3 місяці після сходів. Для раннього врожаю сіють восени або під зиму.
2. ЗображенняЗображення
Петрушка листова Темний ліс – 7.50 грн
Приваблива велика петрушка з особливим темно-зеленим листям, які дуже легко зрізати. Цей сорт має сильні черешки, які високо підтримують великі грона листя. Рослини прямостоячі, енергійні, висотою 30 см, добре тримаються в жарку погоду. Дуже ароматні широкі плоскі листя італійського типу починають збирати через 40-50 днів після сходів, багаторазово зрізуючи до глибокої осені і навесні до початку літнього цвітіння.
3. Зображення
Зелений килим - 7,50 грн
Листова петрушка з великим гладким листям. Інтенсивно-зелений колір зберігається протягом усього періоду зростання, не жовтіє. Дуже швидко регенерує після збирання. Мінімум 3 зрізи в основний сезон і при цьому розмір листя не зменшується. Використовується для свіжого ринку та переробки, при консервуванні та засолюванні.
4. Зображення
Португалія - 4,50 грн
Старий португальський сорт, великі рослини з безперервно зростаючим великим плоским листям, з сильним ароматом і чудовим смаком. Добре росте в жаркому кліматі, і в той же час, добре переносить півтінь. Для максимальної врожайності забезпечте достатню кількість води та родючий ґрунт. Листя темно-зелене, сильно розсічене, на довгих сильних черешках. Ця петрушка найкраще підходить для приготування їжі, тому що вона витримує високі температури та зберігає свій смак та аромат краще, ніж інші сорти.
5. Зображення
Петрушка Пейон - 3,50 грн
Найсильніше ароматизована чудова плоска листова петрушка, яку ви коли-небудь вирощували. Цей сорт був спочатку розроблений для професійних виробників, тепер ви можете насолоджуватися винятковими врожаями та легкістю зростання від цих компактних, цупких, ароматних рослин! Це сорт з невеликим плоским листям, яким пишно усіяні довгі черешки на дуже добре розгалужених рослинах. Вони залишаються компактним, що робить їх відмінним вибором для контейнерів у приміщенні та зовні. Добре переносить багаторазове зрізування, яке посилює зростання цього сорту.
ТРАВИ
1. ЗображенняЗображення
Аніс Шартрез – 3.50 грн
Аніс - витончена однорічна трав'яниста рослина, яка росте до 90 см (36 дюймів). Крихітні білі квіти діаметром близько 3 мм (1/4 дюйма) зібрані в щільні парасольки. Листя у основі рослини просте, довге і дрібно лопатеве, а листя вище на стеблах - широко перисте, розділене на численні сегменти. Плоди довгасті, довжиною від 3 до 5 мм. Це зернята, які називаються «анісовими» (анісове насіння). Використовуйте свіже листя в салатах і супах, а також насіння для ароматного печива, випічки і кондитерських виробів. У західній кухні аніс в основному використовується в хлібі і тістечках. Фруктові продукти ароматизуються анісом. У невеликих кількостях насіння анісу іноді міститься в сумішах для ковбас і тушкованих стравах. Аніс використовується також для ароматизації багатьох лікерів. Анісова олія, яка витягується з насіння, використовується в якості ароматизатора в ліках і лікерах, і для аромату в парфумах.
2. ЗображенняЗображення
Кервель Вертіссімо – 5,50 грн
Темно-зелений вибір кервеля з гладким листям і хорошою рослинною енергією. З парасольками крихітних білих квітів, які з'являються під пернатим, злегка ароматизованим листям. Цей тонкий аромат, схожий на естрагон або фенхель, зробив його надзвичайно популярним рослиною. Кервель займає почесне місце на кухні кожного шеф-кухаря, особливо у Франції. Ця ніжна м'яка трава є основним інгредієнтом знаменитої суміші французьких трав, відомих як Fines herbs (дрібні трави), а так само є приправою класичного соусу biar naise. Використовуйте його для ароматизації яєць, риби, курячих і легких соусів. Він доповнює омлет, вершковий сир і бутерброди з травами, салати і навіть картопляне пюре, добре поєднується з м'якими сирами і є смачним доповненням до масел з трав.
3. ЗображенняЗображення
Солодкий фенхель Лист Німа – 4,00 грн
Зелений фенхель - це красива і популярна дворічна рослина. З великою кількістю гумусу і води в суху погоду рослини розвиваються в чудові фонтани повітряного філігранного листя, увінчані в кінці літа великими мереживними золотими квітковими парасольками. Насіння так само корисне, як і листя, і їх можна залишати дозрівати як урожай. У листя фенхеля є солодкий аромат з нотками анісу. Використовуйте листя в рибних стравах, соусах і начинках, а також в майонезі, ароматизованих маслах і свіжих салатних соусах. Найсильніший аромат у насіння, схожого на кріп, він більш схожий на аніс і лакрицю. Їх можна використовувати як спецію, особливо в тортах, хлібі і начинках. Сезонні морепродукти, салати або варені овочі чудові з цим яскраво-зеленим листям. Чай з ароматного листя або солодких насінин лікує розлад шлунку і заспокоює нерви. Рослина фенхеля зростає вертикально з товстим коренем і товстими стеблами. Листя до 40 см в довжину і дрібно розчленовані на сегменти.
4. ЗображенняЗображення
Руккола Справжня Італійська – 4,00 грн
Легко вирощується і швидко росте. Однорічна салатна рослина, чиї свіжі перцеві листки додають справжню родзинку гострого смаку і пряного запаху, який сяє в салатах і бутербродах. Їстівні квіти приваблюють бджіл і метеликів. Пікантний гострий смак, який вони дають сумішам салату та іншої зелені, стає смаком, якого ви жадаєте і без якого вже не обійдетеся. Доповнює традиційні літні смаки базиліка і зігрітих сонцем помідорів, а також добре поєднується з освіжаючими салатами сезону з більш насиченою зеленю, горіхів і груш або яблук.
5. ЗображенняЗображення
Руккола Турин – 5,50 грн
Популярний різновид диких рукол для вирощування пртягом всього сезону. Надійний, енергійний і вирівняний сорт, він виробляє довгі тонкі, глибоко лопатеві листя безперервно з весни до осені. Рослини більш вертикальні і зацвітають пізніше ніж стандартні дикі руколи, утворюючи їстівні ароматні жовті квіти. З унікальним перцевим ароматом, чудове темно-зелене листя ідеально підходять для додавання спецій в салати для гурманів. Багаторічна рукола набирає все більшої популярності, вона має більш вузьке і більш глибоке розділене ароматне листя, ніж однорічні сорти. У них більш інтенсивний аромат, який є гострим і чистим, на відміну від салатної руколи, яка може стати гіркою з віком в жарку погоду. Легко вирощується, цю рукколу можна збирати майже цілий рік. Посіяти прямо у відкритому грунті з ранньої весни до осені і залишити під укриттями на зиму.
6. ЗображенняЗображення
Чорнушка Дамаська – 4,50 грн Залишок - 4,00
Туманні сині квіти, схоже, пливуть серед мантії з тонкої листя. Нігелла дуже ефектна з широким спектром супутніх рослин, а так само дає прекрасні зрізані квіти, які з'являються приблизно через 3 місяці після посіву, за ними йдуть незвичайні, але дуже декоративні насіннєві коробочки, які використовують в сухих букетах. Це однорічна рослина, яка виростає до 20-30 см (8-12 дюймів) у висоту. Насіння дуже ароматне, воно виділяє трав'яний аромат, що нагадує орегано. Чорне насіння використовується як спеція, злегка гіркувата і перцева, з хрусткою текстурою, воно може бути використане цілим або меленим, воно легко подрібнюється в ступці і кавомолці. Їх зазвичай смажать перед вживанням, як і багато інші спецій, нигелла краще розвиває свій смак після короткого підігріву в гарячій сухій каструлі або короткого смаження в невеликій кількості масла. Вони мають пряний, горіховий смак і можуть бути посипані цілими або меленими в будь-які страви, а масло можна також використовувати на салатах.
7. ЗображенняЗображення
Дика грація – 5,50 грн
Багаторічна дика рукола завойовує все більшу популярність. Цей сорт створений селекціонерами Англії на основі італійського фаворита Silvetta. Він має більш вузькі, глибоко розсічені і дуже зазубрені листя. Вони наповнені інтенсивним горіховим ароматом, який є гострим і чистим, на відміну від однорічної руколи, яка може стати гіркою з віком і в жарку погоду. Дика рукола тонше, темніше і більш гостра. Рослина близько 20 см у висоту і в окружності. Може вирощуватися в контейнерах і у відкритому грунті як багаторічна культура, з захистом від морозу взимку. Швидко і легко виростає з посіяних насіння (25-30 днів) і багаторазово відростає після зрізання. Завдяки своєму сильному, але приємному аромату, особливо добре підходить для змішаних салатів і піци, робить пікантним гарнір. Листя збирають з ранньої весни до осені, взимку вирощують на кухонних підвіконнях.
8. ЗображенняЗображення
Рукола Ортолані – 7,50 грн
Рукола Ортолані - це спеціальний найшвидший сорт, готовий до збору через 30-35 днів після сходів. Найкраще, коли його регулярно збирають при розмірі листя від 10 до 15 см. У прохолодну погоду смак м'який, а з підвищенням температури з'являється гострий аромат. Добре переносить низькі температури і зазвичай є першим і останнім зеленим салатом в саду.
9. Зображення
Чебрець Літній Прованс - 4,50 грн
Листя чебрецю може бути невеликим, але воно насичене потужним ароматом. Він відмінно зберігає свій смак при тривалому повільному варінні. У Франції чебрець - найпопулярніша кулінарна трава, поряд із м'ятою. Це найсмачніший чебрець, який ви можете вирощувати, з більш сильним та солодким смаком. Французький Літній чебрець - багаторічна рослина, що мешкає в Середземномор'ї. Він буде процвітати в теплих районах, але так само є толерантним до холоду, і добре зимує у відкритому грунті. Блідо-лілові рожеві квіти розпускаються на кінчиках стебел влітку, квіти їстівні та надзвичайно привабливі для бджіл.
10. Зображення
Лаванда Прованс - 6,50 грн
Якщо ви коли-небудь хотіли, щоб ваша лаванда була трохи більш пристосованою, менш схильною до грибків у вологу та дощову погоду, і, як правило, надійнішою, «Прованс» - це рослина, на яку ви так довго чекали. Це сорт Lavandin, стійкою до хвороб, густою формою лаванди, яку вирощують величезні плантації у Франції. Цей сорт вищий і широкий, найстійкіший до несприятливих умов з усіх лаванд. Красиві самі по собі, Provence радують вас темними пурпуровими квітами на товстих стеблах, що велично височіють над елегантним сіро-зеленим листям. Якщо їх вирізати часто, ці квітки будуть повторюватися протягом 3 місяців або більше, тоді як вам сподобаються свіжі та сушені букети у приміщенні. "Прованс" найкраще посадити у великих групах. Ароматне, вічнозелене сіро-зелене листя залишається привабливим і здоровим з весни до морозу. Це багаторічне рослини досягає 90 см заввишки і 120 см завширшки, з чудовою жаростійкістю, що переносить надмірну вологість і посуху. Просто дайте йому чудовий дренаж і багато сонячного світла, і воно цвістиме від середини літа до ранньої осені!
Востаннє редагувалось Melis в 05 лютого 2023, 19:58, всього редагувалось 40 разів.
Melis
 
Повідомлень: 1339
З нами з: 28 листопада 2013, 22:47
Звідки: 097-46-77-401
Репутация: 290

Повідомлення Аленка » 24 січня 2021, 23:22

замовляю
Капуста китайська Бок-чой Дитяче молоко – 3,00 грн
Капуста супер-рання Грейхаунд – 3,50 грн
Капуста пізня Кам"яна голова – 3,00 грн
Морква пізня Роте Різен – 7,0 грн
Петрушка коренева Альба - 5,50 грн
Аленка
 
Повідомлень: 2567
З нами з: 15 березня 2010, 20:36
Звідки: Ровно, СТОА "Мазда" 06768один4295
Репутация: 433

Re:

Повідомлення Melis » 25 січня 2021, 22:47

Аленка написав:замовляю
Капуста китайська Бок-чой Дитяче молоко – 3,00 грн
Капуста супер-рання Грейхаунд – 3,50 грн
Капуста пізня Кам"яна голова – 3,00 грн
Морква пізня Роте Різен – 7,0 грн
Петрушка коренева Альба - 5,50 грн

Записала, дякую)
Melis
 
Повідомлень: 1339
З нами з: 28 листопада 2013, 22:47
Звідки: 097-46-77-401
Репутация: 290

Повідомлення Ok81 » 27 січня 2021, 14:12

Добрий день , обов*язково зроблю замовлення , добавте ще будь ласка гарбузи , укроп , кукурудзу.Дякую , чекаю завершення редагування .
Ok81
 
Повідомлень: 2194
З нами з: 09 червня 2015, 16:14
Звідки: Рівне
Репутация: 93

Повідомлення natysik1108 » 29 січня 2021, 13:25

+++
natysik1108
 
Повідомлень: 816
З нами з: 13 листопада 2015, 15:56
Репутация: 121

Re:

Повідомлення Melis » 29 січня 2021, 20:50

Ok81 написав:Добрий день , обов*язково зроблю замовлення , добавте ще будь ласка гарбузи , укроп , кукурудзу.Дякую , чекаю завершення редагування .

Прийнято! Намагатимусь якнайшвидше закінчти. Вибір великий і хочеться все)
Melis
 
Повідомлень: 1339
З нами з: 28 листопада 2013, 22:47
Звідки: 097-46-77-401
Репутация: 290

Повідомлення Melis » 31 січня 2021, 01:29

САЛАТИ
1.ЗображенняЗображення
Біонда Річчоліна – 4,50 грн
Декоративний листовий салат, який відомий не тільки чудовими смаковими якостями, але і приємним зовнішнім виглядом. Ранньостиглий хрусткий листовий салат типу Лолло-Біонда. Розетка діаметром до 30 см, масою до 400 г. Листя яскраво-зелене, сильнохвилясте, перисторозсічене. Смак чудовий, ніжний, зовсім без гіркоти. Сорт відрізняється високою стійкістю до стрілкування і тривалим періодом господарської придатності. Практично не уражується гнилями, стійкий до крайового опіку листа. Можливо цілорічне вирощування в захищеному грунті навіть при штучному освітленні, а у відкритому грунті чудово росте з ранньої весни до пізньої осені. Для отримання більш раннього врожаю і великих розеток краще вирощувати через розсаду. Салат стане відмінним доповненням до святкового столу або сніданку.
2. ЗображенняЗображення
Блондинка з червоними краями – 4,50 грн
Чудовий сипучий лист, дуже яскравий, смарагдово-зелений, пофарбований по краях в бронзу. Відкрите листя хрустке, соковите, злегка пухирчасте і хвилясте, вертикально зростаюче. Дозріваючи в розмірі приблизно 15 дюймів (38 см) в ширину, цей сорт забезпечує рясний запас солодкого гнучкого листя для безперервного збору врожаю. Чудовий вибір для вирощування з ранньої весни до пізньої осені, ці енергійні рослини мають виняткову однорідністю і повільно зацвітають. Листя можна збирати для дитячого листа через 3 тижні після сходів або використовувати в якості раннього основного салату, коли вони виростають до 2 дюймів (5 см) в довжину. Повнорозмірні зрілі рослини збирають через 35 днів після сходів. Обов'язково вибирайте весь зовнішній шар, і ваш салат буде довго рости і виробляти більше листя.
3. ЗображенняЗображення
Лолло ді Вино – 4,50 грн Залишок - 4,00 грн - 4 шт.
Компактний новий тип «Lollo» з більш кучерявим типом листа і дуже темним червоно-фіолетовим кольором, названим в США «особливою маленькою голівкою» Frizzli. Щільні, округлі рослини з вишукано- тонким, солодким ароматом і сильно гофрованим листям uber-frilly з прекрасною хрусткою текстурою. Розетка піднесена, діаметром 25-30 см., І висотою 15-20 см., Готова до зрізку цілком через 40-45 днів після сходів. Окремі листочки починають збирати через 2-3 тижні і продовжують збір протягом 3 місяців.
4. ЗображенняЗображення
Салат Літній час – 3,50 грн
Маслянокочанний (тип butterhead) салат, який утворює голови з щільною текстурою, загорнуті пухкими яскраво-зеленим листям, м'якими і ніжними на всіх етапах росту. Качани повні і міцні, масою 300-400 г, з чудо вим смаком. Розетка зовнішнього листя піднесена, діаметром 25 см. Листя пухирчасті, маслянисті, широкі з хвилястими краями. Середньостиглий сорт. Період від посіву до збирання качанів становить 50-55 днів. Добре переносить вибірковий збір окремих листів від бебі-салату до повнорозмірних. Холодостійкий сорт, стійкий до борошнистої роси і гнилі, пов'язаної з холодною погодою, що сприяє більш ранньому часу сівби і пізньому збиранню. Рослини відмінно підходять для парникової культури в холодному кліматі, швидко ростуть при знижених температурах і добре тримаються в літню спеку.
5. ЗображенняЗображення
Салат Лолло Біонда – 4,50 грн
Привабливий класичний італійський салат, який утворює смарагдовий курган з сильно розсіченого листя з вільним серцем. Сорт цінується за ніжні листи і декоративність об'ємної розетки. Його можна вирощувати на вікні і балконі спільно з квітами або на міні-грядці в контейнері. Сорт середньоранній (30-35 днів) від сходів до збирання зелені. Листя темно-зелені, перисторозсічені, зібрані в щільну розетку. Смакові якості високі. Збирання листя виробляють протягом сезону, (навесні і восени), збираючи листя більше 3-х місяців, якщо їх беруть зовні.
6. ЗображенняЗображення
Салат Туш для вій – 4,50 грн
Дуже однорідний, темно-червоний тип дубового листка. Mascara зберігає свій колір в найспекотніші періоди літа. Дуже хвилясте і фігурне листя. Добре поєднується зі звичайними зеленими листками, щоб зробити красиві суміші салатів в середині літа. Сорт дуже стійкий до цвітіння, холоду і високої температури, з м'яким, що не гірким смаком. Зростає вертикально до 12 дюймів (30 см) і утворює серце з товстими, соковитими серединками. Листя можна збирати для дитячого листа через 3 тижні після сходів або використовувати в якості раннього основного салату, коли вони виростають до 2 дюймів (5 см) в довжину. Повнорозмірні зрілі рослини збирають через 48 днів після сходів. Обов'язково вибирайте весь зовнішній шар, і ваш салат буде довго рости і виробляти більше листя.
7. ЗображенняЗображення
Корн-салат Кокіль де Лув"є – 4,50 грн Залишок - 4,00 грн - 5 шт
Особливо холодостійкий і толерантний, вишуканий традиційний старовинний французький сорт. Довге, овальне, зелене листя ніколи не гірке, з унікальним, горіховим, ніжним, солодким масляним ароматом, який доповнює більш сильну, пряну зелень в салатних сумішах. У Франції ця скромна рослина користується підвищеним статусом гурмана. Він прикрашає меню бістро і міських ринків. Компактні рослини мають гарний зелений колір і невелику розетку листя. Він є одним з найбільш м'яких і ніжних видів зелені, листя мають солодку маслянисту консистенцію, яка майже тане в роті. Хоча гурмани будуть стверджувати, що корн салат на смак найкраще просто з саду, спробуйте його в салаті з оливковою олією і соком лимона. Його подають як простий салат з грибами і червоною цибулею. Традиційно, однак, французи вважають за краще la meche з приготовленим буряком і волоськими горіхами. Незалежно від ваших уподобань, після того, як ви його спробували, цей легко зростаючий вишуканий зелений салат стане регулярним в вашому саду. Збір врожаю може початися протягом декількох тижнів після посіву, коли рослини утворили чотири пари листя. Повністю дозріває через 50 днів, будучи посіяним ранньою весною або в кінці літа до самої осені. До жовтня молоді рослини повинні бути добре розвинені і здатні витримати суворі зими. Салат потім можна збирати всю зиму і як першу зелень ранньою весною.
8. ЗображенняЗображення
мікс Всі салати – 5,50 грн
Ця суміш італійського листя салату містить всі безліч сортів латуку, які можуть вирощуватися для дитячих листочків. Відмінне добре збалансоване поєднання солодкого й гіркого в смаку ароматного листя. Швидкоросла і продуктивна різноманітність листочків, яке краще проявляється, коли їх збирають молодими, як baby leafs. Збір листя починають через 20 днів після сходів, зрізуючи все рослини над точкою зростання або збираючи окремі листочки з кожного салату. Цей ніжний і красивий латук, представлений всією палітрою відомих кольорів, форм і текстур, виглядає як чудова картина, коли зростає на підвіконні або в саду.
9. ЗображенняЗображення
Салат Із Тремонта - 5,00 грн
Старовинний сорт різновиду вершкового масла, також відомий як Кривава Крапля (Goutte de Sand), утворює великі 15 дюймів (38 см), важкі голови, щільно упаковані широкими, хвилястими листами, світло-зеленими з червоними цятками. Центр кремового кольору з такими ж плямистими листям. Вони мають більш чітку текстуру, завдяки якій вони довше залишаються свіжими і соковитими. Цей солодкий і ніжний салат виростає всього за 50 днів. Він любить холодну погоду і може бути посіяний прямо на грядку, починаючи з ранньої весни. Для більш раннього врожаю можна посіяти в приміщенні, його розсада добре приживається. Якщо бажаний осінній урожай - посійте в кінці літа.
10. ЗображенняЗображення
Салат Мерло - 4,50 грн
Яскраві, темно-червоні, майже лілові листки. Справжнє видовище в саду і один з найтемніших салатів, ця рослина виглядає приголомшливо. Сорт утворює відкрите яблуко, оточене листям в фантастичних кольорах червоно-пурпурного, нагадують вино Мерло. Дуже чіткий і відкритий тип листя, які стоять вертикально з восковим блиском, роблячи ідеальним цей салат на кожній стадії росту. Дуже високий рівень антиоксидантів і пікантної гіркоти. Листя можна збирати для дитячого листа через 3 тижні після сходів або використовувати в якості раннього основного салату, коли вони виростають до 2 дюймів (5 см) в довжину. Повнорозмірні зрілі рослини збирають через 50 днів після сходів. Обов'язково вибирайте весь зовнішній шар, і ваш салат буде довго рости і виробляти більше листя.
11. ЗображенняЗображення
Салат Гентеліна Верде – 4,00 грн
Яскраво-зелений і кучерявий, з дуже хрусткими листям і чудовим солодким смаком, цей салат вже більше 150 років є справжнім переможцем по надійності, смаку і текстурі. Відповідний для вирощування протягом 9 місяців року, він виробляє салат-латук з прекрасним ніжно-зеленим кольором, з твердими хрусткими листям і інтригуючим, солодким і смачним ароматом. Добре адаптований до широкого спектру кліматичних умов. Рослини повільно стрілкуються і більш терпимі до спеки, ніж інші види салату. Він також здатний витримати легкі морози і помірну посуху. Це швидко зростаючий сорт, рослини ростуть великими і вертикальними, від 15 до 30 см (6 - 12 дюймів) у висоту. Листя можна збирати для молодого листа всього через три тижні після сходів або використовувати в якості раннього основного салату. Зростання до повної зрілості займає 35 - 45 днів.
12. https://piccy.info/code2/15195866/3af19 ... %5B/URL%5D
Салат Балон - 5,00 грн
Французька класика, відома з 1800-х років. Цей салат один з найбільш об'ємних серед римлян. Дуже сильноросла рослина з великим, широким, округлим яблуком, і навіть трохи приплюснутим зверху, повним і твердим, близько 30 см у висоту. Зовнішні листя прямостоячі, довгі, досить вузькі, з довгими гострими зубцями в нижній половині, і дрібними бульбашками. Смарагдово-зелена обгортка прикриває привабливе кремово-біле серце з хрустким листям, що має прекрасний солодкий смак.
ЧЕРВОНИЙ БУРЯК
1. ЗображенняЗображення
Бордо – грн
Скоростиглий (90-100 днів) урожайний сорт української селекції. Коренеплоди округлі, гладкі, вирівняні за розміром, масою 200-230 г. М'якоть інтенсивно-червона, без кільцеватості, соковита, щільна, відмінного смаку. Сорт дуже універсальний, призначений для споживання в свіжому вигляді, тривалого зберігання, переробки, отримання ранньої пучкової продукції. «Бордо» виправдає всі Ваші очікування і подарує якісний урожай!
2. ЗображенняЗображення
Гранатовий сік – грн
Ранньостиглий (90-100 днів) високоврожайний цукровий сорт. Коренеплід круглий, гладкий, темно-червоний, масою 150-250 г. М'якоть темно-бордова, без кілець, щільна, соковита, дуже солодка, відмінних смакових якостей. Сорт холодостійкий, стійкий до стрілкування. Коренеплоди використовуються в свіжому вигляді для приготування високоякісного соку, в кулінарії - для борщів і вінегретів, придатні для консервування і тривалого зберігання.
3. ЗображенняЗображення
Мулатка – грн
Середньостиглий сорт. Період від сходів до збирання врожаю 120 днів. Розетка листя прямостояча, невелика. Коренеплід округлий, гладкий, темно-червоного кольору. М'якоть інтенсивно забарвлена, без поділу на кільцеві зони. Відрізняється ідеальним поєднанням форми коренеплоду і забарвлення в розрізі. Добре зберігається.
4. ЗображенняЗображення
Темна ніч – грн
Ранньостиглий сорт (період від сходів до технічної стиглості 80-95 днів) універсального призначення. Розетка листя компактна, прямостояча. Коренеплоди округлої форми, вирівняні, темно-бордового забарвлення, масою 250-300 г. М'якоть темно-червона, соковита, ніжна. Смакові якості відмінні. Рекомендується для використання в кулінарії, консервуванні, отримання соку, зимового зберігання і вирощування на пучкову продукцію.
ТОМАТИ
1. ЗображенняЗображення
Аліса – 5,00 грн
[/color]Ранньостиглий сорт (90-100 днів від сходів до плодоношення). Детермінантний, висота рослини 45-50 см. Кущ дуже компактний, щільний. Кисть проста, що складається з 5-6 плодів. Форма округла. Томат яскраво-червоного кольору, масою 130-150 г. Плоди дуже щільні, стійкі до механічних пошкоджень. Дуже добре підходять для тривалого зберігання. Сорт прекрасно вирощується у відкритому грунті, стійкий до холоду і хвороб.
2. ЗображенняЗображення
Готика – 5,50 грн
Ранньостиглий (від сходів до технічної стиглості 80-90 днів), холодостійкий, детермінантний сорт для відкритого грунту. Рослина висотою 40-50 см. Плоди округлі, інтенсивно-червоного кольору, масою 130-150 г, відмінних смакових якостей. Один з найбільш вдалих сортів, який поєднує в собі скоростиглість, крупноплідність, дружність в плодоносінні, високу продуктивність в самих екстремальних умовах вирощування, відмінну лежкість зрілих плодів і комплексну стійкість до основних захворювань томату.
3. ЗображенняЗображення
Дружний П.Я. Сараєва – 6,50 грн
Холодостійкий сорт Павла Яковича Сараєва. При загартуванні витримує заморозки! Досить ранній сорт (80-90 днів від сходів). Рослина детермінантна, компактна, висотою до 60 см. Сорт з високою врожайністю, його головною особливістю є те, що плоди дозрівають майже в один час. Помідори плоско-округлі, масою близько 100 г, окремі плоди можуть виростати до 200 м. Дозрілі плоди насичено червоного кольору з малиновим відтінком, мають відмінний томатний смак з приємною кислинкою. Гарні для салатів і консервування.
4. ЗображенняЗображення
Тігрелла – грн
Ці красиві, червоні і помаранчеві тигрові смугасті помідори зріють рано (80 днів після пересадки), вони веселі і смачні, коли Ви побачите їх стиглими. Чекайте дуже великий урожай плодів протягом усього сезону. Це не тільки відмінні помідори для їжі, але і цікаво дивитися на них, коли ці томати дозріють. Вони особливо подобаються дітям. Починаючи з зеленого, як і для будь-якого іншого помідора, коли дні стають довгі і теплі, починається трансформація. На початку сезону вони жовто-зелені з зеленими смужками. При дозріванні вони стають червоними з жовто-помаранчевими смугами - звідси і їх ім'я. Високі (1,8 м) пишні рослини, забезпечують великий урожай плодів розміром з більярдну кулю, вагою від 110 до 170 г (4-6 унцій).
5. ЗображенняЗображення
Арабеска – 5,00 грн
Середньоранній, дружнодозріваючий сорт. Рослина компактна, детермінантна (має обмежений ріст стебла). Лист звичайний, світло-зелений. Суцвіття просте, плодоніжка без зчленування. Перше суцвіття закладається над 6-7 листком. Плоди подовжено-кубовидної форми, дуже міцні, інтенсивно-червоного забарвлення. Маса 130-150 г. В плоді 2-3 гнізда. Смакові якості добрі. Томат призначений для виготовлення високоякісних консервів.
Стабільна врожайність, висока зав'язування плодів при несприятливих умовах, стійкість плодів до розтріскування, висока якість продукції при засолюванні і консервації.
6. ЗображенняЗображення
Брендівайн рожевий – 4,50 грн Залишок - 4,00 грн - 7 шт
Золотий знаменитий стандарт якісних помідорів, наповнений старомодним томатним смаком, який цінується десятиліттями. Ймовірно, це найвідоміший помідор-реліквія. Brandywine простежує своє походження з 1880-х років, будучи створеним на фермах Амішів. Названий на честь Брендівайн-Крік (штат Пенсільванія). Один з кращих дегустаційних томатів. Його смак описують як «дуже багатий, гучний і чітко гострий». Один укус, і Ви будете зачаровані його чудовим пишним і багатим ароматом, і соковитим, неймовірно насиченим солодким смаком з легким кислотним обертоном. Круглі плоди цього біфштекса ростуть на незвично вертикальних картопляних рослинах висотою 6 - 9 футів (1,8-2,7 м) зав'язуються по 2-3 на кисті і починають дозрівати в середньому сезоні (110-120 днів після пересадки).
7. ЗображенняЗображення
Кальвадос – 4,50 грн Залишок
Середньостиглий (115-120 днів) індетермінатний екзотичний сорт. Рослини висотою близько 1.5 м, його краще формувати в 2 стебла. Плоди зібрані в кисті по 2-4 штуки, плоско, щільні, в стадії зрілості коричнево-бордові, красиві, гладкі, без зелених плечей, вагою 200-300 г, м'ясисті, дуже соковиті, доброго солодкого смаку з пряним ароматом. Їх використовують для салатів і приготування соку і соусів.
Реальне фото
Зображення
8. ЗображенняЗображення
Червоний банан – 5,00 грн
Середньостиглий (105-115 днів від сходів до плодоношення), високорослий (до 180 см) сорт, рекомендований для відкритого грунту і тимчасових плівкових теплиць. Після висадки у відкритий грунт рослини формують в 2-3 стебла. Плоди довгої циліндричної форми, довжиною 10-15 см. Масою 100-150 г, салатного призначення та особливо, для цільноплідного консервування. Цінність сорту: дружна віддача врожаю, хороша лежкість, чудовий смак.
Реальне фото Зображення
9. ЗображенняЗображення
Де Барао золотий – 4,00 грн
Де Барао - це унікальна група споріднених сортів, які відрізняються за кольором, розміром і формою плодів. Помідори Де Барао відносяться до високорослих сортів з індетермінантним, необмеженим ростом, виростаючи на 2-3 метра у висоту, постійно зав'язуюють нові кисті з плодами, що збільшує потенціал їх урожайності. Незважаючи на середньопізній термін дозрівання (120-130 днів від сходів), ці сорти дуже популярні з 60-90-х років минулого століття і до теперішнього часу, володіючи таким набором позитивних якостей, що їх із задоволенням вирощують овочівники любителі.
Плід овальної форми, гладкий, масою близько 80 г, стиглий помідор забарвлюється в золотисто-жовтий колір. Рослини потужні, добреоблиствені, у них товстий міцний стебло з довгими міжвузлями. Суцвіття компактні, пониклі, можуть бути простими або проміжними. Перша кисть закладається над 9-11 листом, наступна - через кожні 3 листа. Формується зазвичай 6-10 кистей з 5-6 і більше зав'язей в кожній. Помідори сливовидної форми, іноді з гострим носиком. У них міцна шкірка і щільна м'якоть прекрасного смаку з гармонійним поєднанням солодкості і кислоти, з товстим м'ясистим стінками і 2-3 насіннєвими камерами. Рослини безперервно зав'язують плоди протягом усього сезону, що забезпечує тривале розтягнуте плодоношення до заморозків. Ці томати добре зберігаються, не втрачаючи смакових якостей, 1-2 місяці в прохолодному місці. Дуже універсальні, гарні свіжими, одні з кращих для засолювання і цільноплідного консервування, підходять для сушіння. Де Барао дуже невибагливі у вирощуванні, не бояться похолодань і спеки, добре ростуть і плодоносять навіть у разі недостатнього освітлення.
10. ЗображенняЗображення
Де Барао червоний – 4,00 грн
11. ЗображенняЗображення
Де Барао смугастий – 4,00 грн
12. ЗображенняЗображення
Реальне фото Зображення
Де Барао чорний – 4,00 грн
13. ЗображенняЗображення
Ляна рожева – 4,00 грн
Ранньостиглий (94-110 днів від сходів до плодоношення) сорт висотою 35-40 см, для відкритого грунту і плівкових укриттів. Плід округлий, рожевий, гладкий. Маса 65-85 м Рекомендований для безпосереднього використання і цільноплідного консервування, особливо у власному соку. Завдяки підвищеному вмісту сухої речовини і цукрів хороший для переробки на пасту і для дитячого харчування. Стійкий до вершинної гнилизни плодів, бактеріальної плямистості, макроспоріозу. Цінність сорту: відмінні смакові якості, ранньостиглість, дружне дозрівання плодів, придатність до транспортування.
14. ЗображенняЗображення
Хурма червона – 4,00 грн
Популярний великоплідний середньоранній сорт (від повних сходів до початку плодоношення 115-125 днів) з ароматними плодами. Характеризується тривалим періодом плодоношення. Рослина детермінантна, висотою 70-100см. Помідори плоско-округлої форми, насиченого темно-червоного кольору, масою до 250-300г. Плоди соковиті, дуже смачні, ідеально підходять для споживання в сирому вигляді і в якості компонента салатів, багаті вітамінами і мікроелементами. Сорт характеризується високим зав'язуванням плодів. Відмінно дозріває в плівкових теплицях, чудово росте у відкритому грунті.
Реальне фото Зображення
15. ЗображенняЗображення
Хурма – 4,00 грн
16. ЗображенняЗображення
Ефемер – 5,50 грн
Перевірений часом скоростиглий сорт, що приваблює своєю невибагливістю у догляді, здатністю переносити різкі зниження температури та навіть посуху. Завдяки потужному зростанню рослин і швидкій дружній віддачі раннього врожаю Ефемер «йде» від фітофторозу і не встигає захворіти. Рослина детермінантна, висотою 0,5-0,7 метра. Його годі й пасинкувати, але якщо видаляти пасинки, урожай буде раніше, а плоди крупніші і якісніші. На одній рослині може дозріти 5-7 кистей з 3-5 томатами середнього розміру, вагою 70-100 г. Помідори яскраво-червоного кольору, округлі, з гладкою блискучою шкіркою. М'якоть м'ясиста і соковита, приємного солодкого смаку. Цей сорт цінується, і вважається одним з кращих для засолювання і цільноплідного консервування. Добре зберігається, від 1 до 2-х місяців після збору, який починають через 80-90 днів після сходів
17. ЗображенняЗображення
Томат Примадонна Деви – 4,50 грн
Румунські помідори вважаються кращими в світі за смаком, завдяки тривалому відбору, як старовинні місцеві сорти, що збереглися незмінними до наших днів. Старовинний сорт, який вирощується в околицях Деви. Рослини високорослі, близько 1,8 метра, средньораннього дозрівання (110-120 днів). Помідори яскраво-червоні, пласкі, рівні, плечі сильно зморшкуваті. Плоди відносно однорідні за розміром кисті, вагою до 500 г. М'якоть малиново-червона, масляниста і малосім"янна, наповнена насиченим старим томатним смаком, дуже солодка і ароматна.
18. ЗображенняЗображення
томат Пантано Римский – 4,50 грн
Понтано є істинним біфштексом у всіх сенсах цього слова. Це діамантово-червоні, м'ясисті, ароматні, гігантські і дуже смачні помідори. Що цікаво, через їх щільність, вони завжди важать більше, ніж вони виглядають. Це індетермінантні томатні лози, які будуть виробляти величезні помідори протягом усього сезону, так, що вони вимагають надійних опор, щоб пройти свій довгий шлях. Через 110-115 днів на рослині дозрівають багатокамерні темно-червоні плоскі злегка ребристі плоди масою 400-600 грамів. Сорт вражає високою врожайністю - важкі кисті з 4-6 биф-томатами рівномірно навантажують потужне стебло. Це просто добре збалансований за смаком помідор, з насиченим ароматом, чудовий в нарізці, італійських салатах, консервований скибочками у власному соку, в приготуванні соків і пасти.
19. ЗображенняЗображення
Томат Пизанелло да Брускетта – 4,50 грн Залишок 4,00 - 8 шт
У Тоскані Ви можете знайти Пізанелло. Він має плоску округло-ребристу форму, це основний помідор для класичної брускетти з часником і оливковою олією, його використовують у багатьох стравах регіону. Короткий, товстий, ребристий, він прекрасно поєднує солодкість і кислотність, що робить його ідеальним для пікантних брускетт. Ранньостиглий сорт, від сходів до плодоношення проходить 110 днів. Рослини напівдетермінантні, висотою до 1,5 метра. Їх легко вирощувати, і вони не потребують формування та пасинкування. Зав'язують по 7-10 плодів в кисті. Помідори великі, (до 200 г) соковиті, з багатим ароматом, з невеликою кількістю насіння, мають одну насіннєву порожнину на ребро і до восьми ребер на плід. Колір насичено-червоний з рожевим відтінком на плечах. Це надзвичайно стійкий сорт з високою врожайністю навіть в холодних місцях.
20.Зображення
100 пудів - 4,50 грн
Поціновувачам великоплідних томатів напевно сподобається ранній і врожайний сорт під промовистою назвою «Сто Пудів». М'ясисті соковиті плоди відрізняються тонким делікатесним смаком та привабливим зовнішнім виглядом. Доглядати кущі просто, важливо вчасно підгодовувати їх і видаляти бічні пасинки. Середньоранній високоврожайний сорт. Кущ індетермінантний, заввишки до 2 м. У відкритому ґрунті рослини виходять компактнішими, до 1,5 заввишки. Рекомендується формування. Плоди дозрівають кистями по 3-5 штук. Томати великі, вагою від 170 до 300 г. Форма грушоподібна, з вираженою ребристістю у плодоніжки. Колір стиглих плодів яскраво-червоний. М'якуш щільний, м'ясистий, соковитий, з малою кількістю насіння. Шкірка тонка, але щільна, що добре оберігає плоди від розтріскування. Смак делікатесний, насичено-солодкий із ледь помітною кислинкою.
Реальне фото Зображення
ГАРБУЗ
1. ЗображенняЗображення
Арабатська – 4,50 грн
Найсолодший і великий український мускатний гарбуз. Рослини потужні плетисті, звичні до спеки і посухи, і в той же час, дають великий урожай в прохолодних умовах. Подовжено - циліндричні з роздутим кінцем плоди довжиною 50-80см, масою від 6 до 20 кг, яскраво-помаранчеві, з малюнком, при повному дозріванні (на 115-125 день після сходів) набувають коричневий відтінок. Насіннєва камера маленька, складає незначну частину м'ясистої товстої (15-25 см) «шиї». М'якоть насичено-помаранчева, щільна, хрустка і соковита, з високим вмістом каротину і цукрів. Чудовий смак з сильним мускатним ароматом, значно посилюється під час зберігання, набираючи солодкість. Відмінно зберігається до самого літа.
2.ЗображенняЗображення
Глайсдорфер – 4,50 грн
Цей сорт гарбуза вирощується через його велике насіння, яке зовсім не маює шкаралупи. Усередині кожного гарбуза знаходиться до 0,5 кг насіння. Вони смачні сирими або смаженими. Золотисто-жовта м'якоть використовується для запікання, смаження або готування супів. Рослини середньої сипи росту, середньораннього дозрівання, через 100-110 днів від сходів зав'язують плоди злегка овальної форми, вагою 4-6 кг. Їх основне забарвлення жовто-оранжеве, вкрите строкатими темно-зеленими плямами. Зберігається протягом 3-4 місяців без втрати якості насіння. Старовинний сорт австрійської провінції Штирія.
3. ЗображенняЗображення
Новинка – 4,50 грн
Сорт мускатного довгого гарбуза середнього терміну дозрівання, який становить 110-115 днів від сходів. Цей гарбуз збирають раніше, ніж більший Арабатський, але точки зростання її довгих батогів краще прищипнути після зав'язування плодів, що прискорить їх дозрівання. Утворює гарбуз подовжено-циліндрової (булавовидної) форми з округлим розширенням в квітковій частині плода. Циліндрична «ніжка» складається тільки з м'якоті, а насіння знаходяться тільки в насінній камері в місці розширення плода. Шкірка тонка, легко ріжеться, помаранчева з рожевим відтінком, іноді з темними плямами і смугами по світлому фону. М'якоть яскраво-оранжевого кольору, середньої щільності, але не рихла і не волокниста. Солодка і соковита, високих смакових якостей, це основний сорт для дитячого харчування. Плоди виростають вагою від 3 до 7 кг і придатні для тривалого зберігання протягом 6-8 місяців.
4. ЗображенняЗображення
Хауден – 4,50 грн
Один з найпопулярніших сортів гарбуза в США. Дозрівання займає 105-116 днів. Плоди характеризуються товстою помаранчевою м'якоттю, щільною помаранчевої шкіркою, великими і довгими батогами і вагою 9-11 кг. М'якоть використовують на пироги і супи. Дуже добре зберігається до 12 місяців. Дуже добре підходить для вирізання Гелловіну «Джеків».
5. ЗображенняЗображення
Гарбуз Сім Сімеонів – 13,50 грн
Яскрава суміш, що представляє широку різноманітність високоякісних столових сортів гарбуза різних форм і забарвлень. Бленд Сім Симеонов складається з 7 сортів гарбузів, які визрівають в кліматичних умовах України і дають найсолодші, смачні плоди, універсальні у використанні.
Marina di Chioggia, або Морська гарбуз з великими сіро-зеленими плоскими тюрбанами, дуже грубо бородавчастими з великими виступами, середньою вагою 4,5 кг. Дуже смачна, суха, помаранчева багата солодка м'якоть. Смачна запеченою, в супах, в пирогах. Якщо його правильно прибрати з грядки і підготувати до зберігання, то кажуть, що цей гарбуз буде зберігається протягом 2-3 років. Дозріває через 95 днів після сходів. Цукерка - дуже солодкий, високоврожайний, порційний, середньостиглий сорт (115-138 днів). Плоди круглі, трохи шорсткі, сегментовані, середня маса плодів 1,2-1,8кг (до ЗКГ). М'якоть дуже соковита і солодка, м'яка, червоно-помаранчева з підвищеним вмістом цукру, каротин
УКРОП
1. ЗображенняЗображення
Алігатор плюс – 7,00 грн
Рослина дуже здорова, з чудовим ароматом і забарвленням листя. Відрізняється дуже швидким відростанням листового апарату після зрізання. Має широке застосування. Свіже листя застосовуються в супах і салатах. Сушене листя використовуються в м'ясних стравах і салатах. Суцвіття і насіння застосовується при засолюванні огірків. Підходить для конвеєрного вирощування протягом всього літа.
2. ЗображенняЗображення
Листя папороті – 7,00 грн [color=#FF0000]/color]
Кущовий кріп, який виробляє безліч ароматних, сільнорассеченних ажурних листя. Він тримається довше на стадії компактної розетки легких листя, схожих на маленький кущ папороті, ніж інші сорти, і має найсолодший смак з усіх. Пишні синьо-зелене листя з ніжним трав'яним ароматом, легким і слідкувати-пряний смак, який ніколи не буває гірким або надмірно гострим. Сорт ранньостиглий. Від сходів до збирання на зелень 30-35 днів. Листя збирають вибірково або зрізають всі рослини при досягненні висоти 20-30 см у віці 55-65 днів, до цвітіння.
Востаннє редагувалось Melis в 05 лютого 2023, 20:30, всього редагувалось 19 разів.
Melis
 
Повідомлень: 1339
З нами з: 28 листопада 2013, 22:47
Звідки: 097-46-77-401
Репутация: 290

Повідомлення Аленка » 31 січня 2021, 02:05

Додайте, будь ласка,
спаржева квасоля більше сонця -6.50
Біонда Річчоліна – 4,00 грн 2шт
Аленка
 
Повідомлень: 2567
З нами з: 15 березня 2010, 20:36
Звідки: Ровно, СТОА "Мазда" 06768один4295
Репутация: 433

Re:

Повідомлення Melis » 01 лютого 2021, 01:17

Аленка написав:Додайте, будь ласка,
спаржева квасоля більше сонця -6.50
Біонда Річчоліна – 4,00 грн 2шт

Записала, дякую)
Melis
 
Повідомлень: 1339
З нами з: 28 листопада 2013, 22:47
Звідки: 097-46-77-401
Репутация: 290

Повідомлення ada » 01 лютого 2021, 09:42

Замовляю:
кабачок Малюк - 4,50
капуста Грейхаунд - 3,50
огірок Той, що зустрічає осінь - 6,00
петрушка Альба - 5,50.
0983052574
ada
 
Повідомлень: 607
З нами з: 25 березня 2015, 15:27
Репутация: 53

Повідомлення Ok81 » 01 лютого 2021, 17:29

Замовляю фото 5,6,7,8,9,14,18,20,21,27,32,33,53,56,58,61,62,63,64,66,68,76,77,78,79,81,82,83,84,87 все по 1 шт. 0673620570
Ok81
 
Повідомлень: 2194
З нами з: 09 червня 2015, 16:14
Звідки: Рівне
Репутация: 93

Повідомлення Melis » 01 лютого 2021, 21:46

Дякую, всіх записала)
Melis
 
Повідомлень: 1339
З нами з: 28 листопада 2013, 22:47
Звідки: 097-46-77-401
Репутация: 290

Повідомлення Svetusja » 02 лютого 2021, 11:36

Доброго дня.замовте будь ласка:
1. Горох Сонячний зайчик – 6,00 грн
2. Огірок Конкурент - 3,00 грн - 2шт.
3. Шпинат Монстри Вірофле – 4,00 грн
4. Солодкий перець Апельсинова Турецька Долма – 4,00 грн
5. Солодкий перець Наполеон – 3,50 грн
6. Солодкий перець Шоколадний торт – 5,00
7. Петрушка листова Темний ліс – 5.00 грн
8. Дика грація – 3,50 грн
9.Лолло ді Вино – 4,00 грн
0975127638
Дякую.
Svetusja
 
Повідомлень: 1024
З нами з: 11 липня 2010, 10:23
Звідки: р-н Автовокзалу, (097)512 76 38
Репутация: 83

Повідомлення танча » 02 лютого 2021, 11:56

замовляю: 5,9-2шт,10-2шт,32,33,34-2шт,37-2шт,39,67,69,70,74,75.
танча
 
Повідомлень: 940
З нами з: 09 листопада 2013, 16:16
Звідки: м.Рівне,вул Дубенська моб.0967110630
Репутация: 78

Повідомлення KlaraVikk » 02 лютого 2021, 12:30

Замовляю: ф.1, 2,3,4,6,7,8,12,15,18,25,34,37,39,40,43,45,47,48,50,61,62,63,64,66,68,74,75,76,79,82,83,87. Дякую
Аватар користувача
KlaraVikk
 
Повідомлень: 2806
З нами з: 18 березня 2012, 13:06
Звідки: Здолбунів (063 749 23 91) Оля
Репутация: 387

Повідомлення natysik1108 » 02 лютого 2021, 16:02

Замовляю ф 1, 3, 9, 10, 11, 25, 26, 27, 31,34,35,38,39,40,41,42,43, 44-2шт, 56, 60-2шт, 61-2шт, 62-2шт, 71-2шт, 73, 74-2шт, 75, 76, 82, 85-2шт
natysik1108
 
Повідомлень: 816
З нами з: 13 листопада 2015, 15:56
Репутация: 121

Повідомлення Melis » 02 лютого 2021, 21:22

Всіх записала, дякую)
Melis
 
Повідомлень: 1339
З нами з: 28 листопада 2013, 22:47
Звідки: 097-46-77-401
Репутация: 290

Повідомлення Ok81 » 03 лютого 2021, 16:09

Допишіть мені ще по 1 шт. ф .33,50,51
Ok81
 
Повідомлень: 2194
З нами з: 09 червня 2015, 16:14
Звідки: Рівне
Репутация: 93

Re: Насіння "Сонячний март"

Повідомлення OLGA60 » 04 лютого 2021, 00:10

Заказываю по 1 уп:
Базилік Тоскано Медіненто – 3,50 грн
Огірки Той що зустрічає осінь – 6,00 гр
Листя папороті – 4,50 грн
097 2203193
Аватар користувача
OLGA60
 
Повідомлень: 2554
З нами з: 23 грудня 2010, 13:44
Репутация: 321

Re:

Повідомлення Melis » 04 лютого 2021, 00:37

Ok81 написав:Допишіть мені ще по 1 шт. ф .33,50,51

Додала, дякую)
Melis
 
Повідомлень: 1339
З нами з: 28 листопада 2013, 22:47
Звідки: 097-46-77-401
Репутация: 290

Re: Насіння "Сонячний март"

Повідомлення Melis » 04 лютого 2021, 00:44

OLGA60 написав:Заказываю по 1 уп:
Базилік Тоскано Медіненто – 3,50 грн
Огірки Той що зустрічає осінь – 6,00 гр
Листя папороті – 4,50 грн
097 2203193

Записала. Дякую)
Melis
 
Повідомлень: 1339
З нами з: 28 листопада 2013, 22:47
Звідки: 097-46-77-401
Репутация: 290

Повідомлення olenka77 » 05 лютого 2021, 17:19

Доброго дня!
Замовляю
все по 1 шт
Базилік Мексиканська Спеція Кориця - 3,50 грн
Базилік Листя салата – 3,50 грн
Горох Дитячий захват – 6,50 грн.
Горох Цукровий спрут – 5 грн
Зебра (цукіні) – 3,00 грн
Кабачок-цукіні – 3,00 грн
Морква рання Манго – 7,0 грн.
Огірки Кураж – 17,00 грн
Огірки Польовий засухостійкий – 9,50 грн
Огірки Чонгшен Хворобостійкий – 4,00 грн
Шпинат Монстри Вірофле – 4,00 грн
Петрушка листова Темний ліс – 5.00 грн
Рукола Ортолані – 6,50 грн
Руккола Справжня Італійська – 3,00 грн
Лолло ді Вино – 4,00 грн
Медові булочки – 5,50 грн
Справжнє золото – 5,50 грн
Бордо – 5,50 грн
Глайсдорфер – 4,00 грн
Хауден – 3,50 грн
Алігатор плюс – 4,50 грн
Листя папороті – 4,50 грн
Спаржева квасоля Більше сонця – 6,50 грн
оленка 0506903500
olenka77
 
Повідомлень: 1601
З нами з: 29 серпня 2013, 10:46
Репутация: 194

Re:

Повідомлення Melis » 05 лютого 2021, 22:17

olenka77 написав:Доброго дня!
Замовляю
все по 1 шт
Базилік Мексиканська Спеція Кориця - 3,50 грн
Базилік Листя салата – 3,50 грн
Горох Дитячий захват – 6,50 грн.
Горох Цукровий спрут – 5 грн
Зебра (цукіні) – 3,00 грн
Кабачок-цукіні – 3,00 грн
Морква рання Манго – 7,0 грн.
Огірки Кураж – 17,00 грн
Огірки Польовий засухостійкий – 9,50 грн
Огірки Чонгшен Хворобостійкий – 4,00 грн
Шпинат Монстри Вірофле – 4,00 грн
Петрушка листова Темний ліс – 5.00 грн
Рукола Ортолані – 6,50 грн
Руккола Справжня Італійська – 3,00 грн
Лолло ді Вино – 4,00 грн
Медові булочки – 5,50 грн
Справжнє золото – 5,50 грн
Бордо – 5,50 грн
Глайсдорфер – 4,00 грн
Хауден – 3,50 грн
Алігатор плюс – 4,50 грн
Листя папороті – 4,50 грн
Спаржева квасоля Більше сонця – 6,50 грн
оленка 0506903500

Записала, дякую) Лише уточніть, будь ласка, який кабачок-цукіні - Аеронавт чи Ванда?
Melis
 
Повідомлень: 1339
З нами з: 28 листопада 2013, 22:47
Звідки: 097-46-77-401
Репутация: 290

Повідомлення Melis » 06 лютого 2021, 17:43

КВАСОЛЯ
1. ЗображенняЗображення
Спаржева квасоля Більше сонця – 10,50 грн
У цієї незвичайної, жовтої спаржевої французької квасолі є незрівнянний, дивовижний масляний аромат, який є прекрасним доповненням до будь-якої страви гурмана і вона чудово виглядає консервованою в банках. Витончені сонячно-жовті стручки мають пік смаку при довжині 4 дюйма (10 см). Вертикальні рослини висотою до 50 см прикрашені безліччю бобів, починають дозрівати через 60 днів після сходів і плодоносять все літо. Білеі насіння. Маленькі, екстра-стрункі, круглі на зрізі стручки без волокон. Неперевершений свіжий і ніжний смак. Рекомендується коротке приготування на пару для збереження багатого золотого кольору.
2. Зображення
Фін де Баньоль - 6,00 грн
Стандартна французька філейна кущова квасоля з тонкими та прямими темно-зеленими стручками вишуканих смакових якостей. Розвиток насіння відбувається повільно, тому стручки залишаються ніжними, навіть у розмірі до 17 см. Але найкраще збирати кожен день, коли вони дуже молоді, розміром близько 10 см, до появи ниток, або ще раніше, як крихітні вишукані боби. Ранній сорт, що починає плодоносити через 57 днів після сходів, його сіють з травня до середини літа. Добре росте в умовах коротких сезонів із холодною погодою, і водночас стійкий до спеки!
3. Зображення
Шахиня (спаржева) - 10,50 грн
Ранньостиглий сорт овочевої квасолі кущової форми. Рослина заввишки 28-30 сантиметрів. Колір боба світло-зелений, довжина –10,5-11,0 см, діаметр –0,9 сантиметрів. Боби без пергаментного шару та без волокна у шві, після дозрівання не розтріскуються. При приготуванні ніжні, не втрачають форми та кольору. Відрізняється сорт цукристістю, жаростійкістю, стійкий до хвороб, має компактний кущ. Сортова ознака - квітка біла, подовжений лист і зерно білого кольору, гладке ниркоподібне з поглибленням. Вегетаційний період 70-80 діб від сходу до біологічної стиглості зерна. Маса 1000 зерен -280-320 грам. Придатний для консервації та заморозки.
ШПИНАТ
1. ЗображенняЗображення
Шпинат Матадор – 3,00 грн
Ранньостиглий (28-31 день від повних сходів до першого збору) сорт. Розетка листя компактна, висотою 15-20 см. Листки зелені, соковиті, ніжні, з низьким вмістом щавлевої кислоти. Шпинат багатий вітамінами і мінеральними речовинами. У ньому високий вміст білка, завдяки чому він вважається цілющим овочевим продуктом для дітей. Сорт рекомендований для споживання в свіжому вигляді і заморожування. Прекрасно підійде для приготування салатів, омлету, гарнірів до м'ясних страв.
2. ЗображенняЗображення
Шпинат Нобель Гігант – 3,50 грн
Сорт призначений також для вирощування як озима культура, для отримання найпершої зелені ранньою весною.
Ранній (25-30 днів) сорт. Рослина потужна, з піднятою розеткою. Листя великі, ніжні і соковиті. Володіє цінними поживними, лікарськими і кулінарними якостями. Лідер за кількістю йоду. Нормалізує травлення і обмін речовин, запобігає інсульту та інфаркту. Для безперебійного забезпечення цінною вітамінною зеленню, шпинат висівають через кожні 2-3 тижні, ранньою весною і в кінці літа, уникаючи посівів в спекотні літні місяці. Вирощування під плівкою рано навесні і восени до сильних морозів, з регулярними поливами підвищать врожайність зелені в 1,5-2 рази. Рекомендується для вживання в свіжому, тушкованому, вареному вигляді, приготування салатів, консервування та заморожування.
3. ЗображенняЗображення
Шпинат Монстри Вірофле – 4,00 грн
Також відомий як «Viroflay» з величезним, темно-зеленим, ніжним листям. Дайте йому трохи більше місця на вашій грядці; рослина може доходити до гігантських розмірів з 10-сантиметровими листям. Виробництво шпинату цього сорту є дуже швидким! Надзвичайно енергійний і особливо корисний для осінніх посівів, які перезимувавши, дають першу зелень прямо з під снігу. Це трьохсезонний шпинат! Збір урожаю починається через 25 днів (для дитячих листочків) і через 35-40 днів (для збору повних розеток) і закінчується через 40 днів, даючи вам час для вирощування усієї другої культури в кінці весни! Листя темно-зелене, гладке і округле, утримується вертикально на супер-енергійних рослинах. Чудовий для весняних і осінніх культур, шпинат любить прохолодний сезон. Його сіють ранньою весною, як тільки ґрунт буде готовий, або сіють в кінці літа для осіннього врожаю, який буде зимувати і знову виробляти нові листки навесні! Вибирайте окреме листя з зовнішніх країв рослини, коли вони стануть досить великими для використання, або виріжте всю рослину на висоті 2 см над землею, і вона утворює нове листя.
ДАЙКОН
1. ЗображенняЗображення
Дайкон Кумамото – 5,00 грн Залишок
Великий дайкон відмінної якості. Білі гладкі циліндричні коренеплоди виростають 0,4-0,6 м в довжину і 6-10 см в діаметрі. Вони занурені в грунт на ¾ довжини і можуть рости на грунтах середньої щільності. Сорт традиційного осіннього вирощування, він вважає за краще холодну погоду і короткі дні. Посів слід проводити за шість тижнів до перших заморозків. Цей дайкон використовується для тривалого зимового зберігання. Коренеплоди з м'яким смаком відмінно підходять для салатів, кулінарії і маринування.
2. ЗображенняЗображення
Китайська редька лобо Серце краси – 6,50 грн
Старовинна редька лобо з Китаю незвичайної краси. Її називають кавуновим редисом і китайським дайконом. Цей сорт з білосніжною шкіркою, злегка зеленої шийкою (під впливом сонця) і з яскравим спалахом кавуново-червоного кольору інтер'єру, який при розрізанні виглядає, як стиглий кавун! Великі коренеплоди. Від 2,75 до 3,5 дюймів (від 7 до 9 см) в діаметрі, мають правильну кулясту форму. М'якоть хрустка, ніжна і соковита, з солодким і легким пряним смаком. Навіть ті, хто вважає себе ненависниками редьки, люблять кавуновий редис за гарний зовнішній вигляд і приємну солодкість. Як і всі китайські лобо, він добре зберігається всю зиму, широко використовується в кулінарії, як свіжим, так і смаженим, а особливо маринованим. Цей сорт дозріває через 50-60 днів після сходів, найкраще росте в прохолодну погоду, будучи посіяним в серпні-вересні.
3. ЗображенняЗображення
Дайкон Шунько середньо-довгий - 3,00 грн Залишок
Дайкон (лобо) з Північного Китаю з довгими, 15-20 см, досить гладкими, циліндричними глибоко-рожевими коренеплодами з хрусткою, білою м'якоттю. Аромат як гарячий, так і незвично солодкий. Їстівне, гладке листя з рожевими стеблами. Сорт стійкий до стрілкування, його можна вирощувати як ранньою весною, так і на початку осені. Найсолодший дайкон, його коренеплоди відмінної якості, вирівняні, масою 300-500 грамів кожен, з красивою яскравою і гладкою поверхнею. Він ще більше вражає на розрізі - м'якоть ідеальна, сніжно-біла, соковита, з високим вмістом цукрів. Смак - вище всяких похвал! Відмінно зберігається в зимовий період.
4. Зображення
Золотий Кенон - 3,50 грн Залишок
Цей сорт - найбільш продаваний на ринках Японії. Має довгий, рівний, плавно звужений корінь незвичайного золотистого кольору. М'якуш ніжний, соковитий і хрумкий, злегка гострий. Коренеплоди починають прибирати при досягненні ними довжини 11-12 дюймів (27,94 – 30,48 см), діаметра 3,5 дюйма (8,89 см) та ваги 2 фунти (близько 1 кг), у період з початку осені до зими , через 65 днів після сходу Відмінно підходить для засолювання, маринування та зберігання.
СОЛОДКА КУКУРУЗА
1. ЗображенняЗображення
Медові булочки – 5,50 грн
Ніжна солодка кукурудза, яка довше залишається свіжою (цукор повільно переходить в крохмаль), зберігаючи свою солодкість до 10 днів після збору. Початки короткоциліндричної форми, потовщені, середньою масою 180- 200 г, довжиною 15-18 см. Зерно насичено-жовте з тонкою оболонкою і ніжною солодкою кремовою текстурою. Ранній сорт (70-80 днів від сходів). Рослина висотою 180-190 см.
2. ЗображенняЗображення
Справжнє золото – 5,50 грн
Сорт з винятковою холодостойкостью, для самих ранніх посівів. Володіє старомодним неймовірно солодким кукурудзяним смаком великих золотих ядер з багатою молочної консистенцією. Початок циліндричної форми, середньою масою 200 г, довжиною 18-19 см. Яскраве зерно золотисто-жовтого кольору стійкою оболонкою і ніжною солодкою кремовою м'якоттю. Ранній сорт (70-80 днів від сходів). Рослина висотою 210- 220 см.
3. ЗображенняЗображення
Монтана Мультиколор – 6,00 грн. Залишок
Приголомшливий, дуже красивий і корисний сорт кременистої кукурудзи, створений індіанцями Кроу в горах Монтани, один з найбільш широко адаптованих і генетично різноманітних штамів, доступних сьогодні. Містить кожен відтінок кольору, відомий у кукурудзи. Яскраві апельсинові, золоті, сині, білі, червоні і пурпурні блискучі ядра в світлих тонах роблять найкрасивіші прикраси при зборі осіннього врожаю. Вона чудова, як цукрова кукурудза, свіжоприготовлена, коли кольори, як і раніше, дуже яскраві і реальний кукурудзяний смак багатий і насичений. Зрілі ядра відмінно підходять для обсмажування, подрібнення в особливе борошно, приготування чудової мамалиги, дуже хорошої крупи і ароматного кукурудзяного хліба з високим вмістом антиоксидантів. Півтораметрові міцні стебла з червоними листками несуть до 2-х вузьких, 15-20 см довжиною, добре переплетених качанів з відмінною заливкою наконечника.
4. ЗображенняЗображення
Гірський сніг – 5,00 грн Залишок
Середньостиглий сорт. Дозріває через 83 дні після посіву. Суперсолодкий тип (sh). Висота рослини 185 см. Формує циліндричні, однорідні качани завдовжки 19-20 см з 18-20 прямими рядами зерен. Гібрид має чудову схожість і енергію проростання. Густота стояння 50-55 тис. Рослин на 1 га. Призначений для споживання у свіжому вигляді та переробки.
5. ЗображенняЗображення
Жовтий Амарило – 5,50 грн
Класичний сорт з гарним яскраво-жовтим кольором пухких зерен, що відрізняються дуже ніжною і м'якою текстурою. Вони чудово м'які, приємні на смак і добре засвоюються. Початок слабо-конічної форми, середньою масою 230 г, довжиною 18-20 см. Зерно насичено жовте з тонкою оболонкою і ніжною солодкою кремовою текстурою. Ранній сорт (70-80 днів від сходів). Рослина висотою 190- 200 см.
6. ЗображенняЗображення
Золотий Бентам – 5,50 грн
До двадцятого століття майже всі вирощувані сорти кукурудзи в США були білими. У 1902 р компанія Burpee представила жовтий Золотий Бантам, і він став надзвичайно популярним, змінивши колірні переваги всієї країни протягом десятиліття. Початки 6-8 дюймів (15-20 см) довжиною і дуже добре заповнені великими солодкими, запашними ядрами. Урожай готовий до збору через 2-3 тижні після появи «шовку», близько 80 днів після сходів. Рослини виростають на 1,5 - 2 м (5 футів) у висоту. Сорт відмінно підходить для свіжої їжі і заморожування.
7. Зображення
Марічка - 5,50 грн Залишок
Середньоранній, 75 діб до технічної стиглості. Висота рослин 180-190 см, висота прикріплення качана 50-60 см, стійкість до вилягання висока. Початок циліндричний, маса кондиційного качана 170-200 г, довжина 16-18 см, кількість рядів зерен 14-16 шт. Стрижень білого кольору тонкий. Зерно цукрове, довге, жовтого та білого кольору (біколор), маса 1000 зерен – 175 г. Вміст цукрів становить 21,4%, вміст сухої речовини – 29,8%. Сорт із особливими смаковими якостями, тривалим періодом збереження цукрів без переходу до крохмалю.
8. Зображення
Мед і вершки - 7,50 грн
Ранній сорт (близько 75 днів від сходів) з хрусткими солодкими зернами, щільно упакованими в 20-ти сантиметрові качани, туго загорнуті зеленими обгортками. Містить два типи ядер, відібраних для створення сорту з підвищеним вмістом цукру та ніжною кремовою текстурою (50%), суперсолодкого (50%). Качани циліндричні, масою 250-270 г, добре зберігаються на міцних рослинах висотою близько 7 футів (210 см). Сорт створений шляхом розподілу гібриду на вихідні форми. При посіві насіння бажано розташовувати багато рядів (не менше 4-х) у формі квадрата, чергуючи жовте та біле насіння, що покращить перехресне запилення при цвітінні кукурудзи. Тоді вирощені рослини дадуть рівномірно забарвлені качани. Якщо залишити частину з них до повного дозрівання зерен, Ви отримаєте відмінне власне гібридне насіння для посіву в наступному сезоні.
РЕДИСКА
1. ЗображенняЗображення
Редиска Сора - 3,50 грн
Редис Сора відноситься до скоростиглих сортів, повністю визріває за 20-22 дні. Цей великоплідний і всесезонний сорт редису відмінно переносить знижені температурні режими і прекрасно зарекомендував себе при вирощуванні в плівкових теплицях в ранній весняний період або восени. Коренеплоди в діаметрі досягають 4-5 см, вони ідеально круглі з темно-червоною поверхнею. Середня маса повністю визрілого товарного коренеплоду становить 30-37 м Особливістю сорту є відсутність схильності до утворення пустот. М'якоть соковита і досить ніжна. Сорт відноситься до категорії високоврожайних і характеризується довгим збереженням товарного вигляду, стійкістю до високих температурних режимів, відмінними товарними якостями і низьким ризиком ураження хворобами. Смакові якості коренеплодів дуже хороші. Бадилля невелика і досить компактна.
2. Зображення
Парад - 3,50 грн
Дуже велика кругла, злегка сплюснута яскраво-червона редиска, створена в Німеччині. Вона зберігає свої чудові якості, навіть коли досягає великого розміру. Слабо гостра та смачна. Величезний редис фактично росте до розміру бейсбольного м'яча. Відмінний м'який аромат, він ніколи не стає гірким чи деревним. Цей редис має гладку рівну шкіру і досягає 4 см у діаметрі, не стаючи порожнистим або в'ялим. Тверда біла плоть щільна, хрумка і соковита. Готовий до збирання через 29 днів після посіву. Віддає перевагу прохолодній погоді. Сіється кожні 2 тижні з ранньої весни до початку літа, потім знову за 1-2 місяці до морозу.
3. Зображення
Гігант Германії - 4,00 грн
Солодкий і соковитий у будь-якому розмірі, ця велика редиска у формі глобуса має ширину близько 4 см з яскраво-червоною тонкою шкіркою та білосніжною плоттю, залишається твердою, хрумкою, з м'яким ароматом, не стаючи порожньою та в'ялою. Один із найлегше вирощуваних овочів домашнього саду. Рослини будуть готові до прибирання, коли вони досить великі та відносно молоді, починаючи з 21 дня. Цей сорт більш терпимий до спеки і підходить для посадки на початку літа. Найкраще характеристики цього сорту розвиваються при ранньо-осінньому посіві, коли температури знижуються. На протязі всієї осені, до самих заморозків, ви можете отримати найбільшу, соковиту редис.
4. Зображення
Годрі 2 - 3,50 грн Залишок
Надійний сорт у формі глобуса яскраво-червоного кольору з білим кінчиком, всіяний веселими цятками. М'якуш прозоро-білий, з дрібнозернистою текстурою і легким перцевим смаком. Сорт легко вирощувати, він урожайний і швидко дозріває протягом трьох тижнів у сприятливих умовах. Виростає у розмірі від 2 до 4 см. Насіння висівають з інтервалом у 2 тижні до пізньої весни, а потім знову наприкінці літа.
5. Зображення
18 днів - 3,50 грн
Старовинний французький сорт, який дає надзвичайно швидкі врожаї! Назва перекладається як «вісімнадцять днів», і ця редиска принесе свої плоди за 18 днів в ідеальних умовах! Цей сорт типу французького сніданку демонструє унікальний яскраво-червоний колір з акцентом на білому кінчику і радує смак своєю м'якою, хрумкою м'якоттю. Плоди середньої довжини (близько 5 см), правильної та рівної циліндричної форми, а листя дуже сильне. Це сорт, що часто вирощується під склом для міжсезонного виробництва, відмінно вдається при ранньовесняному та осінньому вирощуванні у відкритому ґрунті.
6. Зображення
Варта - 3,50 грн
Ранній редис Варта виробляє рівні циліндричні, красиво забарвлені яскраво-червоним кольором (на 80%), потовщені коренеплоди з тонким смаком. Легко росте і пручається цвітінню. Він підходить для вирощування як у польових умовах, так і під укриттями. Як один з перших овочів, які можна збирати з власних грядок на початку вегетаційного періоду, ця редиска, приносить кожному садівнику велике задоволення. Від посіву насіння до першого врожаю повністю розвиненої редиски проходить лише 25 днів. Його соковиті, м'які за смаком плоди відмінно підходять для салатів зі свіжими овочами, сиром, холодним м'ясом та сендвічами. Редис містить вітамін С, вітаміни комплексу В та ефірні олії, покращує апетит та покращує травлення.
7. Зображення
Холмс Роял червоний - 3,50 грн
Цей сорт на вигляд схожий на стандартний комерційний редис, він такий же за розміром, кулястою формою, білою внутрішньою текстурою, але у нього немає різкого пряного смаку. Створений ще в 1899 році в Кантоні, штат Огайо, він зберіг свій тонкий, м'який та солодкий смак, соковитий, але ніжний. Дуже однорідний формою, з яскраво-червоними коренеплодами діаметром 3см. Швидкорослий сорт, готовий до збирання через 25 днів, його сіють ранньою весною і в кінці літа.
ЦИБУЛЯ
1. Зображення
Цибуля-батун Валлійська весна - 5,00 грн Залишок
Це дуже ранній сорт, призначений для тривалого зрізування високоякісного пера. Добре переносить 3-4 зрізки за сезон. У ранньовесняний період є найкращою альтернативою зелені цибулі, а також, маючи здатність швидко відростати після пересадки, відмінно замінює його для вигонки на підвіконнях або в теплицях з пізньої осені до ранньої весни. Найбільший, найпривабливіший сорт цибулі-батуна. Виробляє товсті білі циліндричні стебла довжиною 5-6 дюймів (12-15 см), увінчані 6-дюймовими (15 см) великим трубчастим листям, злегка покритим восковим нальотом. Рослини добре переносять підгортання будь-яким не забруднюючим матеріалом, формуючи витягнуту, вибілену «ногу» з поліпшеним солодким смаком і ніжною текстурою.
2. https://piccy.info/code2/15213736/f671e ... %5B/URL%5D
Гейша - 5,50 грн Залишок
Geisha – це часникова цибуля з особливо великим і смачним листям, яке покривається красивими білими квітами на довгих квітконосах, які приваблюють метеликів у пізній осінній сад. Довго не бажаючи цвісти, цей сорт дає більш тривалий, ніж у багатьох інших, сезон збору великого, широкого і плоского, тонкого і елегантного листя. Рослини подвійного призначення, як харчового, так і як прикраса саду. Коли Гейша зацвітає, хоча пізнє цвітіння – це добре для трав, мешканці Вашого саду – метелики будуть дуже щасливі! Ці білі квіти у формі зірки метелика вважають чарівними. Їстівна та декоративна, приправлена ​​ідеальним смаком часнику, Гейша – це красуня в саду та на смак.
3. Зображення
Іспанський солодкий - 5,00 грн Залишок
Дуже популярний сорт з 1700-х років, тому що він надійно росте в різних умовах, на широкому діапазоні грунтів, відмінно переносить спеку і холод, і його можна сіяти послідовно протягом усього сезону. Це традиційна весняна однорічна цибуля, близький родич ріпчастої, її можна швидко і легко виростити, зрізаючи рівні білі стебла з яскраво-зеленим листям через 50-60 днів. Для отримання найкращої якості, у розмірі тонкого олівця, його сіють густо, не розсаджуючи розсаду. Посів проводять з березня по вересень або пізньої осені для перезимовки і раннього весняного збору. Молоді рослини мають м'який цибульний смак, поступово набуваючи гостроти, коли цибулини набухають.
ЩАВЕЛЬ
1. Зображення
Щавель Трансільванія - 5,50 грн
Витривалий, щавель, що швидко росте та показує високу продуктивність практично в будь-яких умовах. Це найпосухостійкіший сорт і він чудово зимує. Велике листя досягає у довжину до 20 см і довго зберігає ніжність і соковитість, воно зібране в щільну прямостоячу розетку діаметром 35 см і висотою 40-50 см. Лист подовжено-овальний, темно-зелений. Смак слабокислий. Використовується у свіжому вигляді, кулінарії та консервуванні. Багаторічна рослина, вона доступна для збору ранньою весною, ще до того, як багато однорічних культур ще не можуть бути посіяні! Період від повних сходів (перший рік) до першої зрізки 35-45 днів. Для отримання ранньої продукції бажані осінні та підзимові посіви.
2.
Воларе. Ревень Монаха - 4,50 грн
Шпинатний щавель Volare - найм'якіший зі всіх щавлів. Листя має м'який лимонний смак, злегка кислий, з текстурою, що ближче до шпинату, ніж інші щавлі. Напровесні його часто вживають як листовий овоч. Це найбільший щавель, який може зрости до 120 см на хорошому ґрунті. Листя можна збирати вже через 60 днів після сходу. Зрізайте, коли вони молоді та ніжні, всього від 10 до 15 см заввишки, і збирайте врожай протягом усього сезону. Видаляйте квітконоси, щоб рослини давали нове листя пізньої осені. Ця витривала багаторічна рослина вироблятиме зелень протягом 10 років. Ревень Монаха є відмінним замінником салату та шпинату в бутербродах та салатах, так як він довго не в'яне. Він найсмачніший приготованим, як «трав'яний овоч». Це фантастичний партнер для риби, телятини, яєць та картоплі.
Використовую цей щавель вже кілька років і дуже задоволена! Він не такий кислий і ідеально підходить тим у кого проблеми з шлунком)
КАВУН
1. Зображення
Надранній Діксі - 3,50 грн
Дуже скоростиглий, зріє з 60-го дня. Рослина довгоплетиста, швидкозростаюча. Плід овально-витягнутої форми, масою 6-7 кг. Колір світло-зелений з уривчастими зеленими смугами у вигляді окремих плям. Червона, соковита, солодка та зерниста м'якоть надає йому відмінних смакових характеристик. У нього тонка міцна шкірка, стійка до розтріскування та сонячних опіків. Сорт дуже добре пристосований до коротких холодних сезонів, при цьому стабільно плодоносить у посуху.
2. Зображення
Солодка Дакота - 3,50 грн Залишок
Це неймовірно солодкий, середніх розмірів кавун (6-7 кг) з яскраво-червоною м'якоттю. Був розроблений, щоб рости в прохолодному кліматі в умовах короткого сезону. Термін дозрівання від 60 до 65 днів. Плоди округло-овальної форми, зі смугастим забарвленням, шкірка середньої товщини, міцна, не розтріскується і не піддається сонячним опікам. Відрізняється високими смаковими якостями плодів з цукристою, хрумкою, соковитою та ароматною м'якоттю, без прожилок. Високо врожайний сорт із гарною транспортабельністю.
3. Зображення
Мікі Лі - 4,00 грн
Божественно солодка, чудово текстурована перлина з ароматною соковитою м'якоттю, цей круглий кавун 25-30 см. у діаметрі та вагою 4-6 кг. Має сіро-зелену міцну зовнішню шкірку з малюнком з черепиці, тверду, хрумку, темно-червону м'якоть. Зберігає свій чудовий смак та стиглу текстуру протягом тривалого часу після зрізання (через 100 днів після сходу).
ДИНЯ
1. Зображення
Шарлин - 3,50 грн Залишок
Соковита, ароматна диня з чудовим смаком і вершковим, молочно-білим тілом, яке стає помаранчевим навколо маленької насіннєвої порожнини. Плоди вагою 2-3 кг овально-довгасті, помаранчеві, при дозріванні - із засмагою (через 65-75 днів після сходів), густо вкриті щільною сіткою. Чудово збалансований смак і текстура. Аромат квітково-фруктовий з тропічними нотками кокосового горіха та ананасу. Високий вміст цукрів. Цей сорт успішно вирощується в умовах спекотного сухого клімату для отримання раннього врожаю.
2. Зображення
Скарб Венгрії - 3,50 грн Залишок
Дуже надійний виробник численних красивих, овальних 4-5 фунтових (2-2,5 кг) динь із густою сіткою, які добре тримаються в полі. У цієї дині щільна товста м'якоть кольору слонової кістки, з чудовим грушевим ароматом, солодким та злегка пряним. Рослина довго-плетиста, з хорошою здатністю до регенерації, що дозволяє продовжувати збирання врожаю дуже довгий час. Плоди дозрівають через 65-75 днів після сходів, коли шкіра стає насичено-жовтою з коричневою засмагою, а дині легко відокремлюються від лози. У досить теплих умовах цей сорт є одним із найсолодших, порівнянним з азіатськими динями.
ПАТІСОНИ
1. Зображення
Беннінг Блідо-зелений - 3,00 грн Залишок
Також звані артишоками Єрусалима, ці рослини дають оригінальні плоди, зубчасті, гладкі, у формі квітки, ніжно-зеленого забарвлення, що поступово переходить у білий колір у міру дозрівання. М'якуш твердий, білий і солодкий, більш щільний, ніж у цукіні. Кожна стадія зрілості цього патисона має свій смак. Коли вони молоді до 7,5 см, вони дуже солодкі, ніжні та з тонким смаком. Відмінно підходять для жаркого, грилю та маринування. Коли 12,5-15 см у діаметрі вони чудові для начинки, супів, запіканок та випічки, з більш зрілою текстурою цукіні. Мають, як і раніше, чудовий смак, коли зібрані перезрілими. Мабуть, найдивовижніша річ у цьому патисоні – його здатність збережеться на рослині протягом місяця. Це подвійна культура для використання протягом усього літа та зимового тривалого зберігання. Сіють навесні та знову в середині літа для осіннього врожаю. Збір плодів починають через 45-55 днів після сходу. Рослини мають форму великого куща, але не компактного, утворюють численні бічні пагони, виростаючи на 60-90 см у висоту і поширюючись на 90-150 см.
2. Зображення
Золотий мармур - 3,00 грн Залишок
Старовинний французький сорт із смачними золотистими плодами у формі блюдця із зубчастими краями, наповненими чудовим горіховим смаком. Молоді плоди яскраві, лимонно-жовті, приємні та ніжні, а в міру дозрівання вони стають насичено-оранжевими міцними і хрусткими. Збір плодів починають через 45-55 днів після сходу. Рослини мають форму великого куща, але не компактного, утворюють численні бічні пагони, виростаючи на 60-90 см у висоту і поширюючись на 90-150 см.
Востаннє редагувалось Melis в 05 лютого 2023, 20:32, всього редагувалось 41 разів.
Melis
 
Повідомлень: 1339
З нами з: 28 листопада 2013, 22:47
Звідки: 097-46-77-401
Репутация: 290

Повідомлення Ok81 » 06 лютого 2021, 23:37

Мені на заміну тих позицій які відсутні ф. 88, 89, по 1 шт, і ф 92 - 2 шт
Ok81
 
Повідомлень: 2194
З нами з: 09 червня 2015, 16:14
Звідки: Рівне
Репутация: 93

Повідомлення natysik1108 » 07 лютого 2021, 12:43

На заміну 91-2шт. 92
natysik1108
 
Повідомлень: 816
З нами з: 13 листопада 2015, 15:56
Репутация: 121

Повідомлення ada » 07 лютого 2021, 13:35

Заміна кабачок Аспірант замість Малюка, капусту викресліть.
Додайте огірок Теща 1 шт.
ada
 
Повідомлень: 607
З нами з: 25 березня 2015, 15:27
Репутация: 53

Re:

Повідомлення танча » 07 лютого 2021, 13:50

танча написав:замовляю: 5,9-2шт,10-2шт,32,33,34-2шт,37-2шт,39,67,69,70,74,75.

Додайте ще будь-ласка 11-2шт
танча
 
Повідомлень: 940
З нами з: 09 листопада 2013, 16:16
Звідки: м.Рівне,вул Дубенська моб.0967110630
Репутация: 78

Re: Насіння "Сонячний март"

Повідомлення OLGA60 » 07 лютого 2021, 16:12

OLGA60 написав:Заказываю по 1 уп:
Базилік Тоскано Медіненто – 3,50 грн
Огірки Той що зустрічає осінь – 6,00 гр
Листя папороті – 4,50 грн
097 2203193

Руккола Турин – 3,50 грн добавляю
Аватар користувача
OLGA60
 
Повідомлень: 2554
З нами з: 23 грудня 2010, 13:44
Репутация: 321

Далі

Повернутись до СП Інше