Редагування репутації

Технічні запитання по форуму, побажання, поради, пропозиції.
Оновлення на форумі.

Re: Re:

Повідомлення lena2303 » 29 жовтня 2017, 23:43

quixotic написав:
lena2303 написав:Привіт! Не можу ставити "+" в репутаціі, і давно! Спочатку думала що не так щось роблю, але нікому не виходить "подякувати".... Пише - "Вы не можете оставлять комментарии". Правил я не порушувала! Допоможіть!

Вам треба подати заявку в групу учасників СП. Але це трошки не в цю тему

Я в групі, але впливати на репутацію так само не можу (((
lena2303
 
Повідомлень: 1078
З нами з: 10 квітня 2012, 23:52
Звідки: Рівне 0680170505
Репутация: 122

Повідомлення SvetaL » 02 листопада 2017, 19:47

Доброго дня.

Маю два мінуса в своїй репутації від організатора Viktoria1908, обидва вважаю необгрунтованими і прошу видалити.
Зробила замовлення у даного організатора в безвідсотковому СП на суму 190 грн.
В умовах СП було сказано : комісію банку платить покупець, доставку розділимо на всіх ( не вказано, як - по кількості учаників, чи по кількості товару, чи по сумі товару . Також не було написано, що якщо організатор бере товар також і собі, то на себе доставку не ділить ).
Заплатила за товар + комісію банку, разом 192 грн.
Через декілька днів приходить в ПП повідомлення, що доставка складає 24 грн. Я запитала, чому така дорога доставка ( це ж невеликий гаманець ! ), була відповідь, що поставщик працює ЛИШЕ наложеним платежем.
Оскільки я в умовах поставщика побачила інше, то зв"язалась з поставщиком через імейл, і перепитала, чи обов"язковий наложений платіж - отримала відповідь, що необов"язковий незалежно від суми.
Я попросила СКАН накладної Нової пошти в організатора, по сьогоднішній день його не маю.
На що мені організатор відповіла, що учасників СП було всього 4, а вона п"ята, але так як вона організовувала, то вона вважає справедливим доставку не ділити на себе ( про це зазделегідь не повідомлялося ). Отже, за вагу/об"єм її товару мають платити покупці ?
Ок, написала в тему viewtopic.php?f=113&t=400974&start=60 і попросила повторно вислати СКАН накладної.
На це отримала відповідь в ПП, що вартість доставки 74 грн, 4 учасника СП, і вона п"ята, а всього 8 одиниць товару. Скан мені не вислали.
Добре, якщо навіть так, 4 учасника без неї, помножити на 24 грн. з кожного учасника, виходить 96 грн. за доставку, а не 74 грн.
Написала решті трьом учасникам СП запитання в ПП, скільки з них просять за доставку, а також що я не розумію, як вона рахує. Відписала лише одна учасниця, що з неї за доставку 30 грн.
Отже, якщо у нас різна сума доставки, то доставка ділилась не по кількості учасників.
Якщо доставка ділилась по кількості товару, то організатор мала б отримати 7 (одиниць товару, не враховуючи її власний )*24 грн=168 грн від учасників, в той час як за доставку вона заплатила 74 грн.
Якщо ділила по вартості товару, то мій товар в 2, 4 і 5 разів дешевший, ніж товар інших учасників.
Як не рахуй, а організатор щось крутить з вартістю доставки.
Коли я це все написала їй в ПП, організатор запропонувала мені заплатити їй 9.25 грн за доставку і вибачилась, бо вона новачок.
Я погодилась, заплатила 10 грн., забрала гаманець і вирішила не ставити мінус, бо списала те все на її недосвідченість у проведенні СП.
Але зараз бачу з її репутації, що вона провела більше, ніж 30 продаж, і з іншим учасником іншого СП отримала ті ж проблеми з обрахунком вартості доставки.
Отже, це в неї систематично, а не випадково.
Тому я вирішила все ж поставити їй мінус за свою співпрацю з нею.
Як помсту, отримала 2 мінуси у відповідь, не погоджуюсь з їх формулюванням:
1) Моя інформація не про "оргів", а лише про одного орга.
2) Правдивість своєї інформації можу підтвердити, надіславши модераторам скани її повідомлень мені в ПП, і учасника СП, що платив 30 грн, і поставщика на імейл.
3) У мене з даним організатором була співпраця, отже вона має відношення до мене.
4) Співпраця була 1 раз, а мінусів я отримала 2.

Прошу видалити обидва мінуси або вказати, в чому я не права.
SvetaL
 
Повідомлень: 1910
З нами з: 12 травня 2010, 16:15
Репутация: 275

Повідомлення oxana87 » 02 листопада 2017, 21:24

Хм. Цікава математика в організатора...
190+2+24=216.00 в без % сп.
А уже в Сп з % цей товар 190*8%=205.20.
Пропоную ваше це повідомлення перенести ще у ЧС, щоб більше людей знали таких оргів і обходили стороною їх теми
Аватар користувача
oxana87
 
Повідомлень: 17591
З нами з: 29 липня 2013, 12:08
Звідки: Північний-12 школа. О9899649о4
Репутация: 2093

Re:

Повідомлення quixotic » 02 листопада 2017, 22:58

Jasper написав:Доброго дня. Прошу видалити мінус з моєї репутаціїї від YASIA.Оцінка виставлена за те,що я проігнорувала її повідомлення в темі. Нажаль в мене не так багато вільного часу щоб перечитувати всі повідомлення в темах , не давно зробила викуп і знала ,що до мінімалки далеко. Рахую, що можна було поцікавитись в приватні повідомлення , на які я відповідаю скоріше, бо вони висвічуються. Дякую.

awexxx написав:Випадково поставила "-" замість"+" організатору НаташаТВ. Прошу змінити. Дякую!

Okswin написав:Доброго дня. Я помилково написала репутацію замість пп (все це телефон не ті кнопки натискає) lissa2011 viewtopic.php?f=136&t=187129&start=5220 прошу виправити. Дякую
виконано.
Scarlet написав:а можна попросити видалити мінуса не в мене і не від мене? offtopic "організатору Gilettka від замовниці memberlist.php?mode=viewprofile&u=53716 було виставлено мінус за неправдиву інформацію в СП. viewtopic.php?f=111&t=351145 не можу зрозуміти, за що... :?"
я чомусь зрозуміла за що :?
SvetaL, видалено
Elena20132013 написав:Прошу видалити "-" від Буба13, бо вважаю його несправедливим. Замовила Уггі в Сп, повідомлення про оплату в СП не було жодного повідомлення. З репутації я дізналася, що про оплату писали у вайбері. Так, як у вайбері я не замовляла і зважаючи на велику кількість шахраїв - повідомлення проігнорувала. чим не порушила правила СП.

видалено
Аватар користувача
quixotic
Модератор
 
Повідомлень: 13932
З нами з: 08 березня 2011, 22:59
Звідки: Боярка, Центр.
Репутация: 2849

Повідомлення Ліза2328 » 03 листопада 2017, 14:22

memberlist.php?mode=viewprofile&u=100029
Доречі цей орг в мене теж в ЧП :oops:
Мала би ще залишок :? ..Добре,що чуйка мене не підвела. :P
Аватар користувача
Ліза2328
 
Повідомлень: 16326
З нами з: 15 березня 2013, 00:20
Звідки: Р-н Радіозаводу
Репутация: 1388

Повідомлення Ліза2328 » 04 листопада 2017, 22:24

.........
Востаннє редагувалось Ліза2328 в 01 грудня 2017, 13:20, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Ліза2328
 
Повідомлень: 16326
З нами з: 15 березня 2013, 00:20
Звідки: Р-н Радіозаводу
Репутация: 1388

Re:

Повідомлення Рівняночка » 04 листопада 2017, 22:44

Ліза2328 написав:Дівчата,в перше за всю історію перебування на СП стикнулася з ситуацією: Прийшла оплата на дощечки (вчора в обід),я відписала оргу ,що оплачу вечері або завтра (тобто сьогодні) бо приват щось вис((... Сьогодні малий проснувся з температурою високою,поки збили темпр,поки в лікарню до лікаря,в аптеку і вже 17 година,знову ліки,збиваю темпр.дитині - і вже вечір 19 година( захожу оплатити дощечки 27 viewtopic.php?f=150&t=402528&start=180 грн).Оплатила -відписуюся в темі (з вибаченням і поясненням ......і мені в відповідь : Погрози на - в репутацію (бо спочатку я до 16 год не оплатила,а потім до 18 години)... За всю історію сп ( за оплату з запізненням на 3 години) такі речі писати....І ставити мені мінус!
Прошу забрати необгрунтований мінус за оплату!


Прошу забрати у мене мінус від Ліза2328.
Оскільки вважаю, що він поставлений як помста у відповідь на поставлений мною мінус.
Розказую ситуацію...
Збирала сп без % по пластмасових дошках.
Перед відпрравкою замовлення я писала таке повідомлення:
Рівняночка написав:Передоплату поки не буду збирати. На наступному тижні десь у вівторок-середу спробую замовити, якщо буде зібрано 50 шт. У випадку вдалого замовлення - буду розсилати про оплату. Оплата буде швидкою, на протязі доби. У випадку відмови чи неоплати після відпрваки замовлення вибачайте, але буду ставити мінус в репутацію. Я робила сп без % по ключах, дошках і кришках. То в процесі оплати відпадало по кілька чоловік. Добре, що тоді це не впливало на мінімадку (хоча по кршках впливаало). Я просто їхні замовлення зняла.

Вчора я писала про оплату
Рівняночка написав:Доброго дня! Прошу оплатити замовлення до 15 год суботи 4 листопада. Неоплачені замовлення до цього часу - я в репутації відмічусь. Дякую за розуміння!
Про роздачі напишу додатково у ПП


Людина вчора ввечері зняла з замовлення 2 шт. Бо спочатку замовляла 5 шт. Ок. Зняла, пішла на зустріч. Хоча це вже було навіть після повідомлення про оплату. Чомусь тільки у неї приват завис. У мене і у багатьох, хто оплатив - все ок Ладно, чекаю... Буває інколи таке.
Сьогодні трошки закрутилась. Оплачувала за замовлення о 18 год. Оплати від даної замовниці так і не було. І не тільки від неї. Оскільки люди двічі попереджені... І оплати немає, я змушена була використати кошти з кредитки.

О 19:33 дана пані написала, що оплатила.
Покажіть мені де є погроза у моїй відповіді???

Рівняночка написав:
Ліза2328 написав:Я вже оплатила,то що не потрібно було після 15 години оплачувати)? За 4% доплачу на роздачі)

Можна було і не оплачувати. Я зняла вас зі списку. Тепер думаю як правильно з репутаці\ю поступити. :lol:


До цього я мінус ще не поставила. І не думала ставити. Бо людина таки дійсно оплатила. У відповідь на дане моє повідомлення дана пані написала цілу тираду. І номер карти для повернення коштів. Кошти я повернула. Лише після цього я поставила мінус. Тому свій мінус я вважаю справедливим.

А за мінус-помсту я давно пропонувала якесь покарання. Бо несправедливо якось.
Аватар користувача
Рівняночка
 
Повідомлень: 11161
З нами з: 20 жовтня 2010, 12:55
Звідки: СП для рукодільниць - все для вишивки. З 9 до 18 не завжди можу відповісти на дзвінок.
Репутация: 1301

Повідомлення Ліза2328 » 04 листопада 2017, 22:47

................
Востаннє редагувалось Ліза2328 в 01 грудня 2017, 13:19, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Ліза2328
 
Повідомлень: 16326
З нами з: 15 березня 2013, 00:20
Звідки: Р-н Радіозаводу
Репутация: 1388

Повідомлення Ліза2328 » 05 листопада 2017, 00:09

.............
Востаннє редагувалось Ліза2328 в 01 грудня 2017, 13:19, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Ліза2328
 
Повідомлень: 16326
З нами з: 15 березня 2013, 00:20
Звідки: Р-н Радіозаводу
Репутация: 1388

Повідомлення Ліза2328 » 05 листопада 2017, 17:41

Прошу забрати мій (+ ) memberlist.php?mode=viewprofile&u=13849
14 жовтня 2017, 22:50
Помилково поставила.
Аватар користувача
Ліза2328
 
Повідомлень: 16326
З нами з: 15 березня 2013, 00:20
Звідки: Р-н Радіозаводу
Репутация: 1388

Повідомлення Ліза2328 » 05 листопада 2017, 17:48

............
Востаннє редагувалось Ліза2328 в 01 грудня 2017, 13:21, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Ліза2328
 
Повідомлень: 16326
З нами з: 15 березня 2013, 00:20
Звідки: Р-н Радіозаводу
Репутация: 1388

Повідомлення 1рина » 12 листопада 2017, 19:09

Привіт! Прошу забрати "-" з репутації Lanochka, я випадково з телефону нажала не ту кнопку, замість пп влупила людині мінус в репутацію....
Аватар користувача
1рина
 
Повідомлень: 2619
З нами з: 18 листопада 2011, 19:35
Звідки: Щасливе
Репутация: 183

Re:

Повідомлення quixotic » 12 листопада 2017, 19:49

1рина написав:Привіт! Прошу забрати "-" з репутації Lanochka, я випадково з телефону нажала не ту кнопку, замість пп влупила людині мінус в репутацію....

Щоразу прошу давати ссилку на профайл людини.
Аватар користувача
quixotic
Модератор
 
Повідомлень: 13932
З нами з: 08 березня 2011, 22:59
Звідки: Боярка, Центр.
Репутация: 2849

Re: Re:

Повідомлення Lanochka » 12 листопада 2017, 20:26

quixotic написав:
1рина написав:Привіт! Прошу забрати "-" з репутації Lanochka, я випадково з телефону нажала не ту кнопку, замість пп влупила людині мінус в репутацію....

Щоразу прошу давати ссилку на профайл людини.

memberlist.php?mode=viewprofile&u=17030
Аватар користувача
Lanochka
Модератор
 
Повідомлень: 40407
З нами з: 11 січня 2011, 21:20
Звідки: Рівне. Північний.
Репутация: 4222

Re: Re:

Повідомлення quixotic » 12 листопада 2017, 20:40

Lanochka написав:
quixotic написав:
1рина написав:Привіт! Прошу забрати "-" з репутації Lanochka, я випадково з телефону нажала не ту кнопку, замість пп влупила людині мінус в репутацію....

Щоразу прошу давати ссилку на профайл людини.

memberlist.php?mode=viewprofile&u=17030

дякую, Свєта, видалила
Аватар користувача
quixotic
Модератор
 
Повідомлень: 13932
З нами з: 08 березня 2011, 22:59
Звідки: Боярка, Центр.
Репутация: 2849

Повідомлення NAGORNA » 13 листопада 2017, 15:36

Привіт ,видаліть будь ласка мінус в мене в репутації,учасниця сп випадково поставила,бо ставилаи з телефону.Дякую.
Аватар користувача
NAGORNA
 
Повідомлень: 7399
З нами з: 31 січня 2012, 17:15
Звідки: Інна 0684244949 плюс за плюс .автовокзал висилаю речі укрпоштою та новою поштою всі питання в пп
Репутация: 1773

Re:

Повідомлення quixotic » 13 листопада 2017, 17:59

NAGORNA написав:Привіт ,видаліть будь ласка мінус в мене в репутації,учасниця сп випадково поставила,бо ставилаи з телефону.Дякую.

видалено
Аватар користувача
quixotic
Модератор
 
Повідомлень: 13932
З нами з: 08 березня 2011, 22:59
Звідки: Боярка, Центр.
Репутация: 2849

Re: Re:

Повідомлення NAGORNA » 13 листопада 2017, 18:36

quixotic написав:
NAGORNA написав:Привіт ,видаліть будь ласка мінус в мене в репутації,учасниця сп випадково поставила,бо ставилаи з телефону.Дякую.

видалено

дякую
Аватар користувача
NAGORNA
 
Повідомлень: 7399
З нами з: 31 січня 2012, 17:15
Звідки: Інна 0684244949 плюс за плюс .автовокзал висилаю речі укрпоштою та новою поштою всі питання в пп
Репутация: 1773

Редагування репутаціі

Повідомлення Miranda87 » 13 листопада 2017, 18:46

Видаліть будь-ласка мій мінус з репутаціі поставлений мені Оксанака вслід за мінусом який я ій вліпила бо більше немогла терпіти.Ситуація була така:24 березня робила замовлення шифоновоі блузки( тема закрита,але це можна почитати в моіх повідомленях на стор 18).Проплатила 25 березня.Ще 24 .03 замовила в цього орга бумагу для випічки та ін.Отримавши повідомлення про роздачу відписала в тему що заберу все разом (як прийде і бумага).Більше повідомлень про роздачі не було.Телефонувала оргу що підіду куди ій зручно але ій невиходило.По темі з блузками на останній сторінці дівчата замовники почали писати що хочуть забрати товар бо теж неотримали,тому орг швидко закрила тему.27 квітня замовила в орга ще й закаточні кришкиі чекаючи до 18 травня зрозуміла що пора щось робити бо неотримаю нічогоБо по кришках вона перестала вести тему і відповідать на питання дівчат..З 18.05 написала 3 повідомлення в пп за 7 днів,вона читала але не відписувала.Врешті-решт моєму терпінню прийшов кінець і поставила -.Також знайшла іі тему що на той момкнт була активна і почала писать ій туди.Це можна прочитати в моіх повідомленнях на стор 11 за 8 червня тема:Пляжні рушники.Там вся наша переписка.Після всього написала мені в пп щоб підіхала до неі завтра на роботу і забрала.По приізду виявляла незадоволення що я ій мінус поставила .А 15 червня побачила мінус в себе з коментом :Людина яка наводить клівєту!!!Я ще такого небачила.В мене ні з однією людиною крім неі небуло в сп проблем.Це єдиний мій мінус.
Miranda87
 
Повідомлень: 3857
З нами з: 16 лютого 2014, 00:30
Репутация: 296

Re: Редагування репутації

Повідомлення biruk » 20 листопада 2017, 12:32

Добрий день! Прошу забрати з репутації оksana88 мій + ( від biruk) поскільки ставила з телефону і вийшло щось не зрозуміле. Як видалите поставлю + з словами вдячності.
Дякую за допомогу!
Аватар користувача
biruk
 
Повідомлень: 5931
З нами з: 17 квітня 2013, 15:55
Звідки: Рівне(р-н 12школа) тел.(098)9051489
Репутация: 383

Re: Редагування репутаціі

Повідомлення quixotic » 21 листопада 2017, 16:48

Miranda87 написав:Видаліть будь-ласка мій мінус з репутаціі поставлений мені Оксанака .

видалено
biruk написав:Добрий день! Прошу забрати з репутації оksana88 мій + ( від biruk) поскільки ставила з телефону і вийшло щось не зрозуміле. Як видалите поставлю + з словами вдячності.
Дякую за допомогу!
виконала, але, будь ласка, давайте ссилку на профіль користувача, я витрачаю час, щоб шукати його
Аватар користувача
quixotic
Модератор
 
Повідомлень: 13932
З нами з: 08 березня 2011, 22:59
Звідки: Боярка, Центр.
Репутация: 2849

Повідомлення jkz007 » 01 грудня 2017, 23:33

Доброго вечора. Я збирала сп по іграшкам без відсотків (без заробляння грошей). В правилах написала, доставку ділю на всіх, товари прийшли зі знижкою, я її собі не забрала, відняла від доставки, решту поділила нас всіх порівну. Вважаючи такий розподіл справедливим, оскільки можна замовити іграшку за 300 але одну, можна 3 іграшки по 20 грн (дешевше, але об'ємніше), можна одну дешеву, але довгу (відповідно на пошті додають об'ємну вагу).
Про те, що доставку ділю порівну написала в темі-всі промовчали, значить всіх влаштовувало.
А один покупець обурилася вже на роздачі, що в неї покупка дешевша (про те, що вона довга вона мовчить) і 10 грн їй дорого, і тепер мені кожен день пише негативний відгук. Вважаю його незаслуженим і прошу видалити мені мінуси від учасниці Lenusik.
Хіба за одне сп можна писати кілька відгуків?Чи в мене кожен ранок тепер буде починатися з її негативного відгука?
jkz007
 
Повідомлень: 1224
З нами з: 19 грудня 2014, 00:29
Репутация: 112

Re:

Повідомлення Scarlet » 02 грудня 2017, 10:57

jkz007 написав:Доброго вечора. Я збирала сп по іграшкам без відсотків (без заробляння грошей). В правилах написала, доставку ділю на всіх, товари прийшли зі знижкою, я її собі не забрала, відняла від доставки, решту поділила нас всіх порівну. Вважаючи такий розподіл справедливим, оскільки можна замовити іграшку за 300 але одну, можна 3 іграшки по 20 грн (дешевше, але об'ємніше), можна одну дешеву, але довгу (відповідно на пошті додають об'ємну вагу).
Про те, що доставку ділю порівну написала в темі-всі промовчали, значить всіх влаштовувало.
А один покупець обурилася вже на роздачі, що в неї покупка дешевша (про те, що вона довга вона мовчить) і 10 грн їй дорого, і тепер мені кожен день пише негативний відгук. Вважаю його незаслуженим і прошу видалити мені мінуси від учасниці Lenusik.
Хіба за одне сп можна писати кілька відгуків?Чи в мене кожен ранок тепер буде починатися з її негативного відгука?



на жаль, у вас дійсно не прописано, що ви ділите на кількість учасників викупу, а не пропорційно до суми замовлення...
шкода, що ви організували вперше/вдруге СП, і вам вже ліплять мінуса...
але придертись, якщо захотіти, є до чого :?
Аватар користувача
Scarlet
 
Повідомлень: 12272
З нами з: 01 березня 2014, 12:47
Репутация: 599

Re: Re:

Повідомлення jkz007 » 02 грудня 2017, 11:23

на жаль, у вас дійсно не прописано, що ви ділите на кількість учасників викупу, а не пропорційно до суми замовлення...
шкода, що ви організували вперше/вдруге СП, і вам вже ліплять мінуса...
але придертись, якщо захотіти, є до чого

Але ж в мене і не написано, що ділитиму від суми замовлення! Вважаю, що якщо було не зрозуміло, перед словом замовляю, можна було перепитати. Або коли я написала, що поділю на кількість учасників, написати коментар, що це не правильно і попросити перерахувати.
Пропорційно до суми замовлення. Пазли за 40 і конструктор за 250 мають однакові розміри коробок. То чого сума за доставку має відрізнятися?
jkz007
 
Повідомлень: 1224
З нами з: 19 грудня 2014, 00:29
Репутация: 112

Повідомлення SvetaL » 02 грудня 2017, 11:40

Сума доставки теоретично може ділитися по - різному:
- пропорційно до суми
- пропорційно до об"єму
- пропорційно до ваги
- пропорційно до кількості замовленого товару ( один покупець замовив коробку сірників, а інший величезну тумбочку, і платять однаково, бо кількість одиниць замовленого товару однакова )
- по кількості учасників СП ( один учасник замовив 10 одиниць товару, інший 1 одиницю цього ж самого товару, сума доставки в обох однакова ).
- ще куча варіантів в залежності від фантазії покупця і організатора.

Такі непорозуміння будуть вічно на нашому форумі ( і в мене вони були ), поки модератори не допишуть чітке правило для СП без комісії: обов"язково вказувати наперед, як саме буде ділитися доставка.

У непорозумінні вище вважаю, що трохи неправі обоє :
- організатор, що не прописала, як збирається ділити доставку
- покупець, що не перепитала, як буде ділитися дотавка.

А за одне СП можна ставити лише 1 відгук :)
SvetaL
 
Повідомлень: 1910
З нами з: 12 травня 2010, 16:15
Репутация: 275

Re: Re:

Повідомлення Sigma » 02 грудня 2017, 12:00

jkz007 написав:
Але ж в мене і не написано, що ділитиму від суми замовлення! Вважаю, що якщо було не зрозуміло, перед словом замовляю, можна було перепитати. Або коли я написала, що поділю на кількість учасників, написати коментар, що це не правильно і попросити перерахувати.
Пропорційно до суми замовлення. Пазли за 40 і конструктор за 250 мають однакові розміри коробок. То чого сума за доставку має відрізнятися?

По суті, на рах. доставки Ви праві щодо розподілу за об"ємом, але на практиці мало хто з організаторів прирівнює коробку пазлів до об"ємного товару. І на іграшки ставлять не фіксовану націнку в грн, а відносну у %. На об'ємні товари націнка більша при цьому, але об"ємними вважаються стільці, дошки для малювання і т.п.
Те, що Вам ставлять більше однієї оцінки за одну співпрацю, однозначно невірно.
Але й поставте себе на місце учасника. Те, що він міг купити у звичаСП зі ставкою 15%, у Вашому без% йому обійшлося з націнкою майже 30%. Іншому учаснику, що купив за 250 - з націнкою 4%. То краще би, дійсно, рахували у% пропорційно сумі (по 7% у даному прикладі) з невеликою поправкою у % в ту чи іншу сторону на об'єм.

Саме тому, щоб уникнути подібних ситуацій (і не подібних - теж) новачкам за правилами пропонується спочатку самим побути учасниками різних СП, ознайомитися зі специфікою СП, а потім вже організовувати свої теми. Доречі, на момент створення теми у Вас була недостатня репутація для організації закупки.
Аватар користувача
Sigma
Модератор
 
Повідомлень: 18069
З нами з: 26 січня 2009, 13:22
Репутация: 928

Повідомлення SvetaL » 02 грудня 2017, 12:04

Sigma, чи можна на майбутнє зобов"язати правилами організаторів СП без комісії прописувати в своїх темах, як вони збираються дітити доставку ?
SvetaL
 
Повідомлень: 1910
З нами з: 12 травня 2010, 16:15
Репутация: 275

Re:

Повідомлення Sigma » 02 грудня 2017, 12:09

SvetaL написав:Sigma, чи можна на майбутнє зобов"язати правилами організаторів СП без комісії прописувати в своїх темах, як вони збираються дітити доставку ?

Дякуємо за пропозицію. Вона цілком доречна. Розглянемо.

В будь-якому випадку, одним з головних орієнтирів для організатора теми без% має бути те, щоб усім учасникам товар з доставкою обійшовся дешевше, ніж в звичайному СП.
Аватар користувача
Sigma
Модератор
 
Повідомлень: 18069
З нами з: 26 січня 2009, 13:22
Репутация: 928

Re: Re:

Повідомлення jkz007 » 02 грудня 2017, 15:11

Саме тому, щоб уникнути подібних ситуацій (і не подібних - теж) новачкам за правилами пропонується спочатку самим побути учасниками різних СП, ознайомитися зі специфікою СП, а потім вже організовувати свої теми.

Людина, яка пише по одному сп кілька відгуків -не новачок. І що це змінило? Правил вона ваших не знає, хоч і рейтинг високий
jkz007
 
Повідомлень: 1224
З нами з: 19 грудня 2014, 00:29
Репутация: 112

Повідомлення jkz007 » 02 грудня 2017, 15:12

Зайдіть в сп без комісії і прочитайте правила. Де там написано про рейтинг?
jkz007
 
Повідомлень: 1224
З нами з: 19 грудня 2014, 00:29
Репутация: 112

Поперед.Далі

Повернутись до Відповіді та запитання