Правила форуму spua.org

Технічні запитання по форуму, побажання, поради, пропозиції.
Оновлення на форумі.

Правила форуму spua.org

Повідомлення spua » 10 березня 2012, 15:15

1. Загальні положення
Даний сайт відкритий для усіх, хто бажає приймати участь у спільних покупках (СП), і погоджуєтьcя з нижче приведеними Правилами. Розміщуючи оголошення, Ви несете повну відповідальність за його вміст і за можливі наслідки від його публікації. Здійснюючи покупки, Ви дієте на власний розсуд (страх і ризик), будьте уважні. Спілкуючись на форумі, майте на увазі: у кожного учасника є власна думка і право її висловити з будь-якого питання. Якщо ця думка Вас будь-чим не влаштовує, приведіть гідні аргументи або просто не вступайте в розмову чи дискусію. Хамство і неповага по відношенню до інших учасників може призвести до позбавлення Вас можливості брати участь в обговоренні. В окремих розділах можуть діяти додаткові локальні правила.
На форумі діють Правила Хорошого Тону.

2. Вимоги до оформлення тем
  2.1. Загальні вимоги до оформлення
  1. Заголовок оголошення повинен розкривати зміст теми.
  2. "Заголовок теми має складатись з рядкових (малих) літер.
   Заголовними (великими) літерами дозволяється виділяти будь-яке одне слово в назві на Ваш вибір, крім слів, що характеризують стадії СП (докладніше в уточненні нижче) . Виділені можуть бути , наприклад:
   1) назви торгових марок;
   2) ті слова, що характеризують термінову інформацію: «вільний ХХ розмір», «новини», «залишок» або синоніми чи аналоги зазначених слів;
   3) тип товару (гольфи, чобітки, іграшки);
   і т.д.
   Уточнення:
   * - кульмінаційті і поточні стадії СП, про які зазвичай повідомляється учасникам приватними повідомленнями і які стосуються виключно учасників конкретної закупки: «збір», «оплата», «роздача» і т.п. великими літерами не виділяються;
   * - якщо назва торгової марки складається з кількох слів (і Ви хочете виділити саме її), допускається виділення не більше двох слів у назві.

  3. В назві не допускається вживання прикметників найвищого ступеню порівняння, наприклад: "Найкращий", "Надзвичайний", "Найсуперовіший"; сторонніх висловів для привернення уваги, в т.ч.: "Всі сюди!", "Обов"язково зайдіть!" ; гіперболічних характеристик типу: "Шокуючий", "Неперевершений" і т.п.
  4. Не допускаються назви тем з декоративними елементами, спеціальними символами, зайвими пробілами, послідовностями розділових знаків, чергуванням великих та малих літер у слові (вийняток - якщо у назві ТМ дані літери чергуються за задумом власників ТМ) тощо.
  5. Не допускається написання назви транслітом. Оголошення пишуться українською або російською мовою, за винятком назви бренду.
  Примітка
  Для того, щоб повідомити модераторів про тему/повідомлення, як(-а)(-е) порушує правила даного форуму, достатньо натиснути на іконку "Поскаржитись" Зображення

  2.2. Оформлення тем, відповідно до виду діяльності

  Відповідно до виду виду діяльності (організація спільної покупки, допомога у купівлі товару із закордонних сайтів), тема має бути розміщена у визначеному розділі і оформлена певним чином.
  2.2.1. Спільна покупка (скорочено СП) - це організований захід для придбання товарів на підприємствах гуртової торгівлі або в будь-якому іншому місці, де передбачені знижки при закупівлі певної кількості товарів з метою мінімізувати торгову націнку на товари.

  У темі СП мають бути вказані:
  • назва (торгова марка, бренд) предмету СП;
  • перелік товарів асортименту, короткий опис кожного найменування або загальна характеристика усього асортименту (якщо від однотипний);
  • джерело замовлення (постачальник) - даний пункт вказувати рекомендовано, але не обов"язково; якщо постачальник не вказаний у темі, інформація стосовно нього (та інших аспектів СП при потребі) має бути надана організатором за запитом модераторів сайту;
  • закупівельна або кінцева ціна, а також відсоткова ставка СП (виходячи з того, що 100% - це гуртова, а не остаточна ціна);
  • умови закупівлі від постачальника (збір ростовок, штук, мінімальна сума тощо);
  • умови оплати та умови проведення роздач(і);
  • строки СП: абсолютні (дата) або відносні (до збору мінімалки, набору необхідної суми тощо);
  • умови повернення чи неповернення товару учасником у випадку виявлення невідповідності (тільки на роздачі) чи браку;
  • термін зберігання організатором товару (оплаченого або неоплачего учасником);
  • всі витрати, пов'язані із закупкою (транспортування, телефонні розмови, комісії за банківські послуги на стороні організатора тощо) мають бути включені до ставки СП або вказані в темі до початку збору спільної покупки. Якщо в темі до початку збору не зазначено, що комісії банку на стороні організатора не закладені в оргзбір, це автоматично означає, що вони вже враховані у ставці СП.

   Шаблон оформлення теми СП

  2.2.2. Замовлення із закордонних сайтів
  До замовлень із закордонних сайтів відносяться замовлення, які викупляються організатором чи посередником під певний відсоток з іноземних інтернет-магазинів.
  На один закордонний сайт від одного користувача форуму допускається одна тема. Відкриття декількох тем з різним ассортиментом (не більше 3-х - наприклад, по одягу, техніці, продуктах і тп.) по одному закордонному сайту допускається в разі, якщо сайт являється торговельним майданчиком, і на ньому представлений різноплановий товар різних виробників.
  Тема повинна містити наступні дані:
  • терміни постачання;
  • умови доставки;
  • умови оплати;
  • відсоток, під який посередник передає товар учасникові СП (сюди входять: винагорода організатору, відсоток посереднику, та всі поточні витрати, що не перераховані у даних пунктах);
  • вартість доставки;
  • курс валют (якщо потрібно);
  • посилання на сайт(-и), де представлений товар.

3. Вимоги до організатора/посередника.
  Мінімальні критерії для відкриття теми:
  • термін реєстрації: від 1 місяця,
  • бал репутації: 5+ за участь в СП на форумі.
  При надходженні скарги на невідповідність автора даним критеріям, тема переноситься в архів, не зважаючи на час створення і наявність бажаючих брати участь в таких СП.

4. Вимоги щодо розміщення тем у розділах
 • На одну ТМ (одного постачальника, один сайт) допускається не більше двох тем одного автора в одному розділі (за умови, що в темах представлений різний асортимент).
 • У розділі "Замовлення з закордонних сайтів" допускається розміщення не більше однієї теми на один закордонний сайт.
 • Визначення відсоткової ставки і кінцевої ціни повинно відбуватися прозоро і зрозуміло для покупців.
 • Заборонено створювати тему в розділі "Залишки після СП", якщо не буде вказано посилання на тему СП, з якої ці товари залишилися.
  Товари, які не є залишками після СП, можна виставити на продаж на http://torg.rv.ua
 • Наявність дублів аналогічних тем (за постачальником та асортиментом) від різних організаторів не забороняється існуючими правилами (відповідно до результатів голосування, що проводилося в період 21.11.12-01.12.12: http://spua.org/club/viewtopic.php?f=120&t=340882&start=210)

УВАГА!

 1. Забороняється розміщення оголошення про товари і послуги, що розцінюються чинним законодавством України як незаконні або вимагають спеціального дозволу (в т. ч. про алкоголь, тютюнові вироби).
 2. Заборонена реклама будь-яких інтернет-ресурсів (магазини, аукціони, сайти оголошень і тому подібне)
 3. Заборонено спам в приватних повідомленнях (будь-яка інформація з СП без запиту отримувача, інформація рекламного характеру), прохання про підтримку в конкурсах.
 4. Заборонене використання в ніках і назвах тем адрес сайтів або електронної пошти, назви місцевих зареєстрованих торгових марок, підприємств, комерційних, політичних і інших організацій.
 5. Заборонені оголошення сумнівного характеру (вирішення проблем, акції, партнерські або фінансові програми, "піраміди" і тому подібне).
 6. Заборонено продаж товаріва під виглядом СП.
 7. Заборонене створення теми СП від чужого імені.
 8. Заборонено закривати тему з діючим СП, якщо воно (СП) ще не пройшло всі свої стадії (збір, оплта, анонсовані роздачі).
 9. Заборонене розміщення оголошень в аналогічних темах інших користувачів, а також посилань на інші теми форуму із схожим або аналогічним товаром, переманювання покупців через ПП.
 10. Заборонений повтор (клонування) тем одним користувачем. Розміщення одного оголошення (теми) в декількох розділах форуму.
 11. Заборонене "піднімання" теми частіше одного разу на добу, "піднімання" теми шляхом стирання останнього повідомлення і написання нового, "піднімання" чужих тим
 12. Заборонені коментарі, що не відносяться до теми поста (оффтопік), повторення одних і тих же питань або повідомлень (флуд), зайве цитування (оверквотінг), а також тролінг
 13. Заборонено створювати теми, аналогічні тим, що були закриті чи перенесені в архів/кошик модератором раніше як такі, що не відповідають правилам.
 14. Заборонено змінювати умови поточних закупок, без попереднього погодження з учасниками СП, при зміні організатора СП (передача іншому організатору) .
 15. Заборонено розміщення повідомлень провокативного характеру та таких, що спонукають до конфлікту в конкуруючих темах, наприклад: "Таке СП вже існує, закрийте тему" і тп. За розміщення подібної інформації - бан (позбавлення права користуватися форумом) мінімум на добу без попередження авторові повідомлення
 16. Заборонені оголошення, які містять пропаганду насильства, расової ненависті, порнографію (в т.ч. фото порнографічного характеру, заклики до насильства і противоправних дій, дискримінацію за національною, расовою, релігійною, статевою та іншими ознаками).
 17. Заборонено встановлювати аватари, характер і вигляд яких містить: неприховану агресію, забороненну в Україні символіку, суїцидальний зміст, зображення наркотичних засобів і речовин (в т.ч. зображення процесу їхнього вживання), зображення порнографічного або відкрито еротичного характеру.
 18. Заборонене використання ненормативної лексики, її скорочених форм, грубі вирази.
 19. Заборонені безглузді, порожні і незмістовні повідомлення. Повідомлення з одних лише зображень, цитат або безглуздих наборів символів.
 20. Заборонене цитування особистого листування учасників форуму, без явної згоди обох сторін.
 21. Заборонені додаткові реєстрації (облікові записи) з метою порушення діючих правил.
 22. Заборонене використання додаткового облікового запису після блокування попереднього (бан) до закінчення терміну обмеження.

5. Заходи з наведення порядку
 1. Оголошення, оформлені неправильно, можуть бути відредаговані або видалені.
 2. Користувачеві може бути відправлене приватне зауваження або попередження в разі здійснення ним дій, що суперечать Правилам.
 3. Попередження може бути занесене в обліковий запис користувача.
 4. Облікові записи, що отримали три непогашених попередження, блокуються на період до 90 днів.
 5. В разі грубих порушень правил обліковий запис блокується і може бути видалений без попередження.
 6. Видалення облікових записів з діючих груп.
 7. Нові облікові записи активуються в режимі попередньої перевірки повідомлень (премодерації).
 8. Облікові записи з кількістю повідомлень 0 (нуль), видаляються через 180 днів з моменту останнього візиту. Облікові записи, які не використовувалися більше року можуть бути видалені.
 9. Адміністрація сайту залишає за собою право припинити будь-яке спілкування із порушниками

6. Платні теми
Платні теми розраховані на постачальників та рекламодавців.
 1. Логін рекламодавця виділено іншим кольором.
 2. Тема може містити рекламну інформацію з посиланнями на інтернет сторінки рекламодавця.
 3. Відсутні вимоги по терміну реєстрації на форумі та балу репутації.
 4. Рекламодавець може діяти як організатор СП, якщо підтвержує свою репутацію на інших сайтах.
 5. Тема може бути розміщена у розділі, який не відповідає тематиці оголошення.
 6. На теми рекламодавців не розповсюджуються вимоги пунктів 4.2, 4.4, 4.9
 7. Платні теми організаторів СП можуть бути розміщені після попереднього схвалення модераторами форуму.
 8. Консультації та замовлення платних тем »

7. Адміністрація сайту не зобов'язана:
 1. Попереджати користувачів про необхідність дотримання Правил і про відповідальність за їх порушення;
 2. Пояснювати або звітувати про свої дії, а також обговорювати їх з будь-ким, реагувати на вимоги користувачів і відвідувачів сайту.

Адміністрація сайту spua.org ні за яких умов не несе відповідальності за інформацію, розміщену користувачами і за можливі наслідки від її використання, за дії та бездіяльність учасників форуму та третіх осіб, адміністрація не бере участі в товарно-грошових відносинах користувачів. Також адміністрація не надає жодних гарантій щодо успішної організації та вдалого завершення СП чи закупки.

Адміністрація залишає за собою право змінювати Правила без попереднього повідомлення.
Зміни доповнення до Правил починають діяти з моменту їх публікації.
Востаннє редагувалось Sigma в 09 квітня 2020, 18:11, всього редагувалось 48 разів.
Причина: уточнення
spua
Модератор
 
Повідомлень: 260
З нами з: 15 жовтня 2008, 09:56

Повернутись до Відповіді та запитання