Нillary-натуральна косметика.

СП косметики та засобів гігієни

Нillary-натуральна косметика.

Повідомлення Garna » 22 березня 2021, 20:34

Нillary пропоную приєднатись до викупу натуральної косметики.Я тестую на собі вже пів року їхню продукцію і просто в захваті від всього,що брала.Мені подобається все,і постійно хочеться замовити щось ще,тому відкриваю сп.
У виробництві продукції Hillary Cosmetics використовуються виключно натуральні компоненти.В даній косметиці ви не знайдете продуктів нафтопереробки, силіконів, синтетичних ароматизаторів і барвників, а також інших шкідливих компонентів.

Поставщик: https://cpa.hillary.com.ua/fd7019f326?
Умови закупівлі:мінімум 3-5одиниць,щоб можна було розділити доставку.
Ставка СП (оргзбір) 0%,комісії і доставку ділю між змовниками,крім себе.
Умови оплати: 100 % передплата на картку Приватбанка після збору мінімалки і підтвердження наявності на складі;
Умови броні: відмова від броні після відправки замовлення до постачальника не приймається;
Обмін та повернення: немає
Місце роздач:,12школа(Політон)-під час каратину перша половина дня.,Здолбунів. Відправлю
Мій тел 0976011055

Фото1.
Зображення
https://cpa.hillary.com.ua/415087a56b?
Прийшов час боротися з першими ознаками старіння!
Сучасна інноваційна формула та високоефективні компоненти Експрес сироватки навколо очей Hillary Express Eye Serum допоможуть швидко позбавитись від темних кіл, мішків, під очима та зморшок. Ця сироватка активно зволожує та захищає тонку, чутливу шкіру навколо очей, доглядає за нею протягом дня або ночі. До складу сироватки входять унікальні пептиди, що мають тонізуючі та регенеруючі властивості. Експрес сироватка навколо очей Hillary Express Eye Serum - усуне сліди втоми та почервоніння, підтримає оптимальний гідробаланс епідермісу, буде запобігати появі зморшок та підвищить пружність шкіри.
Активні компоненти
Витяжка дамаської троянди:
допомагає втримати вологу у шкірі;
позбавляє від сухості та лущення;
зменшує вираженість мімічних зморшок;
підвищує тургор та еластичність шкіри;
має тонізуючу і лімфодренажну дію.

Фото 2
Зображення
https://cpa.hillary.com.ua/ubtan-dlya-m ... /#comments?
https://cpa.hillary.com.ua/f24e67c204?
Убтан для глибокого зволоження та скрабування Hillary BAMBUSA UBTAN розроблений з урахуванням всіх потреб сухої та чутливої ​​шкіри. Убтан ефективно очищає епідерміс, при цьому не пересушує його, даруючи відчуття чистоти та свіжості. Поживні речовини насичують клітини, даруючи їм пружність і тонус. Після використання HILARY BAMBUSA UBTAN обличчя стає більш свіжим та зволоженим.
Фото 3
Зображення
Зображення
Олійний флюїд для обличчя Hillary FLUID OIL
звужує пори, вирівнює тон, розгладжує рельєф шкіри, надає їй природного сяйва;
забезпечує потужний захист шкіри від шкідливого впливу сонячних променів і вільних радикалів;
олії, що входять до складу, живлять, насичують вітамінами, регенерують і зволожують шкіру обличчя;
також засіб служить відмінною базою під макіяж.

Гіалуронова сироватка Hillary Smart Hyaluronic
зволожує глибокі шари шкіри і діє як протизапальний агент;
попереджає старіння і відроджує молодість шкіри;
створює на поверхні шкіри найтоншу плівку, яка перешкоджає проникненню забруднюючих речовин.

Формула, створена для 3-х типів шкіри:
помітно скорочує зморшки;
підтягує шкіру і надає їй сяйва;
зволожує і зміцнює природний захисний бар'єр;
шкіра миттєво стає більш зволоженою і захищеною.

Сироватка навколо очей Hillary Anti-fatigue
забезпечує ліфтинг-ефект, зволожує, пом'якшує;
уповільнює процес природного старіння епідермісу в ніжній зоні навколо очей;
кофеїн і екстракт зеленого чаю знімають набряклість і прибирають темні кола під очима.
Востаннє редагувалось Garna в 22 березня 2021, 20:36, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Garna
 
Повідомлень: 8884
З нами з: 24 листопада 2014, 16:37
Звідки: Роздача буде 29.03!В понеділок.0976011055
Репутация: 438

Повідомлення Garna » 22 березня 2021, 20:35

для фото
Аватар користувача
Garna
 
Повідомлень: 8884
З нами з: 24 листопада 2014, 16:37
Звідки: Роздача буде 29.03!В понеділок.0976011055
Репутация: 438

Повідомлення Garna » 22 березня 2021, 20:51

Дівчата, на сайті дуже багато інформації про кожен продукт. Є живі відгуки, є відео. Але напишу відгук ще особисто від себе.
Отже я підсіла на комплексні набори для обличчя.
Спробувала Убтан, маю чутливу суху шкіру і скрабік категорично підібрати не могла, тому що дуже всі подразнювали шкіру. Але Убтан підійшов суперово, правда на щічки я наношу дуже обережно, хто має світлу шкіру і купероз мене зрозуміє)
Сироватка під очі, резутат в мене був десь після другого тижня використання. Дійсно зменшились сині кола і мені здається, що менше мімічних морщинок.
Також користуюсь сироваткою для обличчя, дуже подобається, але до серця припав Флюїд, це моє! Дає просто мега зволоження.
Ще я брала засіб для зняття макіяжу, не скажу що супер-пупер щось там ефект, просто знімає гарно.
Ще користуюсь зараз капельками для волосся від випадіння результат є і він класний
Аватар користувача
Garna
 
Повідомлень: 8884
З нами з: 24 листопада 2014, 16:37
Звідки: Роздача буде 29.03!В понеділок.0976011055
Репутация: 438


Повернутись до Косметика