Tatyana555 » 19 лютого 2014, 02:35
УМОВИ СПІВПРАЦІ:
-СТАВКА СП (США) від 10%.
columbia, walmart, adidas, michaelkors та ін.
Levi's 20%
-СТАВКА СП (Іспанія, Італія, Англія, Німеччина ,Польща ,Португалія) від 10%
Nіke, New Balance, Adidas, Crocs та ін.
-Умови викупу в анонсах в темі, за наявності додаткового купона ставка СП мінусується від купона .
-ОПЛАТА ПІСЛЯ ВИКУПУ ПРОТЯГОМ 1 ДНЯ НА КАРТУ ПО КУРСУ БАНКУ.
-РОЗДАЧА:ЦЕНТР (в зазначені терміни) ,про роздачу пишу в спільноті VIBER ,іногородні НОВА ПОШТА.
-ПОДАЧА ЗАМОВЛЕННЯ: замовляю,посилання,ціна,колір,розмір,артикул,кількість,також номер вашого мобільного для приєднання до спільноти VIBER (можна в особисті повідомлення),МЕТОД ДОСТАВКИ.
Якщо не вказано колір,ціна товару,умови викупу (акція) - купую той колір що відкривається за посиланням і за тією ціною, що була на момент викупу.
-ВІДМОВИ ВІД ВИКУПЛЕНОГО або ЗАБРОНЬОВАНОГО ТОВАРУ НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ. За не оплату замовлення або броні ставлю мінус у репутацію.
Якщо Ви протягом 30 діб не забираєте своє замовлення, то воно продається для компенсації всіх витрат, без повернення коштів за товар.
Якщо хочете зняти замовлення або бронь, то повинні погодити цю можливість, якщо така є.
Якщо Ваше замовлення прибуло не оплачене ,то ставка СП +20%
Якщо магазин не надіслав Ваше замовлення і повернув гроші, то повертаю ту суму, яка надійшла на мій рахунок у гривнях.
Якщо магазин відмовляється повертати гроші за не доставлений товар, я не компенсую гроші зі свого гаманця .
ЗА ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ НЕ ВІДПОВІДАЮ (стихійні лиха ,військові діє ,та ін.)
А також не відповідаю за роботу поштових та митних служб США, Європи, України.
Мінімальна ставка СП 5грн
Мінімальна вага 100грамм
При підрахунку замовлення та оплати за вагу округляю до гривні
Вага посилки округляється до 50 грам.
Вага об'ємна, легка -оплата по інвойсу.
"Формула розрахунку об'ємної ваги - довжина (см) х ширина (см) х висота (см) / 5000 = вага в кг." - дані від перевізника
Хочу звернути вашу увагу!.
Що я не несу відповідальність за неправильно підібраний розмір, погану якість, брак чи не такий колір, розмір
вся відповідальність щодо вибору товару лежить на замовнику, повернення/обмін товару нема
Замовники, інтернет-шопінг завжди містить у собі певну частку ризику, замовляйте обдумано.
Віддаю товар у тому вигляді, в якому він мені надійшов. Повернення не передбачене.
Оплата замовлення протягом одного дня, при підвищенні курсу долара або євро,... залишаю за собою право перераховувати замовлення та вагу.
Оплата за замовлення безготівкова або готівка , можете оплатити своє замовлення у мене в магазині з обов'язковим підписом у зошиті .
Оплата за доставку замовлення готівкою ,за винятком іногородні яким потрібно відправляти НП .
Умови перевізника на ввезення товарів, які оподатковуються:
""Нарахування комісії на електроніку та комплектуючі до неї, електричні прилади та інструменти, біжутерію, косметику та засоби гігієни в тому числі, музичні інструменти і комплектуючі до них, спортивну екіпіровку, годинники, окуляри, продукти харчування, комерційні партії товарів і т.ін. до 100 євро буде в розмірі 10%. На різницю від 100 євро та загальною вартістю посилки комісія складе 32%.
Комісія нараховується, згідно інвойсу, без урахування знижок, дисконтів, подарункових сертифікатів і т.д. До суми, зазначеної в інвойсі, додається вартість пересилки по території США та податок (tax), при наявності. Нараховується комісія на електроніку та комплектуючі до неї, електричні прилади та інструменти, біжутерію, косметику та засоби гігієни в тому числі, музичні інструменти і комплектуючі до них, спортивну екіпіровку, годинники, окуляри, продукти харчування, комерційні партії товарів і т.д."
ПРОЧИТАВ ВЕСЬ ТЕКСТ УМОВ І ЗРОБИВШИ ЗАМОВЛЕННЯ, ВИ ТАКИМ ЧИНОМ АВТОМАТИЧНО ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ВСІМ НАПИСАНИМ.
Востаннє редагувалось
Tatyana555 в 17 листопада 2022, 01:30, всього редагувалось 56 разів.