Актуальна тема - відпочинок

Новини у світі, суспільство, політика, культура, література, музика, кіно, юмор, відпочинок. СП-шні Посиденьки »

Повідомлення MiraKatya » 23 липня 2019, 23:37

50 грн втрати за квиток, якщо навіть здає через 1 хв після покупки.
І що що в неї є квиток, це хіба йти в касу а іншій людині йти х нею і брати квиток. Але не факт що візьме його (бо окрім бази каси є повно ресурсів де той квиток купити можна).
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення ЗлийБабай » 24 липня 2019, 09:56

здавала 2 дні тому квитки, (до дати відправлення було 30 днів). З кожного квитка забрали 44 гривні.
Аватар користувача
ЗлийБабай
 
Повідомлень: 3371
З нами з: 05 лютого 2011, 15:12
Звідки: М.Рівне 068-6-45-14-28, Північний-Арсен
Репутация: 254

Re: Re:

Повідомлення S2112 » 24 липня 2019, 15:18

Рівняночка написав:
oksana25021984 написав:В знайомої є білет до Одеси на 19 серпня, нижнє місце, не виходить їхати, можливо когось зацікавить.Деталі за тел.098-818-23-60

А смисл? Вона віддасть свій паспорт для поїздки?

В касі переоформити на своє ім'я потрібно.
Аватар користувача
S2112
 
Повідомлень: 2306
З нами з: 09 листопада 2014, 12:46
Звідки: Рівне
Репутация: 220

Re: Re:

Повідомлення Мерисоль » 24 липня 2019, 15:32

S2112 написав:
Рівняночка написав:
oksana25021984 написав:В знайомої є білет до Одеси на 19 серпня, нижнє місце, не виходить їхати, можливо когось зацікавить.Деталі за тел.098-818-23-60

А смисл? Вона віддасть свій паспорт для поїздки?

В касі переоформити на своє ім'я потрібно.

Ви переоформляли цього року?
Бо мені не вдалося. Білети здала, і зразу купити теж не можна, бо потрапляють у вільний продаж і з'являються в системі від декількох хвилин до декількох годин.
Аватар користувача
Мерисоль
 
Повідомлень: 1730
З нами з: 20 вересня 2012, 20:39
Звідки: Ірина, РУМ, 06803сім990сім
Репутация: 186

Re:

Повідомлення MiraKatya » 24 липня 2019, 20:25

ЗлийБабай написав:здавала 2 дні тому квитки, (до дати відправлення було 30 днів). З кожного квитка забрали 44 гривні.

може від напрямку залежить
але здавала квитки в Хуст, Одесу та Рівне. Зі всіх втрати по 50 грн, а на 3 квитках більше, бо купувала не через укрзалізницю. А там ще +% сайту. І не важливо, що здавала (люкс, купе, плацкарт) по 50 грн мінус
Востаннє редагувалось MiraKatya в 24 липня 2019, 21:33, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення Ане4ка » 24 липня 2019, 20:30

Я також вже декілька разів здавала білети, то кожного разу рівно 50 грн мінус.
Ане4ка
 
Повідомлень: 2990
З нами з: 04 березня 2012, 19:56
Репутация: 347

Повідомлення MiraKatya » 24 липня 2019, 21:48

На швидкій потяг Рівне-Одеса той що 58, вагон добавили після 18 вечора сьогодні. Поки лише плацкарт. Є ще 40 місць.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення Zvitlana » 25 липня 2019, 17:16

Вчора повернулися з відпочинку в Одесі. Так як поїздку завчасно не виходило спланувати і відповідно взяти завчасно квитки на 58 поїзд до Одеси, той що їде ніч, моніторила десь з початку липня сайт Укрзалізниці, щоб взяти квитки на потрібні дати. Виявила таку закономірність, що кілька нових вагонів добавляють за два дні до відправлення, причому і купейні, і плацкартні. Тобто сьогодні можна було купити квитки на суботу, причому і в Одесу, і з Одеси. Правда, нижні полички розлітаються миттєво.
Сайт https://booking.uz.gov.ua/, оплата карткою.
Добавляють квитки в проміжку часу з 9 ранку і до 13 год дня, це те, що я бачила, найчастіше з 10 год до 11 год ранку.
А якщо не брати їхню страшну сіру постіль, то квиток на плацкарт виходить від 124 грн залежно від дня.
Можливо, комусь згодиться інформація.
Між іншим, море в Одесі в Лузановці в суботу, неділю і понеділок було 23 градуси, в вівторок трохи холодніше, але купатись було норм.
Zvitlana
 
Повідомлень: 582
З нами з: 12 квітня 2011, 22:22
Звідки: центр т. 0973577921
Репутация: 84

Re:

Повідомлення MiraKatya » 25 липня 2019, 22:15

Zvitlana написав:Вчора повернулися з відпочинку в Одесі. Так як поїздку завчасно не виходило спланувати і відповідно взяти завчасно квитки на 58 поїзд до Одеси, той що їде ніч, моніторила десь з початку липня сайт Укрзалізниці, щоб взяти квитки на потрібні дати. Виявила таку закономірність, що кілька нових вагонів добавляють за два дні до відправлення, причому і купейні, і плацкартні. Тобто сьогодні можна було купити квитки на суботу, причому і в Одесу, і з Одеси. Правда, нижні полички розлітаються миттєво.
Сайт https://booking.uz.gov.ua/, оплата карткою.
Добавляють квитки в проміжку часу з 9 ранку і до 13 год дня, це те, що я бачила, найчастіше з 10 год до 11 год ранку.
А якщо не брати їхню страшну сіру постіль, то квиток на плацкарт виходить від 124 грн залежно від дня.
Можливо, комусь згодиться інформація.
Між іншим, море в Одесі в Лузановці в суботу, неділю і понеділок було 23 градуси, в вівторок трохи холодніше, але купатись було норм.

Постіль 50 грн. Продаж з 8 ранку відкривається на період літа за 45 діб. А ціна від дня тижня різна завжди. Мені на кінець серпня квитки треба. З Рівного купила без проблем, а от з Одеси туго (поки лише плацкарт вдалося купити), а треба купе або навіть люкс.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення marsy » 26 липня 2019, 09:11

Я назад теж плацкарт купила.в поїзді,який через київ їде місць вільних багато.але не хочу часу багато затрачати на дорогу.бо приїзд коло 4 години ранку і сиди там кукуц на вокзалі до 7.а 58 приїхала і на маршрутку в село першу з жд вокзалу.
Аватар користувача
marsy
 
Повідомлень: 750
З нами з: 03 червня 2013, 16:34
Звідки: не з Рівного
Репутация: 50

Re: Re:

Повідомлення Zvitlana » 27 липня 2019, 05:27

MiraKatya написав:
Zvitlana написав:Вчора повернулися з відпочинку в Одесі. Так як поїздку завчасно не виходило спланувати і відповідно взяти завчасно квитки на 58 поїзд до Одеси, той що їде ніч, моніторила десь з початку липня сайт Укрзалізниці, щоб взяти квитки на потрібні дати. Виявила таку закономірність, що кілька нових вагонів добавляють за два дні до відправлення, причому і купейні, і плацкартні. Тобто сьогодні можна було купити квитки на суботу, причому і в Одесу, і з Одеси. Правда, нижні полички розлітаються миттєво.
Сайт https://booking.uz.gov.ua/, оплата карткою.
Добавляють квитки в проміжку часу з 9 ранку і до 13 год дня, це те, що я бачила, найчастіше з 10 год до 11 год ранку.
А якщо не брати їхню страшну сіру постіль, то квиток на плацкарт виходить від 124 грн залежно від дня.
Можливо, комусь згодиться інформація.
Між іншим, море в Одесі в Лузановці в суботу, неділю і понеділок було 23 градуси, в вівторок трохи холодніше, але купатись було норм.

Постіль 50 грн. Продаж з 8 ранку відкривається на період літа за 45 діб. А ціна від дня тижня різна завжди. Мені на кінець серпня квитки треба. З Рівного купила без проблем, а от з Одеси туго (поки лише плацкарт вдалося купити), а треба купе або навіть люкс.

Так, за 45 суток продаж починається о 8 ранку, я купувала квитки і туди, і назад за 2 дні до відправлення, то їх викидають пізніше, після 9 год і аж до обіду, треба постійно моніторити, але взяти реально. Назад брала квиточки, сидячи на пляжі, викинули аж о 12:50 год, то трохи понервувала. Але спочатку добавляють той поїзд, що через Киів, а пізніше 58.
На протязі цих 45 суток ще кілька раз добавляють вагони, але чи в певні дні, чи ні, не знаю.
Ще читала, що в Телеграмі підключають бота для пошуків квитків на певні дати, але мені бот нічого не знайшов чогось.
Ще, на Кідстафі є дівчина, яка бере квитки практично на будь -який поїзд з доплатою в 100 грн за свої послуги.
Просто в мене відпочинок не відбувся, якби я цей нюанс не виявила з квитками за 2 дні до відправлення.
Zvitlana
 
Повідомлень: 582
З нами з: 12 квітня 2011, 22:22
Звідки: центр т. 0973577921
Репутация: 84

Повідомлення lissa2011 » 27 липня 2019, 12:26

Привіт
чи був хтось хтось у занзібар ????
Аватар користувача
lissa2011
Рекламодавець
 
Повідомлень: 27661
З нами з: 21 лютого 2011, 10:28
Звідки: Боярка тел. 067-1424326.....066-533-0655... Лена...
Репутация: 2920

Повідомлення kcena » 27 липня 2019, 12:34

тільки що на 29,07 вцепили вагона )) на 058
kcena
 
Повідомлень: 1121
З нами з: 09 травня 2012, 10:52
Звідки: р-н Автовокзал
Репутация: 87

Re: Re:

Повідомлення MiraKatya » 27 липня 2019, 14:30

Zvitlana написав:
MiraKatya написав:
Zvitlana написав:Вчора повернулися з відпочинку в Одесі. Так як поїздку завчасно не виходило спланувати і відповідно взяти завчасно квитки на 58 поїзд до Одеси, той що їде ніч, моніторила десь з початку липня сайт Укрзалізниці, щоб взяти квитки на потрібні дати. Виявила таку закономірність, що кілька нових вагонів добавляють за два дні до відправлення, причому і купейні, і плацкартні. Тобто сьогодні можна було купити квитки на суботу, причому і в Одесу, і з Одеси. Правда, нижні полички розлітаються миттєво.
Сайт https://booking.uz.gov.ua/, оплата карткою.
Добавляють квитки в проміжку часу з 9 ранку і до 13 год дня, це те, що я бачила, найчастіше з 10 год до 11 год ранку.
А якщо не брати їхню страшну сіру постіль, то квиток на плацкарт виходить від 124 грн залежно від дня.
Можливо, комусь згодиться інформація.
Між іншим, море в Одесі в Лузановці в суботу, неділю і понеділок було 23 градуси, в вівторок трохи холодніше, але купатись було норм.

Постіль 50 грн. Продаж з 8 ранку відкривається на період літа за 45 діб. А ціна від дня тижня різна завжди. Мені на кінець серпня квитки треба. З Рівного купила без проблем, а от з Одеси туго (поки лише плацкарт вдалося купити), а треба купе або навіть люкс.

Так, за 45 суток продаж починається о 8 ранку, я купувала квитки і туди, і назад за 2 дні до відправлення, то їх викидають пізніше, після 9 год і аж до обіду, треба постійно моніторити, але взяти реально. Назад брала квиточки, сидячи на пляжі, викинули аж о 12:50 год, то трохи понервувала. Але спочатку добавляють той поїзд, що через Киів, а пізніше 58.
На протязі цих 45 суток ще кілька раз добавляють вагони, але чи в певні дні, чи ні, не знаю.
Ще читала, що в Телеграмі підключають бота для пошуків квитків на певні дати, але мені бот нічого не знайшов чогось.
Ще, на Кідстафі є дівчина, яка бере квитки практично на будь -який поїзд з доплатою в 100 грн за свої послуги.
Просто в мене відпочинок не відбувся, якби я цей нюанс не виявила з квитками за 2 дні до відправлення.

Сайт тікетс юа, шукає якщо там зазначити таку послугу, але мені теж нічим не допоміг. Буду далі чекати може добавлять купейний вагон.
Аватар користувача
MiraKatya
 
Повідомлень: 26521
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:25
Репутация: 776

Повідомлення stella » 27 липня 2019, 16:38

Привіт, напишіть чи в Лебедівці є магазини чи все з собою тащіти?
Аватар користувача
stella
 
Повідомлень: 8999
З нами з: 02 жовтня 2010, 08:46
Звідки: Велике щастя - зустрічати новий день!
Репутация: 620

Re:

Повідомлення Ванятко » 27 липня 2019, 16:42

stella написав:Привіт, напишіть чи в Лебедівці є магазини чи все з собою тащіти?

Є невеличкий ринок, в якому можна купити овочі та фрукти, є магазинчики та міні супермаркет
Аватар користувача
Ванятко
 
Повідомлень: 12392
З нами з: 23 березня 2012, 23:12
Звідки: ❤ 0989370385❤ Квасилів
Репутация: 702

Re: Re:

Повідомлення stella » 27 липня 2019, 16:51

Ванятко написав:
stella написав:Привіт, напишіть чи в Лебедівці є магазини чи все з собою тащіти?

Є невеличкий ринок, в якому можна купити овочі та фрукти, є магазинчики та міні супермаркет

Дуже дякую :)
Аватар користувача
stella
 
Повідомлень: 8999
З нами з: 02 жовтня 2010, 08:46
Звідки: Велике щастя - зустрічати новий день!
Репутация: 620

Повідомлення Anna26041991 » 27 липня 2019, 19:04

Хто в цьому році відпочивав на білому.Цікавлять домікі ціни та умови?
Аватар користувача
Anna26041991
 
Повідомлень: 22077
З нами з: 14 грудня 2013, 20:39
Звідки: 0980742969 Ання.
Репутация: 1024

Повідомлення Katyushka » 28 липня 2019, 14:25

Розкажіть досвід відпочинку на морі в наметах з дітьми. Є тільки така перспектива. Так не хочеться, бо ще не "відпочивала" в таких умовах. Навіть не знаю, що з собою найнеобхідніше брати (а точніше, що залишити вдома, бо воно не знадобиться). Будемо їхати автомобілем.
Аватар користувача
Katyushka
 
Повідомлень: 20109
З нами з: 11 березня 2012, 00:22
Звідки: Рівне, Боярка, 098два3855один9
Репутация: 1554

Re:

Повідомлення katrin25 » 29 липня 2019, 11:00

lissa2011 написав:Привіт
чи був хтось хтось у занзібар ????

Ооо напишу вам відгук про Занзібар.
Територія - дуже ухожена, басейн великий, чистий з підігрівом. Горка висока, надувна. На території бесідки в різну ціну. Кругом покошена травичка, квіти на приміщення в горщиках, ну дуже гарно. Казали, що можна на прокат брати круги, та інші штуки. Є перевдягальня, туалет. Все нове і класне. Є кафешка. Я сфоткала меню але прийшла на наступний день і бачу там нове мені і все на 50% дорожче. :shock:
Бесідки - є маленькі на 6 чоловік, а є і велика на чоловік 20 мабуть і ціна якщо не помиляюся 1000 грн. У великій є вбудований мангал, біля маленкий теж стоять окремо. Навкруги сосни, гарна територія.
Кафешка - не харчувалися там, купували морозиво звичайне 20 грн.
Проте їхали ми туди переночувати ніч бо якраз відкрилися будиночки. Хоч ціна і захмарна 2000 грн за ніч :shock: але ми відпустку провели за ремонтом, а дитина дуже хотіла десь відпочити тому ціна нас не зупинила, ми взяли свої харчі, воду , замаринували шашлик, взяли шампура і поїхали. До Деражно дорога більш менш нормальна далі поворот на Звіздівку і дорога 5-6 кв просто жах. Вказівника немає, блукали хвилин 30 поки пані з магазину нас не направила.
Проживання - класні компактні будиночки, на два поверхи, окрема територія для вас, щоб інші не лізли. Є мийка, посуд, плитка індукційна, душ, туалет. На другому поверсі дуже душно і смердить фарбою але спали з відкритим вікно то ніби нічого. Жарили шашлик, є вуголь, мангал. Все сподобалось.
Розваги - телевізор- відсутній, вайфай - попередньо запитала в інстаграмі чи є вайфай, відповідь дослівно - "звичайний мобільний інтернет є . І ВЗАГАЛІ відпочивайте без інтернету". Щоб ви розуміли мобільний інтернет це єшка яка взагалі не їде. О восьмій зачиняється басейн, о десятій закривається територія, а будиночки за її межами, по факту в лісі. За два метри від воріт густий непролазний ліс. Темнота.
Ну але ж не могло бути все так добре. Зібрали речі, заправили дивани, помили посуд, винесли сміття, клали рушники на столі.Ну якось не зручно після себе "свинюшник" залишати хоча за такі гроші в готелях ти хоч по стелі ходи. Виявили, що немає дитячого телефону. Чоловік сходив в кафе бо мала ходила туди купувати колу. Немає. Доня піднялася на другий поверх і знайшла його в підодіяльнику. От і добре.
Виселились, попросили ще на годинку залишити великі рушники щоб покупатися в басейні. Дозволили. Мущина який там завідує будівництвом виявився приємним, все розказав, поспілкувався. Пані яка забирала рушники, така собі "леді в чорному" з недовольим обличчям ходила з таким виглядом ніби ми у неї вдома на безоплатних умовах відпочиваємо. Скупнулися в басейні, віддали рушники, сказали, що телефон знайшли,поїхали. Ми в дорозі, пройшло десь 2 години з моменту виїзду, телефонний дзвінок. Дзвонить адміністратор чи то пак власниця, ми так і не зрозуміли. І в претензійному тоні каже дослівно "А що це мій персонал жалується, що ви "армагєдон" в номері залишили? Кажуть рушники валяються, кришка унітаза зірвана, постіль розкидана?" У чоловіка ступор, не можемо зрозуміти про що вона. Він каже, ми все прибрали після себе , поскладали, посуд помили, сміття винесли... Пані каже "Ви, що хочете сказати, що мій персонал мені бреше ? І доречі, ще досі тривають пошуки вашого телефону." Тобто до моменту дзвінка сподобалося все, ніхто не жалувувся на інтернет на відсутність телевізора, на те, що попередні жильці не помили посуд за собою, не помили шампура і решітки і ми користувалися своїми, щоб не загадити сажею умивальник. Повірте ми культурна сім"я і навіть за такі гроші ми лишили за собою порядок. Але таке відношення, ми були у шоці. Непривітна пані відбила бажання рекомедувати чи повернутися знову.
Востаннє редагувалось katrin25 в 29 липня 2019, 17:34, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
katrin25
 
Повідомлень: 2909
З нами з: 26 серпня 2010, 11:29
Репутация: 34

Re:

Повідомлення katrin25 » 29 липня 2019, 11:02

Anna26041991 написав:Хто в цьому році відпочивав на білому.Цікавлять домікі ціни та умови?

Почитайте на сайті у них є ціни. Але бронювати не можна, приїжджаєте по факту і якщо є місця то заселяєтесь. Лапушка їздила попитайте
Аватар користувача
katrin25
 
Повідомлень: 2909
З нами з: 26 серпня 2010, 11:29
Репутация: 34

Re: Re:

Повідомлення Лапушка » 29 липня 2019, 12:23

katrin25 написав:
Anna26041991 написав:Хто в цьому році відпочивав на білому.Цікавлять домікі ціни та умови?

Почитайте на сайті у них є ціни. Але бронювати не можна, приїжджаєте по факту і якщо є місця то заселяєтесь. Лапушка їздила попитайте

4 цінові категорії, є з трьохразовим харчуванням, є з обідами, там можна домовитись.
Будиночки що на базі, є з душевою, є з ремонтом й спільними вигодами, є безремонту, ще з тих часів. Ціни уточнюйте, нам подарували путівку, то я не в курсі за ціну, коханий доплачував тільки за харчування, годують просто, але смачно й різноманітно, кожен день новеньке меню; люди, з якими ми спілкувалися на базі, кажуть, що ціна в середньому 400 грв за будиночок за сутки.
Є окремий корпус в лісі, ми там були, душева, туалет, гаряча вода, кухня, номери чисті, ремонт елементарний, але добротненький, у нас був 4-місний номер. Ні тв, ні вай-фаю, але було чим зайнятись навіть в дощові дні.
Нам відпочинок дуже сподобався, там було дуже тихо й спокійно, напевно через те, що погода була мінлива й не було місцевих відпочивальників.
Хочеться повернутись туди ще.
Один момент.
В неті є сайт бази Холодок.
Сайт дуже гарний, а насправді база без пляжу, в комариній паді, активно будується й терріторія необлаштована, ходили через неї у їдальню.
Я планувала відпочинок там, з самого початку, добре, що так склалось, що ми туди не попали.
Аватар користувача
Лапушка
 
Повідомлень: 12282
З нами з: 18 квітня 2010, 15:29
Звідки: ТАРО. О5о148899о
Репутация: 127

Повідомлення snezhka » 29 липня 2019, 13:15

На РОК Біле озеро ціни від 190-200 грн за людину. За ті умови, то трохи забагато, як на мене. Але етриторія доглянута. В Холодку, здається від тисячі за хатку. Будиночки ніби гарненькі, але тісненькі, територія - "вєчна стройка". Пляжу немає, біля води бєсєдки і мангали. Через територію іде стежка, по якій всі, хто живе в наметах і так просто гує, хоядть туди-сюди. Як на мене, то на РОК культурніше. Сфоткала прайс, але дуже погана якість фото, там погано видно.
https://drive.google.com/file/d/14no13f ... sp=sharing

Ще здають вагончики на рятівній станції. Там інфраструктури немає, вагончики металеві, але підмарафєчені під "гарні"пластиковою вагонкою. В спеку, думаю, там не дуже.
А--ааа, ще в пятницю-суботу-неділю діскотєка... Це жуть((( Вона біля самого Холодка. Не знаю як там люди сплять(((. Хіба, може діскотєку відмінили, в чому я дуже суніваюсь. А. ще дорога - вона там місцями просто відсутня))). Ремонт роблять далеко не на всіх участках.
snezhka
 
Повідомлень: 4933
З нами з: 16 листопада 2009, 13:25
Репутация: 346

Повідомлення Oleksiuk » 29 липня 2019, 16:24

katrin25, спасибо за отзыв
Нет слов
Oleksiuk
 
Повідомлень: 3027
З нами з: 29 грудня 2012, 17:08
Звідки: Ровно.
Репутация: 147

Повідомлення irka1234 » 29 липня 2019, 20:03

Можливо у когось є контакти приватних котеджів які знаходяться на базі Червоної калини, ніде нема їх телефону.
irka1234
 
Повідомлень: 3172
З нами з: 11 липня 2013, 23:26
Репутация: 151

Re:

Повідомлення july22 » 29 липня 2019, 21:58

irka1234 написав:Можливо у когось є контакти приватних котеджів які знаходяться на базі Червоної калини, ніде нема їх телефону.

Якщо це Друзі
https://infomisto.com/uk/rivne/catalog/ ... teli/druzi
Аватар користувача
july22
 
Повідомлень: 4137
З нами з: 17 вересня 2009, 10:54
Звідки: центр
Репутация: 355

Re: Re:

Повідомлення irka1234 » 29 липня 2019, 22:39

july22 написав:
irka1234 написав:Можливо у когось є контакти приватних котеджів які знаходяться на базі Червоної калини, ніде нема їх телефону.

Якщо це Друзі
https://infomisto.com/uk/rivne/catalog/ ... teli/druzi

Нажаль ні, це на їх території але власник інший і вони не мають телефону туди.
irka1234
 
Повідомлень: 3172
З нами з: 11 липня 2013, 23:26
Репутация: 151

Re:

Повідомлення скорпіонка » 31 липня 2019, 15:18

irka1234 написав:Можливо у когось є контакти приватних котеджів які знаходяться на базі Червоної калини, ніде нема їх телефону.

Якщо ви хочете будинок на території Друзів,що через забор від Чер Калини,бо інших я там не бачила,то 097 334 44 80 ,098 825 12 75
Аватар користувача
скорпіонка
 
Повідомлень: 39755
З нами з: 17 квітня 2012, 13:59
Звідки: Життя дуже коротке ,щоб витрачати його на дієти...
Репутация: 5728

Re:

Повідомлення Ulka » 31 липня 2019, 15:36

ІринкаБ написав:Одеса - відносно холодне море

В цьому році холодніше ніж в минулих роках, в мене мала 17 липня купалась в Чорному (Одеса), а 20 вже в Балтійському (Естонії), то сказала що балтійське теплюще в порівнянні з Чорним.
Аватар користувача
Ulka
 
Повідомлень: 3936
З нами з: 07 січня 2012, 16:26
Звідки: Центр Телефон 067 362 37 47, 093 259 69 84
Репутация: 135

Повідомлення ІринкаБ » 31 липня 2019, 17:44

Добре вам!. І тут покупались і там!. Ми застали два дні прохолодну воду, більше тижня чудова вода, сьогодні дуже холодна... Але ми вже на чумаданах!! Так швидко час пройшов...
Аватар користувача
ІринкаБ
 
Повідомлень: 2801
З нами з: 10 серпня 2013, 18:14
Репутация: 308

Поперед.Далі

Повернутись до Суспільство, культура, розваги